Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 17 paź 2019, o 19:30

Joanka a ktoś pisał o przegranej? bo ja czegoś takiego nie widziałam...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 17 paź 2019, o 23:24

Reasumując, jak ktoś mało grał na początku i nie podnosił statystki...nie ma szans, aby teraz to zrobił. Przyznaję, że mało grałam na początku gry i olałam wszystko...dopiero odkąd mam klub zaczęłam grać intensywnie.
Od dłuższego czasu próbuje się wbić do pierwszej setki ( ranking doświadczenie) i tracę dużo na tych Malowanych lalach. Nie mam czasu grać godzinami i szukać osób.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 18 paź 2019, o 10:29

Kate ale po co chcesz wbić do rankingu doświadczenia? To jest właśnie ten błąd, który popełniasz... Masz słabe konto na wysokim poziomie i co z tym robisz? Lecisz z poziomem dalej, osłabiając je jeszcze bardziej i lecąc w miejsce, gdzie jest mniej przeciwniczek. Wczoraj nie miałam czasu grać, ale dziś wieczorem postaram się przepalić trochę energii i zrobić to co ty (wykonam 200 pojedynków) i powiem ile wśród nich było Malowanych lal. Żeby nie było wątpliwości, atakować będę wyłącznie słabsze i na niższym poziomie (nie mam zamiaru zbierać gwiazdek za friko).
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 18 paź 2019, o 13:48

Ja rowniez od wczoraj nie mialam zadnej malowanej lali , co prawda skupiam sie na SM , ale normalne pojedynki rowniez robie :D Wszystko co mi wpada to normalne lale, ale nie te malowane :D
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 20 paź 2019, o 19:37

Jak do tej pory nie pojawiła mi się ani jedna Malowana Lala. Jeśli nie bawiłam się z modelkami, to każdy atak szedł do rankingu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 2 lis 2019, o 22:04

Październik za nami, wydarzenie z prezentami również zakończone, sprawdźmy więc jak wiele zmieniło się pośród klubów Areny Mody. Tak w ciemno, czego można się spodziewać. Na pewno mobilizacji pośród rozwiniętych klubów, które na co dzień nie grają zbyt aktywnie, ale na event prezentowy zbiorą się do kupy. Można spodziewać się, że słabsze, nowo powstające kluby na dorobku tym razem błyszczeć nie będą i raczej żaden nowy klub nie przebije się do rankingu podczas wydarzenia prezentowego. Darują sobie może już tłumaczenia jak ranking powstaje, zainteresowani wiedzą, a osoby które czytają pierwszy raz znajdą sobie to we wcześniejszych postach. Ciepłą kawę/herbatę w dłoń, bo zimno i zapraszam do czytania osiemnastej edycji rankingu aktywnych klubów Areny Mody.

Chyba można było się spodziewać, że Imagine które z wielką przewagą wygrało poprzedni ranking nie odda fotelu lidera również w październiku. To się zgadza. Nie dość, że Imagine wygrywa po raz kolejny to łamie kolejną barierę wprowadzając do rankingu aż 45 swoich graczy czyli 90% stanu osobowego klubu! Wiele razy już pisałam, że padł rekord którego już chyba nie będzie można pobić, ale ten klub po raz kolejny zaskakuje i przesuwa granicę niemożliwego.
Drugie miejsce dla LANCÔME, klubu który rzadko kiedy schodzi z podium tego rankingu. W porównaniu z wrześniem aktywnie zagrało tam aż o 13 osób więcej co dało świetny wynik 38 aktywnych graczy. Przewodnicząca Winona może być dumna.
Ostatnie miejsce na podium zgarnia UNDERGROUND, klub który równie rzadko pozwala wypchnąć się z czołowej trójki najbardziej aktywnych klubów. Klub ma tylko o jednego aktywnego gracza mniej od LANCÔME, ale z drugiej strony klub LOVELINESS który zajął tym razem czwarte miejsce ma również tylko jednego gracza mniej od UNDERGROUND. Na miejscach od 2 do 4 było więc ciasno i niewielkie różnice.

