Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 1 maja 2017, o 20:38

Nie znam nikogo komu by się chciało w ramach rozrywki robić tak ogromne zestawienia, za pieniądze, to może, ale nie do gry, gdzie nic z tego i tak nie ma poza satysfakcją, że komuś się pomogło. Żeby to sprawdzić, to by trzeba skryptu, bo on jest szybszy od człowieka. Skoro Twojego klubu Kaja tam nie ma, to widać nie robicie tyle ile trzeba. Mój klub jest w tym zestawieniu, a nie należy do czołówki i ciągle się rozwija. Postaramy się by nadal w nim był, przynajmniej ja ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 maja 2017, o 21:07

Kate pisze:Nie rozumiem, dlaczego mój klub jej ostatnio pomijany, skoro u nas dużo się dzieje. :S W ciągu dwóch miesięcy zdobyłam 10 osób więcej do klubu, poziomy klubu też idą w górę, walczymy z innymi klubami, podnosimy swoje poziomy i statystyki. Wyjaśnisz mi? Mam nadzieję, że w majowym rankingu to się zmieni.
Zasady tworzenia rankingu są w pierwszym poście tego tematu, zresztą Regelinda wszystko wyjaśniła. Zestawienie uwzględnia kluby których przynajmniej czterech członków znalazło się miesięcznym rankingu TOP1000 wygranych pojedynków. Dlaczego poziom ustaliłam akurat na cztery osoby? Trzy osoby to liderka i dwie wiceliderki. Żaden z tego klub. Dopiero od czterech aktywnych osób można powiedzieć, że jest jakiś klub, choć wielokrotnie zastanawiałam się czy ten poziom nie powinien być wyższy.

Jeżeli chodzi o dorobek Twojego klubu (Agentki) z trzech ostatnich miesięcy przedstawia się on następująco:
1. Aktywne panie w LUTYM:
Surya - miejsce 297, rozegranych pojedynków 1401
Lexi_Lora - miejsce 895, rozegranych pojedynków 901

2. Aktywne panie w MARCU:
mihrimah sultanam - miejsce 602, rozegranych pojedynków 890 (aktualnie poza klubem Agentki)
Lexi_Lora - miejsce 649, rozegranych pojedynków 854
Bella Isaurita - miejsce 720, rozegranych pojedynków 800

3. Aktywne panie w KWIETNIU:
Bella Isaurita - miejsce 534, rozegranych pojedynków 883
Lexi_Lora - miejsce 732, rozegranych pojedynków 735
Surya - miejsce 907, rozegranych pojedynków 634.

Jak więc widzisz w żadnym z ostatnich trzech miesięcy Twojemu klubowi nie udało się uzbierać przynajmniej czterech aktywnych graczy. Sama jako liderka nie załapałaś się ani razu do miesięcznego rankingu TOP1000 wygranych pojedynków przez ostatnie trzy miesiące.
To, że przyjmujesz osoby do klubu, a one logują się do gry nic jeszcze nie znaczy. Muszą jeszcze wykazać się na arenie aktywnie rozgrywając pojedynki. Średnio aby być uwzględnionym w TOP1000 trzeba rozgrywać 20-21 pojedynków dziennie, chyba, że jest event z prezentami, wtedy każdy gracz rozgrywa więcej pojedynków i poziom natychmiast skacze na około 30 pojedynków dziennie. Jeżeli Twoi gracze nie osiągają takich pułapów Twój klub nie dostanie się na listę aktywnych.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 1 maja 2017, o 22:25

Dziękuję za wyjaśnienie...przynajmniej, wiem jak trzeba teraz się starać. :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 cze 2017, o 20:28

Pseudonaukowego bełkotu część jedenasta ;)
Działo się w maju, oj działo. Skończył się limitowany puchar i zaczęły się wojny o odzyskanie dawnych pucharów do tego po raz kolejny odbył się event z prezentami. Liczba pojedynków oczywiście drastycznie wzrosła i aby znaleźć się w rankingu TOP 1000 wygranych pojedynków miesiąca trzeba było ich rozegrać średnio 28 każdego dnia.

W poprzednim miesiącu pisałam, że klub LANCÔME długo liderował, ale jednak pod koniec kwietnia dał się wyprzedzić i skończyło się na trzecim miejscu. Tym razem już nie dali się pokonać, od początku prowadzili i dopięli swego zdobywając pierwsze miejsce i tym samym dołączając do Ślicznotek, ♛ REVOLUTION ♛, UNDERGROUND oraz Wariatek jako piąty klub, który wygrał miesięczne zestawienie. Drugie miejsce zajęły Ślicznotki, zwyciężczynie z poprzedniego miesiąca, trzecie miejsce natomiast przypadło klubowi [CENZURA]. Podium wygląda więc tak samo jak w poprzednim miesiącu, zmieniła się tylko kolejność klubów.

Do pierwszej dziesiątki powróciły Gwiazdy, mocno zmotywowane eventem osiągnęły czwarte miejsce tuż za [CENZURĄ]. Słabiej tym razem Wariatki, które ledwo utrzymały się w dziesiątce. Konkurencji nie wytrzymały natomiast MUSZKIETERKI spadając na 14 miejsce, co jest najgorszym wynikiem tego klubu od listopada 2016. W dalszej części rankingu spore przetasowania tak jak to bywa, gdy trwa event z prezentami, mamy duże awanse, ale i duże spadki, ale o tym zaraz, najpierw kto spadł, a kto awansował do zestawienia.

Ranking skurczył się po raz kolejny i to aż o cztery pozycje. Tylko 60 klubów było w stanie wystawić przynajmniej czterech aktywnych członków w maju. Sporo, bo aż osiem klubów opuściło zestawienie. Wyzwolone.com oraz Once Again nie zrobiły kariery i zdołały się utrzymać w rankingu tylko jeden miesiąc. Spuściły z tonu również Sexy High Heels♥ oraz Trendy Girls, które dołączyły w marcu i wytrzymały rywalizację tylko przez dwa miesiące. Kolejny klub z którym się żegnamy to Rezerwistki, dawniej znany pod nazwą Kameleonki. To już klub solidniejszy, który jednak nie dał sobie tym razem rady. Zmiana nazwy najwyraźniej nie wyszła im na dobre. Ostatnie trzy klub z którym się żegnamy przynajmniej do następnego miesiąca często zajmowały pozycję około 30 miejsca w rankingu. Wyrzucić dały się ★ The Dream ★(po raz pierwszy w historii), MAGICZNE oraz BestOfTheBest. O ile ★ The Dream ★ już od jakiegoś czasu obniżał loty i widać było, że sytuacja w klubie idzie w złą stronę o tyle utrata "od ręki" wielu aktywnych członków przez MAGICZNE i BestOfTheBest może być zaskoczeniem.

Osiem klubów odpadło, a w ich miejsce pojawiły się cztery i wszystkie były już kiedyś notowane w zestawieniu. Najwyżej na 49 pozycji meldują się Vampires, które powróciły po dwumiesięcznej nieobecności. Po prawie pół roku przerwy (ostatni raz w grudniu 2016) pojawiają się w zestawieniu Agentki. Ostatnie dwa kluby które powróciły to Czekoladki oraz Feniks, które od dłuższego już czasu znajdują się na granicy rankingu. Całkowicie nowych, aktywnych klubów brak.

Największe awanse w miesiącu maju były udziałem następujących klubów:
1. Mystificity, 41 pozycji, przybyło 10 aktywnych osób.
2. Wojowniczki, 30 pozycji, przybyło 7 aktywnych osób.
3. City of Angels, 25 pozycji, przybyło 6 aktywnych osób.
4. Stylish Women, 18 pozycji, przybyło 5 aktywnych osób.
5. Tygryski, 16 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby
6. progreSs, 16 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby.

