Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 sie 2016, o 16:30

Regelinda pisze:Aktywny gracz nie zawsze oznacza aktywny klub.Bo wielu graczom klub jest tylko potrzebny żeby pobierać z tytułu przynależności do niego konkretne profity, wkładając w niego absolutnie konieczne minimum, żeby nadal tam pozostać. A samą aktywność w klubie w sensie zabawy i interakcji z innymi klubowiczkami ma w czterech litrach.
Zgadzam się, że też tak może być, to już jest jednak kwestia czy takie sytuacje tolerują liderka i wiceliderki klubu. Rzeczywiście niezbyt ładnie być "klubowym pasożytem" który korzysta z klubowych statystyk i pucharów, a jedyne udzielanie się w klubie to opłacanie składek, bo na klubową wiadomość czy słowo na czacie liczyć nie można.
Tym niemniej sprawa ma też drugie dno. Czasami te osoby mają dobre statystyki i bronią klub przed utratą pucharów. Mało gadają, ale przynajmniej rozwijają swoje lale. Gdyby nie one, te aktywne osoby co to lubią na czacie sobie poplotkować klubowych pucharów same by nie utrzymały. Gorzej, gdy taka osoba z dobrymi statystykami coraz rzadziej loguje się do gry. Wtedy już nie można liczyć na nic z jej strony, a jednak często dalej jest w klubie utrzymywana, bo przecież osoby z takimi statystykami trudno się pozbyć, dajmy jej drugą szansę, może jeszcze będzie się udzielać, przecież gramy z nią od dawna.

Podsumowując ideałem byłby ktoś, kto udziela się w klubie i jednocześnie aktywnie rozwija swoją postać, ale takie osoby niełatwo znaleźć. Nie ma klubu idealnego, są tylko te bliżej i dalej od ideału.

andzia9994
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2014, o 18:23

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: andzia9994 » 5 sie 2016, o 00:07

Witam fajny temat poruszyłaś aczkolwiek jest to mega złożony temat tej aktywności klubu i nie mozna brać tylko pod uwagę pojedynków danych pań z danego klubu mówiąc o aktywnym klubie. Może tutaj jest pomylone pojecie aktywnego czatu w klubie ? Z tym jest już mega trudno niestety i jest to problem wszystkich klubów na AM ( może kilka wyjatków ale nigdy nie ma tak aby wszystkie 30-50 dziewczyn w klubie były aktywne na czacie ) najczęsciej jest to jakiś procent ale nie przekracza on 50% użytkowniczek klubu wynika to z różnych aspektów ( stereotypy aby nie otwierać się na necie, znudzenie grą itp.) I pomimo wielu starań liderek , wiceliderek ( organizowanie konkursów, ankiet , otwierając własne fora, blogi , tajne grupy na Fejsie itp.) Nie można kogoś zmusić aby cos napisał na czacie . Z obecnością on-line może być mega super 50 dziewczyn aktywne w klubie ale czat to inny temat i tak jak pisałam wcześniej jest z tym problem wszędzie że będa tak zwane duchy :D Ale respekt za takie statystyki względem pojedynków bo mi by się nie chciało czegos takiego robić wzgledem swojego klubu nie mówiąc juz o innych :P Ale jak sie nie mylę robiłaś już kiedyś zestawienia pucharów we wszystkich klubach na AM ? Fajny temat pomimo wakacji :D

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Dissia » 8 sie 2016, o 13:59

Hmm.. No jak dla mnie okres wakacji nie jest dobrym na takie statystyki ale też mozna z niego cos wywnioskować :p Ja osobiście w lipcu byłam niemal nieistniejąca na arenie z pewnych powodów i tu juz kwalifikuje sie jako nieaktywna zapewne, ale to normalne ze nie zawsze sie ma czas. Jednak problem istnieje na prawde czy są wakacje czy też nie. Dziewczyny są poprostu znudzone grą, ilością kasy na statystyki i nawet czasem eventem kolejnym zamiast kolekcji nawet powtórzonej (No juz nie wymgam kolekcji ktora ma wiecej niz strone i pare kolorow zamiast jednego i jest nowa, jakbym śmiała :whistling: ).
Ja osobiscie tez nie szaleje jakos z pojedynkami bo moge sobie za kase jedynie hojnosc i urode podnosic gdy dostaje po 100$ z pojedynku :whistling: Czasu na zbieranie wiekszych sum czesto nie mam i juz rodzi sie brak sensu w robieniu pojedynkow, bo na co tą kase wydać? Chciałabym sobie meble kupic czesciej na kreatywnosc, jakies ciuchy dla zwierzaka bo w tym mam braki to jedyne co dostaje to event, w ktorym przy farcie lub spedzeniu czasu zdobede cos z tych rzeczy, życ nie umierać :p

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 31 sie 2016, o 21:43

Minął drugi wakacyjny miesiąc. Część osób zrobiła sobie wolne od gry, część nieobecnych w lipcu do niej powróciła. Odbył się event z prezentami, jedni wyzywali supermodelki, inni wyzywali kogo się dało, a na pewno wielu wykorzystało zgromadzone zapasy paczek energii, zobaczmy więc jak zmieniła się pojedynkowa aktywność klubów.

W zestawieniu pojawiło się kilka klubów nieobecnych w lipcu. Najwyżej zadebiutował klub Loża szyderców (35 pozycja), kolejne to: ღPiękne i Mądreღ (52 pozycja), agentki (57), originals (58), Girls_Club (62), ✯ Celebrities ✯ (64) oraz Gwóźdź programu (65).
Kilka klubów aktywnych w lipcu, nie potwierdziło tej aktywności w sierpniu. Z wielkim hukiem ranking opuścił klub MAGICZNE (z 35 pozycji, 9 osób aktywnych w lipcu) oraz kolejno Girls'Generation (49 pozycja), Black Pearl (51), Coco Chanel (52), I Promise You (57), Night Club (58), niepokonane (66), Friends fashion (67), Avatarki (68), Pretty (69), E S T R E L L A (70), BestOfTheBest (71) oraz Psotnice (72).

