Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Yoshiko » 3 sty 2017, o 16:05

Ja proponuję zaznaczać nie te kluby, które awansowały w rankingu, ale te, których liczba aktywnych się zwiększyła. Można byłoby zobaczyć jak się klub progressuje, nie tylko w stosunku do innych :)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 sty 2017, o 23:55

Chodzi Ci zapewne o te tabelki największy awans i największy spadek w rankingu. Spróbuję dodać jeszcze dwie takie tabele odnoszące się do konkretnych wartości (najwięcej ubyło/przybyło w klubie) i zobaczymy jak to wyjdzie. Dużo pracy przy tym nie ma. Wydaje mi się, że to głównie będą kluby z pierwszej dziesiątki, może piętnastki rankingu, bo mają wielu aktywnych członków i w nich można spodziewać się większych wahań na plus lub minus.

Adaine2
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, o 17:58

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Adaine2 » 5 sty 2017, o 12:40

Bardzo fajny wątek i podoba mi sie Twoje spojrzenie w opisach i rankingach klubu,dziekuje za mile słowo i wyroznienie :)
Milo poczytac,gdyz mlodym,nowym klubom jest ciezko sie przebic wsrod tak licznej i silnej konkurencji.
Lancome ma zaledwie rok i uwazam,ze i tak niezle sie rozwinelysmy w tak krotkim czasie i to dla mnie ogromna radosc,zwlaszcza,ze udalo mi sie stworzyc,ciepla,przyjazna "rodzinkę lalek" ,a to niełatwe zadanie.
To jest dla mnie najwazniejsze,zgrany i wzajemnie szanujacy sie klub :) Niedługo będziemy jeszcze silniejsze i mam nadzieję,ze skompletujemy cały klub.

pozdrawiam serdecznie-Adainee Lancome
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 lut 2017, o 17:14

Na początek słowem wstępu chciałabym podziękować za 1200 wyświetleń tego tematu w ciągu ostatniego miesiąca. Nie spodziewałam się, że temat osiągnie aż taką popularność. Widać, że istnieje potrzeba takiego zestawienia i sporo graczy z tego wątku czerpie informacje. Jeżeli chociaż kilku osobom ten ranking pomoże w wyborze dobrego klubu to już będzie sukces i praca nie pójdzie na marne. Jeżeli byłyby zainteresowane osoby, mogę podesłać plik Excel'a w którym wszystkie dotychczasowe rankingi są zarchiwizowane.

Grudzień wiele klubów potraktowało jako odpoczynek od gry. Zobaczmy czy po Nowym Roku sytuacja wróciła do normy. W styczniu podobnie jak w grudniu, aby być w rankingu trzeba było rozegrać średnio 20 pojedynków dziennie, jednak granica to obniżyła się, w grudniu było to 19,5 pojedynku, a w styczniu 19,1. Jeżeli taka tendencja się utrzyma to w lutym wystarczy już tylko średnio 19 pojedynków dziennie. Niby zmiana niewielka, ale patrząc globalnie na całą grę jest to duży spadek aktywności graczy. Gra coraz bardziej się starzeje, a brak zmian/aktualizacji zniechęca do dalszej zabawy, mimo licznych eventów. Co ciekawe, nie zmieniła się w ciągu tego miesiąca liczba klubów, która ostatnio ciągle rosła. Nadal jest ich 385.

Po raz pierwszy zdarza się, że podium jest takie samo jak w poprzednim miesiącu. Najbardziej aktywnym klubem pozostaje UNDERGROUND, drugie miejsce utrzymały Wariatki, a trzecie Ślicznotki. Klubowi LANCÔMEzabrakło jednej aktywnej osoby do podium, miał taką samą liczbę aktywnych członków co Ślicznotki, ale zajmowały one niższe miejsca w rankingu TOP1000 wygranych pojedynków. Wysokie miejsce zajął także klub [CENZURA], który powrócił do pierwszej dziesiątki i wyrównał swój rekord z września zajmując piąte miejsce. Do pierwszej dziesiątki powrócił również klub Gwiazdy.

Dwa kluby opuściły pierwszą dziesiątkę i to dosyć spektakularne. Niezbyt dobrze dzieje się w klubie Imagine, pierwszy raz bowiem zdarza się, by w dziesiątce rankingu nie było tego klubu. W styczniu Imagine dysponował tylko 19 aktywnymi graczami, a w poprzednich miesiącach było to około 24-30, spadek aktywności jest więc znaczny.
Problemy Imagine to jednak nic w porównaniu z tym co dzieje się w ♛ REVOLUTION ♛. W ciągu dwóch miesięcy klub stracił 23 aktywnych graczy i w styczniu miał ich tylko 16. W listopadzie był to najbardziej aktywny klub, teraz spadł dopiero na 15 miejsce. Czyżby klub dopadła Mystificitówka, czyli syndrom rozwiniętego maksymalnie klubu z dobrymi pucharami i dużą ilością graczy znudzonych grą?

Tak na dobra sprawę, średnio dobrze rozwinięty klub, który kupi 40 pomidorów i niespodziewanie wyzwie mało aktywny klub z dobrymi pucharami ma szansę dobry pucharek zdobyć, bo sporo członków takiego mało aktywnego klubu zapewne nie załączy nawet bonusów, nie mówiąc o tym jak trudno będzie potem im ten puchar bez pomidorów odzyskać...

W rankingu styczniowym mamy jeden całkowicie nowy klub, Super Realistki, założony przez doświadczonego gracza, panią Katherine Poldark. Klub który ma tylko siedmiu członków, już zdołał dostać się do rankingu. Może "realistyczne" podejście pozwoli klubowi osiągnąć sukces i rozwijać się tak dobrze jak niedawno założony przez innego doświadczonego gracza klub Wild Tigers (dawniej Selena Luna).
Do rankingu powróciły jeszcze Tygryski, które po ostatniej wpadce i opuszczeniu zestawienia zagrały aktywniej. Siedem aktywnych członkiń klubu to rekord Tygrysków w historii rankingu. Zobaczymy czy ten wzrost mobilizacji był tylko jednorazowy by podnieść klub z kolan, czy też taki stan uda się utrzymać na dłużej.
Wróciły jeszcze trzy kluby które balansują na granicy rankingu to jest: City of Angels, Pretty (ostatni raz obecne w rankingu z lipca) oraz LADY GLAMOUR dawniej znane jako WARRIORS. Mobilizację widać zwłaszcza w tym ostatnim, gdzie w opisie klubowym można przeczytać: "Usuwamy po 5 dniach nieusprawiedliwionych". Jeżeli zdanie okaże się prawdziwe to LADY GLAMOUR zobaczymy zapewne w kolejnym rankingu.

Ciekawostką jest, że wszystkie kluby które dołączyły w zeszłym miesiącu do rankingu (Wild Tigers vel. selena luna, Black Diamonds, Muffinki♥, Chilli Peppers, I Promise You, Smakowite) nie dały się z niego wyrzucić. Solidna gra, pozwoliła im zostać, ale oczywiście ktoś odpaść musiał i są to kluby nie byle jakie...
Największe zaskoczenie to brak klubu Marzycielki, który ma 42 tysiące punktów renomy i cztery puchary, a nie jest w stanie uzbierać 4 aktywnych graczy. Chyba tylko ta wysoka renoma chroni klub przed utratą pucharów, bo wszystko wskazuje, że ich puchary dosłownie leżą na ulicy i są do wzięcia.
Zestawienie opuścił również klub ProgreSs, jeden z najstarszych klubów Areny Mody, który może nigdy nie był jakoś szczególnie silny, ale zawsze solidnie meldował się w rankingu. Teraz zabrakło go po raz pierwszy.
Kolejny stary i doświadczony klub który upada to Agentki. Liderka Agentek, pani Kaja niedawno napisała post na forum z teoretycznymi sugestiami na temat funkcjonowania klubów:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 11&t=25122
Póki co traktatów między klubami czy pożyczek do klubowej skarbonki nie ma, a funkcjonować jakoś trzeba i przed liderką Agentek sporo pracy aby utrzymać klub na powierzchni. Jeszcze w październiku klub miał 11 aktywnych graczy, a teraz nie ma nawet czterech...
Pozostałe kluby z którymi się pożegnaliśmy przynajmniej do następnego miesiąca to: Feniks (po raz pierwszy nie ma ich w rankingu) oraz Czekoladki i Tequila Fire.