W poprzednim miesiącu Mystificity znalazło się na krawędzi, dysponując tylko 4 aktywnymi graczami. 10 aktywnych osób więcej w miesiąc to wynik niespotykany. Wiadomo, że należy wziąć poprawkę na event prezentowy ale i tak awansować o 41 miejsc w jednym miesiącu nie udało się jeszcze nikomu. Dotychczasowy rekord należał do Gold Stars, które w sierpniu 2016 awansowały o 31 pozycji zdobywając 6 aktywnych graczy. Dziś klub Gold Stars nawet nie "ociera" się o ranking, miejmy nadzieję, że los Mystificity tak się nie potoczy.
Wojowniczki również wystrzeliły w rankingu, zdobywając 23 pozycję co jest najlepszym wynikiem tego klubu w historii rankingu. Do tej pory rekordem było 30 miejsce w lipcu zeszłego roku. Wtedy było 9 aktywnych członków, dziś jest ich 13.
Swój rekordowy poziom osiągnęły także City of Angels. 26 miejsce jest najlepszym wynikiem tego klubu, a 12 aktywnych graczy ten klub jeszcze nie miał w swoich szeregach.
Kolejny klub i po raz kolejny musiałabym napisać to samo. Stylish Women do tej pory opierały się na aktywności pani Minewra Walkiri, która ciągnęła ten klub do przodu. Tym razem przyłożyło się do pracy więcej dziewczyn. 12 aktywnych członków i 24 miejsce to wynik do którego Stylish Women nigdy jeszcze się nawet nie zbliżyły. Do tej pory maksymalnie osiągały tylko 40 miejsce.
Swój rekord pobiły Tygryski, które po raz pierwszy są w czterdziestce aktywnych klubów i tylko klub progreSs mimo, że wysoko awansował nie może się pochwalić rekordowym wynikiem gdyż był już notowany w pierwszej czterdziestce (listopad 2016).

Dużo tych pozytywnych rekordów, zobaczmy czy będą także negatywne. Oto największe "wpadki" miesiąca maja:
1. WILD TIGERS, 21 pozycji, ubyło 5 aktywnych osób.
2. Czarodziejki, 17 pozycji, ubyły 3 aktywne osoby.
3. Moda i Styl, 16 pozycji, ubyły 3 aktywne osoby.
4. Laseczki, 15 pozycji, ubyły 2 aktywne osoby.
5. Ellite, 13 pozycji, ubyły 3 aktywne osoby.
6. Royal Girls, 13 pozycji, ubyły 4 aktywne osoby.

Zestawienie największych spadków jest zastanawiające, bo według mnie kluby te wcale tak źle nie prosperują, jakoś jednak nie umiały poradzić sobie podczas eventu z prezentami. Najgorzej z tych klubów dzieje się w Laseczkach, które coraz bardziej obniżają loty i nie przypominają już w niczym klubu który był kiedyś w pierwszej dziesiątce rankingu co niewielu chyba już pamięta. Teraz nie udaje się tam uzbierać nawet 10 aktywnych graczy, a tak nisko w rankingu nie były jeszcze nigdy.
WILD TIGERS mają nową liderkę, założycielka klubu i była liderka ledwo łapie się do rankingu, może ten spadek formy jest więc przejściowym efektem "nowej miotły" w klubie.
Dziwić może słaby wynik klubu Moda i Styl który przez dłuższy czas był posiadaczem limitowanego pucharu, ma dobrą opinię, a mimo to graczy do siebie nie przyciągnął na dłużej. Najgorsze jest to, że klub systematycznie spada z każdym miesiącem coraz bardziej i od stycznia jest to już 29 pozycji w dół i 6 aktywnych graczy mniej.
Hmmm... może w tych klubach które najwięcej straciły, dużo graczy przystępowało w maju do pierwszej komunii i nie miało czasu na grę, haha ;)

Kluby które zyskały najwięcej aktywnych członków w maju:
1. Gwiazdy - 14 aktywnych osób więcej
2. Fashion Club - 13 aktywnych osób więcej
3. Kogel~Mogel, Mystificity - 10 aktywnych osób więcej

Największe straty w maju poniosły:
1. WILD TIGERS - 5 aktywnych osób mniej
2. Royal Girls - 4 aktywne osoby mniej
3. ♥Čarodějky♥, Czarodziejki, Ellite, Amazonki, Seksowne, Gladiatorki - 3 aktywne osoby mniej

Tym razem postanowiłam w ramach ciekawostki pokazać pełny ranking w którym znajdują się wszystkie kluby, także te które mają mniej niż 4 aktywnych graczy. Może kogoś zainteresuje jak wygląda sytuacja na zapleczu rankingu i ile jest klubów z jednym czy dwoma aktywnymi graczami. Dodam jeszcze tylko, że w rankingu TOP 1000 wygranych pojedynków w maju znajdywały się 63 osoby bez przynależności klubowej. Postanowiłam także dodawać godzinę o której ranking został spisany, gdyż jedna osoba miała "pretensje", że było ich niby więcej niż ja napisałam. Dodaje więc godzinę i pamiętajcie, że jestem człowiekiem nie maszyną, przy takiej ilości danych zawsze jakaś pomyłka +/- jeden gracz może się przytrafić.

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 maja 2017, godzina 17:15.
1. LANCÔME 36
2. Ślicznotki 34
3. [CENZURA] 32
4. Gwiazdy 31
5. UNDERGROUND 31
6. Super ZgAgi 30
7. Rising Suns 29
8. ♛ REVOLUTION ♛ 27
9. Imagine 26
10. Wariatki 26
11. LOVELINESS 26
12. Fashion Club 25
13. Kogel~Mogel 24
14. MUSZKIETERKI 23
15. Boginie Miłości 22
16. Cuba Libre 20
17. Bellissima 19
18. Loża Szyderców 17
19. Archeo 15
20. NIEGRZECZNE 14
21. Mystificity 14
22. Beautiful Women 13
23. Wojowniczki 13
24. Stylish Women 12
25. Gladiatorki 12
26. City of Angels 12
27. Royal Girls 12
28. Marzycielki 12
29. Fallen Angels 11
30. Flawless 10
31. Seksowne 10
32. Panterki 10
33. 4YOU 10
34. Compelling 10
35. Black Diamonds 9
36. Haven 9
37. Amazonki 9
38. Moonlight Shadow 9
39. Tygryski 9
40. DZIUBASKI 9
41. WILD TIGERS 8
42. Ellite 8
43. progreSs 8
44. Czarodziejki 8
45. Niepowtarzalne ♥ 8
46. Laseczki 8
47. niepokonane 8
48. Amazing Girls 8
49. Vampires 8
50. LADY GLAMOUR 7
51. Feniks 6
52. Agentki 6
53. I Promise You 6
54. νєяу иι¢є gιяℓ 5
55. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 5
56. clair de lune 5
57. Moda i Styl 5
58. Rodzina Adamsów 4
59. Czekoladki 4
60. ♥Čarodějky♥ 4

61. Sexy High Heels♥ 3
62. róża 3
63. JOKERKI 3
64. MAGICZNE 3
65. Wyzwolone.com 3
66. Coco Chanel 2
67. Sweet dreams 2
68. Sweet Home 2
69. Chupa-Chups 2
70. Raven Tail 2
71. Red Lipstick 2
72. Lovely girls♥ 2
73. GLOW OF PEARLS 2
74. Revival 2
75. ★ The Dream ★ 2
76. BestOfTheBest 2
77. Mariposa Aurum 2
78. Rezerwistki 2
79. Trendy Girls 2
80. Queens 2
81. GWIAZDECZKI 2
82. Arena Mody 2
83. Cukierkowe 2
84. Anagram 1
85. ATOMÓWKI 1
86. Avengers 1
87. Szalone Wisienki 1
88. Gold Stars 1
89. Sunny Lady 1
90. Patataje Zagłady 1
91. NIEZNISZCZALNE 1
92. Zakręcone 1
93. Wonderful stars 1
94. Girl gang 1
95. EQUUS 1
96. Pretty 1
97. Night Club 1
98. Chilli Peppers 1
99. Modowo zakręcone 1
100. Once Again 1
101. Stars Club 1
102. Sweet Kocurki 1
103. ✯ Celebrities ✯ 1
104. Beautiful Angels 1
105. This Is War 1
106. Chasing Rainbows 1
107. igrzyska śmierci 1
108. MELITA 1
109. E S T R E L L A 1
110. Forever 1
111. beautiful girls 1
112. ♥ MyLife ♥ 1
113. Blue Angels 1
114. Blackberry 1
115. Crazy Devils 1
116. Serenity 1
117. Beautiful Girl 1
118. Music Passion 1

=937 graczy
plus 63 osoby bez klubu
TOTAL 1000 graczy.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 1 cze 2017, o 21:06

Spieszę sprostować pewną kwestię. W Wild Tigers liderką jest nadal selena luna, moja skromna osoba na jej miejscu to zmiana czysto techniczna i administracyjna, ze względu na brak czasu faktycznej liderki. Jak wiecie nie da się przyjmować nowych osób do klubu, gdy na pozycji liderki jest osoba nieaktywna.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

PssPssPsss
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 21
Rejestracja: 4 kwie 2017, o 12:01