Najwyższy awans w rankingu zrobiły kluby:
1.) Gold Stars (31 pozycji, przybyło 6 aktywnych osób)
2.) Amazonki (23 pozycje, przybyły 4 aktywne osoby)
3.) 4YOU (21 pozycji, przybyło 6 aktywnych osób)
4.) Tygryski (15 pozycji, przybyły 2 aktywne osoby)
5.) DZIUBASKI (13 pozycji, przybyły 4 aktywne osoby)
6.) Mystificity (11 pozycji, przybyło 9 aktywnych osób)
7.) Super Laski (11 pozycji, przybyły 2 aktywne osoby)
8.) Stylish Women (10 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby)

Najwyższe spadki to:
1.) Fallen Angels (15 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
2.) Czekoladki (15 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
3.) Moda i Styl (14 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
4.) Boginie Miłości (13 pozycji, 6 aktywnych osób mniej)
5.) ♥Čarodějky♥ (13 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
6.) ★ The Dream ★ (12 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)

Klasyfikacja aktywności ma nowego lidera, którym w miesiącu sierpniu został klub ♛ REVOLUTION ♛, Ślicznotki lider w lipcu tym razem drugie miejsce, a podium uzupełniły Gwiazdy. Kluby zaznaczone w zestawieniu na zielono awansowały w stosunku do rankingu z lipca, zaznaczone na czerwono zanotowały spadek. Kolor niebieski to nowe kluby, a na żółto oznaczone są kluby które nie zmieniły pozycji w rankingu.

Ranking aktywności członków klubów, stan na 31 sierpnia 2016:
1 ♛ REVOLUTION ♛ 38
2 Ślicznotki 36
3 Gwiazdy 32
4 LOVELINESS 28
5 Kogel~Mogel 25
6 Imagine 24
7 Wariatki 24
8 Rising Suns 23
9 Niegrzeczne 20
10 Panterki 20
11 Burlesque 20
12 Laseczki 20
13 Bellissima 19
14 Super ZgAgi 19
15 Fashion Club 19
16 UNDERGROUND 18
17 Boginie Miłości 18
18 Mystificity 18
19 Archeo 18
20 Cuba Libre 16
21 Royal Girls 15
22 Niepowtarzalne ♥ 13
23 4YOU 13
24 DZIUBASKI 12
25 Gold Stars 11
26 Beautiful Women 10
27 Super Laski 10
28 City of Angels 10
29 MUSZKIETERKI 10
30 LANCÔME 10
31 νєяу иι¢є gιяℓ 10
32 Ellite 10
33 Wojowniczki 10
34 Fallen Angels 10
35 Loża szyderców 9
36 Vampires 9
37 Compelling 9
38 Amazonki 9
39 Rodzina Adamsów 8
40 Stylish Women 8
41 Amazing Girls 8
42 clair de lune 7
43 progreSs 7
44 Marzycielki 7
45 Tequila Fire 7
46 Kameleonki 7
47 ★ The Dream ★ 6
48 Flawless 6
49 ♥Čarodějky♥ 6
50 Tygryski 6
51 Feniks 6
52 ღPiękne i Mądreღ 6
53 Czarodziejki 5
54 egzotyczne 5
55 WARRIORS 5
56 Moda i Styl 5
57 agentki 5
58 originals 5
59 Moonlight Shadow 5
60 Red lipstick 5
61 Czekoladki 4
62 Girls_Club 4
63 Stars Club 4
64 ✯ Celebrities ✯ 4
65 Queens 4
66 Gwóźdź programu 4

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Execute » 2 wrz 2016, o 19:34

Co do aktywności klubu pod względem pisania. Byłam w chyba 4 czy 5 klubach. W kazdym było to samo - na czacie było aktywnych ( czyli takich, które codziennie coś pisały ) ok 5/6/7 osób. Zdarza się tak też, że przez 3 dni czat jest martwy , nie wiem od czego to zależy ... W sumie nic dziwnego, jak jest się w klubie, który ma wszystko rozwinięte na maksa ...
Mi osobiście nie chce się pojedynków robić, robię je tylko wtedy, kiedy mnie najdzie taka ochota, czyli bardzo rzadko :)

Awatar użytkownika
AgathaL
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 165
Rejestracja: 3 sty 2014, o 22:33

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: AgathaL » 3 wrz 2016, o 00:50

Ja też nie robię pojedynków a na AM jestem często, wiec nie zawsze ma się to do aktywności.

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Yoshiko » 1 paź 2016, o 09:36

Nie będzie już aktualizacji rankingu?
Eh, szkoda. Fajnie się takie coś czytało:)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 2 paź 2016, o 07:46

Będzie, mam wszystko spisane, muszę to tylko podliczyć i wrzucić na forum. Powinno być na forum w poniedziałek, albo we wtorek.

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Yoshiko » 2 paź 2016, o 09:00

Uff, ekstra :D Czekam ze zniecierpliwieniem!

Awatar użytkownika
XxAgatuuusiAxX
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 32
Rejestracja: 17 sie 2010, o 15:49
Lokalizacja: Lublin

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: XxAgatuuusiAxX » 2 paź 2016, o 18:07

AgathaL pisze:Ja też nie robię pojedynków a na AM jestem często, wiec nie zawsze ma się to do aktywności.
Mam dokładnie tak samo. Od wielkiego dzwonu robię porządny tour na bonusach, jak akurat mam ochotę podnieść staty

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 paź 2016, o 22:56

Wakacje się skończyły, ale nie dla wszystkich. Wrzesień to ciągle miesiąc wakacyjny dla studentów, no chyba, że pracują, mają praktyki lub są uczestnikami tzw. "Kampanii wrześniowej" ;) Zobaczmy więc jak zmieniła się aktywność klubów w miesiącu wrześniu.

