Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 18:11

Ok moge sie zgodzic iz przyjete kryterium wyznaczenia aktywnosci nie jest pelne,ale wlasnie ale....ranking od czegos jest na grze i o czyms swiadczy.Gdyby tworcy gry zaczeli dawac nagrody dla graczy za ich udzial w grze,wyznaczyliby zwyciezcow wedle rankingu...(co tez maja niby zrobic przy nowych zmianach )
najwyzsze doswiadczenie
najwiecej zdobytych dolarow
najwiecej zrobionych pojedynkow
klub z najwyzsza renoma..
Nigdzie tam nie ma,najwiecej zrobionych stylek,najwiecej zrobionych sesji zdjeciowych itd...To ze dla was slowo aktywny gracz oznacza cos innego ,to juz wasz problem,ranking jest wyznaczony tak a nie inaczej.I przyjecie faktu iz najbardziej aktywny gracz to ten ktory zrobi najwiecej pojedynkow w zalozeniu rankingu forumowego jest jak najbardziej sluszne.I czy to jest prawda objawiona?Jest,w kazdej grze sa kryteria ktorych podstawa jest np doswiadczenie,czyli ubicie jak najwiekszej ilosci przeciwnikow,punkty mocy -walka z przeciwnikiem itd moglabym cytowac w nieskonczonosc.To ze wy zaczynacie sobie dorabiac teorie do wlasnego stylu grania,bo nie ma jasno opisane jakie one powinny byc ,nie zmieni faktu ze w internecie ogolnoprzyjete jest iz wyznacznikiem aktywnosci gracza sa walki...Prawo jest prawem,ma wiele niedomowien i mozna je interpretowac na wiele sposobow...ale koncowo prawda jest jedna...jak zabijesz idziesz siedziec-robisz walki ,jestes aktywny.
Czy wasza interpretacja aktywnosci jest w takim razie sluszna?Nie,nie jest podparta zadnymi danymi,ta robiona przez femke jest czesciowo podparta rankingiem.Kto ma wiec wieksiejsza racje?Ten ktory polozy dokument na stol i pokarze dane,czy ten ktory sobie siadzie z noga na noge i powie,bo ja tak uwazam?Nie podoba wam sie sposob okreslenia aktywnych graczy przez Femke?Zrobcie swoj ranking,stylkowo,przyjeciowo,sesjowo,czatowy :) Powodzenia :)

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 6 lis 2019, o 18:59

To nie jest gra wojenna, coś Ci się chyba pomyliło :)

A co do kryteriów aktywności już Lady Blair świetnie ujęła jakie kryteria możnaby uwzględniać.
No właśnie - MOŻNA, Ty natopiast przyjęłaś że pojedynki i tylko pojedynki, walka się liczy, ale jest to tylko Twoje zdanie i nie powinnaś narzucać go innym. To nie jest gra wojenna, to jest gra o modzie.

W zasadzie teoretycznie możnaby przyjąć jeszcze jedno kryterium - statuetki zdobyte w konkursach. To dopiero wymaga aktywnośći!
Tak swoją drogą to tutaj właśnie wychodzi aktywność, a gust i pomysłowość niewiele mają do rzeczy niestety.... ale to już zupełnie inna kwestia :)

Wspomniałaś o sesjach zdjęciowych, właściwie nic nie stoi na przeszkodzie by kiedyś pojawił się w grze też taki ranking, bo czemu nie. Narazie go nie ma, ale kto wie...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Regelinda » 6 lis 2019, o 19:05

Ja bym powiedziała, że to jest jakaś forma gry łupieżczo - wojennej. Robisz pojedynki, zdobywasz fundusze, ale nie biorą się one znikąd, tylko zmniejszają się fundusze Twojej przeciwniczki.
Ponadto gracze grupują się w kluby, które ze sobą walczą, kradnąc sobie puchary. Jak inaczej można to nazwać? :D

Nie wspomnę już o walce o podia, bo tu nie ma zasad. Każdy każdemu jest w stanie podstawić na różny sposób nogę, aby przeciwnik się przewrócił. Zawiązują się sojusze, które nie zawsze są sprawiedliwe, a zwyciężczynie niejednokrotnie wystawiają potem swoich pomocników. Nagminne jest też wykorzystywanie innych osób do własnych celów.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 19:16

Obrazek
Obrazek

To chyba mi sie gry pomylily i zdaje sie ze tworcom gry rowniez,skoro twierdza ze glownym motywem gry sa WALKI MODOWE-arena

Ok Joanka pomylilam sie,moja wina.Glownym wytycznikiem aktywnosci gracza nie powinny byc pojedynki...powinny byc pojedynki,wygrana kasa i zdobyte doswiadczenie,bo to jest uznane jako ranking w grze i jest podparte danymi.I nie jest to moje zdanie czy moja proba narzucenia komus podobnego myslenia.To jest ranking wytyczony przez gre i wszystko inne jest tylko wymyslem graczy.

