Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: LaFemmeNikita » 21 lip 2017, o 21:47

Moja aplikacja do Kogla na pewno nie składała się ze zdania "chcę do was", tylko była dużo bardziej konkretna, ale jak sama piszesz widocznie Cię nie zainteresowała. Tym niemniej dalej podtrzymuję zdanie, że nawet na bzdurną aplikację wypadało by odpisać, choćby jednym zdaniem. To już jest zdaje się kwestia kultury.

Zdają sobie sprawę, że liderki silnych klubów (zwłaszcza kiedyś) mogły być zasypywane wieloma aplikacjami z których niewiele było godnych rozpatrzenia, a już szczególnie wkurzające mogło być, gdy komuś odpisujesz "nie, bo nie spełniasz wymogów" i słyszysz w odpowiedzi: "ale plis, przyjmij mnie, plis...".

Faktycznie takie zachowanie graczy, mogło być denerwujące, ale jak ktoś pisze do kogoś jak człowiek, to chyba warto odpowiedzieć jak człowiek. Nie skreślajcie nikogo z góry, bo jak nie teraz, to może kiedyś ta osoba do was dołączy...

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: Belcia » 21 lip 2017, o 21:54

LaFemmeNikita wszystko Ci wyjaśniłam. Nie wałkuj tematu proszę i nie zarzucaj mi braku kultury, bo w tym momencie możesz sama być posądzona o jej brak.
pozdrawiam :)
Obrazek

PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: Kluby - które rozchwytywane, a które nie?

Post autor: PssPssPsss » 31 lip 2017, o 14:34

LaFemmeNikita według mnie wyraziła swoją opinię w sposób grzeczny, kulturalny i opanowany, więc Belciu przystopuj :whistling:

Na pewno nie poszłabym do Super Zgag. Argumentację zostawię dla siebie niestety.

ODPOWIEDZ