W pierwszej dziesiątce jak można było oczekiwać utrzymały się Ślicznotki, Super ZgAgi i Rising Suns, podobnie klub Red Roses, który tym razem zagrał jednak trochę słabiej. Czerwone Róże miały o cztery aktywne osoby mniej podczas eventu prezentowego w porównaniu z wrześniem, gdy tego eventu nie było co jest trochę dziwne, bo puchary na energię mają całkiem niezłe. Widać nie do końca wykorzystały swój potencjał.
Bardzo aktywnie zagrały natomiast Gwiazdy i КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ vel. Nemezis (cholery zmieniły nazwę przed chwilą i muszę poprawiać tekst ;) ) Oba kluby przebiły się do pierwszej dziesiątki z 12 i 13 miejsca. Dla Gwiazd to nie pierwszyzna, a КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ vel. Nemezis robią kolejne postępy i mogą świętować swój sukces.

Druga dziesiątka prezentuje się całkiem solidnie. Tylko trzy kluby z tej grupy nigdy nie były notowane w pierwszej dziesiątce: Beautiful Women, Haven i Royal Girls co oczywiście nie oznacza, że te kluby są słabe. Wręcz przeciwnie solidnie grają to co zawsze, nie notując spadku aktywności obojętnie czy jest wydarzenie z prezentami czy go nie ma.
Mamy tutaj także dwóch spadkowiczów z pierwszej dziesiątki: Fallen Angels i Fashion Club. Fallen Angels jak można było się domyślić trudno będzie utrzymać wyśmienite ósme miejsce z września, gdy w październiku trwał event z prezentami, ale wstydu nie przynieśli, bo miały tyle samo aktywnych osób w październiku co we wrześniu. Po prostu inne kluby zagrały niesamowicie dobrze i dlatego dla Fallen Angels miejsca w dziesiątce tym razem zabrakło.
Bardziej dziwić może wpadka Fashion Club. Klub bardzo mocny, nie tak dawno wygrał nawet wojnę klubową przeciwko Imagine, a tym razem dali się zdominować innym. Podczas gdy większość klubów czołówki zagrała bardziej aktywnie, Fashion Club nie tylko nie zwiększył stanu posiadania aktywnych graczy, ale dwóch stracił.
Na czas eventu prezentowego błysnął formą klub ♛ REVOLUTION ♛ w którym ujawniło się aż 13 aktywnych graczy co obok mogących pochwalić się podobnym dorobkiem LANCÔME jest rekordem tego zestawienia. Czyli dawny potencjał ciągle jeszcze drzemie w tym klubie i może nas jeszcze kiedyś zaskoczy jakąś rewolucją. Nie tak mocno jak ♛ REVOLUTION ♛, ale także zmobilizowały się [CENZURA], Kogel~Mogel oraz Panterki i te 14-20 aktywnych osób to chyba maksimum na jakie stać aktualnie te kluby.
Nie wspomniałam jeszcze o Wariatkach które zyskały jedną osobę i nie zmieniły swojego miejsca w rankingu, dalej zajmując 11 miejsce, o krok od pierwszej dziesiątki.