Ranking jest o siedem miejsc dłuższy niż w poprzednim miesiącu, czyli kilku mniejszym klubom udało się do niego załapać poprzez aktywność przynajmniej 4 członków klubu. Powróciły m.in. MAGICZNE które w kiepskim stylu odpadły w sierpniu. Teraz znajdują się na 48 pozycji. Kolejne powroty to Coco Chanel (51 pozycja), Girls'Generation (52), I Promise You (54), Night Club (65), BestOfTheBest (68), niepokonane (69) oraz Black Pearl (70).

Pojawiły się również kluby które do zestawienia załapały się po raz pierwszy. Najwyższą pozycję zajął klub Chilli Peppers (46) który mógł się pochwalić siedmioma aktywnymi graczami we wrześniu. Oprócz nich dołączyły kluby ATOMÓWKI oraz brzoskwinki, na odpowiednio 72 i 73 pozycji.

Mimo, że ranking się rozrósł nie wszystkie kluby aktywne w sierpniu potwierdziły aktywność we wrześniu. Tym razem miejsca zabrakło dla czterech klubów: Czekoladki, Girls_Club, ✯ Celebrities ✯ oraz Queens.

Największymi awansami w zestawieniu mogą pochwalić się następujące kluby:
1. Czarodziejki (30 pozycji, przybyło 8 aktywnych osób)
2. Agentki (26 pozycji, przybyło 5 aktywnych osób)
3. Amazing Girls (22 pozycje, przybyło 6 aktywnych osób)
4. ★ The Dream ★ (17 pozycji, przybyły 4 aktywne osoby)
5. LANCÔME (15 pozycji, przybyło 6 aktywnych osób)
6. Boginie Miłości (14 pozycji, przybyło 10 aktywnych osób)
7. Loża Szyderców (14 pozycji, przybyły 4 aktywne osoby)

Ciekawostką jest, że kluby Boginie Miłości oraz ★ The Dream ★ w miesiącu sierpniu zanotowały jedne z największych spadków aktywności, ale teraz udało im nadrobić zaległości z nawiązką. Powrót z wakacji wyraźnie widoczny. Loża szyderców, która w poprzednim miesiącu debiutowała w rankingu, szybko rozwija się i awansuje coraz wyżej.

Czas na największe spadki:
1. Gold Stars (22 pozycje, 4 aktywne osoby mniej)
2. Wojowniczki (20 pozycji, 4 aktywne osoby mniej)
3. Kameleonki (16 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
4. Tequila Fire (16 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
5. progreSs (16 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
6. Panterki (15 pozycji, 8 aktywnych osób mniej)

W poprzednim zestawieniu klub Gold Stars cieszył się największym awansem, ale to chyba było zdecydowanie na wyrost, bo teraz zdecydowany spadek i powrót na odległą pozycję. Zwraca uwagę również bardzo słaba postawa klubu Panterki.

Jeżeli chodzi o ścisłą czołówkę rankingu, na pozycję lidera powróciły Ślicznotki, spychając ♛ REVOLUTION ♛ nie tylko z pierwszego miejsca, ale w ogóle z podium. Drugie miejsce wywalczyło tym razem Imagine, a podium uzupełniły Boginie Miłości grając bardzo aktywnie i awansując z odległej 17 pozycji.

Tak jak w poprzednim rankingu, kuby zaznaczone na zielono awansowały w stosunku do zestawienia z sierpnia, a zaznaczone na czerwono zanotowały spadek. Kolor niebieski to kluby które podniosły aktywność i powróciły tym samym do naszego notowania lub pojawiają się po raz pierwszy. Kolor żółty - pozycja bez zmian.

Ranking aktywności w klubach stan na dzień 30 września 2016:
1 Ślicznotki 34
2 Imagine 30
3 Boginie Miłości 28
4 ♛ REVOLUTION ♛ 27
5 [CENZURA] vel. Burlesque 24
6 Gwiazdy 22
7 LOVELINESS 22
8 Bellissima 22
9 Super ZgAgi 22
10 Rising Suns 21
11 UNERGROUND 20
12 Wariatki 20
13 Fashion Club 17
14 Laseczki 17
15 LANCÔME 16
16 Archeo 16
17 Niegrzeczne 14
18 Kurnik sp. z o o vel. Kogel~Mogel 14
19 Amazing Girls 14
20 Royal Girls 13
21 Loża szyderców 13
22 Fallen Angels 13
23 Czarodziejki 13
24 MUSZKIETERKI 12
25 Panterki 12
26 Amazonki 11
27 Niepowtarzalne ♥ 11
28 Cuba Libre 11
29 Mystificity 10
30 ★ The Dream ★ 10
31 Agentki 10
32 Super Laski 9
33 City of Angels 9
34 clair de lune 9
35 DZIUBASKI 9
36 4 YOU 9
37 Vampires 9
38 Beautiful Women 8
39 Ellite 8
40 νєяу иι¢є gιяℓ 8
41 Compelling 8
42 Stylish Women 7
43 Flawless 7
44 WARRIORS 7
45 Marzycielki 7
46 Chilli Peppers 7
47 Gold Stars 7
48 MAGICZNE 7
49 Moda i Styl 7
50 Rodzina Adamsów 6
51 Coco Chanel 6
52 Girls'Generation 6
53 Wojowniczki 6
54 I Promise You 6
55 Originals 6
56 Feniks 5
57 Tygryski 5
58 ♥Čarodějky♥ 5
59 progreSs 5
60 Gwóźdź programu 5
61 Kameleonki 5
62 Tequila Fire 5
63 Stars Club 5
64 *Perfect*Girls* vel. ღPiękne i Mądreღ vel. Exclusive Girls vel. ♥LASKI♥ 4
65 Night Club 4
66 Moonlight Shadow 4
67 egzotyczne 4
68 BestOfTheBest 4
69 niepokonane 4
70 Black Pearl 4
71 Red Lipstick 4
72 ATOMÓWKI 4
73 brzoskwinki 4