Największymi awansami w rankingu mogą pochwalić się:
1. Haven - 29 pozycji, przybyło 8 aktywnych graczy
2. Black Diamonds - 26 pozycji, przybyło 5 aktywnych graczy
3. Wild Tigers vel. selena luna - 22 pozycje, przybyło 6 aktywnych graczy
4. Gold Stars - 22 pozycje, przybyło 4 aktywnych graczy
5. Czarodziejki - 21 pozycji, przybyło 5 aktywnych graczy
6. Moda i Styl - 17 pozycji, przybyło 5 aktywnych graczy

Osobiście wierzyłam, że kluby Black Diamonds i Wild Tigers dobrze będą sobie radziły i rzeczywiście tak jest. Myślę, że bez problemu znajdą sobie miejsce w rankingu na stałe i będą się dobrze rozwijać. Od dna odbił się w końcu Gold Stars, po którym szorował już od dwóch miesięcy. W przeszłości klub ten miał spore wahania formy, może tym razem nie da się już zrzucić na dno. Pozostałe wymienione kluby również całkiem nieźle, Haven oraz Moda i Styl zdobywają puchary, tylko Czarodziejki nie mają jeszcze żadnego. Dopóki jest duża frekwencja i aktywność w klubie, a staty idą w górę, trzeba kuć żelazo póki gorące i wreszcie jakiś pucharek zdobyć.

Największe spadki w rankingu dotyczą klubów:
1. Seksowne - 23 pozycje, ubyło 5 aktywnych graczy
2. Fallen Angels - 21 pozycji, ubyło 5 aktywnych graczy
3. clair de lune - 20 pozycji, ubyło 3 aktywnych graczy
4. DZIUBASKI- 17 pozycji, ubyło 4 aktywnych graczy
5. Ellite - 16 pozycji, ubyły 3 aktywne osoby
6. Niepowtarzalne ♥ - 13 pozycji, ubyły 3 aktywne osoby.

Najbardziej zawiedziona jestem postawą Seksownych. Klub naprawdę rozwijał się bardzo dobrze, był takim przykładem, że powoli małymi krokami, przez wiele miesięcy można budować coraz lepszy klub, a gdy już przyszedł kryzys to od razy Seksowne stały się najgorszym klubem miesiąca. Coraz gorzej przędą również DZIUBASKI, klub który dość stabilnie zdobywał miejsca w środku rankingu teraz ma tylko 6 aktywnych graczy. Gdzieś po drodze pogubiły się dobre puchary i jeżeli gracze nieaktywni nie zostaną zastąpieni, klub czeka los wspominanych już Marzycielek.

Na prośbę Yoshiko, liderki [CENZURY], również małe zestawienie klubów które najwięcej straciły i najwięcej zyskały aktywnych graczy w styczniu. W sporej części pokrywa się to z powyższymi tabelkami, w końcu ten kto traci pozycje w rankingu traci też członków:
1. Haven - 8 aktywnych osób więcej
2. LANCÔME, Wild Tigers - 6 aktywnych osób więcej
3. Royal Girls, Black Diamonds, Moda i Styl, Czarodziejki - 5 aktywnych osób więcej.

1. Imagine - 8 aktywnych osób mniej
2. ♛ REVOLUTION ♛ - 7 aktywnych osób mniej
3. Laseczki,Seksowne, Fallen Angels - 5 aktywnych osób mniej.

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 stycznia 2017:
1. UNDERGROUND 34
2. Wariatki 33
3. Ślicznotki 29
4. LANCÔME 29
5. [CENZURA] 26
6. Super ZgAgi 25
7. Rising Suns 24
8. Bellissima 22
9. Boginie Miłości 21
10. Gwiazdy 20
11. MUSZKIETERKI 20
12. Kogel~Mogel 20
13. Imagine 19
14. LOVELINESS 18
15. ♛ REVOLUTION ♛ 16
16. Royal Girls 16
17. Niegrzeczne 14
18. Wild Tigers vel. selena luna 14
19. Haven 14
20. Laseczki 12
21. Black Diamonds 11
22. Fashion Club 11
23. Amazonki 11
24. Panterki 11
25. Compelling 11
26. Stars Club 11
27. Cuba Libre 11
28. Moda i Styl 11
29. Archeo 10
30. Amazing Girls 10
31. νєяу иι¢є gιяℓ 10
32. Czarodziejki 10
33. Moonlight Shadow 10
34. Beautiful Women 9
35. Loża Szyderców 9
36. Magiczne 9
37. Niepowtarzalne ♥ 8
38. Mystificity 8
39. Wojowniczki 8
40. Flawless 8
41. Ellite 8
42. Seksowne 8
43. Gold Stars 8
44. Tygryski 7
45. BestOfTheBest 7
46. Kameleonki 7
47. Rodzina Adamsów 6
48. niepokonane 6
49. Fallen Angels 6
50. DZIUBASKI 6
51. Vampires 6
52. I Promise You 6
53. 4YOU 6
54. Stylish Women 5
55. City of Angels 5
56. Muffinki♥ 5
57. ★ The Dream ★ 5
58. Super Realistki 4
59. Coco Chanel 4
60. Smakowite 4
61. ♥Čarodějky♥ 4
62. clair de lune 4
63. Chilli Peppers 4
64. Pretty 4
65. LADY GLAMOUR vel. WARRIORS 4

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Bezgraniczny » 1 lut 2017, o 19:56

Fajnie, że poświęcasz swój wolny czas na pomocy osobom, które szukają klubu.
Wszystko jasno i przejrzyście zostało napisane.
Widzę, że wiele niedocenianych klubów znajdują się wysoko, ale także wielkie zdziwienie ogromnym spadkiem niektórych.

Awatar użytkownika
carola18
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 120
Rejestracja: 29 mar 2016, o 12:09

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: carola18 » 1 lut 2017, o 22:44

Naprawdę Cię podziwiam ze co miesiąc robisz taki ranking :) jestem dumna też z klubu do którego należę - Moda i Styl, bo już drugi raz (pod rząd) zostalysmy wyróżnione w rankingu :) staramy sie byc aktywne, mamy co raz lepszy skład, co raz więcej osób, które się angażują. No i korzystając z okazji zapraszam inne dziewczyny, które chcą aktywnie uczestniczyć w klubie :)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 3 lut 2017, o 19:20

Mój klub obecnie przechodzi małe rewolucje i potrzebujemy silnych uczestniczek, które będą bardziej aktywne. W grudniu pozwoliłam im, aby odpoczęły troszeczkę, bo święta, sylwester etc. Dlatego, taki spadek formy, ale muszę się pochwalić...dziś wskoczyliśmy na 149 poziom. Dziękuję Ci, że dajesz takie zestawienie, gdyż mi to pomaga i daje kopa do dalszego działania, jako liderka. Pozdrawiam. :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 mar 2017, o 18:04

