Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 3 sie 2017, o 13:24

Nie wiem skąd wniosek, że jak klub jest rozwinięty, albo jak dziewczyny wpłacają diamenty, to atmosfera jest gorsza. Jedno z drugim nie ma kompletnie nic wspólnego. Niedawno wróciłam do swojego klubu (po kilkumiesięcznym pobycie w zaprzyjaźnionym klubie) i co mogę z całą pewnością powiedzieć, to, że atmosfera jest bardzo sympatyczna i że bardzo tęskniłam już za dziewczynami, a fakt, że klub jest rozbudowany jakoś atmosfery nie psuje. Jeśli będzie trzeba cosik wpłacić czy w zielonych czy w niebieskich, to się wpłaci i nie będzie z tym większego problemu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

rEwelka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:42

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: rEwelka » 3 sie 2017, o 13:33

Każdy kij ma dwa końce.
Z jednej strony wcale o sukcesach i jakości klubu nie muszą decydować diaxy. Klub to ludzie, można stworzyć klub zarówno towarzyski, jak i silny oraz dużo znaczący na Arenie. Aktywność klubu w walkach, pojedynkach, starania o puchary, określona taktyka i dobre zarządzanie nie jest zależne w żadnym stopniu od doładowań diamentów.
Z drugiej strony zakup diaxów to bardzo indywidualna kwestia. Każdy sam rozporządza swoim portfelem i nikt nie powinien drugiemu zaglądać do kieszeni. Jedni lubią czekoladę i wydanie pieniędzy na nią jest przyjemnością. Inni lubią w grze zakupić oryginalną pozę i jest to dla nich małym co nieco. Jeżeli ktoś życzy sobie wpłacić część smakołyków do skarbonki klubu, to enjoy. Gra również musi na siebie zarabiać.
Członkowie klubów mają różne priorytety – dla jednych czat to serce klubu, drudzy wolą spokojną grę i nie mają czasu na posiaduchy czatowe, a inni stawiają na bardzo szybki rozwój (również za pomocą di). Niech żyje różnorodność, niech każdy gra wg własnego uznania i przyjemności.
rEwelka wiceliderka Klubu [CENZURA] :)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 sie 2017, o 14:57

Myślę, że bez doładowania diamentów do klubowej skarbonki właściwie niemożliwe jest stworzenie silnego klubu. Towarzyskiego owszem, ale nie silnego.

Przejrzałam teraz poziom klubów, porównałam z rankingiem aktywności i można powiedzieć, że nie ma słabych klubów w czołówce. Wyjątkiem okazało się Powerful ladies, które mają 146 poziom i dysponują 16 aktywnymi graczami. Teraz jeżeli klub się nie będzie rozwijał, nie wierzę, że Ci gracze po podniesieniu statystyk własnych nie odejdą do innych klubów, gdzie na tacy będą mieli podane 2 szmaragdy z sesji zdjęciowej, statystyki na maksa, a często także dobre puchary.

Następnym klubem z poziomem poniżej 150 jest Archeo, zajmujące dopiero 36 miejsce w rankingu aktywności i reprezentowane już tylko przez 8 aktywnych graczy. Mają dobre puchary i nabitą wysoką renomę. Renomę która w jakimś stopniu chroni je przed utratą tych pucharów, bo pomidorami również nie rzucają podczas wojen i szybko mogłyby swoje puchary stracić.

Okazuje się, że słabsze kluby są w stanie uzbierać 6-7 aktywnych graczy. Potem już zaczynają się schody które trudno pokonać bez diamentów.

W drugą stronę działa to już inaczej. Wiele mamy klubów które mają dobre statystyki klubowe, wysoki poziom, wiele diamentów utopionych w klubowej skarbonce, a nic się w nich nie dzieje, ale to już są błędy liderek które doprowadziły te kluby do takiego stanu.

rEwelka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 16
Rejestracja: 18 lis 2016, o 22:42

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: rEwelka » 4 sie 2017, o 03:12

Oj tak, zwracam honor. Zależy od priorytetów danej Pani, dla mnie np to czat i ludzie w klubie, więc nawet gdyby Cenzura nie była rozwinięta to nie odeszłabym do klubu z wyższym poziomem dla 2 szm z sesji czy profitu z innego pucharu. Rozumiem, że wiele Pań tak robi, każdy gra jak uwaza.
Rozwijanie klubu na poziomie pocztkowym bez di jest bardzo satysfakcjonujscym etapem.
Czyli teoria o aktywnym klubie bez di legła w gruzach... Ale była okazja do zdobycia diamentów dla klubu bez wpłacania, atrakcyjny konkurs z ogromem pracy :)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 4 sie 2017, o 13:30

sedilin pisze:ktywność w pojedynkach może być myląca. Sama uważam się za osobę aktywną, ale nie rozgrywam wielu pojedynków, bo na moim poziomie jestem średniakiem, jeśli chodzi o statystyki i ciężko jest kogoś naleźć

Usunięto sygnaturę zawierającą nieautoryzowaną reklamę. // Aurelie
No cóż... Masz średnie statystyki i nie rozgrywasz pojedynków... sama to przyznałaś. Czy jesteś faktycznie aktywnym graczem? Skoro kwintesencją gry są pojedynki to w jaki sposób się ta aktywność przejawia?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Pandora Moon
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 3 gru 2016, o 15:59

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Pandora Moon » 4 sie 2017, o 22:40

jestem mega dumna z naszego klubu :) Walka była zaciekła, przeciwniczki zacne ale się udało . Może i stworzenie silnego klubu bez udziału diamentów jest trudne, może wręcz niemożliwe. Widzę jednak chociażby po naszym klubie, że to właśnie atmosfera napędza do działania. W końcu nasz klub jest dla nas ważny i chcemy, by się rozwijał. Zrobienie tych kilkudziesięciu pojedynków dziennie nie jest jakieś bardzo trudne, a późniejszy wynik daje dużo satysfakcji :) Kluby na starcie nie są przecież od razu na wysokiej pozycji, a dobra atmosfera bardzo pomaga w rozwoju. Większość z nas gra przecież dla zabawy , nie widzę siebie w klubie , który wyciska z członków każdy diament :) Zresztą, słyszałam już o klubach niby całkiem niezłych, które psuła atmosfera i szybko się wyludniły. Wychodzi więc na to, że można klub rozwinąć dzięki diamentom, ale czy one wystarczą, by tą siłę utrzymać ?