Ja osobiscie dziekuje bardzo Femce za ten WYMYSLONY ranking :)

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 6 lis 2019, o 19:31

hahahaha chylę czoła że pofatygowałaś się skądś to wyszperać :D

Co nie zmienia faktu, że ja nie robiąc pojedynków mogę równie dobrze grać w tę grę, więc nie są one jakby nie patrzeć jej istotą, nie są niezbędne.
Pacyfista też w tej grze daje radę :thumbsup:

Nie neguję rankingu jako takiego, LaFemme wkłada poświęca na niego dużo pracy i czasu. To jest dla mnie w ogóle niepojęte.... :thumbsup:
Dla części graczy jest on ważny i w porządku.

Nie podoba mi się tylko gdy ktoś próbuje narzucać swój styl gry, swoje podejście.
Ostatnio zmieniony 6 lis 2019, o 19:39 przez Joanka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 19:34

Tak ale grasz na swoich zasadach a nie na tych ktore wytycza ci gra,wiec jesli nie ma cie w rankingach ,nie jestes dla gry aktywnym graczem :)
Pace!!! :)

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 6 lis 2019, o 19:40

Nie jestem dla Ciebie aktywnym graczem, a to różnica :)

PS. pochwalę się - zrobiłam dziś 4 pojedynki 8)

I w oczekiwaniu na kolejny ruch siedzę na forum, wdając się w dyskusję na temat który w sumie mnie nie dotyczy.... to jak to nie jest jakąś tam miarą aktywności to ja już nie wiem 8| :D

OK to tak - nie jestem graczem aktywnym w pojedynkach. Możemy tak to ująć? Na to się jak najbardziej zgodzę :)

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 19:48

O nie ,nie kochanienka xD Tak sie nie bawimy.Jesli przyjmujemy ze kazdy gracz ma swoja wersje aktywnosci i odrzucimy ja bo jest ona zbyt roznorodna ,to jedynym wyznacznikiem jaki nam zostaje jest ranking gry.I jesli twierdzisz inaczej,to twoia opinia jest tak samo zaklamana jak wedle was jest przeklamany ranking robiony przez Femke :)
Ostatnio zmieniony 7 lis 2019, o 02:33 przez Amantis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Regelinda » 6 lis 2019, o 19:57

Z pojedynkami jest jeszcze jeden problem. Nie liczy pojedynków z malowanymi lalami. A przecież nikt nie wybiera sobie ich za przeciwniczki. Chociaż może w pewnym sensie ta, wybierając kategorię słabszych przeciwniczek. Ja na poziomie "równa" muszę niestety używać bonusów, więc rzadko się na to decyduję. Myślę też, że większość wybiera słabsze. Mam często takie serie, kiedy walczę tylko z malowanymi lalami, bo nikt inny mi się nie losuje. Przez ostatnie dni, oczywiście już po evencie z prezentami 3-4 razy dziennie czyściłam pasek energii (15 energii na pasku), a zaliczało mi z tego ok 1/4 pojedynków do rankingu. Więc mimo, że wg kryteriów Nikity gram aktywnie, bo robię pojedynki, system tego nie pokazuje, bo nie walczę z innymi graczami. Podobnie jest z supermodelami, szczególnie w okresie eventu prezentowego. Dużo osób robi pojedynki z modelkami, gdzie na jeden pojedynek idą 2 energię, poza tym trzeba tego bardziej pilnować niż zwykłych pojedynków, a nigdzie nie jest to liczone. A przecież to jak najbardziej jest aktywność w grze.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 20:03

