Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 5 lis 2019, o 07:01

Kate pisze:
4 lis 2019, o 22:40
Nie interesuje mnie twoja polityka klubu ani krytyka mojej osoby. Dam Ci radę nie zawsze warto walczyć za wszelką cenę, bo upadek z wysokości boli. To dotyczy opcji online/offline. Nie znam tego z autopsji, ale dużo słyszałam od innych. Życzę Ci powodzenia, abyś zdobyła wszystko, w grze czego pragniesz, abyś poczuła się lepiej. Ja tego nie potrzebuje, bo nie dążę doskonalenia, a mój klub pielęgnuje, jak mogę. Zaznaczam, że klub to nie liderka przez akcje ze mną krzywdzone są inne osoby w nim. Na klub pracuje cały zespół, a my mamy siłę, aby pokonać przeciwności.
PS. Zapraszam do klubu Agentki, bo mamy miejsca i przyjmiemy każdego. [/b]
Ty dalej piszesz o sobie 8o masz ze sobą jakiś problem ? Widzę , że masz duży problem z krytyką :!: Jednakże to jest konstruktwna krytyka, która daje do myślenia .
Jeśli nie zmienisz swojego nastawienia to klub będzie nadal tak wyglądać jak wygląda . Do takich klubów jak Twój idą tzw śpiochy , które robią minimum i nic poza tym 8o
Nie dziękuję , ale nie bój sie mój klub nie upadnie śmiercią naturalną ponieważ mam wspaniałe klubowiczki, które za klubem staną murem :thumbsup:
Co do polityki klubu....a jest taka ? Robimy swoje co do nas należy , robimy to co inne kluby robią , robimy to z głową :thumbsup:
Sama jesteś sobie winna, że klub wygląda jak wygląda, nikt inny tylko Ty, to Ty jestes liderką, to Ty jesteś trzonem klubu, nie ma liderki-nie ma klubu. Skoro z klubu odchodzą dobre klubowiczki tzn, że w klubie nie jest najlepiej. Tak więc człowiek wyciąga wnioski po tym co widzi gołym okiem. Piszesz cały czas o 30 miejscu, ale renoma to nie wszystko. W kilka dni mogę dojść do tej co Ty ba nawet Cię przegonić, ale to nic nie mówi o klubie... Wystarczy wejść, sprawdzić, i co? Kupa
Owszem chcemy wraz z klubem zdobyć to co najlespze, w końcu to gra i chcemy czerpać z niej garściami to co gra nam daje. Skoro Ty tego nie potrzebujesz to po kiego stękasz, że nikt nie chce do Ciebie przyjść ? Ja takich problemów na szczęście nie mam 8o od siebie też trzeba coś dać, a nie tylko brać i liczyć na innych. Co do Twoich domysłów - powiadam Ci, że to nie jest osoba, o której myślisz :thumbdown: Swój tok myślenia zostaw na później...

"Mamy tutaj jeszcze Queens, Agentki i jeden z nowszych klubów Kobiece Dusze. Kluby niezbyt silne, które zagrały proporcjonalnie do ich potencjału. Dla nich sukcesem jest, że w ogóle w tym zestawieniu są obecne."

Powyższe zdanie daje sporo do myślenia .......dużo osób zasila się tym rankingiem :thumbsup: Dlaczego?
Dlatego, że ten ranking jest wiarygodny i miarodajny do tego co jest na Arenie... Tak więc wiesz, przyjmij do wiadomości, że jesteście śpiącym i umierającym klubem, który nie daje pola do popisu ani do rozwoju.
Weź np dla przykładu Imagine, z renomą poszły w dół, ale wciąż są najlepszym klubem na Arenie.... Nie renoma sie tutaj liczy, ona nic nie znaczy. :!:
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 5 lis 2019, o 10:19

Nie czytam postów Kai, ale tym razem zrobiłam wyjątek i spieszę z małym sprostowaniem, twój klub Kaju nie jest na 30 miejscu, tylko na 54, bo nie mówimy tu o nic nie znaczącej renomie, a o aktywności i żywotności... [CIACH]

