Weselne propozycje

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Weselne propozycje

Post autor: Casandra » 15 lut 2017, o 16:40

Cześć dziewczyny!

Chcielibyśmy usłyszeć Wasze genialne pomysły na temat WESEL!
Jak wyobrażacie sobie ten wielki dzień? Pomyślcie o dekoracjach, strojach, drinkach... Tak wiele rzeczy jest do przemyślenia! Powiedzcie nam jak widziałybyście ten cudowny dzień w życiu Waszej Pani!

W związku z tą radosną informacją, do 20 lutego można w tym wątku na forum dodawać swoje propozycje, spostrzeżenia, uwagi i pomysły. Krótkie i długie wiadomości. Dokładne propozycje ubrań i dekoracji, jak również poglądowe zarysy Waszych wymarzonych wesel i ich organizacji. Wszystko to jest tutaj mile widziane!

Nie ma złych propozycji! Podziel się z nami swoimi pomysłami! Nawet za te najdrobniejsze będziemy bardzo wdzięczni!
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Madame Winona
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 19 sty 2017, o 08:56

Re: Weselne propozycje

Post autor: Madame Winona » 16 lut 2017, o 08:33

Według mnie powiniście dodac sklep, w którym znajdziemy pienkne suknie koloru bialego jak na wesele.fajne by było gdyby one były dopasowane w koronkę. mogłyby byc rowniez krotkie w koronke oczywiscie, w tym sklepie powinny sie tez zznalezc bukiety kwiatow (roze) z pieknymi wstazeczkami.no i oczywiscie welony do stop.

basia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 18
Rejestracja: 26 lis 2015, o 19:47

Re: Weselne propozycje

Post autor: basia » 16 lut 2017, o 08:37

Moim zdaniem powinno być więcej upięć by pasowały do welonów i dodatków typu : wianki na głowę , jakieś diademy , woalki . Suknie w różnych odcieniach bieli jak i fraki i garnitury dla pana młodego .

Tili
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 25 lip 2016, o 17:04

Re: Weselne propozycje

Post autor: Tili » 16 lut 2017, o 08:41

Na pewno niezbedna jest animacja zaslubin ze slowami przysiegi malzenskiej i platkami roz. swietnie by bylo zeby mozna bylo dodac swiadkow albo druchny. ma sie to odbywac w osobnej przestrzeni przeznaczonej tylko na nowozencow ale z mozliwscia widzenia tego przez gosci. kreacje slubne dopasowane do roznorodnych gustow wybor jak u Kleinfelda:) z zabaw weselnych mozna przejac ciekawe zwyczaje zabaw slubnych i obowiazkowe oczepiny, gdzie wiazanka wpadalaby do losowej Pani biaracej udzial w weselu i ktora to wiazanka dawalaby przywileje zwiazane z organizacja wlasnego przyjecia weselnego albo jakis inny wartosciowy bonus.

KAIKA
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 21 cze 2016, o 19:30

Re: Weselne propozycje

Post autor: KAIKA » 16 lut 2017, o 08:47

Bardzo cieszę się że został poruszony temat wesel. Moją propozycją co do mojego wymarzonego stroju jest suknia klasyczny krój syreny z ładnie wyprofilowaną talią bez ramiączek z dekoltem w kształcie serca coś w tym rodzaju http://girlssecrethouse.blogspot.com/20 ... yreny.html
Jednak jeśli chodzi o miejsce wesela to dla tańszych opcji był by to pięknie ustrojony namiot w stylu amerykańskim. Dla wersji droższej piękna biała sala z draperiami na suficie i rzeźbionymi kolumnami. Kwestia kwiatowych dekoracji to chciała bym coś w klasycznych kolorach bieli, czerwieni oraz kości słoniowej.Muzyka zespół klasycznie ubranych facetów coś na wzór Maroon 5 z piosenki Sugar .

Nidia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 20 cze 2015, o 09:05

Re: Weselne propozycje

Post autor: Nidia » 16 lut 2017, o 08:53

Dużooo kwiatów którymi można udekorować sale i może balony w kształcie serca, świece?
Jedna sala biała balowa a druga może drewniana wiejska lub w ogrodzie.
Barman robiący drinki
Muffinki i ciasteczka
Ważne są dodatki ;)

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Weselne propozycje

Post autor: Execute » 16 lut 2017, o 08:54

Hmm...super, że w końcu coś ruszyło w sprawie wesel.