Dlatego ranking powinien byc robiony wedle WYDANEJ energi a nie pojedynkow,niemniej jednak takowego nie ma i trzeba sie podpierac danymi,ktore sa nam podawane w grze.Cala ta szopke z dyskusja o aktywnosci klubow,najlepiej zakonczyc w jeden sposob...
Zmieniajac tytul tematu,rankingu na -NAJBARDZIEJ AKTYWNY KLUB WEDLE DANYCH Z RANKINGU POJEDYNKOW. I na tym zakonczylabym temat ;)

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 6 lis 2019, o 20:11

Reg ale ja własnie o tym też już wcześniej pisałam, mi losuje w 95% lale, więc nawet jakbym się już nawet uparła i przyjęła te "Wasze kryteria aktywności" to nijak się nie da nabić więcej.

Amantis więc jednak przyznajesz, że ranking nie jest idealny, jest tylko jedną z opcji.

[CIACH]

i z tym się w 100% mogę zgodzić :D

Proszę nie cytować postów znajdujących się bezpośrednio nad Twoim. // Aurelie

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 20:18

Powiem tak,Nie ma idealow...a jednak jestem xD

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 7 lis 2019, o 01:45

Uff, ale się rozpisaliście...

Najpierw odpowiem Magicznej_Róży, bo widzę, że się zagotowała.
Ja się nie przejmuje wynikami jaki osiąga twój klub ☆ Niξzαℓєżnξ ☆. Ja je tylko spisuje i przedstawiam szerszej publice. Według mnie w zeszłym miesiącu ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ zagrały bardzo słabo i na tle innych klubów zajęły dopiero 46 miejsce. Według Ciebie są w pierwszej trójce, a czytelnicy sobie to przeczytają i sami ocenią kto jest bliżej prawdy. I super, że gracie na luzie. Gracze to przeczytają i co ci którzy też grają na luzie pójdą grać do was.
Magiczna_Róża pisze:My podziękujemy za te atrakcje. Jedyne co się wszędzie dzieje to chamska rywalizacja i obmawianie komuś czterech liter chciałaś powiedzieć... U nas tego nie musi być
No tak, wszędzie chamska rywalizacja i obmawianie komuś czterech liter, a tylko w ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ tego nie ma. Faktycznie, nie pomyślałam, no nie pomyślałam, że w takich Ślicznotkach to tylko chamska rywalizacja musi przecież być, no bo jak inaczej, skoro wysoko są w rankingu, a w Imagine to uuuuuu, wszystkich obmawiają na pewno, słyszałam nawet, że w UNDERGROUND po chamsku wyzywają tylko graczy z ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ i to po 5 razy dziennie, każdą, tak na złość, bo to wiesz, taka chamska rywalizacja. Zdrowej rywalizacji w tej grze nie ma. Wcale.
Magiczna_Róża pisze:uważam, że mało wiesz o nowych i starych graczach, bo nowi co z tego że mają mizerne stary skoro przecież mogą je szybko podnieść do przyzwoitego poziomu? Dlaczego zatem uważasz ze rozwinięty klub nie powinien takie osoby przyjmować? Bo zaszkodzi sobie? Pff.. sama najpierw piszesz ze lepiej wziąć aktywne nowe graczki niż mieć nieaktywne z wyższymi stratami, a teraz że siła klubu jest ważniejsza..
Ja ogólnie mało wiem o tej grze, graczach i klubach, ale coś tam wiem np. dlaczego rozwinięty klub nie będzie się spieszył z przyjęciem gracza ze słabymi statystykami? Nie dlatego, że sobie zaszkodzi. Nie będzie się spieszył, bo znajdzie takiego gracza który ma te statystyki lepsze.
Wszystko zależy od klubu. Jeżeli klub jest nowy, albo słaby, to dla takiego klubu dosłownie każdy gracz który loguje się przyzwoicie do gry będzie cenny. W miarę jednak jak klub się rozwija, to rosną także i wymagania. Gracza nieaktywnego zastąpi ten aktywny. Gracza który nie podnosi statystyk, zastąpi taki co te statystyki podnosi. To chyba nie jest nic niezwykłego. Jak chcesz walczyć o puchary to musisz mieć silny i aktywny skład.