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: PssPssPsss » 2 cze 2017, o 08:20

Wczoraj cały dzień czekałyśmy (z klubem) na Twój ranking. Patrzę, a tam LaFemmeNikita się wypowiedziała w "O grze" to robię aferę, proszę, żeby zobaczono co tam jest i które miejsce, a to tylko wypowiedź w innym wątku :wacko:
Gdy zobaczyłam wczoraj ranking byłam zdziwiona głównie Lancomiankami. Niezły wynik i progress od ostatniego miesiąca. Zaskakuje mnie też stała, wysoka pozycja Ślicznotek mimo ich dużych levelów i długiego stażu w grze. A co do [CENZURY] to robiłyśmy w gacie, że znów się udało trzepnąć podium. Było już miejsce 2, teraz 3 i myślę, że niedługo widzimy się na 1. 8)

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Psyche » 2 cze 2017, o 09:29

Hahaha :D Tak było :D Siedziałyśmy trochę jak na szpilkach :P Podium jest a będzie jeszcze lepiej :thumbup:
Wcześniej miałyśmy trochę zawirowań w związku z przetasowaniami w klubie - stąd spadek aktywności ale już wyszłyśmy na prostą i trzeci miesiąc z rzędu mamy bardzo aktywny skład. Dziękuję Cenzury jeszcze raz :D

Winona
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2015, o 16:45

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Winona » 3 cze 2017, o 19:52

Ja tylko po prostu jako skromna Lancomianka mogę jedynie obecnie cieszyć się z całym klubem z zajętego pierwszego miejsca nic nie trwa wiecznie i esencją tej gry jest jak najlepszy wynik klubu życzę wam wszystkim bardzo dobrych wyników dziś jesteśmy na szczycie jutro nie wiadomo ale najważniejsze że w klubie jesteśmy razem by się wspierać słuchać i cieszyć-pozdrawiam serdecznie :)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 2 lip 2017, o 13:12

Minął rok od kiedy opisuję na forum ranking aktywności klubów. Zapraszam na można powiedzieć jubileuszową część numer dwanaście. Czerwiec był miesiącem dość spokojnym, w czołówce zmiany niewielkie za to prawdziwe rewolucje na dole zestawienia. Zacznijmy jednak od samej góry...

Pierwsze miejsce na podium i jednocześnie "życiowy" wynik osiągnął klub [CENZURA]. Klub chyba pozazdrościł wyniku jakie osiągnęło w zeszłym miesiącu LANCÔME, też postanowił zmobilizować się i sięgnąć po złoto. Nie tylko udało się to osiągnąć, ale [CENZURA] może pochwalić się wyrównaniem rekordu 39 aktywnych osób w jednym miesiącu, który od listopada 2016 roku należy do ♛ REVOLUTION ♛. 39 aktywnych osób to prawie 80% stanu osobowego klubu, tak więc wynik musi budzić szacunek.
Drugie miejsce tym razem zajęło LANCÔME. Lider z poprzedniego miesiąca walczył o zwycięstwo, ale jednak tym razem [CENZURA] była bardziej zmotywowana i pozostało zadowolić się drugim miejscem, które też złe oczywiście nie jest.
Najniższy stopień podium, może trochę niespodziewanie, zajął klub Super ZgAgi. To dopiero drugie podium tego klubu w historii rankingu. Super ZgAgi były już na drugim miejscu, ale było to dawno w październiku zeszłego roku, gdy o włos przegrali pierwsze miejsce ze Ślicznotkami. Teraz pokazały dużą chęć do gry i może w przyszłym miesiącu zaatakują pierwsze miejsce.
[CENZURA], LANCÔME i Super ZgAgi, miały sporą przewagę nad resztą stawki. W pewnym momencie, gdy spisywałam dane wyglądało to tak jakby te trzy kluby porozumiały się "za kulisami" i zawarły jakiś nieformalny zakład o to kto będzie lepszy, bo sytuacja zmieniała się co chwilę, ale zwycięzca mógł być tylko jeden.
Jeżeli chodzi o podium, jeszcze jedna rzecz godna odnotowania. Klub Ślicznotki tym razem notowany na 4 miejscu, po raz pierwszy od 11 miesięcy nie zajął miejsca w pierwszej trójce. Każda passa kiedyś się kończy, ale jednak trochę szkoda, że nie udało się "zrobić" całego roku i tego jednego miesiąca dużej aktywności zabrakło. Wynik jest wyśrubowany i naprawdę trudno będzie go pobić. Tabela klubów które najdłużej utrzymały się na podium wygląda bowiem tak:
1. Ślicznotki - 11 miesięcy z rzędu
2. UNDERGROUND - 5 miesięcy z rzędu
3. LANCÔME - 4 miesiące z rzędu
LANCÔME jeżeli będą na podium w przyszłym miesiącu wyrównają wynik UNDERGROUND. Do pobicia wyniku Ślicznotek jak widać droga daleka...

Po roku można więc podsumować, że sześciu klubom udało się zdobyć pierwsze miejsce w rankingu. Były to Ślicznotki, ♛ REVOLUTION ♛, UNDERGROUND, Wariatki, LANCÔME i [CENZURA]. Z klubów które regularnie meldują się w pierwszej dziesiątce nie udało się to jeszcze Super ZgAgom oraz Imagine, których najlepszym wynikiem jest drugie miejsce w rankingu. Gwiazdy, które wydają się być tak solidnym klubem, w przekroju całego roku tylko raz osiągnęły trzecie miejsce na podium. Rising Suns, które pierwszą dziesiątkę opuściły tylko raz w ciągu roku (!), miejsca w pierwszej trójce nie miały jeszcze nigdy (!). Trzecie miejsce udało się jeszcze zdobyć klubowi Boginie Miłości, ale było to dawno, we wrześniu zeszłego roku. Aktualnie Boginie Miłości mają problemy by wrócić do pierwszej dziesiątki i gry na najwyższym poziomie.

Jeżeli chodzi o pozostałe miejsca w pierwszej dziesiątce, po wiosennych porządkach do dobrej aktywnej gry wróciły Wariatki. Stabilnie UNDERGROUND, Imagine, ♛ REVOLUTION ♛ i Rising Suns. Pierwszą dziesiątkę opuściły Gwiazdy w których 12 osób gra aktywnie tylko gdy jest event z prezentami i bez tych 12 osób Gwiazdy nie są w stanie zrobić wyniku. Na ich miejsce do dziesiątki powróciły MUSZKIETERKI.