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 2 wrz 2017, o 19:13

Hej. Wiadomość dla wszystkich którzy czekają na ranking. Niestety rankingu nie będzie. Już mi się znudziła ta zabawa i cóż trudno...








Dobra żartowałam ;) Nie wyrobiłam się z opisem, bo sporo tego. Myślę, że jutro już się uda dokończyć. Podaję słowa kluczowe: LANCÔME, [CENZURA], ♛ REVOLUTION ♛, 4YOU, Black Diamonds, ♥ Naznaczone ♥, Moda i Styl, Panterki, Boginie Miłości, Laseczki.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 wrz 2017, o 17:58

Sierpień, choć to wakacje, upłynął pod znakiem wielu pojedynków na arenie. Nie tylko za sprawą trwającego jeszcze eventu z prezentami, ale także pojedynków z tzw. "księżniczką mody". W lipcu wystarczyło rozegrać średnio 19 pojedynków dziennie, aby być w rankingu 1000 aktywnych graczy na Arenie Mody, w sierpniu natomiast potrzebne były już 23 pojedynki dziennie. Poziom wzrósł więc znacznie i w takich wypadkach ranking ulegał zawsze drastycznemu skróceniu, bo gracze z silnych klubów dominowali w grze, pozbawiając miejsca tych słabszych. Tym razem jednak ranking nie tylko nie zmalał, ale powiększył się o trzy pozycje. Małe kluby tym razem okazały się być całkiem dobrze przygotowane do tego typu wydarzeń.

Jak zwykle na początek zaczynamy od podium. Tym razem najlepszym klubem na Arenie dzięki 38 aktywnym graczom został klub LANCÔME, powtarzając pierwsze miejsce osiągnięte w maju. Przerwana została tym samym dwumiesięczna dominacja [CENZURY], która tym razem odpuściła mocno i niewiele zabrakło by nie było jej nawet na podium. Ostatecznie gracze z tego klubu przytuliły najniższy stopień podium, a oba kluby rozdzieliły Ślicznotki zajmujące w sierpniu miejsce drugie. Podium mamy więc takie same jak w poprzednim miesiącu, pozmieniała się tylko kolejność. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nikt nie będzie w stanie zagrozić tym trzem klubom pod względem aktywności.

Do pierwszej dziesiątki powrócił klub ♛ REVOLUTION ♛, który zwykle mobilizuje się na event z prezentami. Klubem który został natomiast wyrzucony z pierwszej dziesiątki jest Kogel~Mogel. Klub mimo, że miał czterech aktywnych graczy więcej niż w lipcu nie był w stanie utrzymać się w gronie najlepszych w grze, inni poczynili bowiem jeszcze większe postępy.
Dobrą aktywnością błysnęło w sierpniu Imagine które słabo wypadło w lipcu oraz Gwiazdy, które już drugi miesiąc z kolei poprawiają swoją pozycję. 29 aktywnych osób to jednak wciąż mało, Gwiazdy stać na wystawienie ponad 30 aktywnych graczy jak to miało miejsce nie tak dawno w maju.
Najsłabiej w pierwszej dziesiątce poradziły sobie Wariatki. Klub w dwa miesiące zgubił gdzieś 7 aktywnych osób i nawet event z prezentami nie przyciągnął tam graczy do gry. Czyżby Wariatki w przyszłym miesiącu miały opuścić pierwszą dziesiątkę? Do tej pory zdarzyło im się to tylko jeden raz i to dawno, we wrześniu 2016 roku, a za miesiąc będzie ranking za wrzesień właśnie...

Jak już wspominałam tabela aktywnych klubów tym razem powiększyła się o trzy miejsca i liczy dokładnie 70 pozycji. Po raz kolejny spory ruch na granicy rankingu, zestawienie opuściło pięć klubów, a w ich miejsce mamy trzy powroty i (aż trudno w to uwierzyć) pięć klubów które pojawiają się po raz pierwszy. Nowe kluby w natarciu, a ogólnie klubów jest coraz więcej. Aktualnie na arenie funkcjonuje 427 klubów, średnio przybywa 6-7 nowych miesięcznie. Tempo to pewnie jeszcze zwiększy się po wprowadzeniu talentów klubowych, coraz więcej osób będzie chciało mieć własny klub. Drink staje się coraz bardziej wodnisty i rozcieńczony.

Trzy kluby które opuściły ranking można powiedzieć, że "zrobiły to zgodnie z oczekiwaniami". Nie ma już z nami nierozwijającego się Red Lipstick, słabego Once Again oraz niestabilnego klubu ♥Čarodějky♥. Pozostałe dwa kluby które opuściły zestawienie to już trochę "grubsze ryby".
Pierwszy z nich to Moda i Styl, klub którego najlepszym wynikiem było jedenastu aktywnych graczy i 28 miejsce w rankingu (styczeń 2017). Moda i Styl nigdy nie opuściła rankingu, zdarzyło im się to po raz pierwszy. Może to tylko wakacyjna obniżka formy, a może tak już po prostu zostanie, bo już od kilku miesięcy klub prezentuje się kiepsko. Co ciekawe nikt z tego klubu nie odszedł, zwyczajnie jego gracze wypalili się. Dużo pracy czeka liderki, jeżeli Moda i Styl ma dalej coś znaczyć w grze. Moda i Styl posiada jeden złoty puchar, nic tylko brać, bo wygląda na to, że tam nie ma kto odpalać bonusów. (AKTUALIZACJA - klub właśnie stracił ten puchar)
Drugi solidny klub który opuścił zestawienie to clair de lune. Najlepszy ich wynik to 34 miejsce oraz dziewięciu aktywnych graczy (wrzesień 2016). Ten klub również nigdy wcześniej nie opuścił rankingu. Historia trochę podobna do Mody i Styl, wypalenie graczy w obliczu, gdy nowe kluby naciskają coraz bardziej. Tutaj również klubowy puchar najwyraźniej czeka do wzięcia.