Wygrywając jakieś zawody sportowe, często sportowcy nagradzani są pucharem. Nie wszyscy jednak wiedzą, że niektóre z tych pucharów są pucharami przechodnimi tzn. zwycięzcy dostaję je tylko do czasu następnych mistrzostw i wtedy należy je oddać zadowalając się kopią pucharu lub tylko medalem/dyplomem za zwycięstwo. Istnieje jednak opcja zdobycia pucharu na własność, ale trzeba spełnić jakieś wymaganie i najczęściej jest to warunek zdobycia mistrzostwa trzy razy z rzędu...
Gdyby takie zasady obowiązywały w tym rankingu klub UNDERGROUND zdobyłby taki puchar już na własność, gdyż właśnie po raz trzeci z rzędu okazał się najbardziej aktywnym klubem na Arenie Mody nie mając sobie równych w okresie grudzień 2016 - luty 2017. Sporo można byłoby napisać również o lutowym wiceliderze którym został klub ♛ REVOLUTION ♛. Jak pamiętamy w zeszłym miesiącu osiągnęli bardzo słaby wynik i z hukiem wypadli z pierwszej dziesiątki, ale najwyraźniej w klubie odbyła się jakaś rozmowa mobilizacyjna, gdyż przybyło im w tym miesiącu aż 20 (!!!) aktywnych członków i to pozwoliło nie tylko powrócić do pierwszej dziesiątki, ale stanąć na drugim miejscu podium. Co się zaś tyczy trzeciego miejsca, gdyby za nie również przyznawano jakiś puchar, Ślicznotki również miałyby go na własność gdyż "przykleiły się" do tego trzeciego miejsca już od czterech miesięcy. Przypominam również, że klub Ślicznotki od ośmiu miesięcy, czyli do samego początku tworzenia rankingu nie opuścił jeszcze miejsca na podium. Ciekawe jak długo uda im się jeszcze bronić przed innymi aktywnymi klubami.

W pierwszej dziesiątce tym razem nie było właściwie niespodzianek. Wiadomo, że gdy odbywa się event z prezentami silne kluby podwajają wysiłki i nie dają szans słabszym klubom na dorobku. Mamy więc w pierwszej dziesiątce Wariatki, LANCÔME, Rising Suns, Gwiazdy, Boginie Miłości, Kogel~Mogel oraz LOVELINESS. Tym razem zabrakło miejsc dla klubów Super ZgAgi, Bellissimaoraz Imagine. Super ZgAgi w takim położeniu znalazły się po raz pierwszy, Bellissima wypada z dziesiątki po raz drugi, a klub Imagine jest poza dziesiątką też drugi raz, ale z rzędu. W poprzednim miesiącu klub ten miał 19 aktywnych członków, teraz było o 3 więcej, ale niewiele to pomogło, gdyż inni postarali się dużo bardziej. Taka sytuacja może być zaskakująca, bo Imagine słynie na Arenie z dużego nacisku na rozwój statystyk i tzw. agresywną grę. Widać jednak jakieś problemy, choćby po nowo powstałym temacie o klubie Imagine w dziele o klubach, który jakoś słabo się rozwinął i chyba nie ma się kto nim zająć...

W porównaniu ze styczniem mamy sześć nowych klubów w rankingu które można być podzielić na trzy grupy.
Grupa pierwsza to Marzycielki oraz progreSs, dwa kluby które do tej pory solidnie meldowały się w rankingu, w zeszłym miesiącu spadły i teraz wracają. Pozostaje pytanie czy ten ich powrót był związany tylko z prezentowym eventem, czy też będą jeszcze walczyć o utrzymanie swoich klubów na powierzchni.
Druga grupa to kluby ATOMÓWKI, Czekoladki oraz Spice Girls, czyli kluby ciągle balansujące na krawędzi rankingu. Czekoladki i Spice Girls to stare kluby, można by rzec dinozaury które ostatkiem sił bronią się przed wymarciem i nie chcą opuścić swoich ledwo zipiących klubów. ATOMÓWKI to klub młodszy który nie rozwinął skrzydeł. W tym miejscu muszę napisać, że przeglądając rankingi widać delikatną, ale jednak tendencję do opuszczania przez graczy klubów nieaktywnych i przenoszenia się do tych bardziej aktywnych. W rankingu było aż 97 osób które nie były przypisane do żadnego klubu czyli naprawdę sporo. To chyba dobra tendencja, w sytuacji gdy klubów na Arenie jest 390, a w tym rankingu mieści się tylko 65 aktywnych.
W oczy rzuciła mi się na przykład taka sytuacja. Pewna osoba założyła nowy klub, próbowała go promować, zdobyła w końcu nowych członków, ale klub rozwijał się bardzo wolno, wiadomo bez diamentów jest bardzo ciężko. Zniechęcona liderka porzuciła klub i przeniosła się do innego, lepszego, bardziej rozwiniętego i aktywnego klubu. Porzuciła to właściwie złe słowo, ponieważ oddała liderowanie komuś innemu, w końcu zawsze znajdzie się chętny do kierowania klubem, nawet gdy jest on słabiutki. W wyniku tej sytuacji ten słaby klub ciągle istnieje i stał się tylko kolejnym klubem który jest, a nic na Arenę nie wniósł. Takich przypadków jest pewnie więcej i stąd mamy tyle słabych klubów.
Został mi jeszcze jeden nowy klub do opisania - Avengers. Klub ten do tej pory nie pojawiał się w rankingu, teraz niezbyt przekonująco debiutuje tylko z 4 aktywnymi osobami. Jedną z wiceliderek tego klubu jest pani ikaris, zajęła co prawda wysokie 40 miejsce w miesięcznym rankingu TOP 1000 wygranych pojedynków, ale pozostałe trzy osoby w tym liderka klubu ledwo się do niego załapały. Będzie, więc bardzo trudno utrzymać się i stworzyć z tego coś bardziej stałego.

W lutym aby znaleźć się rankingu TOP1000 wygranych pojedynków należało rozegrać średnio 30 pojedynków dziennie. Poprzeczka była więc podniesiona znacznie wyżej niż w styczniu gdzie wystarczyło tylko 20 pojedynków dziennie. Dla niektórych graczy było to zadanie nieosiągalne i 6 klubów nie dało rady się utrzymać. Największe zaskoczenie to upadek klubu Gold Stars, który po raz pierwszy opuścił ranking, a w miesięcznym zestawieniu TOP 1000 wygranych pojedynków miał tylko dwóch aktywnych członków: Jackie Brown oraz Mirelda. Wydawać by się mogło, że klub którego statystyki dobijają do 50, spokojnie powinien działać i się rozwijać, a w Gold Stars tak nie jest. Przeglądając panie z tego klubu widać, że sporo z nich ma tzw. minusy, czyli prawdopodobnie są to osoby które tak naprawdę nie grają i nawet nie "bronią się" przed tymi minusami. Dopóki liderki nie zrobią jakiegoś porządku nie polecam przystępować do tego klubu.
Kolejny klub który również po raz pierwszy opuszcza zestawienie to klub Kameleonki. Do tej pory był uwzględniony w rankingu zawsze gromadząc 5-8 aktywnych osób, teraz nie udało się uzbierać choćby czterech.
Po raz pierwszy nie odnotował aktywności "czeski klub" na polskiej arenie mody - ♥Čarodějky♥. Utrata członków w takim klubie może być bardzo trudna do odrobienia, bo dla polskiego gracza klub ten jest mało atrakcyjny, a grająca aktywnie mieszkanka czeskiej republiki prędzej wybierze jakiś bardziej aktywny polski klub.
Z rankingu wypadły także Chilli Peppers oraz klub Pretty, które chyba można zaliczyć do tej samej grupy co ATOMÓWKI, Czekoladki czy Spice Girls. Brak zmian powoduje, że ciągle balansują na granicy istnienia. Gdyby aktywnych członków z tych wszystkich klubów zebrać razem to byłaby całkiem niezła ekipa, ale oddzielnie znaczą w tej grze coraz mniej.
Ostatni klub który nie utrzymał się w rankingu to Muffinki♥. Nowy klub w którym wyróżnia się aktywnością pani Manti (42 miejsce w rankingu TOP 1000 wygranych pojedynków) ale bez oparcia w pozostałych członkach klubu którzy zajęli odległe miejsca nie uda się zbudować dobrego klubu. To taki przypadek trochę podobny do Avengers. Jedna bardzo aktywna osoba, którą każdy dobry klub wziąłby z pocałowaniem ręki, a potem długo, długo nic... Samo odnotowanie w opisie klubu, że "Jestesmy mlodym klubem preznie rozwijajacym sie" nie wystarczyło by przyciągnąć graczy do siebie.

