Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 9 wrz 2020, o 13:01

Tomcia, obawiam się, że się nie da za bardzo, ponieważ graczy podzielono na grupy i w zasadzie nie bardzo da się śledzić cokolwiek.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 9 wrz 2020, o 13:56

Eeeeee to lipa :( a tak lubiłam ten ranking :D
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2020, o 21:47 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 9 wrz 2020, o 14:49

Niestety z rankingów jakie zostały w grze nie da się zrobić takiego zestawienia jak kiedyś. Da się tylko obadać jak szybko rozwijają się kluby.
Poniżej macie najnowszą tabelę, w ostatniej kolumnie informacja ile miejsc klub awansował lub spadł. W porównaniu z ostatnią ostro do pracy wzięły się Super ZgAgi i Future. Zaległości nadrabiają Red Roses, Fashion Club, Ślicznotki i StyLOVE(✷‿✷). Zwolniły trochę Imagine oraz ♛ REVOLUTION ♛.
Mamy już 18 klubów z poziomem ponad dwieście. Mniej aktywne kluby które miały duże zapasy dolarów w skarbonce takie jak Sabat, GLOW OF PEARLS czy Wojowniczki, nie mogą już nadążyć za resztą i są teraz spychane na coraz dalsze miejsca. Na pewno trudności będą miały kluby z niepełnymi składami, w końcu każdy kolejny członek klubu to potencjalny sponsor klubowej skarbonki.
Do niespodzianek zaliczyłabym słabą postawę Rising Suns, które wystartowały przeciętnie z rozwojem umiejętności klubowych i z upływem czasu wyraźniej poprawy u nich nie widać. Zupełnie nie nadąża za resztą stawki, dość aktywny wcześniej klub Bellissima. Zajmują bardzo odległe, dopiero 55 miejsce. Może to pierwsza ofiara nowej wersji gry, gdzie graczom odechciało się dalej grać.
W kilku klubach liderki dopiero teraz podnosiły klubowe umiejętności, dlatego w tej tabeli jest tyle klubów nie notowanych w poprzedniej. Tydzień temu wystarczyło mieć 114 poziom aby być pośród 100 najszybciej rozwijających się klubów na Arenie, teraz trzeba mieć przynajmniej 125 poziom.

Ogólnie zestawienie coraz bardziej przypomina tę starą robioną przeze mnie tabelę z aktywnością. Ten kto ma aktywnych graczy, szybko idzie do przodu z rozwojem klubu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 9 wrz 2020, o 21:51

To tak jak dzisiaj pisałam Aryn, że pierwsza 4 idzie łeb w łeb praktycznie :) dzisiaj też zerknęłam z ciekawości na ranking, poziom klubów :)
Oby tak dalej, teraz jeszcze nie jest źle, ale zobaczymy co czas przyniesie :)
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 15 wrz 2020, o 11:54

Kolejna klasyfikacja szybkości rozwoju klubów po dwóch tygodniach od wprowadzenia nowej wersji.
Na pierwsze miejsce, minimalnie przed UNDERGROUND wskakują Super ZgAgi, te dwa kluby rozwijają się najszybciej.
Szybko do czołowych klubów zbliżyło się Future które trochę zaspało na początku, poprawiło się także Imagine.
Słabiej w ciągu tych kilku ostatnich dni idzie Nemezis oraz ♛ REVOLUTION ♛.

W drugiej dziesiątce najszybciej rozwijają się Ślicznotki. GLOW OF PEARLS i Sabat spychane są niżej przez szybciej rozwijające kluby z których każdy wbił w ciągu ostatnich dni ponad 10 poziomów.
Bardzo wolno idzie rozwijanie umiejętności klubowych w Rising Suns, a jeszcze gorzej wygląda to w Panterkach. Od tych klubów można było spodziewać się lepszej gry.
Na dalszych pozycjach zauważalnie przyśpieszyły rozwój Glamour, Bellissima oraz Girls'Generation. Aż 28 klubów z pierwszej setki nie podniosło ani jednego punktu umiejętności klubowych od ostatniego rankingu.

Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 23 wrz 2020, o 16:50

Kolejne zestawienie rozwoju umiejętności w klubach. Minęło osiem dni od ostatniego, wydawało mi się, że to krótki czas, a jednak wiele klubów zrobiło duże postępy w te kilka dni. Może to efekt zwrotu dolarów na konta graczy za niewykorzystane materiały do sesji zdjęciowych i walk z supermodelkami.

Ostatnio liderem tabeli były Super ZgAgi, teraz na pierwsze miejsce powraca UNDERGROUND. Do pierwszej dziesiątki przebojem wdarły się Ślicznotki, awansując o pięć pozycji i podnosząc poziom klubu, aż o 45 punktów. Stało się to kosztem klubu Kogel~Mogel który spada na miejsce jedenaste.
W drugiej dziesiątce wyraźnie do góry przesunęły się Gwiazdy, dobrze idzie też rozwój w Boginiach Miłości i klubie StyLOVE(✷‿✷). Bardzo wolno rozwija się Sabat.
W trzeciej dziesiątce, dobrze radzi sobie Mystificity i νєяу иι¢є gιяℓ. Wreszcie coś ruszyło się w Panterkach i Rising Suns. Coraz niżej GLOW OF PEARLS.

Na bardziej odległych miejscach szybkie tempo rozwoju z poprzedniego tygodnia utrzymuje Bellissima oraz Girls'Generation. Największym awansem może pochwalić się klub This is War, 24 miejsca i 27 poziomów umiejętności klubowych do góry. Równie doskonale poradziło sobie Red Lipstick, 22 miejsca i 29 poziomów w górę.

Szesnaście klubów z pierwszej setki nie podniosło ani jednego punktu, czyli znacznie mniej niż w zeszłym tygodniu. Najwyżej sklasyfikowanym z nich jest klub Niepowtarzalne ♥ (49 miejsce, 179 poziom klubu). Co ciekawe jest w tej grupie wiele klubów które kiedyś dużo lepiej radziły sobie na Arenie - MUSZKIETERKI, Beautiful Women, Flawless, Marzycielki, Rodzina Adamsów.

Tabelę zamyka klub Kobiece Dusze ze 135 poziomem. Tyle trzeba mieć, aby być w pierwszej setce klubów.

Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 23 wrz 2020, o 20:55

Myślę, że w tej ścisłej czołówce mogą następować zmiany ze względu na coraz droższe statystyki.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 30 wrz 2020, o 20:27

Mam wrażenie, że całkiem sporo aktywnych wcześniej graczy teraz się całkiem wycofało z gry. Nie wiem czy ranking to potwierdzi, ale tak jakoś mi się wydaje.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
missdiana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 321
Rejestracja: 13 sty 2013, o 15:52
Kontakt:

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: missdiana » 1 paź 2020, o 11:03

W moim klubie dużo przestało grać w grę :| teraz staram się go reaktywować, ale ciężko będzie :huh:

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 1 paź 2020, o 11:34

Aeryn nie masz wrazenia tylko tak jest :) ten sam przyklad, o ktorym Ci dzisiaj pisalam ...Klub Slicznotki 16 manekinow, ktore trzymane sa dla stat i nic wiecej .....
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 1 paź 2020, o 11:41

W moim klubie to jeszcze nie jest odczuwalne, ale widzę rozwój swoich niedawnych przeciwniczek, albo raczej jego brak.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 paź 2020, o 18:58

Najpierw ranking rozwoju klubów, a potem coś extra.
A więc wygląda to tak...