Magiczna_Róża pisze:druga sprawa to gratuluje podejścia do kradzieży osób z innych klubów tylko dla swej korzyści. Gratulacje, na prawdę.. Nie ma to jak mieć w swoim klubie uciekiniera który sam nie wie w którym klubie będzie mu lepiej tylko trzeba go do tego namawiać. Takie osoby to dopiero dobry materiał aby móc je przekonać do jeszcze innego klubu skoro już raz zmieniły klub to czemu nie miałyby zrobić tego jeszcze raz? Wiem po sobie i paru innych znanych mi osobach i do czego to nas zaprowadziło? A później płaczecie że w grze jest za dużo klubów, a dlaczego? Bo nikt nie chce być w waszych? Ja osobiście traktuje nowych graczy jak człowieka a nie broń do wykorzystania, wiec zapraszam takie osoby z otwartymi rękami i tyle w temacie.
Kradzież osób z innych klubów? Tutaj to mnie rozbawiałaś. Czyli mówisz, że jak zaproszę osobę z Twojego klubu do swojego i ta osoba się zgodzi to jest uciekinierem? I może jeszcze zdrajcom? Nie pomyślałaś czasami, że taka osoba chciałaby mieć dwa szmaragdy z sesji zdjęciowej, a nie jeden, że chciałaby mieć 16 energii do dyspozycji zamiast 10 normalnie, że chciałaby poznać innych ludzi? Ja pamiętam doskonale dlaczego za pierwszym razem zgodziłam się zmienić klub i odpowiedzieć pozytywnie na zaproszenie z innego klubu. Grałam po prostu tak dobrze, że po paru miesiącach w klubie miałam jedne z lepszych statystyk i poczułam, że klub nie nadąża z rozwojem za mną, że ci gracze logują się raz dziennie i więcej ich nie ma niż są. Zmieniłam więc klub na aktywniejszy, lepszy, gdzie znowu miałam wyzwanie by dorównać innym. Powiem więcej, ucieszyłam się z zaproszenia, bo ktoś mnie zauważył i docenił spośród tysiąca innych graczy. Pewnie, gdy jesteś długo w jakimś klubie, zawsze jest jakiś sentyment do niego i ludzi z którymi się grało, ale przecież w nowym klubie, do którego Cię zapraszają, w którym chcą akurat Ciebie, wcale gorzej być nie musi...
Magiczna_Róża pisze:Piszcie i cytujcie sobie co chcecie, ale już beze mnie, bo nie chce mi się wam tłumaczyć mego sposobu gry trzeci raz
Każdy ma swój sposób gry i ja to szanuje, ale moim zdaniem takim pisaniem to więcej antyreklamy zrobiłaś swojemu klubowi.
Magiczna_Róża pisze:No ok, ja rozumie że tu chodzi o ilość pojedynków, ale po co autorka tych rankingu zgaduje że liderka trzyma nieaktywne osoby dla statystyk zamiast wywalać i przyjmować aktywniejsze skoro przecież nie wywalę dziewczyn które logują się tylko dlatego że nie robią wymaganej ilości pojedynków bo to krzywdzące podejście wobec nich a także wobec mnie bo przedstawia mnie i mój klub za martwy klub w którym prawie nikt nie gra, a tak nie jest
Czy ja ci nakazuje kogoś wywalać? Ja napisałam, że w wielu innych klubach grają aktywniej niż u Ciebie, że w wielu klubach gracze robią ponad 20 pojedynków dziennie, a u Ciebie poniżej 20 pojedynków dziennie. Jeżeli uważasz, że tak jest dobrze, to dobrze. No czym się martwisz? Nie będzie ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ w tym rankingu to świat się nie zawali i tak ci przecież nie zależy chyba na tym.
DzwiękiHarfyWiatruSzum pisze:Czytam ten ranking już od bardzo dawna, zanim zrobiłam konto na forum i jestem bardzo wdzięczna @LaFemmeNikita za jego tworzenie bo nie tylko pomocne to jest dla mnie by wiedzieć który klub jest aktywny według przyjętych kryteriów ale także pokazuje gdzie iść a gdzie nie po tym jak na niego reagują pewne osoby. Bo takie reakcje świadczą jaka panuje atmosfera w klubie i czego można się spodziewać. Jestem pewna, że wielu "podczytujących" myśli tak samo. Sama jestem słabym graczem z dosyć wysokim lvl w bardzo słabym, wręcz martwym klubie ale przynajmniej nie czaruje rzeczywistości, że jest inaczej.
Bo taki był rankingu cel. Ten ranking powstał, aby ułatwić graczom wybór klubu. Nie tylko tym nowym, ale także tym co chcą zmienić klub na inny.