Z największych awansów w rankingu w lutym cieszyły się kluby:
1. City of Angels, 27 pozycji, przybyło 5 aktywnych osób.
2. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ vel. Super Realistki, 26 pozycji, przybyło 5 aktywnych osób.
3. DZIUBASKI, 24 pozycje, przybyło 5 aktywnych osób.
4. 4YOU, 23 pozycje, przybyły 4 aktywne osoby.
5. Mystificity, 21 pozycji, przybyło 9 aktywnych osób.
6. ♛ REVOLUTION ♛, 13 pozycji, przybyło 20 aktywnych osób.

O ♛ REVOLUTION ♛ już pisałam wcześniej, po słabych dwóch miesiącach pozbierały się do kupy i mocno awansowały. Kluby Mystificity, 4YOU i DZIUBASKI, które na co dzień grają mniej aktywnie, tradycyjnie zmobilizowały się na event z prezentami. Całkiem dobrze rozwija się klub ☆ Niξzαℓєżnξ ☆, wcześniej znany jako Super Realistki, który jest nowym klubem i już zasłużył na wyróżnienie. Posiada tylko 12 członków, a 9 z nich jest aktywnych, widać więc, że postawiono tam na ostrą selekcję już od samego początku i nie aktywnym osobom nie daje się tam szans na "przezimowanie". Największe zaskoczenie to klub City of Angels. W pierwszych rankingach klub ten miał 10-11 aktywnych osób, aż w listopadzie 2016 nastąpiła jakaś katastrofa i City of Angles zniknął na dwa miesiące z zestawienia. Po nowym roku widać ożywienie, członkowie klubu znowu grają aktywniej, zobaczymy czy taką grę uda im się utrzymać i przyciągnąć nowych członków, bo wolnych miejsc w klubie mają sporo.

Największe spadki w rankingu kształtują się następująco:
1. Stars Club, 33 pozycje, 7 aktywnych osób mniej.
2. Amazing Girls, 22 pozycje, 4 aktywne osoby mniej.
3. νєяу иι¢є gιяℓ, 16 pozycji, 3 aktywne osoby mniej.
4. MAGICZNE, 14 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.
5. Compelling, 14 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.
6. Royal Girls, 13 pozycji, 6 aktywnych osób mniej.

Wydawać by się mogło, że podczas eventu z prezentami nie można stracić aktywnych członków w klubie, w końcu każdy gracz próbuje rozegrać jak najwięcej pojedynków by zdobyć nagrody. Tym bardziej to co stało się w klubie Stars Club wymyka się wszelkim schematom. Klub ledwo utrzymał się w rankingu tracąc 7 członków i 33 pozycje co jest nowym rekordem w historii rankingu. Nie taka dawno w grudniu 2016 klub 4YOU stracił 32 pozycje i również 7 aktywnych graczy. Pisałam wtedy, że ten wyśrubowany negatywny rekord trudno będzie pobić, a okazuje się, że jednak można. Podobnie nie popisał się klub Royal Girls, który co prawda spadł tylko 13 pozycji, ale stracił przy tym aż 6 członków.
Klubom Amazing Girls oraz MAGICZNE zdarzały się już rankingowe "wpadki", ale po raz pierwszy negatywnie wyróżniły się kluby νєяу иι¢є gιяℓ oraz Compelling, które do tej pory grały bardzo stabilnie i nie notowały jakiś większych spadków. Pierwsza oznaka dla liderek, że konkurencja odjeżdża i czas chyba by przyjrzeć się czy wszystko aby na pewno działa jak należy.

Na koniec małe zestawienie klubów, które w lutym najwięcej zyskały lub straciły aktywnych graczy. Najbardziej rzuca się w oczy spadek aktywności w Super ZgAgach i [CENZURZE] który wyrzucił ich z pierwszej dziesiątki rankingu.
1. ♛ REVOLUTION ♛, 20 aktywnych osób więcej.
2. Mystificity, 9 aktywnych osób więcej.
3. Ślicznotki, LOVELINESS, Fashion Club, Marzycielki, 6 aktywnych osób więcej.

1. Stars Club, 7 aktywnych osób mniej.
2. [CENZURA], Super ZgAgi, Royal Girls, 6 aktywnych osób mniej.
3. Amazing Girls, 4 aktywne osoby mniej.

Ranking aktywności klubów, stan na 01.03.2017
1. UNDERGROUND 38
2. ♛ REVOLUTION ♛ 36
3. Ślicznotki 35
4. Wariatki 35
5. LANCÔME 32
6. Rising Suns 27
7. Gwiazdy 25
8. Bognie Miłości 24
9. LOVELINESS 24
10. Kogel~Mogel 23
11. Bellissima 23
12. Imagine 22
13. MUSZKIETERKI 20
14. [CENZURA] 20
15. Super ZgAgi 19
16. Niegrzeczne 18
17. Mystificity 17
18. Fashion Club 17
19. Panterki 16
20. Cuba Libre 14
21. Laseczki 12
22. wild tigers 12
23. Haven 12
24. Beautiful Women 11
25. Amazonki 11
26. DZIUBASKI 11
27. Loża Szyderców 10
28. City of Angels 10
29. Royal Girls 10
30. 4YOU 10
31. Moda i Styl 10
32. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ vel. Super Realistki 9
33. Black Diamonds 9
34. Archeo 9
35. Moonlight Shadow 9
36. Czarodziejki 9
37. BestOfTheBest 9
38. Fallen Angels 9
39. Compelling 9
40. Marzycielki 9
41. Ellite 8
42. Flawless 8
43. Niepowtarzalne ♥ 8
44. Seksowne 8
45. Stylish Women 7
46. Wojowniczki 7
47. νєяу иι¢є gιяℓ 7
48. Tygryski 7
49. niepokonane 7
50. MAGICZNE 7
51. Rodzina Adamsów 6
52. Amazing Girls 6
53. ★ The Dream ★ 6
54. Lady Glamour 6
55. progreSs 5
56. Vampires 5
57. Avengers 4
58. Coco Chanel 4
59. Stars Club 4
60. ATOMÓWKI 4
61. I Promise You 4
62. Czekoladki 4
63. Smakowite 4
64. clair de lune 4
65. Spice Girls 4

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 2 kwie 2017, o 16:55

Ranking aktywności klubów, edycja dziewiąta...

Do tej pory zestawienie najbardziej aktywnych klubów na Arenie wygrywały Ślicznotki, ♛ REVOLUTION ♛ albo UNDERGROUND. Do tego ekskluzywnego grona właśnie dołączył klub Wariatki który był najbardziej aktywnym w miesiącu marcu. Wariatki już od kilku miesięcy dysponują ponad trzydziestoma aktywnymi graczami i tym razem dopięły swego zdobywając pierwsze miejsce w naszym zestawieniu, zrzucając nie tylko z pierwszego miejsca, ale w ogóle z podium klub UNDERGROUND. Wiceliderem został klub LANCÔME, który z miesiąca na miesiąc pnie się coraz wyżej i po raz pierwszy jest w trójce najaktywniejszych klubów miesiąca. Trzecie miejsce, można powiedzieć tradycyjnie, zajęły Ślicznotki okupujące najniższy stopień podium już prawie od pół roku.