Do rankingu powrócił po jednomiesięcznej nieobecności LADY GLAMOUR. Pięciu aktywnych graczy to jednak kapitał nie dający bezpieczeństwa i takie nieobecności w rankingu będą się powtarzać coraz częściej. Kolejny klub który doszedł do ściany i nie ma dla niego przyszłości. Następny powrót to niewidziany od trzech miesięcy ★ The Dream ★. Dysponuje jeszcze mniej bo tylko czterema aktywnymi osobami, choć jest lepiej rozwinięty od LADY GLAMOUR. Jeżeli liderce uda się zagospodarować trzy wolne miejsca aktywnymi osobami to może klub utrzyma się na powierzchni, bo tak naprawdę solidnie to grają tam tylko dwie, trzy osoby. Ostatni powrót jest najciekawszy, bo pojawił się klub już trochę zapomniany. Diamond Queens to spadkobierczynie klubu Girls'Generation ostatni raz aktywnego w październiku 2016 roku. Być może zmiana nazwy klubu, to taki impuls który ma dać kopa do działania, choć mnie osobiście bardziej podobała się stara nazwa. Są jeszcze trzy wolne miejsca do zagospodarowania, więc jakaś szansa na rozwój jest, wszystko w rękach liderki czy będzie umiała zmotywować graczy do aktywnej gry.
To teraz te pięć klubów które gościmy po raz pierwszy... Najwyżej debiutują ♥ Naznaczone ♥, klub założony miesiąc temu ma już 6 aktywnych osób. Niektóre stare kluby mogłyby pozazdrościć, choć ♥ Naznaczonych ♥ reprezentują gracze z niskimi poziomami. Od czegoś trzeba jednak zacząć, zobaczymy po wrześniu czy był to tylko "wakacyjny" klub, czy też zostanie na dłużej.
Pozostałe kluby posiadają już tylko po czterech aktywnych graczy. Raven Tail to klub który powstał w 2015 roku i nigdy w rankingu się nie pojawił. Trochę dziwna sprawa z uwagi na fakt, że klub posiada rozbudowanego bloga, a liderka spisując statystyki wystawia ZAGROŻENIA (jak w szkole na semestr ;) ) ostrzegające przed wyrzuceniem z klubu z powodu braku rozwoju. Na blogu przeczytamy, że nie tak dawno w klubie odbyła się ankieta czy wyrzucać nieaktywnych graczy i 12 osób było za tym, aby wyrzucać, a 4 aby nie wyrzucać. Klub nie ma pucharów, więc nie ma czego bronić. Im szybciej aktywni gracze zastąpią tych nieaktywnych tym szybciej Raven Tail zostanie zauważony w tej grze, bo do tej pory to chyba działał w ukryciu. Chyba najlepszy z debiutantów który ma szanse na rozwój.
Kolejny debiutant to Lovely girls♥, klub bardzo słaby i sama zachodzę w głowę jak udało mu się dostać do tego zestawienia. Klub nie ma żadnych atutów, słabe klubowe statystyki, brak pucharów, słabe statystyki poszczególnych graczy. Odskocznia dla nowych graczy, którzy zapewne podreperują statystyki i odejdą do lepszych klubów.
Debiutant numer cztery to klub Revival, jeden z najstarszych na Arenie Mody, a dopiero teraz debiutuje i to będzie najwyraźniej jednorazowy wyskok, bo w klubie mamy aż siedem wolnych miejsc. Wniosek taki, że liderka nie dba o niego i ludzie raczej stamtąd uciekają niż tam przychodzą.
Ostatni klub który załapał się do rankingu to TOTALNA MAGIA. Klub założony miesiąc temu, który liczy pięciu graczy i czterech z nich jest aktywnych. Gdyby taka ekipa doszła do innego klubu stanowiłaby solidne wzmocnienie, a tak, pograją trochę i szybko się wykruszą jak wielu poprzedników.
Ogólnie zaskakuje liczba nowych aktywnych klubów i trochę wstyd, że stare kluby które już mają jakiś kapitał nie potrafią przyciągnąć tych nowych graczy do siebie.

Z ciekawostek rankingowych:
1. Najwyższe miejsce w swojej historii rankingu zdobył klub Cuba Libre. Oby to trzynaste miejsce nie okazało się pechowe ;)
2. Trzeci miesiąc z rzędu awansują Panterki. Klub który jeszcze w czerwcu miał tylko 5 aktywnych graczy i groziło mu wypadnięcie z zestawienia, teraz zajmuje 14 miejsce i ma 20 aktywnych graczy. Tylko pozazdrościć mobilizacji i dobrych zmian. Niewiele też brakuje do maksymalnego poziom klubu, już tylko pięć punktów dzieli Panterki do tego celu. Przypominam, że klub ten był już w przeszłości w pierwszej dziesiątce najbardziej aktywnych na Arenie Mody. Oby tak dalej.
3. Ktoś zyskuje, a ktoś traci. Boginie Miłości nie tylko były częstym gościem wśród dziesięciu najbardziej aktywnych klubów na Arenie, ale nawet w wrześniu 2016 zdobyły trzecie miejsce. Obecnie klub zajmuje 18 pozycję i tak kiepsko w Boginiach nie było jeszcze nigdy. Trochę świeżej krwi na pewno by się przydało.
4. Najlepszy wynik w swojej historii zanotowały Wojowniczki. 21 miejsce przy 12 aktywnych graczach to ich nowy rekord. Zabrakło dwóch aktywnych graczy, by po raz pierwszy dostać się do drugiej dziesiątki najbardziej aktywnych klubów.
5. Bardzo dobre rezultaty po zeszłomiesięcznym debiucie osiąga Tequila Fire. Udało się przyciągnąć już 10 aktywnych graczy, a 30 miejsce jest życiowym wynikiem tego klubu.
6. Sporo było tych dobrych wyników teraz znowu czas na gorszy. Klub Royal Girls od kwietnia stracił 10 aktywnych graczy oraz 30 miejsc w rankingu. Klub stracił również wszystkie puchary i ma dwa wolne miejsca. Czy leci z nami pilot?
7. Od trzech miesięcy loty obniża także klub Niepowtarzalne ♥. W każdym miesiącu traci kolejnego aktywnego zawodnika. Jeszcze nie tak dawno pisałam tak o Moda i Styl, aż w końcu klub ten wypadł z rankingu. Aktualnie klub posiada 6 aktywnych graczy, a były czasy, gdy było ich dwa razy tyle.
8. Podobne kłopoty trapią Moonlight Shadow. Od maja klub poleciał 13 miejsc w dół i stan posiadania aktywnych osób skurczył się o trzy. Tyle samo jest wolnych miejsca. Obecnie klub posiada sześć aktywnych osób, niestety okupują one miejsca w końcowych częściach rankingu. Komuś powinie się noga i Moonlight Shadow opuści zestawienie.
9. Dużo tych kryzysów, następny dopadł Ellite, typowy klub środka stawki, który nigdy nie schodził poniżej poziomu przyzwoitości. Teraz ma w swoich szeregach tylko pięć aktywnych osób. W cztery miesiące stracił 27 pozycji i 6 graczy.
10. Ostatni słaby wynik, ale nie byle kogo, bo klubu Laseczki. Jeszcze nie tak dawno Panterkom groziło wypadnięcie z rankingu, ale świetnie się odbudowały, teraz to samo grozi Laseczkom, które mogą stać się pierwszym klubem, który był kiedyś w pierwszej dziesiątce i wypadnie z rankingu. Laseczki posiadają tylko cztery aktywne osoby i co ciekawe są to gracze z niższymi poziomami, które doszły do klubu stosunkowo niedawno. To dzięki nim Laseczki w ogóle jeszcze funkcjonują, bo starzy gracze z wysokimi poziomami nie grają. Są w tym klubie osoby które nawet nie rozdały od nowa statystyk po ostatnim resecie, a i tak nikt ich nie wyrzuca, nie szuka na ich miejsce kogoś aktywnego.