Na arenie jest sporo naprawdę dobrych i silnych klubów i jak ktoś chce zacząć grę w takim, to nic nie stoi na przeszkodzie. Nawet w silnych klubach przeprowadza się od czasu do czasu rekrutację. Twój jest słaby, no nie czarujmy się jest słaby. I podpisuję się pod tym co napisała Regola rękami i nogami, jesteś hipokrytką i (przepraszam, naprawdę przepraszam) pasożytem. Ja bym osobiście nigdy w życiu nie poszła do klubu, którego liderka okazuje jawną pogardę do graczy takich jak ja a potem oczekuje, że moje diamenty zasilą jej skarbonkę. Wiem, że napiszesz, że to nieprawda, ale kogo chcesz oszukać? nas czy siebie? Na nas już za późno, znamy cię jak zły szeląg. Piszesz żeby nie oceniać klubu przez pryzmat tego co sama własnoręcznie nabroiłaś na arenie, ale to kolejne pobożne życzenie, bo klub jest nierozerwalnie związany z liderką, a jak liderka robi klubowi obciach, to klub jest obciachowy. Twój jest słaby i obciachowy. Nie chciałabym nigdy mieć poczucia, że wstydzę się liderki swojego klubu, dlatego nigdy w życiu nie wstąpiłabym do twojego. I nie jest to atak, to nadal konstruktywna krytyka.

No i na koniec odniosę się do powtarzanych przez ciebie frazesów. Piszesz o przyjaźni, która liczy się bardziej niż pieniądze. No wszystko pięknie, tylko dlaczego mam wrażenie, że gry piszesz o tym ty, to są to słowa puste i wytarte? Każdy się zgodzi, że w życiu liczy się przyjaźń, ale to jest gierka i nie ma opcji byśmy się tu z wszystkimi przyjaźnili. W takim założeniu jest jakiś fałsz, jakieś takie szafowanie słowem, które ma znaczenie. No i dodatkowo traci na znaczeniu gdy pisze o tym ktoś tak powszechnie nielubiany. Do tego ktoś kto twierdzi, że pieniądze są nieważne jest dla mnie mało wiarygodny.
Ostatnio zmieniony 5 lis 2019, o 21:10 przez Aurelie, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Magiczna_Róża » 5 lis 2019, o 11:03

„Pozostałe sześć klubów tej grupy też nie może być zadowolonych. To kolejne ekipy które są w stagnacji i nie mają żadnych rezerw. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ straciły dwóch aktywnych graczy, Glamour i GLOW OF PEARLS jednego... Okazuje się, że pewniejsze jest trzymanie w klubie gracza który ma w miarę statystyki i nie gra niż nowego aktywnego z trochę słabszymi statystykami. Nowe kluby to wykorzystują, bo dla nich nie liczy się jakie kto ma statystyki, liczy się aby codziennie był w grze”. -Straszne jest takie ocenianie stanu rzeczy patrząc tylko na ranking, bo w moim klubie jest akurat dużo więcej aktywnych osób które często się logują, a to ze nie robią zbyt dużo pojedynków... no cóż... od początku istnienia Niezależnych panowała u mnie zasada ze to tylko gra i nie będę narzucać klubowiczkom ile czego mają zrobić i jak mają grać bo jesteśmy dorosłe i same wiemy to najlepiej wiec u nas liczy się zabawa. Stwierdzenie ze ktoś trzyma nieaktywne osoby dla statystyk w moim przypadku jednak mija się z prawdą. Obecnie mam tylko jedną lub góra dwie osoby które zostaną zastąpione w swoim czasie. Jak ktoś nie wierzy to może odwiedzić Nas i to sprawdzić. Gdyby aktywność mierzona była na podstawie słowności liderek czy tez reszty klubowiczek to zapewne moglibyśmy śmiało znaleźć się w pierwszej trójce
Obrazek