Trzecia dziesiątka to takie trzy grupy. Pierwsza grupa - kluby które zwykle grają na tym poziomie i ich aktywność jest w miarę stała: Boginie Miłości, City of Angels i Amazonki. Myślę, że od klubu Boginie Miłości można byłoby wymagać trochę więcej, bo w porównaniu do City of Angels czy Amazonek, mają lepiej rozwinięty klub, większą liczbę graczy, lepsze puchary. Widać zbyt wielu nieaktywnych graczy tam jest. Do tej ekipy można byłoby dołączyć jeszcze klub Trendy Girls, który próbuje zadomowić się na tym poziomie rankingu, aktywnie poszukuje nowych graczy, ale jest jeszcze znacznie słabszy od wyżej wymienionych.
Druga grupa to Mystificity i Ellite, dwa kluby których nie było we wrześniowym rankingu i teraz powracają reprezentowani przez 10 aktywnych osób, co dużego szału nie robi, ale wiemy, że przynajmniej tyle osób tam jeszcze gra. O ile Mystificity można byłoby podejrzewać o taką postawę, w końcu klub ten słynie z mobilizowania się tylko na wydarzenie z prezentami o tyle wynik jaki osiągnęło Ellite może budzić większe zaskoczenie. Już rok temu klub ten miał bowiem niesamowite problemy z aktywnością i tylu aktywnych graczy co teraz, jak sobie sprawdzam ostatni raz miał we wrześniu 2017 roku czyli ponad dwa lata temu. Może zmieni się coś na lepsze u nich.
Ostatnia grupa tej trzeciej dziesiątki to kluby które również zagrały dobrze w październiku awansując z niższych pozycji: Sweet Chilli, 4YOU, Sabat i Cuba Libre. Największe zdziwienie tutaj to dobry wynik 4YOU. Zwykle ten klub nie wybijał się tak mocno, nawet w czasie eventu z prezentami, a tym razem wyjątkowo im zależało. Sweet Chilli może być z wyniku zadowolone, jeżeli w klubie są 23 osoby i 10 z nich jest w rankingu to znaczy, że nie trzyma się tam na siłę jakiś "słupów". Cuba Libre i Sabat mimo awansu stać na więcej, zwłaszcza klub Sabat nad którym liderka chyba straciła panowanie. Mają klubowe statystyki na maksa, 50 członków w klubie, a tylko dziewięć gra aktywnie? Sabat stracił też wszystkie puchary i można powiedzieć, że zaczyna od zera. Bez porządków w klubie się nie obejdzie, bo w Sabacie jest więcej "martwych dusz", które się zasiedziały niż graczy i kto ma te puchary odzyskać?

Rankingowe miejsca 31-40 to taki powiew świeżości w rankingu. Myślałam, że żaden nowy klub nie przebije się do rankingu w październiku, a jednak jednemu się udało. To klub Piratki, prowadzony przez gracza Pamil. Dwudziestu dwóch graczy z czego dziewięć osób aktywnych to podejrzanie dobry wynik jak na event prezentowy. No zobaczymy jak to się rozwinie.
W tej grupie mamy także jeden powrót. W rankingu pojawia się klub Red Lipstick, ostatni raz notowany w zestawieniu bardzo dawno , bo w lipcu 2017 roku! Nie często zdarza się, aby klub który był tak długo w kryzysie wypłynął na powierzchnię, niektórzy już pewnie zapomnieli, że taki klub jeszcze istnieje. Pewnie trudno będzie zagościć wśród aktywnych klubów na stałe, ale kto wie, może zaszły tam pozytywne zmiany.
Kolejne "świeże kluby" w tej grupie to Desirable, Reason i Rebelde, wszystkie debiutowały we wrześniu i nie dawałam im dużych szans na utrzymanie w rankingu, a jednak są i wcale nie na ostatnich miejscach jak widać.
Ze starych wyjadaczy, bo nie samą nowością człowiek żyje, mamy tutaj jeszcze DZIUBASKI, Black Onyx, Compelling i Seksowne. Te kluby z wyniku zadowolone być nie mogą. Wydarzenie prezentowe nie zmobilizowało ich graczy do aktywnej gry co może świadczyć, że to co mamy na codzień to maksimum ich możliwości i nie ma tam już żadnych rezerw. Najgorzej wypadły Seksowne, które nie dość, że nie zyskały to dały się zdominować innym klubom i w porównaniu z wrześniem wprowadziły do rankingu aż o sześć osób mniej. Widać tempo gry podczas prezentów jest dla nich zdecydowanie zbyt wysokie.
Ostatni klub który nam pozostał z tej grupy to Diamond Queens... a nie... nie Diamond Queens, tylko Girls'Generation. Klub jednak zdecydował się na powrót do dawnej nazwy i chyba dobrze. Stara nazwa zawsze budzi jakiś większy sentyment. Nazwa, nazwą, a jak zagrały Girls'Genaration? Całkiem nieźle, awansując o 16 miejsc i wprowadzając do rankingu dwie dodatkowe osoby ze swojego klubu.