Ranking w czerwcu bardzo się rozrósł, z 60 pozycji, zrobiło się aż 69. Wakacje zdaje się przyszły w tym roku wyjątkowo szybko i dużo słabszych klubów było w stanie przekroczyć magiczny próg czterech aktywnych członków. Zestawienie opuścił tylko jeden klub. Konkurencji nie wytrzymały już po raz drugi ♥Čarodějky♥. W zeszłym miesiącu klub ten zdobył ostatnie miejsce w rankingu, teraz już go z nami nie ma. Nowych klubów za to mamy dziesięć, z czego aż cztery pojawiają się rankingu po raz pierwszy, a sześć to powroty. Zacznijmy może najpierw od tych powrotów...
Po jedno miesięcznej banicji powróciły Sexy High Heels♥, Wyzwolone.com oraz BestOfTheBest, ale wyniki jakie osiągnęły te kluby są bardzo mizerne i nie wróżą dobrze na przyszłość.
Ciekawy powrót to postawa klubu This Is War. Klub ten pojawił się w rankingu tylko raz, w listopadzie zeszłego roku. Zadebiutował wtedy z 7 aktywnymi graczami, czyli z całkiem niezłym kapitałem, ale w kolejnym miesiącu słuch o nim zaginął. Po przeszło pół roku wracają z 6 aktywnymi osobami. Można przyjmować zakłady czy tym razem zostaną na dłużej czy też znowu rozpłyną się jak kamfora.
Jeszcze ciekawszy powrót to postawa klubu Night Club. Ostatni raz widziani byli również w listopadzie 2016 roku i dysponowali wtedy tylko czterema aktywnymi graczami. Od tego czasu klub przykrył kurz i teraz nagle znikąd 6 aktywnych zawodników i klub znowu funkcjonuje. Jeżeli dokładniej przyjrzymy się składowi osobowemu Night Club widać, że liderki postanowiły wziąć się ostro do pracy, przyjęto do klubu sporo nowych osób z niższymi poziomami, ale aktywnych i chętnych do gry. Osobiście polecam osobom które niedawno rozpoczęły grę i jeszcze nie znalazły sobie dobrego klubu, wstępować do Night Club, na pewno łatwiej rozkręcić klub ze 161 poziomem niż na przykład ze 120.
Ostatni powrót to dysonujący czterema aktywnymi osobami klub Coco Chanell. Nie było ich całą wiosnę, powróciły po trzymiesięcznym niebycie, ale w tym klubie nie widać żadnych zmian strukturalnych. Ot, w tym miesiącu zagrały aktywniej, a w przyszłym pewnie ich nie będzie. Tego klubu polecić nie mogę.
Teraz czas na cztery kluby które są całkowicie nowe. Zacznijmy od GLOW OF PEARLS, klubu założonego całkiem niedawno przez panią Anabeliana, byłą członkinię ♛ REVOLUTION ♛. Wydawać by się mogło, że doświadczona liderka, zbuduje solidny klub, ale GLOW OF PEARLS liczy tylko 7 członków z czego 4 jest aktywnych i są to gracze już obyci z grą. Niby rekrutacja jest otwarta, ale jednak nowych graczy w tym klubie nie przybywa, wygląda więc na to, że GLOW OF PEARLS na długo zostanie prywatnym folwarkiem liderki i jej koleżanek.
Kolejny nowy klub nazywa się róża i debiutuje z czterema aktywnymi osobami. Założony dość dawno, nigdy się nie rozwinął i nie można wróżyć mu świetlanej przyszłości. Wyróżnia się jedynie wiceliderka która już od kilku miesięcy jest bardzo aktywna w rozgrywaniu pojedynków.
Z sześcioma aktywnymi graczami pojawia się po raz pierwszy w naszym zestawieniu klub Sweet Home. Klub słabo rozwinięty, ale cóż znaczy agresywny marketing. Na kanale czatu "REKLAMY" wystarczyło kilka razy zareklamować klub i już wskoczył do rankingu. Co ciekawe inne kluby lepiej rozwinięte też się reklamują, a jakoś nie umieją przekonać do siebie niezdecydowanych graczy. Może to jest tak, że jedni "biorą jak leci", a inni mają "wymagania" i tym samym nie mają nikogo.
Ostatni nowy klub nazywa się Girl gang i na start może pochwalić się 41 miejscem w rankingu i ósemką aktywnych graczy. Jeżeli dodamy, że został założony 2 miesiące temu to można powiedzieć, że debiut jak marzenie. W tym przypadku również reklamowanie klubu na czacie przyniosło pozytywny skutek. Ciekawa informacja pojawia się w opisie tego klubu. Jeżeli chodzi o składki - wiceliderki płacą tam trzy szmaragdy, a pozostali członkowie klubu tylko dwa. Ktoś już kiedyś testował taki system składek? Ja nie kojarzę...

Z ciekawostek rankingowych:
1. Cuba Libre już trzeci miesiąc z rzędu nie zmienia miejsca w rankingu i stale zajmuje 16 pozycję.
2. Od dwóch miesięcy bardzo dobrą formę prezentuje Fashion Club, klub który przeważnie mieścił się w drugiej dziesiątce rankingu, potem miał kilka miesięcy kryzysu, a teraz znowu solidnie melduje się w górnych rejonach tabeli. W pierwszej dziesiątce Fashion Club nie był jednak jeszcze nigdy...
3. W górę pnie się Loża Szyderców. Aktualne 14 miejsce jest najlepszym w historii tego klubu. Jeżeli prześledzimy ich wyniki to wyglądają one jak droga którą przeszedł klub LANCÔME. Mozolne budowanie klubu trwa już kilka miesięcy, a w ciągu ostatnich czterech klub awansował o 16 pozycji i zdobył 7 aktywnych graczy.
4. Odbudowuje się Compelling, klub który wielu już skreśliło i sądziło, że podzieli los choćby takiego Gold Stars. Tymczasem Compelling w ciągu 4 miesięcy awansował 29 pozycji, zdobył 5 aktywnych osób i póki co spadek z rankingu mu raczej nie grozi.
5. Teraz klub za którym ciągnie się negatywna seria. Od lutego kondycja DZIUBASEK jest coraz gorsza i z każdym kolejnym miesiącem ten klub obniża on swoje loty. Stracił już 19 miejsc w rankingu, pięć chętnych do gry osób i końca tej niedobrej serii nie widać.
6. Laseczkom wiedzie się jeszcze gorzej. W zeszłym miesiącu solidny spadek na który liderki jak widać nie zareagowały. Tracą więc kolejnych członków i to już jest chyba koniec tego klubu. Zostało już tylko 5 aktywnych osób które wierzą w sens gry w tym otoczeniu.
7. Ostatni klub który "jedzie już tyko na oparach paliwa" to Moda i Styl. Z dziesięciu aktywnych osób które jeszcze niedawno reprezentowały ten klub zostało tylko pięć i brak widoków na przyszłość.

Największe awanse w miesiącu maju były udziałem następujących klubów:
1. niepokonane, 24 pozycje, 5 aktywnych osób więcej
2. Amazing Girls, 15 pozycji, 1 aktywna osoba więcej
3. Czarodziejki, 14 pozycji, 2 aktywne osoby więcej
4. Black Diamonds, 13 pozycji, 4 aktywne osoby więcej
5. WILD TIGERS, 12 pozycji, 2 aktywne osoby więcej
6. I Promise You, 11 pozycji, 2 aktywne osoby więcej

Klub niepokonane solidnie awansował w stosunku do poprzedniego miesiąca, a 23 pozycja którą zajął jest rekordem niepokonanych w historii rankingu. Po raz pierwszy klub może się pochwalić ponad 10 aktywnymi graczami. Widać, że klub jest na dobrej ścieżce, poprawiły się klubowe statystyki, a i zestaw pucharów jaki udało się uzbierać jest całkiem przyzwoity jak na ten poziom.
Black Diamonds również wyraźnie w górę. Czarne diamenty do tej pory bardziej kojarzyły się z klubowymi konkursami niż z aktywną grą w pojedynkach na arenie, awansowały o 13 pozycji i uzbierały również 13 aktywnych osób. To jest najlepszy ich dotychczasowy wynik i jednocześnie wyrównanie najlepszego wyniku jaki kiedyś osiągnęły Super Laski z których wielu graczy Black Diamonds się wywodzi.
Czarodziejki i WILD TIGERS które w zeszłym miesiącu obniżyły loty, teraz odrobiły straty i wróciły na swój normalny poziom.

Najwięcej rankingowych pozycji w czerwcu straciły:
1. 4YOU, 24 pozycje, 5 aktywnych osób mniej
2. City of Angels, 20 pozycji, 6 aktywnych osób mniej
3. Panterki, 20 pozycji, 5 aktywnych osób mniej
4. Vampires, 20 pozycji, 4 aktywne osoby mniej
5. Mystificity, 14 pozycji, 5 aktywnych osób mniej
6. progreSs, 14 pozycji, 3 aktywne osoby mniej

4YOU to drugi najbardziej niestabilny klub Areny Mody. Przez ostatni rok wielokrotnie mocno awansował, a potem równie mocno obsuwał się w rankingu. Na tak niskim poziomie jak teraz jeszcze jednak nie był. 58 pozycja i tylko 5 aktywnych członkiń to bardzo słaby wynik. Ciekawy jest też fakt, że ani liderka ani żadna z wiceliderek w tym klubie nie gra aktywnie. Jeszcze nie tak dawno klub reklamowany jako posiadający 4 puchary, teraz ma już tylko trzy, a wolnych miejsc w nim coraz więcej.
4YOU to drugi najbardziej niestabilny klub Areny, który jest więc pierwszy? Tak się składa, że mamy go również tutaj. Mystificity w ciągu całego zeszłego roku trzy razy były wymieniany jako ten który wyraźnie awansował i cztery razy jako ten który wyraźnie spadł. Tutaj jednak sytuacja jest bardziej jasna - jest event z prezentami jest zabawa, a jak nie ma eventu to i nie ma zabawy.
City of Angels i progreSs w zeszłym miesiącu wyraźnie awansowały, ale były to awanse na wyrost i teraz wróciły na swoje zwykle zajmowane pozycje, coś niedobrego za to dzieje się w Panterkach. Rekord tego klubu to 20 aktywnych graczy i 10 miejsce w rankingu zajęte w sierpniu zeszłego roku. Z miesiąca na miesiąc liczba aktywnych Panterek jednak maleje. Od lutego klub obsunął się o 33 miejsca rankingowe i stracił aż 11 graczy. Może w wakacje Panterki zagrają bardziej aktywnie i nie opuszczą rankingu aktywności.