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 lis 2016, o 13:03

Październik za nami, tradycyjnie kolejny ranking aktywności klubów. W październiku było wiele okazji by wydać zdobyte dolary, choćby na nowe kolekcje dla zwierzaków, więc pojedynków na Arenie było całkiem sporo. By znaleźć się w miesięcznym rankingu TOP 1000 wygranych pojedynków i tym samym dać punkt swojemu klubowi w poniżej przedstawionym zestawieniu, wystarczyło rozgrywać około 18-19 pojedynków dziennie.

Ciekawie wygląda najnowsze zestawienie. W sporcie funkcjonuje takie powiedzenie, że łatwiej jest coś zdobyć niż potem to obronić i utrzymać. Ślicznotkom się to udało. W zeszłym miesiącu były liderkami i tym razem nie dały sobie zabrać pierwszego miejsca, choć odbyło się to tzw. rzutem na taśmę. Zaskoczeniem są pozostałe miejsca na podium które zajęły Super ZgAgi oraz UNDERGROUND, kluby które do tej pory tak wysoko nie były notowane.

Jeżeli spojrzymy na czołówkę tabeli można zauważyć, że pierwsza dziesiątka mocno wyróżnia się na tle innych klubów. Każdy klub z tej dziesiątki dysponuje 24-30 naprawdę aktywnymi osobami. Można powiedzieć, że ukształtowała nam się taka "grupa trzymająca władzę" w składzie: Ślicznotki, Super ZgAgi, UNDERGROUND, Wariatki, ♛ REVOLUTION ♛, Gwiazdy, Bellissima, Imagine, LOVELINESS oraz Boginie Miłości. Za nimi wyróżnia się jeszcze "grupa pościgowa" dysponująca 17-20 aktywnymi osobami do której można zaliczyć kluby: Niegrzeczne, [CENZURA], Rising Suns, Kogel~Mogel oraz MUSZKIETERKI. Kolejne kluby to już peleton, któremu przewodzi klub LANCÔME z maksymalnie 15 aktywnymi graczami w klubie.

Jak w każdym miesiącu mamy kilka nowych klubów w zestawieniu. Po raz pierwszy z tła wielu klubów na Arenie Mody wyróżnił się klub Seksowne, które debiutuje najwyżej, ale jest to dopiero odległa 58 pozycja z 5 aktywnymi osobami w klubie. Do rankingu powróciły notowane już w poprzednich miesiącach Psotnice (59 pozycja), Queens (65 pozycja) oraz Czekoladki (66 pozycja). Wszystkie te kluby ledwo załapały się do zestawienia, gdyż dysponują tylko 4 aktywnymi graczami. Jeszcze jeden klub o ciekawej nazwie zadebiutował w rankingu, to klub MAFIA KOTKU! (71 pozycja), który dysponuje tylko 7 członkiniami, a 4 z nich wykazały się aktywnością na tyle dużą, by wyróżnić się na tle innych klubów. Okazuje się, że tak niewiele potrzeba by zostać zauważonym...

Przy okazji sprawdziłam, które kluby dysponują w miarę wysoką renomą (są wysoko w rankingu klubowym w grze), mają po 30-40 członków, a mimo to w ich składzie nie ma nawet 4 aktywnych osób. Takie prawdziwie wymarłe kluby. Niestety faktycznie jest kilka takich, jak choćby: E S T R E L L A, Mariposa Aurum, Blackberry...

Wymieniłam już które kluby dostały się do nowego rankingu, a teraz te które zniknęły z niego. Są to kluby: Tequila Fire, klub Z-O-Ł-Z-Y (wcześniej nazywał się *Perfect*Girls*), Gwóźdź Programu, Red Lipstick, BestOfTheBest oraz brzoskwinki.

Największymi awansami w zestawieniu mogą pochwalić się następujące kluby:
1. niepokonane (26 pozycji, przybył 3 aktywne osoby)
2. Feniks (23 pozycje, przybyły 4 aktywne osoby)
3. Beautiful Women (16 pozycji, przybyły 4 aktywne osoby)
4. Haven vel egzotyczne (16 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby)
5. Ellite (13 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby)
6. Super Laski (12 pozycji, przybyły 4 aktywne osoby)

Oprócz wyżej wymienionych klubów Na uwagę zasługuje też trio Super ZgAgi, UNDERGROUND, Wariatki. Kluby te awansowały niewiele pozycji w rankingu, bo o siedem, osiem miejsc, za to przybyło u nich aż po 8-9 aktywnych osób. Gratulacje dla liderek, które umieją zmotywować swoich członków i/lub pozyskać nowych.

Największe spadki w rankingu odnotowały:
1. clair de lune (29 pozycji, 5 aktywnych osób mniej)
2. Royal Girls (22 pozycje, 6 aktywnych osób mniej)
3. ★ The Dream ★ (16 pozycji, 3 aktywne osoby mniej)
4. Originals (15 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
5. 4 YOU (13 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
6. Czarodziejki (13 pozycji, 4 aktywne osoby mniej)

Bardzo niestabilna gra w klubach ★ The Dream ★ oraz Czarodziejki, które w zeszłym miesiącu wysoko awansowały, by teraz znowu spaść. W oczy rzuca się bardzo słaby wynik klubu Royal Girls.

