Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 2 paź 2020, o 14:23

A jak to godzinowo jest ? O ktorej dokladnie jest ten resecik .... jakos trzeba sobie radzic :D
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 2 paź 2020, o 14:37

Tomcia... przecież to masz akurat jak byk napisane... Wystarczy przypilnować jak się kończą konkursy :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 7 paź 2020, o 13:52

Femka a mam takie pytanie... jak któryś klub już skończył rozbudowę, to jak go wtedy uwzględnisz w następnym rankingu? A może on już nie będzie brał udziału w rywalizacji i zostanie pominięty? No bo wiesz, myśmy już dwa dni temu skończyły rozbudowę klubu, więc pod względem tej aktywności nasz klub zrobił co było do zrobienia i ciężko nam będzie coś jeszcze dorobić. A podejrzewam, że do czasu pojawienia się kolejnego podsumowania to jeszcze komuś się uda zamknąć ten temat. I co z takimi klubami? Zostaną pominięte i uznane za nieaktywne? Tak sobie rozkminiam co dalej... Sprawdzanie każdej z graczek w danym klubie mija się z celem, zwłaszcza, że konkurs piękności to leży i kwiczy, i patrząc na ilość przegranych, to ja nie wiem ile dziewczynom się jeszcze będzie chciało w to bawić.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 7 paź 2020, o 17:12

Przesunie się UNDERGROUND na koniec tabeli, na miejsce 100, w myśl zasady "pierwsi będą ostatnimi" i będzie git :P

A na poważnie, to nie wiem, zostanie UNDER już stale na 1 miejscu i tak planowałam robić te tabelki do czasu, aż kilka klubów wbije max poziom, więc może jeszcze jedna, może dwie. Po tych kilku tabelach z września i tak już widać które kluby są godne uwagi, które takie sobie, a w których życie zamiera po aktualizacji. Nie ma więc poco dogłębniej drążyć ten temat.

Na pewno ciekawsze byłoby zestawienie aktywności w pojedynkach takie jakie zrobiłam dla pierwszej trzydziestki ostatnim razem. Gdyby to zrobić dla setki klubów byłoby konkretnie widać jak ta gra zdycha. I nawet nie chodzi o czas, bo można to ogarnąć w miarę szybko, Excel przeliczy. Nie chce mi się po prostu tyle klikać, żeby przeglądać profile :P

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 7 paź 2020, o 18:10

O to mi właśnie chodziło, że to przeglądanie profili jest czasochłonne. Pod tym względem nam nie ułatwili.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 8 paź 2020, o 12:26

Oj czasochlonne :/ Wezmy np 5 topowych klubow ... 250 osob leciec po kolei...
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Aardbei
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 293
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:08

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Aardbei » 19 maja 2021, o 21:27

Gold Stars wg. Ciebie jest zaliczany do czasu przeslego..ze tak powiem,no coz zyjemy,dzialamy,podnosimy umiejetnosci klubu we wlasnym tempie i jak zawsze ,zapewniam,bedziemy groznym konkurentem...tak owszem szukalam zastepstwa..i tak zrobilam..niestety caly 8 m-czny dorobek agitacji do klubu poszedl....mianowana liderka ,ktora wywalczyla z klubem statuetki odeszla nie powiadamiajac nikogo... ,agitujac jeszce inne panie do przeciwnego klubu..teraz ma wlasny..te panie zostawila..wreszcie doszlo
Jestem pelna podziwu,robisz fantastyczna niesamowita robote ale czasem zajrzyj i do nas ;)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 20 maja 2021, o 09:11

Ale wiesz, że tematu już nie ma, bo nie ma jak śledzić aktywności klubów? To o czym Femmka pisała było aktualne na czas, gdy to pisała. Piszesz, że będziecie groźnym konkurentem, ale nie będziecie. Od września gra się zmieniła. Konkurować nie ma w czym, więc nie ma konkurencji. Ostatnim wyzwaniem w tej grze było to, który klub podniesie statystyki jako pierwszy. Pierwszy był Under, a zaraz po nim kilka innych. I na tym konkurencja się kończy. Statystyki bardzo straciły na znaczeniu, więc jedyne w czym można konkurować, to jak kto szybko klika i ile wydaje na grę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Aardbei
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 293
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:08

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Aardbei » 20 maja 2021, o 13:00

Bardzo dziekuje Keitha ,ze zareagowalas i wyjasnilas kilka rzeczy:)Faktycznie zaszly zmiany z ktorymi nie zapoznalam sie do konca.Zareagowalam troszke impulsywnie odnoszac sie do czasu przeszlego..szukalam jakiejs, choc malej pozytywnej wzmianki o nas ...niestety zawsze te same nazwy klubow i tak dla okrasy kilka nowych a nikt nie docenil klubow jak np.nasz, a jest ich wiele , ktory wykreowal wspanialych ludzi zaczynajacych od podstaw.Nie sztuka jest agitacja pan z wysokim poziomem ,ktore zdobyly (przed zmianami) kilka statuetek w zamian za silniejsze wsparcie na FTV czy teraz miesiacznym podium a niesamowita przyjemnascia jest sledzic panie z malym stazem w grze ,patrzec jak sie rozwijaja i w koncu miec ta przyjemnosc ujrzec je na podium:) "Piskleta z gniazda wczesniej czy pozniej wyleca" Taki jest wlasnie Gold Stars.
Zycze wszystkim liderom klubow by doswiadczyli tyle satysfakcji ile ja przez te 8 lat w Gold Stars otrzymalam od moich gwiazdek.

poziom klubu co widac naturalnie ile jaki klub podnosi w sumie za kilka miesiecy nie bedzie grac roli jak sie wyrownaja i co dalej?