Piąta dziesiątka czyli miejsca 41-50 to taka "grupa spadkowa" pośród której dwie obsuwy w rankingu szczególnie rzucają się w oczy. To, że od Game of Thrones, nowego klubu na dorobku, zbyt wiele wymagać nie można i dobrego 17 miejsca z poprzedniego rankingu nie utrzymają można się było spodziewać. Trudniej natomiast wytłumaczyć fatalną postawę klubu Bellissima. Sześć aktywnych osób mniej i 25 miejsc w rankingu w dół to wynik katastrofalny. Prześledziłam historię tego klubu i jeszcze na początku 2017 roku klub był w pierwszej dziesiątce najbardziej aktywnych, potem coraz bardziej obsuwał się w rankingu do drugiej, czasami trzeciej dziesiątki, ale 41 miejsce które teraz zajmuje to ich najgorszy wynik. Tylko siedem aktywnych osób i to w czasie eventu dobrze nie wróży.
To co dla jednych jest porażką, dla innych jest sukcesem. Do poprzedniego rankingu nie załapały się kluby Stylish Women i NIEGRZECZNE. Teraz powracają, ale ich wyniki i tak nie są optymistyczne, bo siedem aktywnych graczy to maksimum na co ich teraz stać. Zostało kilku wiernych pośród dziesiątek nieaktywnych osób w tych klubach. Czy Bellissima też tak wkrótce będzie wyglądać?
Pozostałe sześć klubów tej grupy też nie może być zadowolonych. To kolejne ekipy które są w stagnacji i nie mają żadnych rezerw. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ straciły dwóch aktywnych graczy, Glamour i GLOW OF PEARLS jednego. Dotychczasowy skromny stan posiadania zachowały This is War, Archeo i niepokonane. Jak to się dzieje, że Ci nowi aktywni gracze wolą dołączyć do świeżych klubów, zamiast do takich które już mają jakąś renomę w grze? Brakuje chyba pracy liderek które ściągałyby takie osoby do klubu. Okazuje się, że pewniejsze jest trzymanie w klubie gracza który ma w miarę statystyki i nie gra niż nowego aktywnego z trochę słabszymi statystykami. Nowe kluby to wykorzystują, bo dla nich nie liczy się jakie kto ma statystyki, liczy się aby codziennie był w grze.

Ostatni grupa z końca rankingu, miejsca 51-60, czyli ci którzy ledwo ledwo utrzymali się na powierzchni i dysponują tylko pięcioma aktywnymi osobami. W tej grupie również mamy dwa powroty do rankingu: BestOfTheBest oraz Flawless. Niestety totalny zastój w tych klubach i są to powroty raczej bez przyszłości.
Po raz kolejny nisko w rankingu są MUSZKIETERKI, kolejny klub który powoli się kończy. Loża Szyderców? Jak spojrzy się na ilość wolnych miejsc w tym klubie to można wyciągnąć wniosek, że niedługo zapomnicie, że ten klub wogóle kiedyś istniał.
Słabo Marzycielki i Niepowtarzalne ♥, ale one w odróżnieniu od MUSZKIETEREK i Loży Szyderców grały przynajmniej jako tako w zeszłym miesiącu, a teraz nie sprostały wzmożonej aktywności w grze.
Mamy tutaj jeszcze Queens, Agentki i jeden z nowszych klubów Kobiece Dusze. Kluby niezbyt silne, które zagrały proporcjonalnie do ich potencjału. Dla nich sukcesem jest, że w ogóle w tym zestawieniu są obecne.
Ranking zamyka klub Pretty i tutaj zatrzymałam się chwilę dłużej, bo widziałam, że często jest reklamowany, zapraszani są nowi gracze, a jakoś jego aktywność nie rośnie. I taka ciekawostka. Klub ma sporo wiceliderek, bo aż siedem plus liderka to razem osiem na 34 graczy w klubie ogółem. Tymczasem tylko jedna wiceliderka Aśqers lvl. 44, gra aktywnie, a pozostałe aktywne osoby to zwykli gracze: Rihanna lvl. 27, Magda lvl. 24, Patrycja lvl.21 i Klaudia lvl. 20. Dziwny jest fakt, że ton w klubie nadają zwykli członkowie, zachęcają do dołączenia do klubu, podczas gdy liderka i większość wiceliderek które powinny w szczególny sposób dbać o klub większą aktywnością pochwalić się nie mogą. Taki paradoks.