Tak jak w poprzednim rankingu, kluby zaznaczone na zielono awansowały w stosunku do zestawienia z sierpnia, a zaznaczone na czerwono zanotowały spadek. Kolor niebieski to kluby które podniosły aktywność i powróciły tym samym do naszego notowania lub pojawiają się po raz pierwszy. Kolor żółty - pozycja bez zmian.

Chciałabym też odpowiedzieć na pytanie jakie się pojawia, dlaczego dwa kluby które mają taką samą liczbę aktywnych członków nie są ex aequo na jednej pozycji. Gdy zdarza się taka sytuacja jak na przykład teraz, że Ślicznotki i Super ZgAgi mają identyczną liczbę aktywnych członkiń (po 30) o miejscu w rankingu decyduje to które reprezentantka klubu była wyżej w miesięcznym rankingu TOP 1000 wygranych pojedynków. Na przykład jeżeli najwyżej notowana pani ze Ślicznotek była 5, a najwyżej notowana pani z klubu Super ZgAgi była 7, wtedy to Ślicznotki będą wyżej w rankingu...

Ranking aktywności w klubach stan na dzień 31 października 2016:
1. Ślicznotki 30
2. Super ZgAgi 30
3. UNDERGROUND 29
4. Wariatki 29
5. ♛ REVOLUTION ♛ 28
6. Gwiazdy 27
7. Bellissima 26
8. Imagine 25
9. LOVELINESS 25
10. Boginie Miłości 24
11. Niegrzeczne 20
12. [CENZURA] 20
13. Rising Suns 19
14. Kogel~Mogel vel. Kurnik sp. z o o 18
15. MUSZKIETERKI 17
16. LANCÔME 15
17. Fashion Club 14
18. Archeo 14
19. Amazonki 13
20. Super Laski 13
21. Laseczki 13
22. Beautiful Women 12
23. Panterki 12
24. Niepowtarzalne ♥ 12
25. Mystificity 11
26. Ellite 11
27. Agentki 11
28. Amazing Girls 10
29. Fallen Angels 10
30. Loża szyderców 9
31. City of Angels 9
32. νєяу иι¢є gιяℓ 9
33. Cuba Libre 9
34. Feniks 9
35. DZIUBASKI 9
36. Czarodziejki 9
37. Gold Stars 9
38. Rodzina Adamsów 8
39. Flawless 8
40. MAGICZNE 8
41. Compelling 8
42. Royal Girls 7
43. niepokonane 7
44. Coco Chanel 7
45. Vampires 7
46. ★ The Dream ★ 7
47. WARRIORS 7
48. Marzycielki 7
49. 4 YOU 7
50. Chilli Peppers 7
51. Haven vel. egzotyczne 7
52. Stylish Women 6
53. Moda i Styl 6
54. Kameleonki 6
55. Wojowniczki 5
56. I Promise You 5
57. Moonlight Shadow 5
58. Seksowne 5
59. Psotnice 4
60. ATOMÓWKI 4
61. progreSs 4
62. Tygryski 4
63. clair de lune 4
64. Girls'Generation 4
65. Queens 4
66. Czekoladki 4
67. ♥Čarodějky♥ 4
68. Stars Club 4
69. Night Club 4
70. Originals 4
71. MAFIA KOTKU! 4
72. Black Pearl 4

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 gru 2016, o 17:06

W listopadzie odbył się kolejny event z prezentami, dobry moment by wykorzystać zgromadzone paczki energii w pojedynkach na arenie. Zapasy musiały być w niektórych klubach całkiem spore, gdyż lider zestawienia w tym miesiącu pobił dotychczasowy rekord w ilości aktywnych członków klubu.

Zwycięzcą rankingu listopadowego jest ♛ REVOLUTION ♛. 39 członków tego klubu wykazało się aktywnością na arenie, czyli prawie 80% stanu osobowego klubu. Pobity został tym samym należący również do ♛ REVOLUTION ♛ poprzedni rekord z sierpnia gdzie 38 członków tego klubu było aktywnych. Podium uzupełniły kluby - UNDERGROUND, który awansował z trzeciego miejsca w poprzednim miesiącu oraz Ślicznotki, które oddały pozycję lidera z października. Super ZgAgi, które w poprzednim zestawieniu zajęły niespodziewanie drugie miejsce, teraz dopiero na odległej 10 pozycji. Wynik trzech pierwszych klubów zestawienia dosłownie zmiażdżył konkurencję w tym miesiącu. Każdy medalista z podium miał bowiem ponad 30 aktywnych członków, a przewaga trzecich Ślicznotek nad czwartymi Gwiazdami wyniosła aż 5 aktywnych graczy.

Jeżeli chodzi o pierwszą dziesiątkę wyraźnie awansowały kluby Rising Suns oraz Kogel~Mogel, gdzie przybyło aż po 10 aktywnych graczy. Najsłabiej z czołowych klubów zaprezentowały się wspominane już wcześniej Super ZgAgi gdzie 5 członków nie potwierdziło wysokiej aktywności z października.

Ranking w listopadzie skurczył się aż o sześć miejsc. Spowodowała to mobilizacja w wielu dobrych, ale "uśpionych klubach" które zagrały aktywniej podczas eventu i nie pozwoliły członkom słabszych klubów na wybicie się. Najbardziej spektakularny upadek to klub City of Angels, który jeszcze w październiku miał 9 aktywnych członków, a teraz... nawet nie dostał się do rankingu. Podobnie twarde lądowanie zaliczył Chilli Peppers, który miał 7 aktywnych graczy, a teraz nie ma go w zestawieniu. Oprócz tych dwóch klubów konkurencji nie wytrzymały: ATOMÓWKI, Originals, I Promise You, Girls'Generation, Queens, MAFIA KOTKU!, Black Pearl oraz Psotnice.