Narazie nie mam pomysłów...Ale faktycznie, super by było, gdyby był większy wybór sukni weselnych, w kolorach, bieli, brudnej bieli, szarości, kremów, beży, jasnego różu. Długie, krótkie, do kolan, z tyłu dłuższe, z przodu krótsze...I żeby większość nie była za diamenty :thumbsup: ...
Welony różnego rodzaju i różnej długości. Ozdoby do wlosów.
Fryzury - koki, warkocze, rozpuszczone, falowane...
Do tego może jakieś oczka nowe, usta, nos brwi:)

Och no i oczywiście mogłyby być tez jakieś skromne, ale ładne sukienki "po" żeby Nasza Pani młoda nie stała całe Wesele w jednej kreacji :)

Co do partnera - jest mi to kompletnie obojętne co dla niego będzie :)
Sceneria czy tez miejsce wesela: plaża - ale calkiem rozniaca sie od tej na przyjecie zareczynowe, ogród, może las...Dużo kwiatów dużo dekoracji :love:
jeśli zadania podczas organizacji byłyby podobne, to zamianiłabym muzyków, na "znanych" i lubianych

Nigdy nie marzyłam o ślubie i weselu więc narazie nie mam jakichś wygórowanych oczekiwań haha 8)

Konsik92
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2017, o 09:13

Re: Weselne propozycje

Post autor: Konsik92 » 16 lut 2017, o 09:21

Według mnie powinien być wybór przeróżnych sukien slubnych krótkich długich do tego piękne welony bukiet kwiatów :)
Sale do przyjęcięc powinny mieć różne atrakcje może jakaś fontanna czekolady , duży tort , wspaniałe oświetlenie , konfetti z płatków kwiatów :) różnego rodzaju drinki przedewszystkim kolorowe im bardziej tym lepiej :) Fajna by była mozliwość wybrana ia druhny :)

Awatar użytkownika
missdiana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 321
Rejestracja: 13 sty 2013, o 15:52
Kontakt:

Re: Weselne propozycje

Post autor: missdiana » 16 lut 2017, o 09:40

Mnie zawsze podobały się skromne wesela. Im mniej tym lepiej.
Proste, minimalistyczne sukienki. Najlepiej rękaw 3/4, przed kolano, dekolt kwadratowy, okrągły albo w serek, z jednolitego materiału, żadnych zdobień. Buty na obcasie w kolorze ciałowym, a na głowę kapelusz rodem z angielskiego dworu. Na przykład taki jak nosi Księżna Kate.
Bukiet białych tulipanów albo konwalii. Fryzura - bardzo proste upięcie pod kapelusz albo rozpuszczone włosy.
Obrączki w kolorze srebra, najlepiej matowe. Kolczyki perłowe kulki
Pan młody powinien mieć granatowy garnitur i brązowe buty.
Podobają mi się rustykalne wesela w ogrodach albo bardzo skromne na plaży. Kolor przewodni wszystkich dekoracji powinien być w kolorze białym z zielonym motywem roślinnym.
Nie lubię wielkich, ogromnych suknii z gorsetem a la beza, fryzur tzw konstrukcji, koronkowej białej bielizny, podwiązek, welonów ani gotowego kompletu biżuterii.

Mimo wszystko uważam, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie, czyli powinno być wiele modeli sukni, butów, dekoracji, fryzur itp itd. Chodzi mi o różnorodność styli.

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Re: Weselne propozycje

Post autor: Dj-ka » 16 lut 2017, o 10:03

Ja uważam, że powinna by c różnorodność, każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Suknie w kolorach: beżu, bieli, jasnego różu, błękitu, kość słoniowej, śnieżnobiałej bieli, ecri, bo takie można spotkać faktycznie w salonach ślubnych. Do tego możliwość dodania dodatków w odpowiednim do wystroju kolorze, np. czerwień, niebieski, fiolet. Pan młody powinien mieć również wybór koloru garnituru np.: granat, czerń, szarość, brąz a nawet biel.
Sala powinna mieć do wybory stoły w dekoracji, np. okrągłe, prostokątne, kwadratowe. Wystrój stołów w bieli z możliwością zmiany dodatków, np. czerwone czy niebieskie organzy i serwetki. Powinien być na środku zrobiony parkiet albo w innym miejscu wprost idealny do tańców z gośćmi.
Kwiaty dla młodej jak i kwiatek dla młodego w tym samym kolorze czy stylu.
Wszystko powinno się zgrać idealnie, bo w końcu to tej pary dzień.
A do tego wszystkiego wybór orkiestry czy Dja, bo taka jest w prawdziwym życiu.
Oczywiście nie może zabraknąć Wodzireja, który zabawił by gości różnymi zabawami.

Takie moje skromne zdanie na ten temat :D
Obrazek

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Weselne propozycje

Post autor: Anasjenaa » 16 lut 2017, o 10:41

Nie wiem, czy w grze pojawi się tylko możliwość organizacji przyjęcia weselnego, czy też będzie to improwizacja prawdziwego wesela.
Bo jeśli tak, to jak wszyscy wiemy, wesele to 2 części. Pierwsza to ślub , druga to przyjęcie. Zatem, jeśli będzie to podzielone , to byłoby dobrze, gdyby była różnorodność wybrania ślubu w różnych miejscach: ogród, brzeg morza, kościół dla tradycjonalistek, a nawet zamek dla bardziej romantycznych Pań. Oczywiście musi być obowiązkowo możliwość robienia zdjęć ze ślubu i dodawania właściwych dla danego miejsca dekoracji. Więc, jeśli para bierze ślub w ogrodzie, to z pewnością musi tam się znaleźć mnóstwo kwiatów i romantyczne białe meble. Jeśli to jest zamek, to wiadomo, że muszą być jakieś świece i zamkowe ozdoby.