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 5 lis 2019, o 18:42

Co do tej aktywności w pojedynkach - były prezenty to klikałam namiętnie, wstawałam skoro świt żeby klikać, klikałam w każej wolnej chwili, klikałam przed zaśnięciem do upadłego, no w nocy nie wstawałam żeby klikać... no ale bez przesady :rolleyes:
Podobał mi się ten event więc sobie nie żałowałam.
Wyklikałam tryliardy pojedynków więc szał, rankingi, popularność, tłumy fanek, szaleństwo na trybunach.... no dobra trochę przesadziłam :D w rzeczywistości pewnie mało kto to zauważył ;( ale obiektywnie patrząc naklikałam sporo, w każdym razie wdepnęłam do rankingu - no! (wiem, bo sprawdzałam :thumbup: )

Dobra, do rzeczy - event się skończył i z rozpędu jeszcze ze dwa dni klikałam, ale... kiedy skończyło się rozszerzone szukanie skończyły mi się przeciwniczki, znajduję jedną a potem lecą malowane lale :) A te podobno nie są uwzględniane w rankingu.
Tak że tego... znów oficjalnie nie istnieję, jestem niczym ten dinozaur - wymarły :|

A nieoficjalnie - robię dalej swoje, gram jak grałam, moje aktywność nic się nie zmieniła, są inne eventy, więc wchodzę, klikam co trzeba.
Tylko pojedynków nie robię, bo naprawdę nie czuję takiej potrzeby.
Jak potrzeba kasy to pognębię czasem te Malowane i spoko, wystarcza :)

Co do Malowanych Lal - ktoś pisał, że nie warto z nimi walczyć. Jak dla mnie te lale to jedna z lepszych opcji jakie pojawiły się w grze, w razie czego zawsze czekają, stała kasa wpada, więc jak ich nie lubić :D