Kluby które zyskały najwięcej aktywnych członków w czerwcu:
1. [CENZURA] - 7 aktywnych osób więcej
2. Super ZgAgi, niepokonane - 5 aktywnych osób więcej
3. Wariatki, Black Diamonds - 4 aktywne osoby więcej.

Największe straty w czerwcu poniosły:
1. Gwiazdy - 12 aktywnych osób mniej
2. LOVELINESS - 8 aktywnych osób mniej
3. Kogel~Mogel - 7 aktywnych osób mniej

Kluby zaznaczone w zestawieniu na zielono awansowały w stosunku do rankingu z poprzedniego miesiąca, zaznaczone na czerwono zanotowały spadek. Kolor niebieski to nowe kluby lub powroty do zestawienia, a na żółto oznaczone są kluby które nie zmieniły pozycji w rankingu.
Rankingu aktywności klubów, stan na dzień 30 czerwca, godzina 19:52. W nawiasach w ramach ciekawostki nicki osób które były najbardziej aktywne w danym klubie:
1. [CENZURA] 39 (valorie)
2. LANCÔME 36 (julka natalka)
3. Super ZgAgi 35 (Amantis)
4. Ślicznotki 31 (Berpalla)
5. Wariatki 30 (Lexxi Foxxx)
6. UNDERGROUND 30 (SashaZZ)
7. Imagine 25 (Akjona)
8. Rising Suns 24 (Akelaa)
9. ♛ REVOLUTION ♛ 23 (48 Mira)
10. MUSZKIETERKI 19 (Maria de Casino 333)
11. Gwiazdy 19 (królewnad)
12. Fashion Club 19 (Marii)
13. Boginie Miłości 18 (Bellisima)
14. Loża Szyderców 18 (Xass)
15. LOVELINESS 18 (FELICJANA)
16. Cuba Libre 18 (Ms.Alex)
17. Kogel~Mogel 17 (Mikaxx)
18. Bellissima 17 (Nakahed)
19. Archeo 15 (Ninsonx3)
20. NIEGRZECZNE 14 (Sirbella)
21. Gladiatorki 13 (Manti)
22. Black Diamonds 13 (ŻeLkOwaDaMa)
23. niepokonane 13 (fgj)
24. Seksowne 12 (Riella)
25. Beautiful Women 11 (newa17)
26. Royal Girls 11 (Mililka)
27. Wojowniczki 10 (Antiba)
28. Compelling 10 (Milva)
29. WILD TIGERS 10 (Aeryn Sun)
30. Czarodziejki 10 (Elżbieta 1)
31. Stylish Women 9 (Minewra Valkiri)
32. Amazonki 9 (Voodoo24Dolls)
33. Amazing Girls 9 (Olvido)
34. Ellite 9 (Ferrara)
35. Mystificity 9 (AZARDA)
36. Fallen Angels 9 (alhone)
37. Marzycielki 9 (Hanahime)
38. Haven 9 (Triss)
39. Flawless 8 (wincentyna111)
40. Niepowtarzalne ♥ 8 (Nykss)
41. Girl gang 8 (Ana13)
42. I Promise You 8 (sylweeczka)
43. Moonlight Shadow 7 (Prada)
44. νєяу иι¢є gιяℓ 7 (Sansetka)
45. DZIUBASKI 6 (beznazwytypiara)
46. City of Angels 6 (Karelaine)
47. Sweet Home 6 (Patrycja093)
48. Agentki 6 (Patsza)
49. This Is War 6 (Verona)
50. Night Club 6 (Kolia16)
51. Tygryski 5 (WENUS42)
52. Panterki 5 (Panikotka)
53. Rodzina Adamsów 5 (Safona)
54. Laseczki 5 (Pyszczek)
55. BestOfTheBest 5 (Kitty5252)
56. clair de lune 5 (LAURA32)
57. progreSs 5 (Iwa2121)
58. 4YOU 5 (Jutka)
59. Moda i Styl 5 (julijannaa)
60. LADY GLAMOUR 5 (Emanuelllaa12)
61. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 4 (Katherine Poldark)
62. GLOW OF PEARLS 4 (aniusia234)
63. Sexy High Heels♥ 4 (Laureńka)
64. Feniks 4 (MONIKA WILCZA)
65. Coco Chanell 4 (keine_angst)
66. róża 4 (Vampirka)
67. Wyzwolone.com 4 (Evee)
68. Czekoladki 4 (KHALESI)
69. Vampires 4 (peeezunia)

Adaine2
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 31 lip 2013, o 17:58

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Adaine2 » 2 lip 2017, o 16:10

Dziekujemy :) jest nam niezmiernie milo :) Ciekawie jak zwykle opisane,wielki szacun za swietna robote Nikitta :)
Zakładow za kulisami nie bylo heheh :) Gratulujemy Cenzurze swietnego wyniku i SuperZgagom ladnego rozwoju :)
Cieszy mnie bardzo,ze dziewczyny sa aktywne i nadal sie staraja,jednak my zyjemy swoim zyciem klubowym,gramy na luzie,spuscilysmy z tonu bo juz klub rozwiniety,teraz tylko pielegnowac i dlatego wlasnie jestem dumna,ze nam sie udawalo :)
Poniewaz nigdy nie gonilysmy rankingow tak samo wychodzilo,gdy rozwijalysmy klub,zapewne tak samo jak Cenzura czy SuperZgagi,to sie dzieje samoistnie w drodze rozwoju i to jest wlasnie fajne :D Ale to zawsze mily dopping i motywacja.pozdrawiamy :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Psyche » 3 lip 2017, o 15:36

Już rok odwalasz kawał dobrej roboty :D Twój ranking bardzo motywuje i jak na dłoni pokazuje w którym klubie jest życie a który jest wymarły. Jak już pisałam, jest przydatny nie tylko nowym osobom lub takim, które myślą nad zmianą klubu ale też jest dodatkowym uhonorowaniem pracy aktywnych członkiń, wprowadza dodatkowy element rywalizacji.
Bardzo podoba mi się nowość z pisaniem nicku najbardziej aktywnej członkini z poszczególnych klubów - dzięki temu będą się jeszcze bardziej prześcigać w ilości odbytych pojedynków :D

Chciałabym podziękować Ci za to, że prowadzisz ten ranking - i to w tak sumienny, profesjonalny wręcz sposób. Znów po raz kolejny wyrażę swą opinię - powinnaś za swoją pracę dostawać odpowiednią gratyfikację.
Dlatego zwracam się teraz do osób, które śledzą ten wątek (w końcu mimo małej ilości postów ma wielką liczbę wyświetleń) - wszyscy czerpiemy z pracy Nikity informacje, szepnijcie więc słówko na kontakt o tym, że przydałoby się ją jakoś wynagrodzić. Oprócz satysfakcji z pomocy Nam na pewno miło będzie jeśli Nikita dostanie coś jeszcze :)

P.S. Gratuluję jeszcze raz wszystkim cenzurkom za tak świetny wynik! :D Czapki z głów!

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 sie 2017, o 15:23

Witam wszystkich graczy. W zeszłym miesiącu przedstawiałam wam roczne podsumowanie aktywności klubów, a teraz przyszedł czas na nowe otwarcie czyli ranking numer trzynaście. Raczej nie pechowy, choć jak można się domyślać nie wszystkie kluby uniknęły spadku aktywności. Ogólnie czuć wakacyjną atmosferę w grze, tylko 19 pojedynków dziennie wystarczało by dać swojemu klubowi punkt w rankingu.

W poprzednim miesiącu [CENZURA] osiągnęła "życiowy" wynik. Klub zdobył pierwsze miejsce w rankingu i to w dobrym stylu, bo dzięki 39 aktywnym graczom co jest rekordem Areny... a właściwie było rekordem Areny. Teraz [CENZURA] ponownie zdobywa pierwsze miejsce, ale aktywnych graczy ma aż 42 co stanowi 84% stanu osobowego klubu. Taki wynik naprawdę robi wrażenie, gdy niemal każdy gracz w klubie gra aktywnie. Ośmielę się zaryzykować, że aż tak wyśrubowanego rekordu pobić się już nie będzie dało i już nikt go [CENZURZE] nie zabierze.
Drugie miejsce podobnie jak w poprzednim miesiącu zdobyło LANCÔME. Z klubu odeszło w zeszłym miesiącu kilku graczy, ale jak widać nie miało to żadnego wpływu na jego kondycję. Straty szybko uzupełniono równie aktywnymi osobami i LANCÔME dalej gra swoje już piąty miesiąc utrzymując się na podium rankingu.
Na trzecie miejsce powróciły Ślicznotki spychając z podium Super ZgAgi, ale ich strata do drugiego LANCÔME była całkiem spora i wyniosła aż pięć aktywnych osób. Wygląda więc na to, że dwa pierwsze kluby mogą spać spokojnie i aktualnie nikt nie jest w stanie zebrać bardziej aktywnej ekipy niż u nich.