Warto jeszcze wspomnieć o klubach które się nie popisały i nie ma ich w tym zestawieniu w porównaniu z poprzednim. Nie dało rady siedem klubów: Gold Stars, Moonlight Shadow, νєяу иι¢є gιяℓ, Beautiful Angels, Exclusive, Raj_Na_Ziemi oraz Apeiron.
Ostatnie cztery to słabe bądź świeże kluby, nie dziwne, że nie sprostały. Na Moonlight Shadow bardzo się zawiodłam, w poprzednim miesiącu dziewięć aktywnych osób, a teraz taka żenująca wpadka, kto by się spodziewał. νєяу иι¢є gιяℓ już ostatnio wypadał blado teraz się to tylko potwierdziło. No i ten Gold Stars, rozwinięty klub widmo (bez przyszłości?), w którym coś się zmienia (na gorsze?), bo kolejne osoby odchodzą i zmieniają klub na bardziej aktywny. Po prostu "No future"?
https://www.youtube.com/watch?v=YZ9ERphhw8I

Na koniec jeszcze jedna analiza. W opisie rankingu z września zwróciłam uwagę, że utworzyła się bardzo duża luka pomiędzy silnymi, aktywnymi klubami, a resztą stawki. Dla przypomnienia wyglądało to tak:
1. Imagine 44
2. LOVELINESS 34
3. Red Roses 34
4. UNDERGROUND 27
5. Super ZgAgi 27
6. Ślicznotki 26
7. LANCÔME 25
8. Fallen Angels 24
9. Fashion Club 23
10. Rising Suns 22
11. Wariatki 22
12. Gwiazdy 21
13. КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ 20
14. Beautiful Women 14
15. Seksowne 14
16. Bellissima13

Jak widać pomiędzy 13 КᏒꂅϳᏃԾլКᎥami, a 14 Beautiful Women było aż sześć aktywnych osób różnicy i tutaj przebiegała taka wyraźna granica. Jak to natomiast wyglądało w zeszłym miesiącu?

1. Imagine 45
2. LANCÔME 38
3. UNDERGROUND 37
4. LOVELINESS 36
5. Ślicznotki 31
6. Red Roses 30
7. Super ZgAgi 28
8. Gwiazdy 27
9. Rising Suns 25
10. КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ vel. Nemezis 25
11. Wariatki 23
12. Fallen Angels 23
13. Fashion Club 21
14. ♛ REVOLUTION ♛ 21
15. [CENZURA] 20
16. Beautiful Women 17
17. Royal Girls 15
18. Haven 15
19. Panterki 14

Jak widać granica ta dalej jest widoczna. Przesunęła się trochę w dół, bo zmobilizowane ♛ REVOLUTION ♛ i [CENZURA] pokazały, że potrafią jeszcze nawiązać do tej grupy najlepszych klubów i przełamać tą granicę. Następnie na 16 miejscu mamy Beautiful Women klub można by powiedzieć zawieszony pomiędzy tymi czołowymi klubami, a resztą stawki i dalej od 17 miejsca Royal Girls są liderem peletonu pozostałych klubów Areny Mody. Widać tą granicę. Widać, że można ją złamać, ale łatwe to nie jest. Ukształtowała się taka elita klubów Areny Mody i myślę, że ten podział będzie widoczny nadal.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 2 lis 2019, o 22:09