Największymi awansami podczas drugiego wakacyjnego miesiąca mogą się pochwalić:
1. 4YOU - 26 pozycji, 3 aktywne osoby więcej.
2. Fallen Angels - 17 pozycji, 3 aktywne osoby więcej.
3. Mystificity - 16 pozycji, 3 aktywne osoby więcej.
4. Marzycielki - 13 pozycji, 3 aktywne osoby więcej.
5. Rodzina Adamsów - 13 pozycji, 1 aktywna osoba więcej.
6. DZIUBASKI - 12 pozycji, 2 aktywne osoby więcej.

Wszystkie kluby które wyraźnie awansowały oprócz Fallen Angels coś łączy. Są to kluby stare, powstałe w 2013 roku. Ich członkowie na co dzień mogą być już zwyczajnie znudzeni grą, ale gdy przychodzi event mobilizować nie trzeba nikogo. 4YOU które teraz awansowało najmocniej, w poprzednim miesiącu ledwo utrzymało się w rankingu. Być może gdyby nie prezenty o 4YOU pisałabym już o klubie który opuścił ranking, ale nie tylko im to grozi, bo akcje Rodziny Adamsów czy DZIUBASEK też zbyt wysoko nie stoją. W przyszłym miesiącu prezentów nie będzie i wszystkie te kluby stracą to co teraz zyskały.
Jeżeli natomiast chodzi o Fallen Angels, w lipcu klub zanotował bardzo słaby wynik, od kwietnia stracił 7 aktywnych osób i bardzo obsunął się w rankingu. W klubie było aż dziewięć wolnych miejsca, a teraz wolne są już tylko trzy. Fallen Angels dzięki temu od razu wyraźnie awansowało. Okazuje się, że można jednak znaleźć kilku graczy chętnych do gry i podreperować stan osobowy klubu w ciągu jednego miesiąca. Wielu klubom to się jednak nie udaje i szukają dużo, dużo dłużej. Klub zmienił także logo, które było niemal identycznie jak klubu BestOfTheBest.

Najbardziej spektakularne spadki sierpnia prezentują się natomiast następująco:
1. Black Diamonds - 21 pozycji, 4 aktywne osoby mniej
2. Czarodziejki - 16 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.
3. νєяу иι¢є gιяℓ - 16 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.
4. Laseczki - 15 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.
5. Powerful ladies - 15 pozycji, 7 aktywnych osób mniej.
6. ♥Crazy Unicorns♥ - 14 pozycji, 2 aktywne osoby mniej.

Black Diamonds chyba niezbyt dobrze czują w czasie, gdy trwa event z prezentami. Pamiętam, że często prezentują wtedy gorszą formę, tym razem jednak naprawdę jest kiepsko. Nawet w swoim debiucie, gdy klub po raz pierwszy pojawił się w rankingu, zajmował lepszą pozycję od obecnej. To już nie te same Czarne Diamenty, które podnosiły się po upadku Super Lasek, gdzieś coś się zacięło i klub już się nie rozwija.
Rzuca się w oczy bardzo duży ubytek aktywnych graczy w Powerful ladies. Pisałam, że w zeszłym miesiącu był to najwyżej notowany klub spośród tych, których klubowy poziom nie przekracza 150 punktów i ta pozycja rzeczywiście okazała się trochę na wyrost. Teraz nastąpiła korekta, ale klub rozwija się w miarę dobrym tempie, więc szansa na poprawę jest.
Niepokojąco wygląda sytuacja Czarodziejek, które już drugi miesiąc spadają wyraźnie w rankingu i z dziesięciu aktywnych osób zostało już tylko pięć. Trzy wolne miejsca czekają na zagospodarowanie.
Nie radzą sobie w gronie aktywnych klubów ♥Crazy Unicorns♥, nowy klub który po raz pierwszy pojawił się w zeszłym miesiącu. Straty kolejnych aktywnych osób spowodują, że klub na powrót stanie się niczym nie wyróżniającym się klubem Areny Mody.

Kluby które zyskały najwięcej aktywnych graczy w sierpniu:
1. ♛ REVOLUTION ♛ - 8 aktywnych osób więcej.
2. Imagine, Panterki - 7 aktywnych osób więcej.
3. Gwiazdy, Cuba Libre - 6 aktywnych osób więcej.

Najbardziej rzuca się w oczy świetny wynik Panterek, które już drugi miesiąc z rzędu zyskują wiele. 15 osób w dwa miesiące to wynik który nie zdarza się często. Całkiem nieźle też Cuba Libre, trzy osoby więcej i klub byłyby po raz pierwszy w dziesiątce najbardziej aktywnych na Arenie. Tyle samo zabrakło również Panterkom.

Kluby które straciły najwięcej aktywnych graczy:
1. [CENZURA] - 11 aktywnych osób mniej.
2. Powerful ladies - 7 aktywnych osób mniej.
3. Black Diamonds - 4 aktywne osoby mniej.

Po ostatnim sukcesie, czyli uzbieraniu 42 aktywnych graczy w ciągu jednego miesiąca, co jest rekordem Areny Mody, [CENZURA] zrobiła teraz głęboki wydech, który niemal zdmuchnął ich z podium. Ostatecznie utrzymały trzecie miejsce, ale w czołówce zrobiło się bardzo gęsto - pomiędzy drugimi Ślicznotkami, a szóstymi Super ZgAgami było w tym miesiącu tylko trzy aktywne osoby różnicy.