W pierwszej dziesiątce kilka zmian. Utrata sześciu aktywnych graczy spowodowała, że wypadł z niej klub ♛ REVOLUTION ♛, co może wydawać się niespodziewane. Ostatnio klub zdobył trzeci puchar "energetyczny", a zwiększenia aktywności graczy dzięki niemu nie widać. Tutaj pasowałby cytat z 7 kwietnia 2017:
PssPssPss pisze:Niektóre [kluby] mają takie świetne pucharki, a na co im energetyki skoro nie robią pojedynków? Oddalibyście w dobre ręce :P
.
Sami chyba jednak nie oddadzą coś mi się wydaje :D
Na miejsce ♛ REVOLUTION ♛ awansował dosyć niespodziewanie, bo z siedemnastego miejsca Kogel~Mogel. Ostatni raz tak dobry wynik klub osiągnął w lutym. Najlepszy wynik Kogla to piąte miejsce i 25 aktywnych graczy w sierpniu zeszłego roku. Widać klubowi dobrze idzie gra podczas wakacji.
Jedno oczko podskoczył w rankingu UNDERGROUND, ale tylko dzięki słabszej postawie Wariatek. Do klubu doszło co prawda kilku aktywnych graczy, ale cóż z tego skoro starzy członkowie UNDERGROUND spuścili z tonu i nie grają tak aktywnie jak kiedyś.
Wyraźnie ożywienie w Gwiazdach które również powróciły do pierwszej dziesiątki. Do tego klubu trafili byli gracze LANCÔME wyraźnie go wzmacniając. Myślę, że Gwiazdy mają teraz solidne podstawy by już na stałe zostać w pierwszej dziesiątce rankingu.
Słabiej tym razem Imagine, które straciło pięciu aktywnych graczy i staje się klubem bardzo nierównym. Dysponuje bowiem 14-15 graczami którzy są naprawdę bardzo aktywni, rozgrywają mnóstwo pojedynków i brylują w rankingach, jednak w klubie brak jest zaplecza. Brak graczy którzy może nie rozgrywają aż tylu pojedynków, ale grają solidnie i nie schodzą poniżej pewnego poziomu przyzwoitości. Wielu graczy chyba się tam zasiedziało.
Dziesiątkę oprócz ♛ REVOLUTION ♛opuściły też MUSZKIETERKI, które jakoś na dłużej nie mogą się w niej zadomowić.

W porównaniu do czerwca ranking skrócił się o dwie pozycje i liczy teraz 67 miejsc. Tyle aktywnych klubów mieliśmy w pierwszym wakacyjnym miesiącu. Spory ruch na granicy aktywności, gdyż zestawienie opuściło aż osiem klubów. Mamy pięć powrotów i jeden klub "notowany" po raz pierwszy.
Po jednomiesięcznej obecności, można by powiedzieć zgodnie z oczekiwaniami, zestawienie opuściły GLOW OF PEARLS, róża oraz Wyzwolone.com, które mają wiele wolnych miejsc w klubie. Nie popisały się także dwa "wymarłe" kluby: Coco Chanel i Czekoladki, ale w ich przypadku taka gra to norma. Rady nie dał sobie również Sexy High Heels♥. Klub właściwie się rozpadł, a aktywnie gra tylko lider. W opisie klubu można przeczytać niezłą ciekawostkę którą najlepiej będzie gdy po prostu zacytuję: "od dnia 01.08.2017r. do 31.08.2017r. wpłata 5 szmaragdów od Członkiń i Wiceliderek będzie nagrodzona 1 diamentem 8) " Cóż, nikt nie chciał wstąpić do klubu, to może uda się kogoś przekupić. Naprawdę nieszablonowe podejście lidera. Trzymajcie się od tego klubu jak najdalej :pinch:
Po raz kolejny upadł progreSs, który jeszcze w maju miał ośmiu aktywnych graczy. W lipcu było ich już tylko dwóch. Klub ma złoty puchar do kart, ale zbił renomę na 500 i chyba tylko dlatego nikt im jeszcze go nie zabrał. Wszystko wskazuje na to, że tam na walkę klubową nie miałby nawet kto załączyć bonusów...
Ostatnim klubem który nie dał sobie rady jest LADY GLAMOUR. Klub poziomem podobny do progreSs w miarę solidny, tylko raz zdarzyło im się wypaść z rankingu. Niestety klub się nie rozwija i jego przyszłość raczej nie jest świetlana.

Do rankingu powrócił spadkowicz z poprzedniego miesiąca - klub ♥Čarodějky♥, ale tylko z czterema aktywnymi osobami.
Po dwu miesięcznej nieobecności pokazały się również MAGICZNE, choć tam jest aż dziewięć wolnych miejsc, rekrutacja kuleje i tym samym brak widoków na przyszłość. Klub ma schludnie wykonany regulamin, polecam obejrzeć:
http://1.bp.blogspot.com/-BOlQpiMnkuM/V ... BKlubu.jpg
W tym regulaminie jest punkt, że trzeba być - "aktywnym w grze". Chyba niezbyt przestrzegany jest tam ten regulamin, choć ładny.
Reklamowanie klubu Tequila Fire przez jej liderkę panią Rasheya w końcu przyniosły jakiś wymierny skutek. Klub ten powraca do rankingu z siedmioma aktywnymi graczami. Ostatni raz jako aktywny notowany był dawno temu w grudniu zeszłego roku. Najstarsi górale ledwo pamiętają. Skład zapewne się ociupinę zmienił, szkoda, że klubowe statystki nie poszły wyraźniej w górę od tego czasu. Klubów takich jak Tequila Fire jest wiele i trzeba mieć to coś by przekonać do siebie graczy i zapełnić jeszcze dwa wolne miejsca.
Z bardzo starych klubów powrócił do zestawienia niewidziany już dawno Red Lipstick. Ostatni raz pojawili się we wrześniu 2016 roku, tylko z czterema aktywnymi graczami. Chciałoby się powiedzieć, że idą drogą wytyczoną w zeszłym miesiącu przez Night Club i chcieliby znowu zaistnieć na Arenie, ale tutaj sytuacja jest zupełnie inna. Nie pozbyto się starych nieaktywnych graczy i nie prowadzi się rekrutacji. Ot po prostu, przypadek, że nagle w starym Red Lipstick czterem osobom przypomniało się o aktywnej grze.
Ostatni powrót dotyczy klubu Once Again. Klub jaki widać ambitny, ale bardzo słaby. Obecność w rankingu chyba na wyrost.

Jedyny klub który jest całkowitym debiutantem to ♥Crazy Unicorns♥. Klub słaby, poziomem podobny do wyżej opisywanego Once Again, ale bardzo "wojowniczy". Założony dwa miesiące temu, a już jego gracze zdążyli stoczyć 30 wojen i nawet rzucić 10 pomidorów. Zobaczymy w jaką stronę to pójdzie.

Z ciekawostek rankingowych:
1. Najgorsze miejsce w swojej historii (szesnaste) zajął jeden z najbardziej stabilnych klubów - LOVELINESS. Spadek nie jest duży, miejsce nie jest złe, ale to pierwsza oznaka by przyjrzeć się czy wszystko w klubie działa jak należy.
2. Słabo poradziły sobie dwa nowe kluby które dołączyły do rankingu w czerwcu - Girl gang oraz Sweet Home. Obydwa straciły aktywnych graczy w lipcu i przestały się rozwijać.
3. Ostatnie miejsce w aktualnym rankingu zajął klub 4YOU z którego od dłuższego już czasu ubywa aktywnych graczy, a sam klub ma niezbyt dobrą opinię. Coś nie do końca w porządku musi być z klubem który ma cztery puchary, że nikt nie chce zająć dostępnych w nim trzech wolnych miejsc.
4. Klub Powerful ladies, który wcześniej nazywał się WILD TIGERS zrobił w lipcu całkiem dobry wynik awansując jedenaście pozycji. Zaskakujące to o tyle, że zmieniła się tam władza. Odeszła założycielka klubu, a zastępuje ją teraz małasara - gracz z 10 poziomem co chyba jest zjawiskiem niespotykanym na Arenie Mody.