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 5 lis 2019, o 19:29

Kate pisze:Jest coraz gorzej znaleźć kogoś i niestety te osoby, które chciałabym mieć u siebie...są w innych klubach. Nie będę zmuszała kogoś do zmian.
Pewnie, że jest trudno kogoś znaleźć, wiele klubów ma problemy z rekrutacją. Kiedyś trzeba było prosić o przyjęcie do klubu, dziś to klub prosi by do niego dołączyć. Klubów jest zwyczajnie za dużo. Mamy tyle wolnych miejsc w klubach, że brak wystarczającej ilości solidnych graczy, aby te miejsca obsadzić.
We wrześniu w miesięcznym TOP 1000 wygranych pojedynków znajdowało się 121 osób które nie były wtedy w żadnym klubie. W październiku takich osób było trochę mniej, bo 85. I teraz ktoś sobie pomyśli - to są aktywni gracze, nic tylko pisać do nich żeby doszli do klubu. Tylko, że... cześć z tych osób nie ma ochoty grać w klubie, co jest dla mnie niezrozumiałe, bo klub to przecież korzyści, ale może kiedyś się sparzyli na jakimś klubie i zwyczajnie nie chcą. Kolejna duża część tej grupy to całkiem nowe osoby w tej grze. Grają aktywnie, bo dopiero zaczęli, ale ich statystyki są tak mizerne, że trudno prosić takie osoby, aby od razu doszły do dobrze rozwiniętego klubu. Pozostaje dosłownie garstka osób do których można napisać prywatną wiadomość z zaproszeniem.
Moim zdaniem pewniejsze jest szukanie po innych klubach. Nikogo Kate nie zmusisz, żeby zmienił swój dotychczasowy klub na inny. To ta zapytana osoba musi sama wiedzieć czy warto, ale Ty tylko zapraszając nie robisz przecież nikomu krzywdy. Każdy wybiera sam i sam ponosi konsekwencje swojego wyboru. Ty tylko dajesz opcje, a co ktoś z nią zrobi jego sprawa.
Kate pisze:Zaznaczam, że klub to nie liderka przez akcje ze mną krzywdzone są inne osoby w nim. Na klub pracuje cały zespół, a my mamy siłę, aby pokonać przeciwności
Nie, no przesadzasz chyba trochę z tym krzywdzeniem. Masz w końcu parę dziewczyn które grają z Tobą od dawna. Fakt trochę osób od Ciebie przestało grać, ale to w każdym klubie się zdarza. Kilka odeszło, zrobiło sobie swój klub, który na razie jest słabszy niż Agentki. Masz ambicje aby nadal tak było to zamiast czytać te moje wypociny powinnaś wysyłać zaproszenia do klubu. Masz siedem wolnych miejsc. To się od razu rzuca w oczy i mówi potencjalnemu kandydatowi, że w tym klubie coś nie za dobrze chyba jest, bo jak może być tyle wolnych miejsc. Liderka, wiceliderki chyba nie grają, bo jakby grały to znalazłyby osoby na te wolne miejsca. Pisz do graczy zaproszenia prywatnymi wiadomościami, a nie tutaj albo na czacie.
Kate pisze:Zapraszam do klubu Agentki, bo mamy miejsca i przyjmiemy każdego.
Jezu nie piszcie w zaproszeniu, że weźmiecie każdego. Cholernie nieprofesjonalne podejście :thumbdown: Po co iść do klubu w którym może być każdy? Trzeba się jakoś zareklamować, pokazać z dobrej strony :!:
Magiczna_Róża pisze:Straszne jest takie ocenianie stanu rzeczy patrząc tylko na ranking, bo w moim klubie jest akurat dużo więcej aktywnych osób które często się logują, a to ze nie robią zbyt dużo pojedynków... no cóż...
Dlaczego napisałam, że ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ nie mają rezerw...
Pod poprzednim rankingiem Lady_Blair z Kogla~Mogla pisała podobnie jak Ty. U nas spoko, czat tętni życiem, gracze nie robią co prawda pojedynków, ale się logują, ja zbieram energię na prezenty. We wrześniu Kogel miał osiem aktywnych osób. W październiku gdy były prezenty miał czternaście aktywnych osób. Pewnie gdyby zrobić ranking za ten miesiąc Kogel znowu miałyby z 8-10 aktywnych graczy, ale pokazał, że jakieś ukryte rezerwy tam u siebie ma. Moim zdaniem stać ich na jeszcze więcej, ale tak sobie grają. Nie każdy klub chce być super aktywny, bo to jednak jest praca, jest wysiłek, a nie każdemu tak zależy. Niektórzy wolą grać luźniej i fajnie, trzeba tylko pamiętać, aby nie zejść poniżej poziomu przyzwoitości, bo wtedy przestaną cie szanować i nikt nie powie, że to jest dobry klub.

☆ Niξzαℓєżnξ ☆ natomiast we wrześniu miały osiem aktywnych osób, a gdy były prezenty w październiku to już tylko sześć. Powiesz mi teraz, że graczom z Twojego klubu nie zależało na evencie? Ok, zgodzę się, że ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ mają słabsze puchary, nic dodatkowej energii, więc trudno się przebić, gdy wszyscy cisną pojedynki, no, ale jeżeli taki klub jak Piratki który jest świeżakiem na Arenie, nie ma żadnych pucharów, gorsze klubowe statystyki, gorsze statystyki własne graczy, a jeszcze nie mają aut które poprawiłyby ich szanse na wygranie pojedynków. One wprowadzają do rankingu trzy osoby więcej od was. Zamiast zaklinać rzeczywistość wypadałoby się uderzyć w pierś i powiedzieć, kurde no, faktycznie słabo było.
Co z tego, że masz logujące się codziennie osoby w klubie, skoro logują się raz dziennie, kręcą kołem, robią 10 pojedynków i nara. To za mało, żeby coś tu znaczyć. Piszesz, że masz do wymiany dwie nieaktywne osoby, a te trzy wolne miejsca w klubie? Gdzie te czasy gdy ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ miały po 15-16 osób w rankingu, dziś mają tylko sześć. Może część osób w klubie już się znudziła grą?
Każdy będzie bronił swojego klubu. Każdy. Gdy na niego spojrzy może powiedzieć, że jest w aktywnym klubie, ale nikt nie wie co dzieje się w innych klubach. Liczy się przecież nie tylko to co dzieje się u Ciebie, ale także to co dzieje się w tle, a wiele wskazuje na to, że u innych dzieje się jednak więcej niż u was w ☆ Niξzαℓєżnξ ☆.
Magiczna_Róża pisze:Jak ktoś nie wierzy to może odwiedzić Nas i to sprawdzić. Gdyby aktywność mierzona była na podstawie słowności liderek czy tez reszty klubowiczek to zapewne moglibyśmy śmiało znaleźć się w pierwszej trójce
Odważne stwierdzenie, prawie jak policzek dla Imagine, LANCÔME i UNDERGROUND ;) Ja myślę, że to nie Ty powinnaś zaprosić kogoś do swojego klubu by zobaczył jak aktywne jesteście tylko sama powinnaś odwiedzić Imagine, LANCÔME lub UNDERGROUND by tę aktywność zobaczyć.