Na koniec dwa słowa o pomyśle nagradzania klubów diamentami do skarbonki za prezentowaną aktywność. Niestety nasz admin nie ma uprawnień, aby coś takiego wprowadzić, w końcu ranking to nie jest oficjalny konkurs, gdzie nagrodami są diamenty. Sprawa została więc zgłoszona przez admina (no już ponad miesiąc temu) do centrali "o pozwoleństwo" ;) ale wiadomo jaką centralę mamy, raczej nie można oczekiwać pozytywnej odpowiedzi w takiej materii. Właściwie to nie można oczekiwać żadnej odpowiedzi ;) Trzeba więc założyć, że niestety ten temat upadł i nawet jakiś symbolicznych nagród nie uda się wywalczyć. Wszystko wskazuje więc na to, że miejsce w rankingu pozostanie tylko satysfakcją z dobrej kondycji klubu osób, które codziennie dbają o jego rozwój :thumbup:

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 31 sierpnia 2017, godzina 16:30. W nawiasach najbardziej aktywne pary osób w każdym klubie. Jeżeli ktoś was często wyzywał na pojedynki podczas eventu, zapewne go tutaj znajdziecie ;)

1. LANCÔME 38 (julka natalka, EsmaA)
2. Ślicznotki 32 (LadyUlcia, Behatunia)
3. [CENZURA] 31 (valorie, Akemi)
4. UNDERGROUND 30 (SashaZZ, Tįįlį)
5. Gwiazdy 29 (Bones, królewnad)
6. Super ZgAgi 29 (Amantis, HIACYNTAAA)
7. Imagine 27 (madzia87, Madelaine)
8. ♛ REVOLUTION ♛ 25 (48Mira, ℓιℓℓу)
9. Wariatki 23 (Roksana93, Belleuse)
10. Rising Suns 23 (Agaa, Bluszczyk)
11. Kogel~Mogel 23 (Tyna4536, Mikaxx)
12. MUSZKIETERKI 21 (Maria de Casino 333, ALICEssi)
13. Cuba Libre 20 (Ms.Alex, AshlynN)
14. Panterki 20 (Panikotka, weronika233)
15. LOVELINESS 17 (FELICJANA, Rybcia)
16. Fashion Club 17 (popopo, Marii)
17. Bellissima 17 (Candy, Nakahed)
18. Boginie Miłości 16 (Anachonia, ole_na)
19. Loża Szyderców 16 (Anastazja100, Xass)
20. NIEGRZECZNE 14 (Sirbella, shelly_vii)
21. Wojowniczki 12 (Antiba, werajna)
22. Beautiful Women 11 (newa17, catchadream)
23. Gladiatorki 11 (Manti, Alisa2601)
24. Amazonki 11 (Gossip Girl, Voodoo24Dolls)
25. Seksowne 11 (Riella, Ola0000)
26. Marzycielki 11 (Mysza776, Laurie)
27. Mystificity 10 (AZARDA, Virago)
28. Compelling 10 (Milva, eve23)
29. Haven 10 (Ginevra, Lunathic)
30. Tequila Fire 10 (Mesmerize, Greeta)
31. niepokonane 10 (Rainbow Inferno, fgj)
32. Archeo 9 (aduś, Ninsonx3)
33. Powerful ladies 9 (Georgina, Edyta92)
34. Fallen Angels 9 (Asia92As, alhone)
35. Tygryski 9 (WENUS42, Szusza)
36. DZIUBASKI 8 (Lianna, Yasmine)
37. Night Club 8 (Ariizona, Arianna)
38. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 8 (ununumi, ChybaMonika)
39. Stylish Women 7 (Valkiri Min, Janiana)
40. Flawless 7 (wincentyna111, -paulinaxd-)
41. 4YOU 7 (Jutka, Iza29)
42. City of Angels 7 (Karelaine, Chiislit)
43. ۞ Legendarne ۞ 6 (Scarlett303, Jassminett)
44. Royal Girls 6 (Mililka, Nova)
45. Amazing Girls 6 (Olvido, dolist)
46. Agentki 6 (Mała blondi, Surya)
47. Niepowtarzalne ♥ 6 (Iga01, Kalena)
48. ♥ Naznaczone ♥ 6 (Szmaragd, Dark of Night)
49. BestOfTheBest 6 (Kitty5252, xjeloneek)
50. Black Diamonds 6 (mimimi, _Sissi_)
51. Moonlight Shadow 6 (Zuza Dzikaglista, PerrieEdwards)
52. Rodzina Adamsów 5 (Cinderblox, morticia7)
53. LADY GLAMOUR 5 (baniaczq, Megan Gates)
54. Diamond Queens 5 (Ahreum, Boombayah)
55. I Promise You 5 (Kabi, nadim)
56. Ellite 5 (ania_2532, martuskap1)
57. Girl gang 5 (DajanaxD, Ana13)
58. Vampires 5 (peeezunia, PANDORA1)
59. This Is War 5 (marmimika, Mikomi-chan)
60. νєяу иι¢є gιяℓ 5 (Unica, Sansetka)
61. Czarodziejki 5 (Elżbieta -PL, Kim_Kardashian)
62. Sweet Home 5 (Konwalilia, Korinn)
63. ♥Crazy Unicorns♥ 4 (Eurael, Becia)
64. Raven Tail 4 (liko098765, metok6)
65. ★ The Dream ★ 4 (carinna, lexixd)
66. Lovely girls♥ 4 (ALICE2321, Ritax)
67. Laseczki 4 (__Patricia__, Talula1)
68. MAGICZNE 4 (meeelisssa, MissFangss)
69. Revival 4 (Allyson_Carson, Zonia)
70. TOTALNA MAGIA 4 (Levicorpus, Musetherock)
Ostatnio zmieniony 3 wrz 2017, o 19:49 przez LaFemmeNikita, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 3 wrz 2017, o 19:29

Wiadomo w wakacje mniejszy tłok, a tutaj takie zaskoczenie. 8o
Niektórzy czerpali z uroków lata i wakacji, a inni pracowali w grze nad rankingiem, aby klub dobrze wypadł. :P
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Berpalla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2013, o 07:26

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Berpalla » 3 wrz 2017, o 20:05

"Nie mogę czerpać z uroków lata i wakacji, bo muszę zrobić 23 pojedynki dziennie na arenie"? :P

Taka sytuacja. Dobrze wiedzieć, że jedno drugie wyklucza :P

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 paź 2017, o 14:53

Miesiąc temu skończyły się wakacje, więc wrześniowy ranking powinien być całkiem ciekawy i przynieść sporo zmian. Zobaczyć będzie można kto poszedł do szkoły ;) Tym razem, aby być w rankingu 1000 aktywnych graczy na Arenie Mody należało rozegrać średnio 20 pojedynków dziennie, czyli o trzy mniej niż w sierpniu. Miesiąc był więc dość wyluzowany.