W tabeli kolejno: nazwa klubu, ilość aktywnych graczy, strzałka pokazująca czy klub awansował czy spadł w rankingu wraz z liczbą o ile pozycji oraz ilość aktywnych graczy w klubie na plus lub minus w stosunku do ostatniego rankingu z września 2019 roku.
NEW - nowy klub pierwszy raz w rankingu
RNEW - klub był już kiedyś w rankingu i do niego teraz powrócił

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 października 2019 roku:
1. Imagine 45 ↔0 +1
2. LANCÔME 38 ↑5 +13
3. UNDERGROUND 37 ↑1 +10
4. LOVELINESS 36 ↓2 +2
5. Ślicznotki 31 ↑1 +5
6. Red Roses 30 ↓3 -4
7. Super ZgAgi 28 ↓2 +1
8. Gwiazdy 27 ↑4 +6
9. Rising Suns 25 ↑1 +3
10. КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ vel. Nemezis 25 ↑3 +5
11. Wariatki 23 ↔0 +1
12. Fallen Angels 23 ↓4 0
13. Fashion Club 21 ↓4 -2
14. ♛ REVOLUTION ♛ 21 ↑17 +13
15. [CENZURA] 20 ↑5 +9
16. Beautiful Women 17 ↓2 +3
17. Royal Girls 15 ↑1 +2
18. Haven 15 ↑1 +3
19. Panterki 14 ↑14 +6
20. Kogel~Mogel 14 ↑15 +6
21. Boginie Miłości 13 ↑1 +3
22. Trendy Girls 13 ↑1 +3
23. City of Angels 12 ↓2 +1
24. Amazonki 11 ↑1 +2
25. Mystificity 10 RNEW
26. Sweet Chilli 10 ↑6 +2
27. Ellite 10 RNEW
28. 4YOU 10 ↑24 +4
29. Sabat 9 ↑15 +3
30. Cuba Libre 9 ↑13 +3
31. Piratki 9 NEW
32. Black Onyx 8 ↓8 -2
33. Girls'Generation 8 ↑16 +2
34. Seksowne 8 ↓19 -6
35. DZIUBASKI 8 ↓8 -1
36. Reason 8 ↑15 +2
37. Rebelde 8 ↓7 -1
38. Desirable 7 ↓12 -2
39. Red Lipstick 7 RNEW
40. Compelling 7 ↓3 0
41. Bellissima 7 ↓25 -6
42. NIEGRZECZNE 7 RNEW
43. Stylish Women 7 RNEW
44. Game of Thrones 7 ↓27 -6
45. Glamour 7 ↓9 -1
46. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 6 ↓12 -2
47. This Is War 6 ↓6 0
48. Archeo 6 ↓6 0
49. niepokonane 5 ↑4 0
50. GLOW OF PEARLS 5 ↓3 -1
51. Queens 5 ↑3 0
52. Kobiece Dusze 5 ↓7 -1
53. Marzycielki 5 ↓14 -2
54. Agentki 5 ↑3 0
55. MUSZKIETERKI 5 ↔0 0
56. Niepowtarzalne ♥ 5 ↓28 -4
57. Loża Szyderców 5 ↓9 -1
58. BestOfTheBest 5 RNEW
59. Flawless 5 RNEW
60. Pretty 5 ↓2 0

P.S.
Chciałam podziękować za tak wielkie zainteresowanie rankingiem. Nie spodziewałam się, że tyle tysięcy razy będzie wyświetlany i tyle osób go przeczyta. W wolnej chwili planuję zrobić jeszcze zestawienie pucharów w klubach, może też z jakimś krótkim opisem. Kiedy pojawi się kolejny ranking? Sama nie wiem, może za dwa miesiące, może za trzy, a może za cztery. Dajmy klubom trochę popracować, zmienić się, a wtedy ranking spisany z zaskoczenia na pewno będzie ciekawszy i wniesie dużo nowości ;)