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Magiczna_Róża » 6 lis 2019, o 09:54

„ Niektórzy wolą grać luźniej i fajnie, trzeba tylko pamiętać, aby nie zejść poniżej poziomu przyzwoitości, bo wtedy przestaną cie szanować i nikt nie powie, że to jest dobry klub.” -tym się akurat nie powinnaś przejmować bo to już moja sprawa i problem. Jak zaznaczyłam gramy na luzie a nie pokazu siły. „Zamiast zaklinać rzeczywistość wypadałoby się uderzyć w pierś i powiedzieć, kurde no, faktycznie słabo było.” -każdy ma prawo do swej wypowiedzi i nikt nie będzie mi mówił jak ona powinna wyglądać. „Może część osób w klubie już się znudziła grą?” -i kto to mówi? „ Liczy się przecież nie tylko to co dzieje się u Ciebie, ale także to co dzieje się w tle, a wiele wskazuje na to, że u innych dzieje się jednak więcej niż u was w ☆ Niξzαℓєżnξ ☆.” -to niech się dzieje, My podziękujemy za te atrakcje. Jedyne co się wszędzie dzieje to chamska rywalizacja i obmawianie komuś czterech liter chciałaś powiedzieć... U nas tego nie musi być. „ Ja myślę, że to nie Ty powinnaś zaprosić kogoś do swojego klubu by zobaczył jak aktywne jesteście tylko sama powinnaś odwiedzić Imagine, LANCÔME lub UNDERGROUND by tę aktywność zobaczyć.” -a skąd wiesz czy już tam u nich nie byłam i nie wyciągnęłam wniosków?? Serio zamiast dawać komuś rady jak ma grać zajmij się tym co ci wychodzi lepiej. Ja ich nie potrzebuje, chyba, że ty potrzebujesz ich ode mnie. „ Kolejna duża część tej grupy to całkiem nowe osoby w tej grze. Grają aktywnie, bo dopiero zaczęli, ale ich statystyki są tak mizerne, że trudno prosić takie osoby, aby od razu doszły do dobrze rozwiniętego klubu. Pozostaje dosłownie garstka osób do których można napisać prywatną wiadomość z zaproszeniem. Moim zdaniem pewniejsze jest szukanie po innych klubach.” -Wtrącę się przy okazji w tą wypowiedź bo uważam, że mało wiesz o nowych i starych graczach, bo nowi co z tego że mają mizerne stary skoro przecież mogą je szybko podnieść do przyzwoitego poziomu? Dlaczego zatem uważasz ze rozwinięty klub nie powinien takie osoby przyjmować? Bo zaszkodzi sobie? Pff.. sama najpierw piszesz ze lepiej wziąć aktywne nowe graczki niż mieć nieaktywne z wyższymi stratami, a teraz że siła klubu jest ważniejsza.. druga sprawa to gratuluje podejścia do kradzieży osób z innych klubów tylko dla swej korzyści. Gratulacje, na prawdę.. Nie ma to jak mieć w swoim klubie uciekiniera który sam nie wie w którym klubie będzie mu lepiej tylko trzeba go do tego namawiać. Takie osoby to dopiero dobry materiał aby móc je przekonać do jeszcze innego klubu skoro już raz zmieniły klub to czemu nie miałyby zrobić tego jeszcze raz? Wiem po sobie i paru innych znanych mi osobach i do czego to nas zaprowadziło? A później płaczecie że w grze jest za dużo klubów, a dlaczego? Bo nikt nie chce być w waszych? Ja osobiście traktuje nowych graczy jak człowieka a nie broń do wykorzystania, wiec zapraszam takie osoby z otwartymi rękami i tyle w temacie. Piszcie i cytujcie sobie co chcecie, ale już beze mnie, bo nie chce mi się wam tłumaczyć mego sposobu gry trzeci raz
Ostatnio zmieniony 6 lis 2019, o 10:28 przez Magiczna_Róża, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 6 lis 2019, o 10:23