Do pierwszej dziesiątki powróciły Super ZgAgi, [CENZURA] oraz Bellissima, kryzys przezwyciężyło w końcu Imagine, a swój życiowy sukces, dzięki aktywnej grze 21 osób, osiągnął klub MUSZKIETERKI, dostając się do grona dziesięciu najlepszych klubów po raz pierwszy. Słabiej w tym miesiącu zagrały Gwiazdy, LOVELINESS, Boginie Miłości oraz Kogel~Mogel, najbardziej jednak rzuca się w oczy po raz kolejny gorszy wynik ♛ REVOLUTION ♛. Jeżeli popatrzymy na poprzednie rankingi wyraźnie widać, że klub nie działa tak jak powinien. Gracze mocno mobilizują się tylko, gdy jest event z prezentami. Gdy nie ma eventu, 10-15 osób robi sobie wolne od gry. W ten sposób klub przestaje się rozwijać i zdaje się, że musi tam wiać straszną nudą...

Ranking w porównaniu z poprzednim miesiącem rozrósł się o dwie pozycje, mamy więc sporo powrotów i kilka nowych klubów. Całkowicie "nowe twarze" to kluby Trendy Girls (148 poziom, lider kacia) oraz Sexy High Heels (129 poziom, lider Laureńka). Obydwa kluby do tej pory nie wyróżniały się jakoś szczególnie na tle innych, za miesiąc okaże się, czy to jednorazowy wystrzał formy czy coś więcej. Do zestawienia po miesięcznej banicji powróciły kluby: Pretty, Kameleonki, Chilli Peppers oraz Gold Stars. W Gold Stars zmieniła się osoba odpowiedzialna za klub, Aardbei zastąpiła Mirelda, która gra aktywnie na Arenie i może to jej uda się wyprowadzić Gold Stars na prostą. Klub ma bogate statystyki i na pewno warto o niego powalczyć. Do zestawienia powrócił także niewidziany już od dwóch miesięcy klub Feniks. Okazuje się, że nawet po takim okresie niebytu można wrócić do aktywnej gry. Na koniec zostawiłam sobie wisienkę na torcie - klub Gladiatorki, spadkobiercy klubu Muffinki♥, który w zeszłym miesiącu opuścił ranking. Klub Gladiatorki debiutuje na szesnastej pozycji w rankingu z szesnastoma aktywnymi graczami! Taki wynik to absolutny nokaut konkurencji, do tej pory żaden klub bowiem nie debiutował aż tak udanie. Pokonać już na inauguracje takie kluby jak NIEGRZECZNE, Cuba Libre czy Fashion Club to naprawdę dobry wynik. Najlepsze dotychczasowe rezultaty jeżeli chodzi o debiuty w rankingu należały do Loży Szyderców która debiutowała na 35 miejscu z 9 aktywnymi graczami oraz WILD TIGERS na 40 miejscu z 8 aktywnymi graczami. Po takim wejściu Gladiatorkom można życzyć tylko udanej gry i dalszego rozwoju klubu.

Teraz gorsza część, czyli kto z rankingu dał się wyrzucić. Po raz kolejny konkurencji nie wytrzymały kluby progreSs oraz Spice Girls pałętające się od początku roku na granicy aktywności i niebytu. Znikają także Smakowite, które od grudnia dysponowały tylko czterema aktywnymi osobami i w końcu straciły nawet to. W poprzednim rankingu rekordowy spadek o 33 pozycję zanotował Stars Club. Wtedy stracił siedem aktywnych osób, ale uchronił się jeszcze przed spadkiem, teraz już praktycznie przestał istnieć, bo została tam już tylko dwójka aktywnych graczy. Największe zaskoczenie to jednak brak klubu Vampires, który do tej pory był w rankingu zawsze. W klubie pozostały tylko dwie aktywne osoby, wszystko więc wskazuje na to, wampiry jednak są śmiertelne, no chyba, że wstaną jeszcze z trumny... Ostatni klub z którym żegnamy się co najmniej do przyszłego miesiąca to Coco Chanel. Do tej pory tylko raz zdarzyło im się opuścić ranking, teraz sytuacja się powtórzyła. Niestety sama keine-angst która gra naprawdę aktywnie, bez wsparcia koleżanek na przyzwoity poziom aktywności tego klubu nie wyprowadzi. Może nadszedł czas na zmianę liderki tak jak to się stało w Gold Stars.

Największych awanse w marcowym rankingu były dziełem klubów:
1. MAGICZNE, 17 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby.
2. Flawless, 16 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby.
3. BestOfTheBest, 13 pozycji, również 3 aktywne osoby więcej.
4. Amazing Girls, 11 pozycji, przybyły 2 aktywne osoby.
5. Wojowniczki, 10 pozycji, przybyły 2 aktywne osoby.
6. Super ZgAgi, 9 pozycji, przybyło 5 aktywnych osób.

Amazing Girls i MAGICZNE w zeszłym miesiącu mocno spadły w rankingu, teraz odrobiły straty z poprzedniego miesiąca. Super ZgAgi dzięki dobrej grze wróciły do pierwszej dziesiątki. Spodobała mi się także gra BestOfTheBest. Od listopada klub cały czas pnie się coraz wyżej i przez te kilka miesięcy udało się przyciągnąć osiem aktywnych osób, mimo, że jest to klub póki co bez pucharów. Kiedyś już tak doceniałam klub Seksowne, który rozwijał się wzorowo przez kilka miesięcy, aż nastąpił duży kryzys i Seksowne od Nowego Roku stoją w miejscu. Może BestOfTheBest powiedzie się lepiej.

Kluby które straciły najwięcej pozycji w marcu:
1. City of Angels, 21 pozycji, 4 aktywne osoby mniej.
2. Mystificity, również 21 pozycji, ale aż 8 aktywnych osób mniej.
3. Compelling, 18 pozycji, 4 aktywne osoby mniej.
4. 4YOU, 14 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.
5. Laseczki, 11 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.
6. ★ The Dream ★, 9 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.

City of Angels, Mystificity oraz 4YOU odreagowują event z prezentami, podobnie jak w ♛ REVOLUTION ♛ w tych klubach gra się podczas eventu z prezentami, a nie na co dzień. Jeżeli natomiast chodzi o Laseczki i Compelling widać coraz bardziej pogłębiający się kryzys strukturalny w tych klubach. Może gdy jest się członkiem takiego klubu to się tego nie odczuwa, ale gdy postawi się taki klub na tle innych, które się rozwijają wtedy od razu można to zauważyć. Laseczki osuwają się w rankingu już od grudnia zeszłego roku, od tego czasu straciły 16 pozycji i 7 aktywnych graczy. Kryzys w Compelling trwa natomiast już od listopada i jest jeszcze głębszy. W ich przypadku strata wynosi 38 rankingowych miejsc i aż 11 graczy. Laseczki mają jeszcze kapitał aktywnych osób, Compelling już tego komfortu nie ma i na ten moment nie polecam przystępować do tego klubu, bo najwyraźniej nikt o niego nie dba.

Tradycyjnie na koniec małe zestawienie klubów, które w marcu najwięcej zyskały lub straciły aktywnych graczy. Jeżeli chodzi o straty widać jak na dłoni kluby które mobilizują się na event prezentowy, a gdy nie ma prezentów to grają mniej aktywnie.