W tym trudnym miesiącu były jednak kluby, które potrafiły wybić się z tłumu. Najwyższy debiut na pozycji 46 notuje klub This is War który może pochwalić się 7 aktywnymi graczami. Po raz pierwszy w rankingu pojawił się także klub Spice Girls reprezentowany przez 5 aktywnych graczy. Po jednomiesięcznej nieobecności powróciły jeszcze dwa kluby: Tequila Fire oraz BestOfTheBest rzutem na taśmę łapiąc się do zestawienia.

Ogólnie w rankingu zauważyć można, że coraz mniej jest klubów przeciętnych. Średnie kluby albo się rozwijają i gonią czołówkę (MUSZKIETERKI, [CENZURA], Cuba Libre), albo tracą członków którzy odchodzą do silnych klubów, odchodząc sami tworzą kolejne słabe kluby, albo w ogóle przestają grać (Amazing Girls, Royal Girls, Gold Stars). Wszystkich klubów na arenie jest już 385 i wszystko wskazuje na to, że będzie ich z każdym miesiącem coraz więcej.

Największymi awansami w zestawieniu w listopadzie mogą pochwalić się następujące kluby:
1. Stars Club (27 miejsc, 4 aktywne osoby więcej)
2. 4YOU (25 miejsc, 5 aktywnych osób więcej)
3. Compelling (22 miejsca, 8 aktywnych osób więcej)
4. progreSs (22 miejsca, 4 aktywne osoby więcej)
5. Wojowniczki (18 miejsc, 3 aktywne osoby więcej)
6. Moonlight Shadow (17 miejsc, 3 aktywne osoby więcej)

Największe spadki w rankingu odnotowały:
1. Amazing Girls (28 pozycji, 5 aktywnych osób mniej)
2. Czarodziejki (26 pozycji, 5 aktywnych osób mniej)
3. WARRIORS (16 pozycji, 3 aktywne osoby mniej)
4. Gold Stars (16 pozycji, 3 aktywne osoby mniej)
5. Coco Chanel (13 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)
6. Beautiful Women (11 pozycji, 3 aktywne osoby mniej)

W klubach które są coraz niżej negatywnie wyróżniają się Czarodziejki, które w ciągu dwóch miesięcy straciły aż 39 pozycji i 9 aktywnych graczy oraz Amazing Girls które również w ciągu dwóch miesięcy spadły o 37 miejsc i również straciły 9 graczy.

Kluby zaznaczone na zielono awansowały w stosunku do zestawienia z października, a zaznaczone na czerwono zanotowały spadek. Kolor niebieski to kluby które podniosły aktywność i powróciły tym samym do naszego notowania lub pojawiają się po raz pierwszy. Kolor żółty - pozycja bez zmian.

Ranking aktywności klubów stan na 30 listopada 2016:
1. ♛ REVOLUTION ♛ 39
2. UNDERGROUND 34
3. Ślicznotki 34
4. Gwiazdy 29
5. Rising Suns 29
6. Kogel~Mogel 28
7. Wariatki 28
8. Imagine 27
9. Bellissima 26
10. Super ZgAgi 25
11. LOVELINESS 24
12. Fashion Club 22
13. Boginie Miłości 20
14. Panterki 19
15. [CENZURA] 19
16. Mystificity 18
17. MUSZKIETERKI 18
18. Laseczki 17
19. Compelling 16
20. Niegrzeczne 15
21. LANCÔME 13
22. Cuba Libre 13
23. Loża Szyderców 13
24. 4YOU 12
25. Amazonki 12
26. Flawless 11
27. Archeo 11
28. DZIUBASKI 11
29. Super Laski 10
30. Ellite 10
31. Rodzina Adamsów 10
32. νєяу иι¢є gιяℓ 10
33. Beautiful Women 9
34. Niepowtarzalne ♥ 9
35. Fallen Angels 9
36. Agentki 9
37. Wojowniczki 8
38. Royal Girls 8
39. progreSs 8
40. Moonlight Shadow 8
41. Stars Club 8
42. niepokonane 8
43. MAGICZNE 8
44. Stylish Women 7
45. Seksowne 7
46. This Is War 7
47. Feniks 6
48. ★ The Dream ★ 6
49. Czekoladki 6
50. Vampires 6
51. Marzycielki 6
52. Haven 6
53. Gold Stars 6
54. Kameleonki 5
55. clair de lune 5
56. Amazing Girls 5
57. Coco Chanel 5
58. ♥Čarodějky♥ 5
59. Spice Girls 5
60. Moda i Styl 5
61. Tygryski 4
62. Czarodziejki 4
63. WARRIORS 4
64. Tequila Fire 4
65. Night Club 4
66. BestOfTheBest 4

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Yoshiko » 9 gru 2016, o 19:02

Minamo, przecież ranking jest co miesiąc i nie ma potrzeby się o to sprzeczać xD

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 1 sty 2017, o 09:59

Grudzień to miesiąc specyficzny. Z jednej strony święta i przygotowania do nich = brak czasu na grę, z drugiej strony ferie świąteczne = więcej czasu na grę. Można by więc powiedzieć, że w rankingu za miesiąc grudzień najwięcej stracą kluby w których większość stanowią dorosłe osoby pracujące i mające "święta na głowie", natomiast najwięcej zyskają kluby graczy młodych, uczących się. Stracą zapracowani w domu, a zyskają leniuszki od domowych obowiązków :D To wszystko stereotypy, bo wiadomo, że ludzi nie można wrzucać do jednego worka i przypinać im łatki, ale jednak ranking w niektórych miejscach dużo będzie różnił się od poprzednich.