To pokiego w ogole tutaj zagladasz ? Skoro nic Cie nie interesuje to ten ranking nie jest dla Ciebie ot co ....

"Jedyne co się wszędzie dzieje to chamska rywalizacja i obmawianie komuś czterech liter chciałaś powiedzieć... U nas tego nie musi być. „ Dobre sobie napisala to ta, ktora sama obrabia 4 litery xD .....

No tak, ale krytyke w kierunku klubu to juz ciezko przyjac ....
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Magiczna_Róża » 6 lis 2019, o 10:30

Jak wyżej napisałam chciałam wyrazić swoje zdanie na temat tego całego rankingu i waszych zgadywanek co nie oznacza że reputacja mego klubu mnie nie interesuje, ale Widzę że komuś ciężko się domyśleć i przeczytać ze zrozumieniem
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 14:26

Ja widze podstawowy blad kilku osob w zrozumieniu czym jest aktywnosc w grze.Aktywnosc w grze jest liczona iloscia wykonanych pojedynkow,ktora potem ,by ocenic aktywnosc klubu,sie sumuje (ilosc wykonanych pojedynkow przez klubowiczki) EDIT-zle napisalam,nie ilosc wykonanych pojedynkow tylko ilosc klubowiczek,ktore weszly do rankingu pojedynkow. Najzabawniejsze jest to ze zazwyczaj by wejsc do rankingu aktywnych graczy,wystarczy wykonac tych pojedynkow okolo 20 dziennie.I aktywnosc ta,nijak sie ma do sily klubu...bo i slaby klub moze sie znalezc na szczycie rankingu o ile jego klubowiczki,wykonuja po te 20 pojedynkow dziennie.Dlatego ja nie do konca rozumiem cale te wasze przepychanki slowne zwiazane z sila klubow,bo staty poszczegolnych graczek nijak sie maja do aktywnosci.Wedle rankingu ustalonego przez gre,aktywny jest ten kto robi pojedynki,jesli ich nie robi,to aktywny nie jest.I nie ma tu co pisac ze ach och ale w klubie ciagle gadam na czacie itd.W takim wypadku jestes aktywna osoba do towarzystwa klubowego ale nie aktywnym graczem.
Pomijajac zas wszystkie te aspekty ,kazdy gra jak chce i to jego wybor i jego wola,ale nie powinien sie obruszac na to ze jest mierzony,miara ogolna i probowac przekonywac innych ze aktywny gracz to tez taki ,ktory gapi sie w ekran i pierdzi w stolek.

Awatar użytkownika
DźwiękiHarfyWiatruSzum
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 8 paź 2019, o 23:36

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: DźwiękiHarfyWiatruSzum » 6 lis 2019, o 15:25

^
Zgadzam się w 100% z ostatnim zdaniem
Czytam ten ranking już od bardzo dawna, zanim zrobiłam konto na forum i jestem bardzo wdzięczna @LaFemmeNikita za jego tworzenie bo nie tylko pomocne to jest dla mnie by wiedzieć który klub jest aktywny według przyjętych kryteriów ale także pokazuje gdzie iść a gdzie nie po tym jak na niego reagują pewne osoby. Bo takie reakcje świadczą jaka panuje atmosfera w klubie i czego można się spodziewać. Jestem pewna, że wielu "podczytujących" myśli tak samo. Sama jestem słabym graczem z dosyć wysokim lvl w bardzo słabym, wręcz martwym klubie ale przynajmniej nie czaruje rzeczywistości, że jest inaczej.
...wodo, wodo zmień się w rum!