1. Super ZgAgi, Amazonki, Royal Girls - przybyło 5 aktywnych osób.
2. [CENZURA], Haven - przybyły 4 aktywne osoby.
3. BestOfTheBest, Flawless, MAGICZNE - przybyły 3 aktywne osoby.

1. ♛ REVOLUTION ♛ - ubyło 17 aktywnych osób (!!!)
2. UNDERGROUND - ubyło 11 aktywnych osób (!!!)
3. Ślicznotki, Gwiazdy, Boginie Miłości, Mystificity - ubyło 8 aktywnych osób.

Ranking aktywności klubów, stan na 1 kwietnia 2017:
1. Wariatki 35
2. LANCÔME 30
3. Ślicznotki 27
4. UNDERGROUND 27
5. Rising Suns 25
6. Super ZgAgi 24
7. [CENZURA] 24
8. Imagine 23
9. Bellissima 22
10. MUSZKIETERKI 21
11. ♛ REVOLUTION ♛ 19
12. LOVELINESS 18
13. Gwiazdy 17
14. Boginie Miłości 16
15. Kogel~Mogel 16
16. Gladiatorki 16
17. Amazonki 16
18. Haven 16
19. Cuba Libre 15
20. Royal Girls 15
21. WILD TIGERS 14
22. Fashion Club 13
23. NIEGRZECZNE 13
24. BestOfTheBest 12
25. Black Diamonds 11
26. Flawless 11
27. Beautiful Women 11
28. Panterki 11
29. DZIUBASKI 11
30. Loża Szyderców 11
31. Moonlight Shadow 11
32. Laseczki 10
33. MAGICZNE 10
34. Moda i Styl 10
35. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 9
36. Wojowniczki 9
37. Archeo 9
38. Mystificity 9
39. Czarodziejki 9
40. Marzycielki 9
41. Amazing Girls 8
42. Ellite 8
43. Seksowne 8
44. 4YOU 8
45. νєяу иι¢є gιяℓ 8
46. LADY GLAMOUR 8
47. Fallen Angels 7
48. Stylish Women 6
49. City of Angels 6
50. Tygryski 6
51. niepokonane 6
52. Niepowtarzalne ♥ 6
53. I Promise You 6
54. Rodzina Adamsów 5
55. Pretty 5
56. Trendy Girls 5
57. Compelling 5
58. Avengers 4
59. Czekoladki 4
60. Kameleonki 4
61. clair de lune 4
62. ★ The Dream ★ 4
63. Sexy High Heels 4
64. Chilli Peppers 4
65. Gold Stars 4
66. Feniks 4
67. ATOMÓWKI 4

PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: PssPssPsss » 7 kwie 2017, o 16:03

Spadek UNDERGROUND jest zaskakujący, ale pewnie nietrwały. Najbardziej pozytywnie zaskoczyły mnie kluby:
* Wariatki, Ślicznotki, Gwiazdy - mimo wysokich poziomów cisną pojedynki.
* Super ZgAgi, [CENZURA] - pozornie małe, a imponująco aktywne, jak na swoje puchary.
* MUSZKIETERKI - są od środka dość cichym, spokojnym klubem, a w tym rankingu wymiatają. Szkoda, że nie widać tego od środka, niemniej miały też wyższe pozycje i to mnie dziwi.
Nie będę wymieniać negatywnych, bo szkoda strzępić buzi. Niektóre mają takie świetne pucharki, a na co im energetyki skoro nie robią pojedynków? Oddalibyście w dobre ręce :P
Śmiechem, chichem, ale już czekam na kolejny. Liczę, że nie zrezygnujesz, bo mimo, że nie ma wielu osób komentujących to wyświetlenia, jak widzę, rosną i rosną.
Powodzenia, mordo

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 8 kwie 2017, o 13:39

Nie dziwi mnie, że mało osób komentuje, bo co tutaj komentować, zwykła matematyka, liczb oszukać się nie da, jest jak jest.

Dostaje też trochę prywatnych wiadomości w których pytają mnie kim ja w ogóle jestem w grze :P Czasami liderki piszą o swoich klubach. Ranking żyje bardziej niż to widać, gdy klub obsuwa się w zestawieniu często widać potem jak kluby szukają nowych graczy i czasami wychodzą na prostą, a czasami nie.
Może to taki system wczesnego ostrzegania. Jedni postanowią coś zmienić inni nie. Wiadomo, że każdy kto poświęca trochę czasu na grę nie chce być w klubie gdzie nic się nie dzieje. Z drugiej strony nikt nie chce opuszczać klubu w którym jest od dawna, nie wierząc, że w innym klubie gra może mieć lepszą jakość.

Wydaje mi się, że wiele zależy właśnie od liderek. W kilku lepiej rozwiniętych klubach przydałaby się zmiana warty. Ktoś mniej wypalony grą, posiadający więcej czasu i chęci doprowadziłby nie jeden klub do lepszej gry, a tak, wydane diamenty na podniesienie klubowych statystyk zwyczajnie marnują się. Takie kluby jak Vampires (177 poziom), Chupa-Chups (167 poziom), Night Club (161 poziom) wydały sporo diamentów, a dziś praktycznie nie istnieją.

Jak długo będzie powstawał ranking? Sama nie wiem :P Teraz było trochę ciężko z racji organizowania przeze mnie przyjęcia zaręczynowego w grze, ale czasu starczyło. Może ten ranking był ostatni, a może będą do końca tej gry. Nie mogę zobowiązać się do niczego, mnie nikt za poświęcony czas diamentami nie płaci jak opiekunom forum, to wszystko tylko prywatne chęci. Na pewno fajnie byłoby dociągnąć przynajmniej do pełnego roku, czyli do wakacji, zrobić jakieś roczne przekrojowe podsumowanie, na pewno byłoby o czym pisać, a jak wyjdzie zobaczymy.

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Psyche » 8 kwie 2017, o 14:32

Liczę, że nadal będzie Ci się chciało. Ten ranking jest bardzo przydatny - nie tylko osobom, które szukają klubu ale i nam, liderkom. Spędzasz nad nim mnóstwo czasu, miło by było gdybyś miała z racji tego jakieś profity...
Zaglądam tu z uporem maniaka - przyznaję się :D Śledzę Cenzury i jestem z nich dumna, że mimo braku pucharu energetycznego są wysoko i walczą. A będzie jeszcze lepiej w tym miesiącu - jestem tego pewna :D

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 maja 2017, o 18:50

Vin pisze:Narzekacie na nudę w grze a właśnie ta kolekcja z pucharem jest po to aby tą grę rozruszać.
Rzekła Vin, operatorka gry i nie pomyliła się wiele, bo ten dziwny limitowany puchar miał na grę większy wpływ niż mogło się początkowo wydawać. Trochę się w klubach pozmieniało, więc zobaczmy zestawienie i analizę za miesiąc kwiecień.

Tym razem rywalizacja o miano najbardziej aktywnego klubu była niezwykle zacięta. Do końca nie było wiadomo kto będzie najlepszy, a ostatecznie okazało się, że pomiędzy pierwszym, a siódmym klubem w rankingu jest tylko pięć aktywnych pań różnicy. Ciekawym przykład jest klub Rising Suns, który w kwietniu miał o 3 aktywnych członków więcej niż w marcu, czyli świetny wynik, a mimo to spadł w rankingu o jedną pozycję, bo kluby na sąsiednich miejscach wzmocniły się jeszcze bardziej.