Podium jest "nudne". Żartuje oczywiście ;) ale po raz pierwszy zdarzyło się, że podium zupełnie się nie zmieniło. Tak jak w zeszłym miesiącu złoto dla LANCÔME, srebro dla Ślicznotek, brąz dla [CENZURY]. LANCÔME nie opuszcza podium już od siedmiu miesięcy, Ślicznotki od trzech, a [CENZURA] od pół roku. Mimo, że ścigającym klubom do podium zazwyczaj brakuje jednego, dwóch aktywnych graczy, postawić tą "kropkę nad i" i dogonić kluby pierwszej trójki łatwo nie jest.

W pierwszej dziesiątce wyraźnie do góry Imagine, jeszcze lepiej Rising Suns. Gorzej natomiast dzieje się w Gwiazdach, przy których należy odnotować 5 aktywnych osób mniej. Mamy również debiutanta - po raz pierwszy w gronie dziesięciu najlepszych klubów Areny Mody witamy Lożę Szyderców. Klub ten ma 47 członków, więc jeszcze rezerwy są na lepszy wynik, ale to chyba jeszcze nie teraz i utrzymać się w dziesiątce do kolejnego miesiąca na pewno nie będzie łatwo. Dziesiątkę za to po raz kolejny opuściło ♛ REVOLUTION ♛ i to aż na 20 miejsce. Tak fatalnie w tym klubie nie było jeszcze nigdy. Obecnie ♛ REVOLUTION ♛ jest w stanie wystawić 13 graczy reprezentujących przyzwoitą aktywność, a mogło być nawet tylko 12, gdyż pani Chanta de Plaisir załapała się na jedno z ostatnich miejsc w TOP1000. W klubie są aż cztery wolne miejsca. Bardzo słabo... bardzo, zwłaszcza gdy patrzy się na dostępne "energetyczne" puchary klubu. Nikt nie chce grać w ♛ REVOLUTION ♛ ?

Tym razem ranking liczy 69 pozycji i jest krótszy o jedną pozycję. Siedem klubów opuściło zestawienie, powróciły cztery i mamy jeszcze dwa nowe kluby notowane po raz pierwszy. Zacznijmy od klubów które już nie są aktywne. Trzeba przyznać, że spadek aktywności był dość spektakularny. Klub ♥Crazy Unicorns♥ który w zeszłym miesiącu miał czterech aktywnych graczy, tym razem nie miał nawet jednego! Najlepsi odeszli do lepszych klubów. Podobnie klub TOTALNA MAGIA, który był chyba tylko taką wakacyjną zabawą. W ★ The Dream ★ na placu boju pozostała tylko liderka lexixd, mimo, że klub liczy aż 41 graczy. Klub Lovely girls♥ który jest jeszcze słabym klubem, mimo reklamowania tutaj na forum przez panią Anadil, nie tylko nie znalazł nowych członków, ale nie umiał utrzymać aktywności dotychczasowych. Jednorazowo popisały się ♥ Naznaczone ♥, w zeszły miesiącu debiut z sześcioma aktywnymi osobami, w tym miesiącu aktywne były już tylko dwie. Po raz kolejny nie były w stanie utrzymać się w rankingu MAGICZNE z których aktywni gracze odchodzą do silniejszych klubów. Ostatni spadkowicz, chyba najlepszy z tej grupy to ۞ Legendarne ۞, gdzie jest już pięć wolnych miejsc do zagospodarowania. Taka ciekawostka... Część klubów dodaje do swojej nazwy znaki specjalne, np. serduszka. Zauważcie, że z siedmiu klubów które opuściły ranking, aż pięć ma właśnie w nazwie takie specjalne znaki. Przynoszą pecha chyba, a może takich klubów nie traktuje się poważnie, myśląc, że założyły je dzieci które muszą sobie serduszko czy inny symbol dodać do nazwy klubu...

Teraz kluby które powróciły do rankingu. Najwyżej na 42 pozycji z 7 aktywnymi graczami meldują się Czekoladki. Mocny powrót, bo to najlepsze miejsce w historii tego klubu. Takie "pokazy mocy" często są jednorazowe i dalej kluby już się nie rozwijają, ale miejmy nadzieję, że z Czekoladkami tak nie będzie i nie jest to jednorazowy wyskok. Po czterech miesiącach posuchy powróciły do aktywnej gry również Trendy Girls, ale to prawie na pewno jednorazowa sytuacja. Klub ma aż 10 wolnych miejsc, prędzej aktywni gracze odejdą stamtąd do lepszych klubów niż uda się je zapełnić. W zeszłym miesiącu po raz pierwszy ranking opuściła Moda i Styl. Teraz udało się wrócić, ale tylko z pięciom aktywnymi zawodnikami. Tutaj również sytuacja nie wygląda zbyt dobrze, co prawda w klubie jest komplet, ale co z tego skoro ci gracze nie grają. Nie ma osoby która zrobiłaby tam porządek, więc przed kolejnym spadkiem trudno będzie się obronić. Powróciły do rankingu GLOW OF PEARLS, dwa miesiące nieobecności niewiele zmieniły w klubie, rekrutacja dalej kuleje. Nie można się spodziewać solidnej gry z ich strony.