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 6 lis 2019, o 17:08

Amantis pisze:
6 lis 2019, o 14:26
Wedle rankingu ustalonego przez gre,aktywny jest ten kto robi pojedynki,jesli ich nie robi,to aktywny nie jest.I nie ma tu co pisac ze ach och ale w klubie ciagle gadam na czacie itd.W takim wypadku jestes aktywna osoba do towarzystwa klubowego ale nie aktywnym graczem.
Pomijajac zas wszystkie te aspekty ,kazdy gra jak chce i to jego wybor i jego wola,ale nie powinien sie obruszac na to ze jest mierzony,miara ogolna i probowac przekonywac innych ze aktywny gracz to tez taki ,ktory gapi sie w ekran i pierdzi w stolek.
A tak z czystej ciekawości - możesz zacytować gdzie konkretnie jest to napisane? Jest jakiś regulamin czy zasady gry które o tym mówią?

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 6 lis 2019, o 17:27

A co ma regulamin czy zasady gry do tego?^^
ranking «klasyfikacja osób, rzeczy, firm itp. według określonych kryteriów»

Obrazek

Przy czym uwaga-aktywnosc wedle ktorego jest prowadzony ranking na forum,jest na podstawie wygranych pojedynkow,bo on najlepiej odzwieciedla aktywnosc gracza i tego ile czasu poswieca na gre.
Nie oznacza to wcale ze dany gracz jest najlepszy czy najsilniejszy i o tym pisalam tez wyzej..nawet klub bez pucharow ale z odpowiednia iloscia aktywnych graczy moze znalezc sie na 1 miejscu.
I jakiekowliek teorie bedziecie sobie dorabiac nic tego nie zmieni :)
Jesli 4 osoby siedza i graja w chinczyka,dosiadzie sie piata i zacznie z nimi gadac ,to nie znaczy ze tez gra w chinczyka xD

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Lady_Blair » 6 lis 2019, o 17:34

Też się wypowiem... co mi tam! xD
Tomorrowland pisze:
6 lis 2019, o 10:23
To pokiego w ogole tutaj zagladasz ? Skoro nic Cie nie interesuje to ten ranking nie jest dla Ciebie ot co ....
Miejmy świadomość, że ten wątek to nie jest wątek wzajemnej adoracji LaFemme i jej pracy. LaFemme klasyfikuje kluby na podstawie danej składowej, ocenia je, wypowiada się o nich. Jeżeli ona ma prawo napisać o danym klubie co chce, oceniać go na podstawie tylko pojedynków graczek, to również dana liderka ma prawo się wypowiedzieć na temat jej rankingu... ma prawo obronić swój klub, jeżeli widzi sytuację w swoim klubie inaczej niż LaFemme.
Amantis pisze:
6 lis 2019, o 14:26
Ja widze podstawowy blad kilku osob w zrozumieniu czym jest aktywnosc w grze.
Ale przecież nie ma nigdzie podanej definicji aktywności gracza. Każdy może ją rozumieć na inny sposób.
Amantis pisze:
6 lis 2019, o 14:26
Pomijajac zas wszystkie te aspekty ,kazdy gra jak chce i to jego wybor i jego wola, ale nie powinien sie obruszac na to ze jest mierzony,miara ogolna i probowac przekonywac innych ze aktywny gracz to tez taki ,ktory gapi sie w ekran i pierdzi w stolek.
Może się obruszać, dlaczego nie może? LaFemme ocenia kogoś aktywność na podstawie tylko pojedynków i nie można się z nią nie zgodzić? No można... na tym polega dyskusja i od tego jest wątek żeby dyskutować.
To że ktoś nie robi pojedynków to znaczy, że pierdzi w stołek i gapi się w ekran? Pojedynki są ważne, ale przecież oprócz nich na aktywność składa się:
- robienie eventów i powiększanie zasobów swojej szafy - eventy wymagają często bardzo dużo zaangażowana. Trzeba pilnować czasu i logować się do gry w określonych odstępach czasu,
- uczestnictwo w czasochłonnych przyjęciach i weselach, na których bierze się udział w misjach, a także w życiu towarzyskim gry,
- zarabianie szmaragdów przez wyzywanie modelek i robienie sesji zdjęciowych,
- regularne tworzenie nowych stylizacji i inspirowanie siebie nawzajem,
- branie udziału w konkursach, a tym samym branie udziału w modowych rywalizacjach, które oferuje gra,
- uczestnictwo w życiu społecznym i towarzyskim gry. Uważam, że to ważny punkt aktywności. Zadajcie sobie pytanie - "Ile czasu wytrzymałabym na AM, gdybym była otoczona tylko cichociemnymi graczami, którzy nic nie piszą, nie udzielają się? Ile wytrzymałabym w takim gronie klubowiczek?" To nie jest fascynująca przygodowa gra akcji. Gra ma taką specyfikę, że bez interakcji z innymi graczami znudziłaby się po miesiącu i taka jest prawda.
W grze jestem już ponad 4 lata i trzymają mnie w niej fajne gierkowe znajomości, dziewczyny, które znam już lata. W klubie na nic przydałyby mi się puchary i umiejętności, gdyby nie było z kim się powygłupiać na chacie. Gra pełna pojedynkujących się, silnych milczków byłaby nudna.