Jeżeli chodzi o zwycięzcę - król jest tylko jeden i póki co nie imają się go żadne kryzysy. Ślicznotki po raz kolejny zdobywają pierwsze miejsce i podtrzymały swoją passę, nie opuszczając podium najaktywniejszych klubów od 10 miesięcy. Drugie miejsce osiągnął klub [CENZURA]. To ich historyczny, najlepszy wynik od momentu powstania i pierwsze miejsce na podium. Do tej pory największym sukcesem było dwukrotnie piąte miejsce. Ostatnie miejsce na podium zajęły LANCÔME które były moim faworytem do zwycięstwa w tym miesiącu, dobrze zaczęły, ale jednak zabrakło tej "kropki nad i" i pod koniec miesiąca dały się wyprzedzić.

Do pierwszej dziesiątki powrócił klub ♛ REVOLUTION ♛, ale na skromnej dziesiątej pozycji. Kolejny krok do przodu zrobiły MUSZKIETERKI które awansowały na pozycję dziewiątą i jest to ich najlepszy wynik do tej pory. Umacnia się także klub Super ZgAgi, który był już kiedyś notowany nawet na drugim miejscu (październik 2016), a teraz niewiele zabrakło by powrócić na podium. Coraz słabszy natomiast jest UNDERGROUND, który w zeszłym miesiącu spadł z pierwszej pozycji na czwartą, teraz zajął pozycję siódmą i w takim tempie spadku aktywności w przyszłym miesiącu będzie już poza pierwszą dziesiątką. W ciągu dwóch miesięcy klub stracił 11 aktywnych osób i tak nisko nie był od września zeszłego roku.

Tym razem ranking liczy 64 pozycje i skurczył się o trzy miejsca w porównaniu z poprzednim miesiącem. Co ciekawe ranking jeszcze nigdy nie był aż tak krótki. Oznacza to, że kolejne kluby wymierają i dochodzi do coraz większego rozdrobnienia na malutkie nic nie znaczące kluby. W zestawieniu TOP1000 wygranych pojedynków znajduje się ponad 40 klubów które reprezentuje jedna aktywna osoba, i aż 14 klubów z tylko dwiema aktywnymi osobami. Około 120 osób znajdujących się w TOP1000 nie miało przynależności klubowej.

Mimo tak krótkiego rankingu mamy w zestawieniu dwa powroty i dwa całkowicie nowe kluby. Powrócił po raz kolejny klub progreSs, który ciągle znajduje się na granicy rankingu. Tym razem udało się nazbierać pięć aktywnych osób, ale trzeba tą aktywność jeszcze utrzymać. Drugi powrót to taka mała niespodzianka. Po dwóch miesiącach nieobecności jak feniks z popiołów odrodziły się ♥Čarodějky♥ i to od razu z siedmioma aktywnymi graczami. Zastanawiałam się co jest przyczyną takiego odrodzenia klubu w którym większość stanowią "sąsiadki" zza południowej granicy Polski. Zdawało się, że jedną z przyczyn może być ten nowy limitowany puchar. Jeżeli w swojej wersji językowej gry z jakiego powodu nie można go zdobyć, to powinno się spróbować także na innej wersji, ale ♥Čarodějky♥ póki co go nie zdobyły. Zobaczymy więc jak potoczy się dalej aktywność tego klubu.
Pierwszy z nowych klubów to wyzwolone.com. Klub założony bardzo dawno, w 2013 roku, pewnie nie raz zmieniał nazwę, bo pod mianem wyzwolone.com widywane były przeze mnie od grudnia 2016. Pomysł na nazwę "ciekawy i wyzywający" ale organizacyjnie klub słabo rozwinięty, ze słabymi statystykami i trudno liczyć na jakiś szybki rozwój skoro nie udało się przez tyle długich lat. Drugi z nowych klubów to Once Again. Klub znacznie młodszy, założony w 2015 roku. Czy warto "once again"? Moim zdaniem nie. W obecnych warunkach naprawdę trudno zbudować nowy dobry klub, łatwiej grać dochodząc do już istniejącego klubu, ale powodzenia życzyć należy każdemu.

Cztery kluby się pojawiły, a ubyło z zestawienia aż siedem. Mimo zmiany liderki nie udało się opanować sytuacji w Gold Stars. W dzisiejszych czasach nie wystarczy szukać nowych członków pasywnie, poprzez ogłoszenie, że poszukuje się nowych graczy, bo to nic nie da. Zwyczajnie każdy klub ich potrzebuje. Dziś sukces można odnieść tylko poprzez szukanie aktywne, osobiste zapytania do konkretnych graczy. Tego zabrakło i Gold Stars zniknął z rankingu, tym razem już chyba na dobre. Pozostałe kluby które opuściły zestawienie to grające na podobnym poziomie aktywności: Feniks, Czekoladki, Avengers, ATOMÓWKI, Pretty oraz Chilli Peppers. Przez 10 ostatnich miesięcy żaden z tych klubów nie uzbierał więcej niż 7 aktywnych osób. Czasy gdy Czekoladki i Chilli Peppers osiągały taki poziom aktywności były już dawno temu i nic nie wskazuje by miał się to zmienić.

Największe awanse w kwietniowym rankingu zanotowały kluby:
1. Fallen Angels, 25 pozycji, przybyło 6 aktywnych graczy.
2. Seksowne, 20 pozycji, przybyło 5 aktywnych graczy.
3. Archeo, 19 pozycji, przybyło 5 aktywnych graczy.
4. Sexy High Heels♥, 19 pozycji, przybyło 3 aktywnych graczy.
5. Compelling, 18 pozycji, przybyło 4 aktywnych graczy.
6. niepokonane, 16 pozycji, przybyło 3 aktywnych graczy.

Zaskakująco bardzo dobra postawa Fallen Angels w tym miesiącu. Nagle w klubie przypomniano sobie stare dobre czasy, gdy we wrześniu 2016 roku klub również posiadał w swoich szeregach 13 aktywnych graczy. Po tylu miesiącach wrócić do swojej starej wysokiej aktywności to na pewno jest sukces. Szkoda, że nie udało się złamać tej granicy, bo 14 aktywnych osób byłoby nowym rekordem klubu.
Podobnie jak w Fallen Angels również w Seksownych udało się wyrównać klubowy rekord 13 aktywnych osób. Chyba jakaś magiczna granica, którą trudno przekroczyć ta liczba trzynaście.
Jeżeli chodzi o Archeo, bywały już czasy gdy miały więcej aktywnych graczy niż obecny dorobek w liczbie 14, ale od dłuższego czasu klub którego liderką jest doktor Berna, eee to znaczy Elejna11 :P plasował się solidnie w środku stawki aktywnych klubów. Miejmy nadzieję, że dobrą formę da się utrzymać.
Sexy High Heels♥ to klub który w zeszłym miesiącu dopiero się pojawił w zestawieniu, a już szybko zdobywa nowych graczy. Z tego co obiło mi się o uszy liderka, a właściwie lider, klubu pan Laureńka baaaardzo kontrowersyjny, ale jak widać nie przeszkadza to w zdobywaniu nowych graczy i odpowiednim rozwoju klubu.
Compelling, klub który był już na krawędzi, zmobilizował się lepiej od Gold Stars i uniknął upadku. Dziewięciu aktywnych graczy to jest jakiś zapas, ale do najlepszego wyniku gdy Compelling był w pierwszej dwudziestce (listopad 2016) i miał 16 aktywnych członków jeszcze brakuje.
Ostatni klubu który wyraźnie awansował to niepokonane. 35 miejsce i 9 aktywnych graczy może nie jest powalającym wynikiem, ale to najlepszy rezultat jaki do tej pory niepokonane osiągnęły. Dobrze, że w czasach gdy wiele klubów upada, są też takie które osiągają swoje życiowe rezultaty, nawet gdy nie są one szczególnie wyśrubowane.