Aby dostać się do rankingu TOP1000 wygranych pojedynków w grudniu i tym samym dać punkty swojemu klubowi, trzeba było rozegrać średnio przynajmniej 20 pojedynków dziennie.

Jak zwykle zaczynamy od zwycięzcy. Do tej pory pierwsze miejsce w rankingu zajmowały wymiennie albo Ślicznotki, albo ♛ REVOLUTION ♛. Tym razem na wyżyny wspiął się klub UNDERGROUND i z 35 osobami aktywnymi zdobył pierwsze miejsce i tym samym dołączył do tej dwójki jako kolejny klub któremu udało się być najbardziej aktywnym w danym miesiącu.
Drugie miejsce wywalczyły Wariatki, które również miały 35 aktywnych członków, ale byli oni niżej w rankingu. Czołówka przedstawicieli tych klubów wyglądała tak:
UNDERGROUND: Aeryn Sun - 3 miejsce, SashaZZ - 6 miejsce, zmienilam.nick - 9 miejsce
Wariatki: --bella-- 12 miejsce, Roksana93 - 23 miejsce, Dadka - 45 miejsce.
Trzecie miejsce przypadło Ślicznotkom, które z kolei mogą się pochwalić, że jeszcze nigdy nie wypadły poza podium, a jest to już przecież szósty ranking. Świetny wynik i stabilna gra cały czas na wysokim poziomie.

Tuż za podium uplasował się klub Imagine, jednak strata była znaczna, bo aż 5 aktywnych graczy. W pierwszej dziesiątce po raz pierwszy pojawił się długo już budowany klub LANCÔME. Wysiłki w końcu zaowocowały bardzo dobrym wynikiem i dołączeniem do grona najlepszych klubów Areny Mody. Wakacje od gry po wysiłku w ostatnim miesiącu zrobił sobie klub ♛ REVOLUTION ♛ zajmując ostatecznie 8 miejsce, najniższe w historii tego klubu. Odpoczynek od gry zafundowało sobie jednak więcej klubów. Z pierwszej dziesiątki wyleciały Gwiazdy (10 aktywnych osób mniej) oraz Kogel~Mogel (9 aktywnych osób mniej).

Wydawać by się mogło, że w tym świątecznym okresie słabsze kluby skorzystają z okazji i dostaną się do rankingu. Choć mamy kilka nowych klubów i kilka powrotów, okazało się, że ogólna liczba klubów w zestawieniu nie zmieniła się i jest ich tyle samo co w zeszłym miesiącu czyli 66. Dowodzi to dużej słabości nowo powstających klubów, zakładanych często bez pomysłu na rozwój i wzajemnie podbierających sobie członków. Dziś żeby zaistnieć na Arenie trzeba włożyć sporo wysiłku i często również pieniędzy, by zostać zauważonym spośród 389 klubów które już istnieją.

Ranking opuściło sześć klubów. Pierwszy z nich Super Laski w niecodziennych okolicznościach, bo klub po prostu został usunięty i 10 aktywnych członków które go reprezentowały w listopadzie, musiało poszukać sobie nowego miejsca w grze.
Nie ma w rankingu również klubu Tygryski, który do tej pory był z nami w każdym zestawieniu, a w miesiącu grudniu stał się klubem widmo lub jak kto woli manekinów.
Podobnie mniej znany klub WARRIORS, do tej pory obecny w każdym zestawieniu, opuścił ranking i takie ruchy liderów jak na przykład zmiana klubowego logo nie uchroniły go przed spadkiem aktywności.
Nie napawa optymizmem postawa kolejnego klubu - This Is War. Debiutował on w listopadzie z 7 aktywnymi członkami, a w grudniu już wyraźnie spuścił z tonu i nawet nie był w stanie wystawić 4 aktywnych osób. Stał się tym samym przykładem, jak w dzisiejszych realiach Areny Mody trudno jest utrzymać nowy klub w ryzach i ciągnąć jego rozwój.
Ostatnie dwa kluby o których słuch zaginął to Spice Girls, które również w zeszłym miesiącu debiutowały tylko po to by teraz spaść oraz Night Club, klub który balansował na krawędzi rankingu od długiego czasu. Mimo, że w opisie klubu Night Club można przeczytać "Night Club niebawem odrodzi się na nowo...", brak zdecydowanych działań liderek w szukaniu nowych członków w końcu doprowadził do jego upadku.

Umarł król niech żyje król. Sześć klubów odeszło w zapomnienie i na ich miejsce mamy sześć nowych. Tym razem najwyżej debiutuje klub założony przez byłą członkinię klubu Imagine, panią Selena Luna o nazwie... selena luna. Myślę, że można liczyć na to, że doświadczonej liderce lepiej pójdzie tworzenie klubu i zagości on wśród aktywnych na długo.
Trochę niżej debiutuje klub Black Diamonds w którym "schronienie" znalazło wielu członków byłego klubu Super Laski. Myślę, że i w tym przypadku można liczyć, na to, że czarne diamenty zagoszczą w zestawieniu na dłużej.
Następny nowy klub o wdzięcznej nazwie, Muffinki♥, debiutuje z pięcioma aktywnymi graczami. Miejmy nadzieję, że nie będzie to wystrzał na wiwat w stylu This Is War i ten nowy klub poradzi sobie w poszukiwaniach aktywnych graczy i mobilizacji obecnych.
Pozostały jeszcze dwa kluby które powróciły do rankingu, I Promise You po jednomiesięcznej nieobecności oraz klub Smakowite (dawniej Z-O-Ł-Z-Y) po dwumiesięcznej nieobecności. Oba kluby otworzyły niedawno swoje prezentacje na forum i widać, że starają się przyciągnąć nowych członków. W styczniu okaże się, czy jest to chwilowy napływ chęci do gry czy też długofalowy plan rozwoju.