Dwa nowe kluby które witamy po raz pierwszy to Glamour oraz Gold Angels. Glamour do tej pory były klubem który zupełnie się nie wyróżniał, liderki chyba postanowiły wziąć się jednak do pracy, przyjęto sporo nowych członków i są pierwsze efekty. Jak to się dalej potoczy wszystko zależy od tego jak długo zapał nie opuści kierownictwa klubu. Gold Angels natomiast to świeży klub, stworzony w lipcu tego roku. W lipcu miał jednego aktywnego gracza, w sierpniu trzech, we wrześniu czterech, jest więc powolny progres. Jednak Gold Angels sprawia wrażenie niezbyt poważnego przedsięwzięcia. Jeżeli w opisie klubu przeczytamy takie zdanie: "Składka 2 do 5 szmaragdów co poniedziałek diamentów nie trzeba chyba że poproszę." to wiadomo, że szybkiego rozwoju nie będzie ;)

Z ciekawostek rankingowych:
1. Cuba Libre po raz kolejny poprawiła swój rekord. Dwunaste miejsce w zestawieniu to ich nowy najlepszy wynik. Zabrakło tylko jednej aktywnej osoby by przegonić Lożę Szyderców i znaleźć się w pierwszej dziesiątce.
2. Compelling w marcu tego roku zanotował drastyczny spadek w rankingu. Klub był w okolicach 60 miejsca i miał tylko garstkę aktywnych graczy, których było można policzyć na palcach jednej ręki. Dziś z powrotem wspina się na wyżyny. Trzynaste miejsce jest ich najlepszym wynikiem i przykładem, że można przywrócić klub do życia.
3. Swoje osiągnięcia poprawiają również Gladiatorki. Udało się awansować o osiem pozycji i 15 miejsce jest aktualnym rekordem tego klubu, a są jeszcze wolne miejsca dla aktywnych graczy.
4. Bardzo źle dzieje się ostatnio w MUSZKIETERKACH. Trzeci kolejny miesiąc obniżają loty i już powoli zapominamy, że ten klub bywał w pierwszej dziesiątce.
5. Boginie Miłości również nic nie robią sobie ze spadku aktywności w swoim klubie. Kolejne miejsce w dół i kolejne dwie osoby przestały grać. Pozostaje już tylko 14 aktywnych.
6. Najlepszy swój wynik osiągają Marzycielki. W sierpniu pula aktywnych graczy powiększyła się u nich o trzy osoby, teraz doszły dwie kolejne aktywne. Dwudzieste pierwsze miejsce staje się nowym rekordem tego klubu.
7. Założony w kwietniu Girl gang który debiutował w rankingu w czerwcu, świetnie daje sobie radę wśród bardziej doświadczonych klubów. Aktualnie może pochwalić się 9 aktywnymi osobami i nowym rekordem na 34 miejscu.
8. Pogłębia się kryzys w Stylish Women. Klub powoli, ale systematycznie traci na znaczeniu. Od czerwca jest to już 18 miejsc w rankingu i czterech graczy mniej.
9. Dosłownie identyczna sytuacja jest w Amazing Girls. Również od czerwca obsunęli się w rankingu 18 miejsc i również stracili czterech graczy. Śledzą Stylish Women czy jak?

We wrześniu najwyraźniej awansowały kluby:
1. Ellite - 33 pozycje, 6 aktywnych osób więcej
2. Laseczki - 24 pozycje, 3 aktywne osoby więcej
3. Girl gang - 23 pozycje, 4 aktywne osoby więcej
4. Diamond Queens - 21 pozycji, 4 aktywne osoby więcej
5. LADY GLAMOUR - 18 pozycji, 4 aktywne osoby więcej
6. Compelling - 15 pozycji, 7 aktywnych osób więcej

Bardzo dobry wynik Ellite które pozbierały się w końcu i pokazały dobrą aktywność, bo przez ostatnie miesiące było z tym średnio. Awans o 33 pozycje jest drugim największym jaki dokonał się w historii rankingu. Rekord należy do Mystificity które awansowały o 41 miejsc w maju tego roku.
Oddech złapały również Laseczki w których było już bardzo źle. Wreszcie usunięto nieaktywnych graczy i "zatrudniono" nowych którzy już pomogli podnieść klub aż o 24 pozycje.
Cieszy dobra postawa Diamond Queens oraz LADY GLAMOUR które powróciły do rankingu w sierpniu i nie spoczęły na laurach tylko jeszcze bardziej poprawiły swoje wyniki. Póki co byt tych klubów w rankingu wydaje się zapewniony.

Najwięcej pozycji we wrześniu straciły:
1. Panterki - 33 pozycje, 14 aktywnych graczy mniej
2. Night Club - 32 pozycje, 4 aktywnych graczy mniej
3. Niepowtarzalne ♥ - 20 pozycji, 2 aktywnych graczy mniej
4. Powerful ladies - 17 pozycji, 4 aktywnych graczy mniej
5. Mystificity - 14 pozycji, 3 aktywnych graczy mniej
6. niepokonane - 13 pozycji, 3 aktywnych graczy mniej

Ufff... 14 aktywnych osób mniej? Wchodzę by obejrzeć czy pół klubu odeszło z Panterek, ale nie. Wolne są tylko trzy miejsca. Co prawda zdarzały się już tutaj bardziej bardziej spektakularne spadki aktywności, kiedyś z ♛ REVOLUTION ♛ w jeden miesiąc odparowało 17 aktywnych graczy, ale 14 to też jest niecodzienny widok. Dobrze już szło w Panterkach przez ostatnie dwa miesiące, ale teraz widać, że mobilizacja w klubie była jednorazowa. Klub jak widać dopadła tak zwana Mystificitówka czyli aktywność tylko w miesiącach, gdy jest event z prezentami, co od wielu miesięcy praktykowane jest w klubie Mystificity właśnie. Chyba jednak nie warto ciągnąć za uszy graczy którzy nie chcą grać, Panterki pozostaną klubem przeciętnym.
Bardzo słabo również w Night Club, który rzutem na taśmę utrzymał się w rankingu. Zapał, aby rozruszać klub najwyraźniej wygasł, a sił starczyło tylko na trzy miesiące. Wyrzucanie graczy z klubu po siedmiu dniach braku aktywności jest wskazane, ale od tego lepiej nie będzie, bo teraz jest osiem miejsc które trzeba zagospodarować osobami dającymi nadzieję na aktywną grę. W dobrych klubach ten proces trwa cały czas.
Niepowtarzalne ♥, kolejny klub z symbolem serduszka w nazwie szoruje po dnie rankingu. Już w zeszłym miesiącu sygnalizowałam, że jest źle, ale chyba w Niepowtarzalnych ♥ uznali, że jeszcze mają czas. Strata kolejnej osoby będzie się równała zniknięciem tego klubu z zestawienia. To byłby chyba pierwszy klubu z czterema pucharami który wypadłby z rankingu.
Z Powerful ladies odeszła spora grupa aktywnych osób i od razu widać gwałtowny spadek tego klubu. Pozostało siedem wolnych miejsc i bez porządnej rekrutacji przyszłość rysuje się w szarych barwach.
Drugi miesiąc z rzędu obniżają loty niepokonane. Tragedii jeszcze nie ma, klub był czasami w gorszych opałach, ale gdy z 50 graczy w klubie, aktywnie gra tylko siedem to znaczy, że niektórzy się tam chyba zasiedzieli...