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 2 lis 2019, o 23:25

Aj te cholery jedne co zmieniły nazwę 😂 Niestety tak wyszło, że już jest klub o nazwie Krejzolki...dlatego ją zmieniliśmy :) Mam nadzieję, że nie był to dla Ciebie problem...
Tymczasem bierzemy się ostro do roboty...żebyś miała co opisywać. 🥰
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 lis 2019, o 20:43

Obiecana tabelka z pucharami klubowymi. Tym razem przyda się instrukcja:
1. Czerwona kratka w tabeli oznacza, że klub posiada taki puchar.
2. Granatowa kratka oznacza, że ten puchar został zdobyty w zeszłym miesiącu.
3. Żółta kratka to miejsce gdzie klub miał puchar, ale już go nie posiada.
Całkowicie bez pucharów zostały kluby This is War, Coco Chanel, Wyjątkowe! ♥ oraz Sabat.
Jeżeli natomiast chodzi o kluby które pucharów nie miały wcale, a coś ostatnio zdobyły należy wymienić Wariatki i Black Onyx.
Ogólnie całkiem spory ruch w wojnach klubowych. W ciągu miesiąca 15 pucharów zmieniło właściciela.
Największe sukces to chyba zdobycie przez Agentki złotego pucharu na dolary z mieszkania. Największa wpadka przytrafiła się ♛ REVOLUTION ♛, bo klub dostał w wojnie brązowe karty, które niezbyt ładnie wyglądają na tle pozostałych pucharów.
Klubem który obecnie posiada najwyższą renomę (18268) i jednocześnie nie może pochwalić się żadnym pucharem jest Moda i Styl.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 3 lis 2019, o 23:24

Ktoś napisał, że jesteśmy słabym klubem, a jednak dajemy rade. Brawo My Agentki. LaFemmeNikita dziękuję, że dajesz te zestawienia przynajmniej wiem, co naprawiać.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 4 lis 2019, o 01:15

Kaja niestety prawda ma się inaczej... Twój klub jest słaby...
Ja osobiście jako gracz w życiu bym do takiego nie poszła. Po co iść do klubu, który nie może nic zaoferować..... Przykre, że z klubów zrobiły się kluby towarzyskie 😂
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 4 lis 2019, o 17:51

W życiu ważniejsza jest przyjaźń niż pieniądze i prestiż. Napisałabym coś innego Tom, ale to nie jest miejsce na to, a sprowokować się nie dam. Nie zamierzam mieć na forum darmowego banana.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 4 lis 2019, o 19:35

Po pierwsze primo odnioslam sie do klubu ....nie do Ciebie jako osoby, to jest fakt. Zas przytaczasz farmazony typu prestiz i pieniadze, ktore z klubem maja malo co wspolnego. Najwidoczniej nie masz pojecia jak powinien funkcjonowac aktywny klub.....dla porownania moj jest w pierwszej 10 , a jest dopiero niecale 5 msc na arenie. Klub nie jest w tym miejscu dzieki prestizowi i kasie, ale wspolnej pracy calego klubu. Szmaragdy i dolary nie sa realna waluta, a diamenty sa wplacane dobrowolnie....to gdzie tu Twoj tok myslenia ? (nie mamy utopionych milionow w klubie) Sporo diamentow jest przekazywanych z reklam ....3 diamenty dziennie pomnoz sobie przez caly miesiac i to daje pokazna sume -w klubie mamy 45 osob (44 plus 1, ktora ma dojsc)
Ostatnio zmieniony 5 lis 2019, o 06:40 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 4 lis 2019, o 22:40