Dalej odpowiem już wspólnie, choć czasami mam wrażenie, że walę głową w mur, a już mnie głowa powoli zaczyna boleć. Zestawienie powstaje na podstawie dostępnego w grze miesięcznego rankingu TOP 1000 wygranych pojedynków. Dlaczego na tej podstawie? Dlatego, że moim zdaniem najlepiej oddaje on aktywność graczy. Nie da się ocenić zaangażowania w eventy, zaangażowania na czacie, forum, ilości godzin spędzonych w grze przez danego gracza, ALE uważam, że w przeważającej ilości przypadków, osoba która wykonuje dużo pojedynków domyślnie spędza w grze dużo czasu, a jeżeli spędza w grze dużo czasu, to jest spora szansa, że udziela się także na czatach, że jest zaangażowana w eventy i wszelkie inne działania w tej grze. Na tej podstawie sądzę, że ten ranking jest miarodajnym źródłem wiedzy o aktywnych klubach. Wiadomo, że mogą zdarzyć się "anomalie", jakaś grupa graczy w klubie, gra aktywnie, a nie robi pojedynków. Moim zdaniem jest to jednak margines na tyle mały, że nie fałszuje w istotny sposób tego rankingu, bo jeżeli w jednym klubie będą dwie takie osoby, to w klubie obok też przecież mogą być dwie tak grające osoby. Na ranking nie ma to wpływu, dodajmy każdemu po 2 punkty i gitara.

Dalej. Czy ten ranking odzwierciedla siłę klubu. Jak Amantis zauważyła wcale tak nie musi być, bo słabszy klub może być bardzo aktywny w pojedynkach. Pełna zgoda. Ja bym powiedziała, że ranking przedstawia oprócz aktywności nie siłę, ale szybkość rozwoju klub, a właściwie jego członków, bo jeżeli robisz dużo pojedynków, wygrywasz więcej dolarów, twoje statystyki rosną i jesteś silniejsza. I tutaj dochodzimy do malowanych lal. Jak wszyscy wiedzą, a może nie wiedzą, wygrany pojedynek z malowaną lalą nie liczy się do rankingu wygranych pojedynków. Jeżeli ktoś wyzywa malowane lale to wygrywa mizerne ilości dolarów, nie rozwija się więc szybko. Jeszcze rozumiem, że na wysokich poziomach można mieć problemy ze znalezieniem przeciwnika, ale jeżeli ktoś je wyzywa na niskich poziomach to robi to mechanicznie, z lenistwa lub obawy przegranej z innym graczem i nawet dobrze, że takie pojedynki nie są liczone. Ja wiem, wiem, można dolary mieć z oglądania reklam, albo z koła, ale ten co się pojedynkuje z innymi graczami i tak będzie miał tych dolarów więcej i będzie rozwijał swoje konto szybciej.

Jeżeli ktoś tego nie przyjmuje do wiadomości, nie zgadza się z tym i w ogóle jest za, a nawet przeciw, to może lepiej niech nie czyta tego rankingu, bo on i tak się nie zmieni. Nie ma innych danych które mogłyby go udoskonalić. Może niech zrobi swój? Przesłucha wszystkie liderki, wszystkich klubów, ile mają niegrających osób i wtedy zrobi bardziej wiarygodny ranking, bo mnie się naprawdę już nie chce tłumaczyć mojego punktu widzenia po raz enty.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 7 lis 2019, o 08:10

Magiczna_Róża pisze:
6 lis 2019, o 10:30
Jak wyżej napisałam chciałam wyrazić swoje zdanie na temat tego całego rankingu i waszych zgadywanek co nie oznacza że reputacja mego klubu mnie nie interesuje, ale Widzę że komuś ciężko się domyśleć i przeczytać ze zrozumieniem
Tak Rosss kto ma problemy ten ma 8o Pomawiasz inne kluby o obrabianie tylkow, chamskosc itp ...to czego tu nie rozumiec ? Wyraznie napisalas, ze za takie atrakcje dziekujecie itp ....to przepraszam bardzo , ale cos mi sie tu nie zgadza. Niechaj pierwszy rzuci kamieniem ten kto jest bez winy, i tyle w temacie :thumbdown:

Ja to sie zastanawiam dlaczego niektorym osobom jest tak ciezko pogodzic sie z tym rankingiem :?: Jak to mowia "Prawda bywa bolesna i nieprzyjemna"
kij ma dwa konce, a pradwa lezy po srodku :whistling:
Ostatnio zmieniony 8 lis 2019, o 08:31 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Lady_Blair » 7 lis 2019, o 20:05

Amantis... a w zasadzie nie tylko Amantis, ale wszyscy, którzy bronicie prawidłowości rankingu LaFemme opierając się na rankingach w grze. Z jednym się zgadzam! Gra obrała dla nas kryteria aktywności:
- doświadczenie,
- wygrane pojedynki,
- wygrane dolary.
Amantis pisze:
6 lis 2019, o 18:11
To ze dla was slowo aktywny gracz oznacza cos innego ,to juz wasz problem,ranking jest wyznaczony tak a nie inaczej.I przyjecie faktu iz najbardziej aktywny gracz to ten ktory zrobi najwiecej pojedynkow w zalozeniu rankingu forumowego jest jak najbardziej sluszne.

Poniekąd tak. Gra wyznacza aktywnych graczy na podstawie wygranych pojedynków, ale również na podstawie zdobytych punktów doświadczenia. Pojawia się więc pytanie... który ranking narzucony przez grę jest ważniejszy? Pojedynków czy doświadczenia?
Myślę sobie o Aeryn Sun (nie tylko o Aeryn, ale ona jest tu dobrym przykładem ze względu na lvl). Czy Aeryn jest aktywnym graczem dla gry? Gra przyjęła, że istotne są pojedynki i doświadczenie. Oba są chyba jednakowo ważne skoro umieszczono je w rankingu. I teraz tak... np. Aeryn z jednej strony robi pojedynki i zdobywa kasę, którą przeznacza na staty, ale z drugiej strony broni się rękami i nogami przed gwiazdkami doświadczenia. Czyli dla rankingu pojedynków jest super aktywna, a dla doświadczenia absolutnie wcale. Czyli jest aktywna czy nie? xD
Amantis pisze:
6 lis 2019, o 18:11
Czy wasza interpretacja aktywnosci jest w takim razie sluszna?Nie,nie jest podparta zadnymi danymi,ta robiona przez femke jest czesciowo podparta rankingiem.Kto ma wiec wieksiejsza racje?Ten ktory polozy dokument na stol i pokarze dane,czy ten ktory sobie siadzie z noga na noge i powie,bo ja tak uwazam?
Uważasz, że nasza interpretacja aktywności nie jest słuszna. Zabawne jest to, że powołujecie się na jakieś tam rankingi w grze, które wymyśliły najprawdopodobniej osoby nie grające w samą gierkę. Te same osoby wymyśliły podium dla "najlepszych" stylizacji i może nawet te same osoby stwierdziły, że DG to dobry pomysł i ma sens. Siedzieli, siedzieli i nawet wymyślili,że dobrym pomysłem będzie usunięcie chatów klubowych i przerzucenie rozmów na dymki. O czym my mówimy? Już nie raz i nie dwa twórcy dali dowód swojej niewiedzy na temat potrzeb graczy - znaczy, że nie grają w tę grę. To że ktoś lata temu wymyślił sobie jakieś tam rankingi o niczym nie świadczy, bo jeżeli oprzemy się na danych i przyjmiemy rankingi tych specjalistów od Areny Mody to ranking LaFemme w zależności od wykorzystanych danych przewraca się do góry nogami. Najprawdopodobniej kluby, które teraz uznane są przez LaFemme za topowe, wgl nie znalazłyby się w rankingu stworzonym na podstawie rankingu doświadczenia. A przecież oba dla twórców są ważne...
Amantis pisze:
6 lis 2019, o 19:34
Tak ale grasz na swoich zasadach a nie na tych ktore wytycza ci gra,wiec jesli nie ma cie w rankingach ,nie jestes dla gry aktywnym graczem :)
Podsumowując... dana osoba jest aktywnym graczem dla jednego rankingu (pojedynków), a zazwyczaj nie istnieje w drugim (doświadczenia). Logika kryteriów wymyślonych 10 lat temu przez twórców :thumbsup:.

ODPOWIEDZ