Największymi awansami w zestawieniu mogą pochwalić się kluby:
1. Seksowne (26 pozycji, przybyło 6 aktywnych osób)
2. Amazing Girls (24 pozycje, przybyło 5 aktywnych osób)
3. Royal Girls (15 pozycji, przybyły 3 aktywne osoby)
4. Moda i Styl (15 pozycji, przybyła 1 aktywna osoba)
5. clair de lune (13 pozycji, przybyły 2 aktywne osoba)
6. LANCÔME (12 pozycji, przybyło 10 aktywnych osób)

W grudniu każdy chciał by seksowny, a rozwój tego klubu jest książkowy. We wrześniu zabrakło im jednej osoby, aby dostać się do zestawienia, w październiku notują debiut z 5 aktywnymi członkami, w listopadzie awans i dwie osoby więcej, teraz w grudniu kolejny awans i już 13 aktywnych członków. Widać dużo włożonej pracy i oby tak dalej.
Z popiołów odrodził się Amazing Girls, klub który w dwa miesiące stracił 9 aktywnych graczy i był już na krawędzi, wziął się w garść i połowę strat udało się odrobić.

Największe spadki w rankingu dotyczą:
1. 4YOU (32 pozycje, 7 aktywnych osób mniej)
2. Rodzina Adamsów (30 pozycji, 6 aktywnych osób mniej)
3. Agentki (21 pozycji, 4 aktywne osoby mniej)
4. Fashion Club (14 pozycji, 11 aktywnych osób mniej)
5. Mystificity (13 pozycji, 8 aktywnych osób mniej)
6. Marzycielki (12 pozycji, 2 aktywne osoby mniej)

Biorąc pod uwagę wszystkie dotychczasowe rankingi, żaden klub w ciągu jednego miesiąca nie stracił więcej niż 29 miejsc. Teraz ten niechlubny rekord został pobity i to niestety przez dwa kluby. 4YOU "słynie" z niestabilnej gry. Raz dziewczyny mają ochotę na grę, innym razem nie, co powoduje duże przemieszczenia tego klubu w tabeli. Może taki spadek to chwilowa niedyspozycja, ale 32 miejsca to jednak bardzo dużo i ten "rekordowy" wynik prawdopodobnie na długi czas przylgnie do 4YOU, bo pobić go może być naprawdę trudno.
Rodzina Adamsów zaliczyła spadek o 30 miejsc, ale tutaj sprawa wygląda chyba znacznie gorzej i zwyczajnie widać upadek i wypalenie tego klubu. Wystarczy spojrzeć na klubowe forum na którym w listopadzie zamieszczono 7 prac na Halloween, na które oddano tylko 3 głosy i nawet nikt... nie podał wyników konkursu, a mamy już przecież koniec roku. W tym wypadku samo ogłoszenie naboru do klubu może nie wystarczyć, bo tutaj trzeba mocno wziąć się w garść by ciągnąc to dalej. Trzy puchary które są w klubie może być trudno obronić w 30 osobowym składzie, a kto będzie chciał być w klubie który jest tak mało aktywny?
Zwracają uwagę spore spadki Mystificity i Fashion Club u których gdzieś się zapodziało sporo aktywnych osób, ale to dobrze rozwinięte kluby i być może to tylko świąteczny odpoczynek od gry w stylu klubów ♛ REVOLUTION ♛ , Gwiazdy czy Kogel~Mogel. Okaże się w styczniu.

Kluby zaznaczone na zielono awansowały w stosunku do zestawienia z października, a zaznaczone na czerwono zanotowały spadek. Kolor niebieski to kluby które podniosły aktywność i powróciły tym samym do naszego notowania lub pojawiają się po raz pierwszy. Kolor żółty - pozycja bez zmian.

Ranking aktywności klubów stan na 31 grudnia 2016:
1. UNDERGROUND 35
2. Wariatki 35
3. Ślicznotki 32
4. Imagine 27
5. Rising Suns 26
6. Super ZgAgi 24
7. Bellissima 24
8. ♛ REVOLUTION ♛ 23
9. LANCÔME 23
10. LOVELINESS 22
11. [CENZURA] 22
12. Boginie Miłości 20
13. MUSZKIETERKI 20
14. Gwiazdy 19
15. Kogel~Mogel 19
16. Laseczki 17
17. Niegrzeczne 14
18. Panterki 14
19. Seksowne 13
20. Cuba Libre 13
21. Amazonki 12
22. Compelling 12
23. Royal Girls 11
24. Niepowtarzalne ♥ 11
25. Ellite 11
26. Fashion Club 11
27. Loża Szyderców 11
28. Fallen Angels 11
29. Mystificity 10
30. Archeo 10
31. Beautiful Women 10
32. Amazing Girls 10
33. Dziubaski 10
34. Stars Club 10
35. MAGICZNE 10
36. Wojowniczki 9
37. Flawless 9
38. νєяу иι¢є gιяℓ 9
39. niepokonane 9
40. selena luna 8
41. Moonlight Shadow 8
42. clair de lune 7
43. Vampires 7
44. progreSs 7
45. Moda i Styl 6
46. Kameleonki 6
47. Black Diamonds 6
48. Haven 6
49. Stylish Women 5
50. Muffinki♥ 5
51. Feniks 5
52. Coco Chanel 5
53. Czarodziejki 5
54. ★ The Dream ★ 5
55. Czekoladki 5
56. 4YOU 5
57. Agentki 5
58. Chilli Peppers 5
59. BestOfTheBest 5
60. I Promise You 5
61. Rodzina Adamsów 4
62. ♥Čarodějky♥ 4
63. Marzycielki 4
64. Smakowite vel. Z-O-L-Z-Y 4
65. Gold Stars 4
66. Tequila Fire 4

ODPOWIEDZ