A przyjęcie, to odrębna sprawa, ale na pewno powinna być możliwość wyboru wnętrza na przyjęcie w różnych stylach oraz z różnymi dodatkami.
Stroje dla pary młodych powinny być różnorodne, żeby każdy mógł wybrać coś dla siebie. Suknie zarówno długie jak i krótkie, białe jak i w innych kolorach. No i obowiązkowo muszą być drużkowie. Ale osobiście chciałabym, żeby była możliwość ubrania również chociaż 2 druhien i drużb w jednakowe stroje. Można by wprowadzić możliwość robienia zdjęć na ślubie z facetami. Każda druhna ze swoim. Czyli prawie tak, jak jest na prawdziwym ślubie.

Byłoby dobrze, żeby przed wprowadzeniem wesel firma zaprezentowała, jakie planuje zrobić poszczególne etapy wesela, żebyśmy mogły dodać swoje uwagi.

Awatar użytkownika
BoskaKeejti
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2016, o 13:10

Re: Weselne propozycje

Post autor: BoskaKeejti » 16 lut 2017, o 11:13

Mniejsze kwoty ubrań , fryzur i dekoracji za szmaragdy. Chociaż raz mogłobyć urządzenia wesela pieniądze. ! :)

andziaw16
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2014, o 14:20

Re: Weselne propozycje

Post autor: andziaw16 » 16 lut 2017, o 11:21

Jeśli miałoby być to wydarzenie na wzór przyjęcia zaręczynowego to myślę że: 1) powinno być podzielone na dwie części na część ślubu oraz przyjęcie weselne 2) ciekawą opcją było by gdyby można było wybrać miejsce na świecie na organizację przyjęcia, co wiązałoby się ze stylem imprezy tłami 3) dobrze byłoby gdyby istniała też możliwość doboru kilku druhen, który mogłyby pomóc w organizacji przyjęcia i miałyby później z tego korzyści w postaci jakiś prezentów czy szmaragdów 4) jeśli chodzi o przyjęcie, fajnie byłoby aby zrobić coś takiego jak na prawdziwych oczepianach, z listy gości zostałaby wybrana jedna pani, która w prezencie otrzymałaby bukiet albo jakąś suknię

ludzie32
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 16 lut 2017, o 11:21

Re: Weselne propozycje

Post autor: ludzie32 » 16 lut 2017, o 11:28

Witam, ja uważam ,że wesele powinno być dostępne dla każdej Pani a co za tym idzie nie każdą Panią stać na kupno diamentów lub nie mają pozwolenia od rodziców. Bardzo duża ilość szmaragdów lub pieniędzy też stanowi jakąś przeszkodę a więc koszt ślubu i wesela w realnych stawkach . Oczywiście piękna długa biała suknia, welon dla pana garnitur oczywiście wszystko w możliwej jak najniższych cenach bądź szmaragdach osobiście całkowicie wykluczam diamenty ,przydał by się także ksiądz czy urzędnik dający ślub sceneria,np kościół moim zdaniem jest wtedy bardziej uroczyściej i oczywiście przysięga małżeńska ,ilość gości też ma znaczenie i wykonywanie misji.

Awatar użytkownika
teenshi
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 98
Rejestracja: 29 paź 2013, o 16:16

Re: Weselne propozycje

Post autor: teenshi » 16 lut 2017, o 11:33

1. Chciałabym szerokiego wyboru pory dnia: świt, zachód słońca - są takie klimatyczne. Generalnie milej by było gdyby nie trzeba było kupować każdej pory dnia. Tylko np. kupiłam świt i będzie suwak którym na przyjęciu będę sterować kiedy zmieni się tło na południe. Kupiłam południe, będę mogła przełączyć na zachód słońca.
2. Dodatki jak lampiony, łapacze snów, mgła. Tym razem większy wybór kwiatów. Przy zakupie stołu niekoniecznie od razu obrus (do dokupienia albo generalnie żeby stół szedł w parze z obrusem, ale dało się go wyłączyć). Elementy natury.
3. Mogłyby pojawić się szeroko pojęte atrakcje: ognisko, fotobudka, puszczanie lampionów do nieba.
4. W ramach prezentów tym razem mebelki.
5. Na samo przyjęcie mogłaby być animacja jak dojeżdża się na ślub i do wyboru czy to będzie karoca, ferrari itd.
6. Pamiętajcie o tej "mniej" religijnej części arenowiczek ;)

A to są moje klimaty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zablokowany