Punkty, które wymieniłam to duży kawał aktywności gracza, którego ranking nie uwzględnia. Ktoś tu kiedyś napisał, że ranking powstaje na podstawie pojedynków, bo to jedyna składowa do której można się odnieść. Tak jest, zgadzam się. Ranking jest jaki jest. Przyjmuję go takim jakim jest i nie będę już narzekać. Jest wiele osób, które na niego czekają, którym jest on pomocny, więc spoko... niech on powstaje. Po prostu nie upierajcie się (wszyscy, którzy lubicie ten ranking), że te zestawienie to genialne odzwierciedlenie sytuacji w klubach. Nie denerwujcie się, gdy ktoś ma inne zdanie na jego temat. Nie atakujcie liderek, które przychodzą obronić swój klub i nie wmawiajcie im, że mają umierający klub, bo ich klubowiczki nie robią pojedynków. Najlepszą i najbardziej wiarygodną wiedzę na temat danego klubu mają jego liderka i członkinie. Mogą w związku z tym dyskutować z LaFemme, która ocenia ich klub na forum publicznym.

Ja nie robię żadnych pojedynków jak nie ma prezentów, a jestem aktywnym graczem czy Wam się to podoba czy nie :D
Ostatnio zmieniony 6 lis 2019, o 17:40 przez Lady_Blair, łącznie zmieniany 1 raz.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 6 lis 2019, o 17:37

Amantis - ja tutaj widzę ranking doświadczenia, pojedynków itd, aktywności dalej nie widzę. Twórcy gry więc tego nie uwzględnili.

Natomiast rozumiem, że autorka rankingu na forum przyjęła jako kryterium wygrane pojedynki i ok, można się z tym zgadzać albo nie. Ale nie jest to jakaś prawda objawiona.

To tylko chciałam sprostować.

Awatar użytkownika
Magiczna_Róża
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 16 sty 2015, o 15:20

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Magiczna_Róża » 6 lis 2019, o 18:06

No ok, ja rozumie że tu chodzi o ilość pojedynków, ale po co autorka tych rankingu zgaduje że liderka trzyma nieaktywne osoby dla statystyk zamiast wywalać i przyjmować aktywniejsze skoro przecież nie wywalę dziewczyn które logują się tylko dlatego że nie robią wymaganej ilości pojedynków bo to krzywdzące podejście wobec nich a także wobec mnie bo przedstawia mnie i mój klub za martwy klub w którym prawie nikt nie gra, a tak nie jest
Obrazek

ODPOWIEDZ