Największe awanse w miesiącu lipcu były dziełem klubów:
1. Panterki - awans o 31 pozycji, 8 aktywnych osób więcej.
2. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆- awans o 27 pozycji, 5 aktywnych osób więcej.
3. ۞ Legendarne ۞ vel. Feniks - awans o 24 pozycje, 3 aktywne osoby więcej.
4. Tygryski - awans o 15 pozycji, 5 aktywnych osób więcej.
5. Vampires - awans o 15 pozycji, 1 aktywna osoba więcej.
6. Night Club - awans o 12 pozycji, 2 aktywne osoby więcej.

Panterki w poprzednim miesiącu zajęły najgorsze miejsce w swojej historii. Dysponowały tylko pięcioma aktywnymi graczami. Udało się jednak opanować sytuację, a mobilizacja przyniosła skutek w postaci jednego z największych awansów jakie widział ranking.
Tak się złożyło, że w momencie gdy dobry wynik zrobiły Panterki na taki sam zdobyły się drugie koty czyli Tygryski ;) 26 miejsce to ich najlepszy wynik, a 10 aktywnych graczy to już jest całkiem fajny kapitał.
W garść wzięły się w końcu ☆ Niξzαℓєżnξ ☆. Od trzech miesięcy klub obsuwał się coraz niżej i tracił graczy. Teraz odzyskał dawny poziom.
Klub Feniks zmienił nazwę na ۞ Legendarne ۞ (Wy mnie chyba chcecie wykończyć tym dodawaniem znaków specjalnych do nazw klubu :wacko: ;) ), sporo awansował i widać mobilizację, jednak wiele już było takich przypadków, że zmiana nazwy klubu, takie zaczęcie z czystym kontem, dawała zastrzyk energii na miesiąc, a potem wszystko wracało do normy i codziennej rutyny. Może ۞ Legendarne ۞ przełamią te stereotypy.
Cieszy dobra postawa Night Club. "Nie tylko grzeczne dziewczynki" w zeszłym miesiącu powróciły do rankingu po długiej nieobecności i widać, że na tym nie poprzestały. Dobrze prowadzony klub dalej się rozwija, przybyły kolejne dwie aktywne osoby, jeżeli uda się zapełnić pozostałe cztery wolne miejsca, będzie i szansa na zdobycie jakiegoś pucharu.

Najwięcej rankingowych pozycji w lipcu straciły:
1. Archeo - spadek o 17 pozycji, utrata 7 aktywnych osób.
2. Girl gang - spadek o 17 pozycji, utrata 3 aktywnych osób.
3. Sweet Home - spadek o 16 pozycji, utrata 2 aktywnych osób.
4. Fallen Angels - spadek o 15 pozycji, utrata 3 aktywnych osób.
5. Czarodziejki - spadek o 15 pozycji, utrata 3 aktywnych osób.
6. I Promise You - spadek o 14 pozycji, utrata 3 aktywnych osób.

Dosyć niespodziewany spadek Archeo, a może to tylko wakacje. W każdym bądź razie siedem osób zrobiło sobie wolne od gry i warto się temu przyjrzeć.
Dwa nowe kluby Girl gang i Sweet Home jak już wcześniej wspominałam boleśnie przekonały się, że zdobyć aktywnych graczy to jedno, ale utrzymać aktywność to już zupełnie inna bajka. Jeżeli liderki nie opanują sytuacji, za miesiąc Girl gang i Sweet Home znowu staną się nic nie znaczącym klubami tła Areny Mody.
Fallen Angels natomaist wyraźne przeżywa jakieś problemy. Klub ma aż dziewięć wolnych miejsc i nigdy nie był tak nisko w rankingu. Idą ciężkie czasy dla upadłych aniołów, takich strat od ręki nie będzie można łatwo uzupełnić.

Kluby które zyskały najwięcej aktywnych graczy w lipcu:
1. Panterki - 8 aktywnych osób więcej.
2. Powerful ladies vel. WILD TIGERS - 6 aktywnych osób więcej
3. Tygryski, ☆ Niξzαℓєżnξ ☆- 5 aktywnych osób więcej

Kluby które straciły najwięcej aktywnych graczy:
1. Archeo - 7 aktywnych osób mniej
2. ♛ REVOLUTION ♛ - 6 aktywnych osób mniej
3. Imagine, Super ZgAgi - 5 aktywnych osób mniej.

W tym miesiącu w ramach ciekawostki, mały "powrót do przeszłości" lub też "zobaczmy gdzie jesteśmy teraz". W nawiasach podałam wam jakie miejsce zajmował dany klub na koniec lipca 2016 roku, czyli dokładnie rok temu i ilu miał wtedy aktywnych członków. Można sobie sprawdzić czy po roku czasu, poprawiło się w klubie na lepsze, czy też jest gorzej jak było.
Z takiego zestawienie wynika, że odkryciem roku jest klub Loża Szyderców. Najlepiej radzi sobie spośród wszystkich klubów które powstały w ciągu ostatniego roku.

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 lipca 2017, godzina 9:00 :
1. [CENZURA] 42 (jako Burlesque 17 miejsce, 12 aktywnych członków)
2. LANCÔME 38 (24 miejsce, 12 aktywnych)
3. Ślicznotki 33 (1 miejsce, 34 aktywnych)
4. Super ZgAgi 30 (16 miejsce, 13 aktywnych)
5. UNDERGROUND 29 (9 miejsce, 18 aktywnych)
6. Wariatki 26 (11 miejsce, 17 aktywnych)
7. Rising Suns 24 (6 miejsce, 22 aktywnych)
8. Gwiazdy 23 (7 miejsce, 22 aktywnych)
9. Imagine 20 (2 miejsce, 30 aktywnych)
10. Kogel~Mogel 19 (10 miejsce, 18 aktywnych)
11. MUSZKIETERKI 18 (20 miejsce, 12 aktywnych)
12. Boginie Miłości 18 (4 miejsce, 24 aktywnych)
13. ♛ REVOLUTION ♛ 17 (3 miejsce, 28 aktywnych)
14. Loża Szyderców 17 (nie istniała jeszcze)
15. Bellissima 17 (5 miejsce, 23 aktywnych)
16. LOVELINESS 16 (13 miejsce, 15 aktywnych)
17. Fashion Club 16 (15 miejsce, 15 aktywnych)
18. Powerful ladies vel. WILD TIGERS 16 (nie istniały jeszcze)
19. Gladiatorki 14 (nie istniały jeszcze)
20. Cuba Libre 14 (26 miejsce, 11 aktywnych)
21. Panterki 13 (18 miejsce, 12 aktywnych)
22. NIEGRZECZNE 13 (14 miejsce, 15 aktywnych)
23. niepokonane 13 (66 miejsce, 4 aktywnych)
24. Seksowne 11 (nieobecne w rankingu)
25. Beautiful Women 11 (22 miejsce, 12 aktywnych)
26. Tygryski 10 (65 miejsce, 4 aktywnych)
27. Amazonki 10 (61 miejsce, 5 aktywnych)
28. Wojowniczki 10 (30 miejsce, 9 aktywnych)
29. Black Diamonds 10 (jako Super Laski, 38 miejsce, 8 aktywnych)
30. Haven 10 (jako egzotyczne, 55 miejsce, 5 aktywnych)
31. Compelling 9 (33 miejsce, 9 aktywnych)
32. Flawless 9 (47 miejsce, 6 aktywnych)
33. Royal Girls 9 (12 miejsce, 16 aktywnych)
34. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 9 (nie istniały jeszcze)
35. Stylish Women 8 (50 miejsce, 5 aktywnych)
36. Archeo 8 (23 miejsce, 12 aktywnych)
37. Amazing Girls 8 (32 miejsce, 9 aktywnych)
38. Night Club 8 (58 miejsce, 5 aktywnych)
39. Marzycielki 8 (41 miejsce, 7 aktywnych)
40. ۞ Legendarne ۞ vel. Feniks 7 (59 miejsce, 5 aktywnych)
41. Tequila Fire 7 (43 miejsce, 7 aktywnych)
42. Ellite 7 (28 miejsce, 10 aktywnych)
43. Mystificity 7 (29 miejsce, 9 aktywnych)
44. νєяу иι¢є gιяℓ 7 (25 miejsce, 12 aktywnych)
45. Czarodziejki 7 (53 miejsce, 5 aktywnych)
46. Niepowtarzalne ♥ 7 (21 miejsce, 12 aktywnych)
47. Moonlight Shadow 7 (62 miejsce, 5 aktywnych)
48. DZIUBASKI 6 (37 miejsce, 8 aktywnych)
49. ♥Crazy Unicorns♥ 6 (nie istniał jeszcze)
50. City of Angels 6 (27 miejsce, 11 aktywnych)
51. Fallen Angels 6 (19 miejsce, 12 aktywnych)
52. Laseczki 6 (8 miejsce, 21 aktywnych)
53. BestOfTheBest 6 (71 miejsce, 4 aktywnych)
54. Vampires 5 (39 miejsce, 8 aktywnych)
55. Agentki 5 (poza rankingiem)
56. I Promise You 5 (57 miejsce, 5 aktywnych)
57. Moda i Styl 5 (42 miejsce, 7 aktywnych)
58. Girl gang 5 (nie istniał jeszcze)
59. clair de lune 4 (34 miejsce, 8 aktywnych)
60. Red Lipstick 4 (60 miejsce, 5 aktywnych)
61. This Is War 4 (poza rankingiem)
62. ♥Čarodějky♥ 4 (36 miejsce, 8 aktywnych)
63. Sweet Home 4 (poza rankingiem)
64. MAGICZNE 4 (31 miejsce, 9 aktywnych)
65. Rodzina Adamsów 4 (45 miejsce, 6 aktywnych)
66. Once Again 4 (poza rankingiem)
67. 4YOU 4 (44 miejsce, 7 aktywnych)
Lubka pisze:Chciałabym podziękować Ci za to, że prowadzisz ten ranking - i to w tak sumienny, profesjonalny wręcz sposób. Znów po raz kolejny wyrażę swą opinię - powinnaś za swoją pracę dostawać odpowiednią gratyfikację.
Dlatego zwracam się teraz do osób, które śledzą ten wątek (w końcu mimo małej ilości postów ma wielką liczbę wyświetleń) - wszyscy czerpiemy z pracy Nikity informacje, szepnijcie więc słówko na kontakt o tym, że przydałoby się ją jakoś wynagrodzić. Oprócz satysfakcji z pomocy Nam na pewno miło będzie jeśli Nikita dostanie coś jeszcze :)
Mnie się wydaje, że super byłoby gdyby to kluby mogły dostać jakąś nagrodę do klubowej skarbonki za wysoką aktywność jaką przejawiają ich członkowie na Arenie. Nawet gdyby to miało być tylko kilka diamentów miesięcznie, czy kilkadziesiąt za jakiś dłuższy okres czasu.
Wtedy wszyscy mieliby jeszcze większą motywację do gry, zwłaszcza słabsze kluby którym niezwykle trudno jest ruszyć klubowe statystyki do przodu. Dzięki ciężkiej zespołowej pracy ich członków kluby takie miałyby szansę na rozwój i przyszłość. Gra by się pewnie nieco ożywiła.
Fajnie by było gdyby się takie coś udało, ale nie ja tutaj rządzę. Pożyjemy - zobaczymy.