Nasz klub jest dłużej od twojego, był moment, kiedy byliśmy na 8-9 miejscu, ale potem urosły kluby i spadliśmy niżej. Uważam, że pierwsza 30 to chwała i duma, bo poniżej nie zeszliśmy. Jest coraz gorzej znaleźć kogoś i niestety te osoby, które chciałabym mieć u siebie...są w innych klubach. Nie będę zmuszała kogoś do zmian. Na dodatek po mojej przerwie wakacyjnej mój klub pnie się w górę. Agentki podnosiły ostatnio 2 poziomy w górę i nadal mamy niedosyt. Chyba domyślam się, kto do Was dołączy, ale nie wnikam. Nie interesuje mnie twoja polityka klubu ani krytyka mojej osoby. Dam Ci radę nie zawsze warto walczyć za wszelką cenę, bo upadek z wysokości boli. To dotyczy opcji online/offline. Nie znam tego z autopsji, ale dużo słyszałam od innych. Życzę Ci powodzenia, abyś zdobyła wszystko, w grze czego pragniesz, abyś poczuła się lepiej. Ja tego nie potrzebuje, bo nie dążę doskonalenia, a mój klub pielęgnuje, jak mogę. Zaznaczam, że klub to nie liderka przez akcje ze mną krzywdzone są inne osoby w nim. Na klub pracuje cały zespół, a my mamy siłę, aby pokonać przeciwności.
PS. Zapraszam do klubu Agentki, bo mamy miejsca i przyjmiemy każdego.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Regelinda » 5 lis 2019, o 00:52

Kaja, ja, na przykład, szukając klubu, do Twojego bym nie poszła. Atmosfera tam nijaka, a zauważyłam, ze najciekawsze osoby stamtąd odeszły. Jako, że nie kwitnę w tej grze dla samego kwitnięcia, bo to by mi się po miesiącu znudziło, ważny jest dla mnie poziom klubu (nie mylić z renomą), który zależy od umiejętności klubowych. Ideał, jeśli ma poziom 200, ale nie zawsze można to mieć. Pierwsza umiejętność, na jaką zwracam uwagę to popularność. Nie schodzę poniżej maksymalnej jej wartości, czyli 50. Lubię zielone kamyczki, więc ważna będzie dla mnie fotogeniczność. Gościnność o tyle istotna, bo pokazuje, na ile klub się silny swoimi klubowiczkami, ale tu też są ważne ich osobiste statystki (nie, nie sprawdzam u każdej). No i puchary. Im więcej energetyków, tym lepiej. U Ciebie brakuje mi każdej z tych cech. Masz klubu nie z ambicjami, ale z mrzonkami. Żeby mieć klub z ambicjami, potrzeba niestety diamentów. A ja nie zamierzam być w takim jak Twój farmą diamentową. Bo wiem, ze sama nie kupujesz, ale skrzętnie korzystałaś z takich farm, dopóki [CIACH] nie odeszły z klubu. I to jest ta Twoja fajna hipokryzja. Bo skoro piętnujesz osoby kupujące diamenty, ochoczo zaglądając im do portfeli, nie powinnaś również korzystać z diamentów od takich osób, bo w widoczny sposób kłóci się z Twoimi przekonaniami.
Twoje gadanie o ideologii i tym podobnych pierdołach nijak ma się do tego, że obsesyjnie, jak widać z Twoich wypowiedzi powyżej, pragniesz mieć bardzo dobry klub, do którego wszyscy by się pchali drzwiami i oknami, a Ty byś sobie sama przebierała. Nie będziesz miała dobrego klubu, bo żeby mieć dobry klub z dobrymi pucharami, to trzeba mieć graczy, którzy nie tylko te puchary zdobędą, ale też utrzymają. A chyba mało kto pamięta, że każdy puchar to jednocześnie potężna kula u nogi dla klubu w walkach klubowych. Owszem, byłabyś w stanie zdobyć puchary, ale nie byłabyś w stanie ich utrzymać, bo niższy statystykami sławnymi graczy klub bez pucharów, łatwo by Cię pokonał, gdyby chciał.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2019, o 20:51 przez Aurelie, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