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 20 maja 2021, o 13:37

Wiem, że wątek umarł, ale temat brzmi "aktywny klub". Skoro wzmianki nie było to znaczy, że takim klubem nie byłyście. Sprawa prosta jak budowa klocków lego :) więc te żale to raczej do siebie a nie do osoby tworzącej wątek. Aktywność to nie tylko logowanie się i pierdzenie w krzesełko. Tak samo to, że ktoś odszedł to nie znaczy, że jego wina. Skoro ktoś odchodzi najwidoczniej ma ku temu podstawy :) Ja nie wiem, ale większości wydaje się, że klubowiczki i klubowicze są własnością klubu...to nie rzeczy, to ludzie.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 20 maja 2021, o 17:42

Aardbei pisze:
20 maja 2021, o 13:00
a niesamowita przyjemnascia jest sledzic panie z malym stazem w grze ,patrzec jak sie rozwijaja i w koncu miec ta przyjemnosc ujrzec je na podium:) "Piskleta z gniazda wczesniej czy pozniej wyleca" Taki jest wlasnie Gold Stars.
Nie obraź się, ale podium nie świadczy jakoś szczególnie o aktywności. Mój klub zawsze był jednym z najaktywniejszych, a na podium nigdy nie miałyśmy parcia. Zwyczajnie nas to nie interesuje. Z drugiej zaś strony widziałam przypadki dziewczyn co zrobiły podia i przestały grać. Cała ich aktywność polegała na zdobyciu statuetek. Uważam się za dość aktywną graczkę, nawet teraz, gdy moja aktywność, z przyczyn osobistych, jest ograniczona, to i tak jestem aktywniejsza niż wiele z tych co uważają się za aktywne. Tyle, że kluby mają teraz bardziej znaczenie społeczne, bo w grze nie ma już celu. Nawet walka o puchary straciła sens.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Aardbei
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 293
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:08

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Aardbei » 31 maja 2021, o 18:19

edit./ Adrastea napisalas ,ze watek umarl,nie rozumiem dlaczego zawsze swoje 5 groszy wszedzie musisz wsunac? masz parcie .. i w jakim stylu..zarowno tu jak i na Arenie na co zwraclam uwage ...pierdziec w krzeselko..to popierdz sobie przez 8 lat wtedy porozmawiamy..
Keitha ,tak zgadzam sie i u nas bywalo,ze Pani osiagnela wszystko i zniknela :) zawsze respektuje taka decyzjie ,zyczac powodzenia w realu czy w innym klubie.Ludzi traktowac jak przedmioty..w zyciu by mi to przez mysl nie przeslo.. nigdy nie wiemy kto siedzi po drugij stronie kompa ...

Uwazam ,ze watek mozna przedluzyc ,a dlaczego maja sie tu nie reklamowac aktywne nowe kluby ,ktore startuja ,swietna reklama dla nich ,tym bardziej ,ze poszukujemy nowych graczy. :thumbup:

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 31 maja 2021, o 19:00

Kwestia tego kto co uwaza za aktywny klub byla juz tu pilowana kilka razy.Pragne wiec tylko przypomniec ze ranking aktywnosci ,ktory robila Femka nie opieral sie na podiach i statuetkach tylko na ilosci wykonanych pojedynkow przez graczki danego klubu.Gold Stars w takowym rankingu nigdy nie byl zbyt wysoko a powiedzialabym nawet ze byl dosc nisko i dlatego byl okreslany mianem malo aktywnego klubu.To tak gwoli sprostowania.

Awatar użytkownika
Aardbei
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 293
Rejestracja: 29 sty 2013, o 16:08

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Aardbei » 31 maja 2021, o 21:27

nie ma juz rankingu..nie zrozumialas dlaczego moj tym bardziej inne kluby ,nowe kluby nie moga sie pochwalic osiagnieciami...no MOGA!
a dlaczego ni" w tym watku? jest na temat ..

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 31 maja 2021, o 22:35

No dobrze, ale jak określić to w tej chwili, który klub jest aktywny? Są różne typy aktywności, to fakt, ale widziałam już niejeden klub, który pozował na aktywny, a dla ambitnych graczy nic sobą nie reprezentował. Wielokrotnie widzę jak kluby piszą, że szukają graczy aktywnych. Tylko w takim wypadku jaki to jest gracz aktywny? Aktywny gracz do aktywnego klubu. Uważasz swój klub za aktywny, ale jednocześnie piszesz, że wasza aktywność tak naprawdę to tylko deklaracja. Zakładając, że chciałabyś zareklamować swój klub, to proste pytanie, czym prócz czczej deklaracji się przejawia ta aktywność? Z tego co napisałaś, to jedyne na co aktywny gracz może liczyć to na teoretyczną pomoc w walce o podia. A jeśli oczekuje innego rodzaju aktywności, to nie bardzo ma na co liczyć.

Reklamowanie aktywności w temacie takim jak ten niesie za sobą pewne ryzyko, że ktoś zechce z ową reklamą polemizować, a właściwie z treścią w niej zawartą.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