Wszystko wskazuje na to, że UNDERGROUND będzie pierwszym klubem który osiągnie maksymalny poziom. Do tej pory kroku dotrzymywały Super ZgAgi, oba kluby szły łeb w łeb, jednak ZgAgi teraz drastycznie wyhamowały na tyle, że mogą już poczuć na plecach oddech Nemezis. Jako, że VOGUE również przez ostatni tydzień rozwija się bardzo wolno, wygląda na to, że pierwsza trójka będzie wyglądała tak: UNDERGROUND, Nemezis, Super ZgAgi.

A teraz ciekawostka, na piątym miejscu pod względem szybkości rozwoju klubów mamy Bellissimę, klub który awansował przez ostatni tydzień o 31 pozycji i nabił aż 122 poziomy. Pierwsza myśl, coś Excel się pomylił, ale że maszyny się nie mylą to pewnie ja się pomyliłam. Sprawdzam w grze - Bellissima ma faktycznie 317 poziom, wszystko jest w porządku. Wytłumaczenie mam tylko jedno - kilka osób w tym klubie do tej pory nie grało i po zalogowaniu się do gry wszystko co miały na koncie przeznaczyły na rozwój klubu. Czy można w ten sposób nabić aż tyle poziomów? Nie chce mi się teraz liczyć ile milionów dolarów trzeba było na podniesienie tylu poziomów, ale to była niewyobrażalna kwota, raczej grubo ponad 100mln $.

Z pozostałych klubów czołówki nieźle w tym tygodniu ♛ REVOLUTION ♛ i LOVELINESS, słabiej po raz kolejny Imagine oraz Ślicznotki, które w zeszłym tygodniu przebojem weszły do pierwszej dziesiątki, a teraz znacznie zwolniły. Po ogromnym awansie Bellissimy, miejsca w dziesiątce zabrakło dla klubu Wariatki.

W drugiej dziesiątce kluby rozwijają się w podobnym tempie i różnice nie są wielkie. Najlepiej w tej grupie idzie klubowi StyLOVE(✷‿✷), najsłabiej wypadają Gwiazdy. W trzeciej dziesiątce wyróżniają się Glamour które nabiły 13 poziomów, dalej słabo idzie Sabatowi, GLOW OF PEARLS. Tylko trzy poziomy nabiły także ☆ Niξzαℓєżnξ ☆.

Na dalszych pozycjach tylko jeden zauważalny awans, zrobiły go Beautiful Women, wbijając 34 poziomy i awansując tym samym o 24 miejsca. Wątpię jednak aby był to trwały trend, raczej uwolnienie zgromadzonych zapasów z wcześniej nieaktywnych kont. Zresztą za jakiś czas się przekonamy.

Aż 26 klubów nie podniosło ani jednego punktu w umiejętnościach klubowych, wiele podniosło jeden, dwa punkty. Często w tym temacie pisałam to co każdy z bardziej doświadczonych graczy dobrze wie - klubów na Arenie jest zbyt wiele. Ciągle powstawały nowe kluby, ale teraz ten proces został przyhamowany. Z jednej strony coraz mniej nowych graczy dopływa do tej gry, z drugiej robienie teraz klubu od podstaw to bardzo trudne zadanie. Mamy jeszcze trzeci czynnik, mocniejsze kluby coraz mocniej rekrutują aktywnych graczy z klubów które nie są dostatecznie rozwinięte. Kiedyś trudno było namówić kogoś na zmianę klubu, dziś perspektywa zdobywania większej ilości szmaragdów w lepiej rozwiniętym klubie jest jednak kusząca. Zauważyłam nawet, że kilka liderek bardzo słabych klubów porzuciło je i dołączyło do lepszych klubów.

Jeżeli spojrzymy na tabelę rozwoju klubów to tak do 50 miejsca są kluby które się rozwijają, jedne wolniej inne szybciej, ale jednak. Poniżej 50 miejsca kluby rozwijające się które pną się do góry można policzyć na palcach. Nie ma w pierwszej setce żadnego debiutującego klubu. Te które miały się rozwinąć już to zrobiły, te które się nie rozwinęły już raczej tego nie zrobią. Poprzednio tabelę zamykał klub Kobiece Dusze ze 135 poziomem. Teraz jest identycznie. To oznacza, że wiele klubów doszło już do ściany, maksimum swoich możliwości. Kolejnych kroków już nie zrobią. Wszystko wskazuje na to, że społeczność gry będzie się koncentrować w coraz mniejszej liczbie klubów.