Kluby które straciły najwięcej pozycji w kwietniu:
1. Mystificity, 24 pozycje, 5 aktywnych osób mniej.
2. Moonlight Shadow, 18 pozycji, 4 aktywne osoby mniej.
3. Wojowniczki, 17 pozycji, 3 aktywne osoby mniej.
4. Flawless, 17 pozycji, 4 aktywne osoby mniej.
5. BestOfTheBest, 14 pozycji, 3 aktywne osoby mniej.
6. Amazing Girls, 13 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.

Mystificity to największa sensacja tego rankingu, a może i wszystkich dotychczasowych rankingów, in minus niestety. Klub ten miał tylko czterech aktywnych członków w kwietniu i ledwo załapał się do zestawienia. Resztki klubowego honoru uratowały: AZARDA, Anette_, Luminara oraz Orchidee. Żadna z liderek/wiceliderek nie była w kwietniu aktywna. Niewiele brakło, a Mystificity byłoby pierwszym klubem z maksymalnie rozwiniętymi statystykami o którym można powiedzieć, że jest wymarły. W ciągu dwóch ostatnich miesięcy klub stracił 45 rankingowych pozycji i aż 13 aktywnych członków. Jeżeli nie znajdzie się tam ktoś kto omiecie pajęczyny będziemy mieć pierwszy spektakularny upadek klubu w tej grze. Co ciekawe, Vin którą cytowałam na początku jest właśnie członkiem Mystificity. Event z limitowanym pucharem jakoś tego klubu nie rozruszał...
Flawless, Wojowniczki, BestOfTheBest oraz Amazing Girls - te cztery kluby w poprzednim miesiącu wysoko awansowały, a teraz cały swój dorobek z poprzedniego miesiąca straciły. Coraz częściej zdarzają się takie duże wahania kondycji wśród klubów. Już wydaje się, że są na dobrej drodze rozwoju, gdy następuje krach i powrót na niższe pozycje. Jeżeli ta zasada się sprawdzi to w maju te cztery kluby znowu będą tymi które najwięcej zyskały.
Moonlight Shadow ostatni raz tak słaby wynik osiągnęły w październiku 2016. Do tej pory był to stabilny klub i większe spadki mu się nigdy nie przydarzały. Może przyszedł czas by przyjrzeć się czy w klubie nie ma zbyt wielu nieaktywnych osób.

Patrząc ogólnie na ranking z ciekawostek można wymienić klub Gladiatorki który w marcu wspaniale debiutował i można było sądzić, że debiut na 16 pozycji jest mocno na wyrost, a okazało się, że podstawy klubu są całkiem solidne, a dziewczyny pełne zapału, bo klub obsunął się tylko o jedną pozycję w dół.
Coraz niżej spada Kogel~Mogel. Pozycja nr 19 jest najgorszą w dotychczasowej działalności klubu. Podobnie klub NIEGRZECZNE, 28 miejsce to najsłabszy ich wynik w historii. Pomyśleć, że kiedyś NIEGRZECZNE meldowały się pierwszej dziesiątce aktywnych klubów. Swój negatywny rekord dokłada zajmujący 15 pozycję klub Bellissima. Tak źle jeszcze u nich nie było. Sporo tych negatywnych rekordów niestety...
Cieszy za to postawa klubu Marzycielki. Dziewczyny przeżywały poważny kryzys w grudniu, w styczniu w ogóle nie było ich w rankingu, od lutego zaczęła się odbudowa i tak aktywnie ten klub jeszcze nie działał w historii moich rankingów. Świetny przykład, że kryzys da się przetrwać i można wyprowadzić klub na prostą.
Ostatnia rzecz która rzuciła mi się w oczy to postawa klubu ☆ Niξzαℓєżnξ ☆. Klub który debiutował w styczniu wydawało się, że szybko osiągnie wiele, dzięki pełnej zapału doświadczonej liderce, ale z każdym miesiącem osiągany wynik jest coraz gorszy. Kolejny przykład, że nowe kluby mają niesamowite problemy aby się rozwijać.

Kluby które zyskały najwięcej aktywnych osób w kwietniu:
1. [CENZURA] - 7 aktywnych osób więcej
2. Fallen Angels - 6 aktywnych osób więcej
3. Ślicznotki, Super ZgAgi, Archeo, Seksowne - 5 aktywnych osób więcej.

Największe straty poniosły:
1. Wariatki - 7 aktywnych osób mniej
2. Bellissima - 6 aktywnych osób mniej
3. Mystificity, Haven - 5 aktywnych osób mniej.

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 30 kwietnia 2017:
1. Ślicznotki 32
2. [CENZURA] 31
3. LANCÔME 30
4. Super ZgAgi 29
5. Wariatki 28
6. Rising Suns 28
7. UNDERGROUND 27
8. Imagine 22
9. MUSZKIETERKI 22
10. ♛ REVOLUTION ♛ 19
11. LOVELINESS 18
12. Gwiazdy 17
13. Boginie Miłości 16
14. Royal Girls 16
15. Bellissima 16
16. Cuba Libre 15
17. Gladiatorki 15
18. Archeo 14
19. Kogel~Mogel 14
20. WILD TIGERS 13
21. Beautiful Women 13
22. Fallen Angels 13
23. Seksowne 13
24. Fashion Club 12
25. Loża Szyderców 12
26. Amazonki 12
27. Czarodziejki 11
28. NIEGRZECZNE 11
29. Ellite 11
30. Haven 11
31. Laseczki 10
32. Marzycielki 10
33. Black Diamonds 9
34. Panterki 9
35. niepokonane 9
36. MAGICZNE 9
37. DZIUBASKI 9
38. BestOfTheBest 9
39. Compelling 9
40. 4YOU 8
41. Moda i Styl 8
42. Stylish Women 7
43. Flawless 7
44. Sexy High Heels♥ 7
45. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆7
46. νєяу иι¢є gιяℓ 7
47. LADY GLAMOUR 7
48. Niepowtarzalne ♥ 7
49. Moonlight Shadow 7
50. ♥Čarodějky♥ 7
51. City of Angels 6
52. Rodzina Adamsów 6
53. Wojowniczki 6
54. Amazing Girls 6
55. Tygryski 6
56. Trendy Girls 5
57. I Promise You 5
58. clair de lune 5
59. progreSs 5
60. wyzwolone.com 5
61. Kameleonki 5
62. Mystificity 4
63. ★ The Dream ★ 4
64. Once Again 4

P.S.
W maju zniknie limitowany puchar i każdy klub będzie chciał odzyskać swoje stare puchary. Wtedy dopiero będzie się działo...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 1 maja 2017, o 20:03

Nie rozumiem, dlaczego mój klub jej ostatnio pomijany, skoro u nas dużo się dzieje. :S W ciągu dwóch miesięcy zdobyłam 10 osób więcej do klubu, poziomy klubu też idą w górę, walczymy z innymi klubami, podnosimy swoje poziomy i statystyki. Wyjaśnisz mi? Mam nadzieję, że w majowym rankingu to się zmieni.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2566
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Regelinda » 1 maja 2017, o 20:23

Autorka rankingu bierze pod uwagę miesięczny ranking wygranych pojedynków. Widać na tym polu nie macie dużych osiągnięć. Nie lata i nie liczy osób w klubach (poza tym Ty mówisz, o tych które doszły, ale na pewno jakieś też odeszły), nie sprawdza poziomów czy renomy kilkuset klubów na AM, nie wie, jakie walki toczycie, bo tylko Wy o nich wiecie, ani nie sprawdza, jak wyglądają statystki kilkuset tysięcy graczy.

Na AM jest 405 klubów i kilkaset tysięcy graczy (przynajmniej patrząc po numerach ID graczy). Wyobrażasz sobie, ze ktokolwiek by to co miesiąc sprawdzał?

ODPOWIEDZ