Awatar użytkownika
Psyche
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 5 lis 2016, o 18:29

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Psyche » 2 sie 2017, o 13:13

Pomysł z nagrodami do skarbonki za wysoką aktywność jest świetny :thumbup: Może faktycznie zmotywowałoby to kluby do większego zaangażowania. Warto byłoby spróbować :)
Ciekawie by też mogło być jakby dać nagrody najaktywniejszym członkiniom z danego klubu - i znów - większa motywacja, większa aktywność, większa szansa na wybicie się dla słabszych klubów oraz oczywiście większa rywalizacja między członkiniami. "Koszt" dla twórców byłby niewielki a mógłby znacząco wpłynąć na zainteresowanie grą.

Odnośnie naszego rekordu - my po prostu wykorzystujemy puchary do cna 8)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 3 sie 2017, o 01:35

Pozwolę sobie napisać, że jesteśmy klubem, który nie patrzy na rankingi, tylko liczy się dobra atmosfera.
My nie kupujemy diamentów, aby utrzymywać klub, dlatego tak wysokie awanse niektórych klubików... w szczególności nowe. Na domiar i tak dużo już osiągnęłyśmy, więc nie ma u nas spiny i gramy na luzie.
Dla mnie bez sensu wydawać realną kasę, aby dać do skarbonki 500-1000 di. Utrzymanie klubu kosztuje i w pewnym momencie trzeba zrobić stop i nie iść dalej, bo ja nie zamierzam zmuszać ludzi u siebie w klubie, aby wydawali realną kasę na grę. Myślę o zmianie regulaminu, aby ludzie wpłacali, ile mogą, a nie ściśle określoną kwotę. Na dodatek w ciągu 5 lat AM stała się coraz droższą inwestycją (czasami jest kilka wydarzeń i kolekcja na raz), więc jeżeli ktoś coś ma na koncie, to już nie przelewa na klub. Ja założyłam klub, kiedy gra prężnie działała, ale teraz, kiedy wysokie kluby mają wszystko... inne mniejsze są pożarte i nie mają szans na wybicie...stoją sobie w miejscu.
Oto koszty utrzymania klubu:
Obrazek
Dobrze, że robisz to zestawienie, ale z perspektywy czasu uważam, że w klubie powinna być dobra atmosfera i przyjaźń, a nie przeliczanie, kto ile da do skarbonki, jaki ranking klubu etc. Arena mody już nie jest tą samą grą, co kiedyś po tym, co się dzieje ostatnio na przyjęciach lepiej być w wąskim gronie ludzi zaufanych, czyli po prostu w klubie. Ja się cieszę, że takie osoby są w moim klubie i szkoda, że jeszcze kilka osób z innych nie może przejść do mnie.
Uważam też, że powinno się kasować kluby, które są z tak zwanymi duszkami ludzi, którzy założyli go i nie ma ich już w grze ( taki w grze z pojedynczymi osobami jest pełno).
Jeżeli chodzi o puchary trudno je zdobyć, bo nie wszyscy są codziennie online w grze, aby zapisać się do walki.
PS. To nie jest atak na kogokolwiek takie mam odczucie i mam prawo wyrażać swoje zdanie.
Możecie mnie hejtować...ja ostatnio mam na wszystko wykolejone. :whistling:
Pozdrawiam. Liderka klubu Agentki.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 sie 2017, o 10:53

Nie znam klubu którego członkom nie zależy na dobrej atmosferze. Każdy by chciał, aby w klubie dużo się działo.
W wielu klubach obowiązuje zasada, że każdy wpłaca ile chce. Obowiązkowe składki to już rzadkość, a obowiązek wpłacania diamentów to zjawisko marginalne. Nie jest tajemnicą, że to głównie na liderce spoczywa ciężar rozwoju klubowych statystyk. Założyła klub, rządzi w nim, więc trochę dziwne byłoby prosić członków o wpłacanie diamentów. Jeżeli sami zechcą, bo dobrze się czują w klubie, to wpłacą. Jak nie zechcą, a bardzo zależy im na rozwoju, to pójdą do klubu który ma lepsze klubowe statystyki.

Z jednej strony chciałoby się powiedzieć, że "pieniądze szczęścia nie dają", a z drugiej "nie ma sianka, nie ma granka". Kogo stać na diamenty temu zawsze będzie łatwiej w grze.

Zgodzę się, że mniejsze kluby w obecnych realiach są skazane na pożarcie, ale ogromna większość z nich jest zakładana przez dzieci tylko dla zabawy i nikt nie myśli o ich rozwoju na dłuższą metę. Założą klub, pobawią się rok, zrobią trochę wojen, wbiją klubowe statystyki na 30 poziom, a jak trzeba zacząć wpłacać diamenty, to wtedy następuje koniec gry, a na ich miejsce wchodzi dziesięć następnych podobnych klubów. Tak się to kręci i tak się będzie kręciło, bo tak nieprzemyślana jest niestety konstrukcja działania klubów.

Ponoć klub usuwany jest dopiero wtedy, gdy wszyscy jego członkowie nie logują się przez pół roku, ale nie dotyczy to graczy którzy choć raz kupili diamenty. Ich konta mogą "wisieć" więcej niż pół roku i tak naprawdę, nikt nie wie dokładnie ile, może nawet do końca tej gry. Nie liczyłabym więc na szybkie znikanie nieaktywnych klubów. Zresztą jakie to ma znaczenie skoro są w nich nieaktywni gracze. Nawet gdyby je usunąć pozostałe kluby nic na tym nie zyskają.

ODPOWIEDZ