Obrazek

To teraz czas na część extra.
Ja już wcześniej od was zastanawiałam się ile jest w klubach tzw. manekinów oraz ile osób przestało intensywnie grać. Sprawdziłam dokładniej pierwszą trzydziestkę najbardziej rozwiniętych klubów z poprzedniego rankingu. Dane pochodzą z okresu 22-28 września, a kryteria były następujące: aktywny gracz to taki który wykonał przynajmniej 140 pojedynków w tym okresie czasu. Nie ważne czy w pojedynkach o szmaragdy czy w pojedynkach w Konkursie Piękności. Albo tu, albo tu, musiał mieć przynajmniej 140 pojedynków, aby być uznanym za aktywnego. Dlaczego akurat 140 pojedynków? Jedno wejście do gry rano, jedno wejście do gry wieczorem to 20 pojedynków dziennie, razy siedem dni (z takiego okresu pochodzą dane) daje 140. Jeżeli ktoś gra rzadziej nie był liczony jako aktywna osoba.

Obrazek

Co można wyczytać z tej tabeli. Wygrał ją Nemezis w którym zanotowałam tylko jedną osobę nieaktywną. W kolejnych czterech klubach nieaktywnych osób jest bardzo mało: LOVELINESS, VOGUE, [CENZURA], UNDERGROUND, ale w już kolejnych trzech klubach: Super ZgAgi, Future, StyLOVE(✷‿✷), nieaktywnych osób jest aż osiem. To już wydaje się sporo jak na czołowe kluby.
Im dalej tym gorzej...
W ♛ REVOLUTION ♛ już 11 osób było nieaktywnych czyli ponad 20% graczy w klubie.
Fashion Club 16 osób nieaktywnych to już jest prawie jedna trzecia klubu, a to przecież dalej jeden z przodujących klubów!
Boginie Miłości - kiedyś wzorowy, teraz można powiedzieć dobry klub, a ma 40% graczy nieaktywnych.
☆ Niξzαℓєżnξ ☆ - to klub w którym połowa graczy jest nieaktywnych.
W Mystificity i Wojowniczkach więcej jest już graczy niegrających niż grających.

OCZYWIŚCIE nie są to "żelazne dane". To tylko dane z jednego tygodnia, ktoś akurat mógł nie grać, a komuś nie chciało się zrobić pojedynków, ktoś nie miał akurat w tym okresie czasu na grę. Jasna sprawa. Bardziej niż na dokładnych wyliczeniach zależało mi na pokazaniu tendencji jak to wygląda i wyszło trochę zatrważająco, bo okazuje się, że w grze zostało bardzo mało naprawdę aktywnych graczy. Podsumowując w czołowych trzydziestu klubach jest 1015 aktywnych graczy i 418 nieaktywnych. Jeżeli w czołowych klubach nie jest perfect, to co musi się dziać w słabych klubach. Dziesięć procent aktywnych graczy? Chyba jeszcze mniej.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 2 paź 2020, o 09:49

Ten drugi ranking mnie zaskoczył, ponieważ po wpłatach do skarbonki tej nieaktywności nie widać.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 2 paź 2020, o 11:16

Ja też właśnie liczę aktywność poprzez sprawdzanie info na profilu w danym tygodniu :) w ślicznotkach od resetu naliczyłam aż 16,ale jest tak jak piszesz :) jeden tydzień tak, drugi tak.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 2 paź 2020, o 12:13

Najlepiej oglądać profile przed resetem, w poniedziałek wieczorem. Wtedy widać kto grał intensywnie, kto tak sobie, a kto wcale przez ostatnie siedem dni.

ODPOWIEDZ