Kluby które zyskały najwięcej aktywnych graczy we wrześniu:
1. Rising Suns - 8 aktywnych osób więcej
2. Compelling - 7 aktywnych osób więcej
3. Ellite - 6 aktywnych osób więcej

Rising Suns mają obecnie 31 aktywnych graczy co jest ich nowym rekordem. Wydawało się, że nie są w formie, w sierpniu ledwo utrzymały się w pierwszej dziesiątce, a teraz okazuje się, że to była tylko chwila słabości. Rising Suns to jeden z niewielu klubów który lepsze wyniki osiąga właśnie wtedy, gdy nie ma eventu z prezentami.

Kluby które straciły najwięcej aktywnych graczy:
1. Panterki - 14 aktywnych osób mniej
2. ♛ REVOLUTION ♛ - 12 aktywnych osób mniej
3. MUSZKIETERKI - 7 aktywnych osób mniej

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 30 września 2017, godzina 20:00.
1. LANCÔME 38
2. Ślicznotki 34
3. [CENZURA] 34
4. Super ZgAgi 33
5. UNDERGROUND 32
6. Imagine 32
7. Rising Suns 31
8. Gwiazdy 24
9. Wariatki 22
10. Loża Szyderców 20
11. Kogel~Mogel 19
12. Cuba Libre 19
13. Compelling 17
14. LOVELINESS 16
15. Gladiatorki 16
16. Fashion Club 16
17. Bellissima 16
18. MUSZKIETERKI 14
19. Boginie Miłości 14
20. ♛ REVOLUTION ♛ 13
21. Marzycielki 13
22. Amazonki 11
23. Ellite 11
24. Seksowne 11
25. NIEGRZECZNE 10
26. Tygryski 10
27. Fallen Angels 10
28. DZIUBASKI 10
29. Beautiful Women 9
30. Wojowniczki 9
31. Archeo 9
32. Royal Girls 9
33. Diamond Queens 9
34. Girl gang 9
35. LADY GLAMOUR 9
36. Haven 8
37. Tequila Fire 8
38. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 8
39. Flawless 7
40. Mystificity 7
41. Agentki 7
42. Czekoladki 7
43. Laseczki 7
44. niepokonane 7
45. Moonlight Shadow 7
46. Black Diamonds 7
47. Panterki 6
48. 4YOU 6
49. Stylish Women 5
50. Powerful ladies 5
51. Amazing Girls 5
52. City of Angels 5
53. Sweet Home 5
54. Trendy Girls 5
55. νєяу иι¢є gιяℓ 5
56. Glamour 5
57. Czarodziejki 5
58. I Promise You 5
59. Moda i Styl 5
60. BestOfTheBest 5
61. GLOW OF PEARLS 4
62. This Is War 4
63. Rodzina Adamsów 4
64. Gold Angels 4
65. Raven Tail 4
66. Revival 4
67. Niepowtarzalne ♥ 4
68. Vampires 4
69. Night Club 4

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 3 paź 2017, o 14:58

Poprzedni post okazał się na tyle długi, że muszę napisać kolejny, bo forum nie pozwoliło na wysłanie aż tak długiego ;)

Przy okazji ostatniego rankingu dodałam przy każdym klubie pary najbardziej aktywnych osób. Okazało się, że kilka z tych osób dostało propozycję zmiany klubu na silniejszy i z niej skorzystało. Tym razem dodam więc listę pięćdziesięciu najbardziej aktywnych graczy we wrześniu którzy do dziś pozostają bez klubu lub są członkami słabszych klubów, nie łapiących się do rankingu. Może ktoś z nich będzie chciał zmienić klub lub w końcu do jakiegoś przystąpić. Na pewno tak aktywne osoby byłyby cennym wzmocnieniem mimo, że nie wszystkie mają wyśrubowane statystyki. Cóż, każdy w końcu kiedyś zaczynał od zera i może warto dać szansę nawet tym którzy mają gorsze statystyki, ale grają aktywnie.

1. Alisa2601 - staty ok. 145, bez klubu
2. Riina - staty ok. 105, bez klubu
3. Victoriana - staty ok. 130, klub Cukierkowe
4. Mirre - staty ok. 105, klub FirstClassLady's
5. monika199420 - staty ok. 80, bez klubu
6. HankaZośka - staty ok. 110, klub FirstClassLady's
7. zdziszka - staty ok. 105, bez klubu
8. Ewelina1354 - staty ok. 80, klub Sunny Lady
9. AAndziaa - staty ok. 110, bez klubu
10. Elleo - staty ok. 45, bez klubu
11. AuroraMulder - staty ok. 175, klub clair de lune
12. fiorella polonia - staty ok. 115, bez klubu (gracz z Włoch)
13. mkamila - staty ok. 55, bez klubu
14. Ostentacja - staty ok. 145, bez klubu
15. Ancia 11 - staty ok. 65, bez klubu
16. Jackie Brown - staty ok. 220, klub Gold Stars
17. Miley Abel - staty ok. 170, klub Red Lipstick
18. Dianulka 123 - staty ok. 110, bez klubu
19. Lianna - staty ok. 65, bez klubu
20. kasiulka24 - staty ok. 105, bez klubu
21. Ronnii - staty ok. 180, klub ♥Čarodějky♥
22. Kunegunda - staty ok. 100, bez klubu
23. Scarlett303 - staty ok. 105, klub ۞ Legendarne ۞
24. heti - staty ok. 95, bez klubu
25. _DoMa_ - staty ok. 130, bez klubu
26. SashaDelGrey - staty ok. 175, klub Queens
27. Tham-Irys - staty ok. 115, bez klubu
28. Angi17 - staty ok. 145, klub Sexy High Heels♥
29. Rosolek - staty ok. 205, klub Chupa-Chups
30. AnitaEs - staty ok. 135, klub Once Again
31. Logitech - staty ok. 85, bez klubu
32. Matea - staty ok. 35, bez klubu
33. Gagi - staty ok. 140, bez klubu
34. Narcyssa - staty ok. 125, klub REZERWISTKI
35. AelitaLyoko - staty ok. 50, bez klubu
36. Kinga_22 - staty ok. 175, klub Chilli Peppers
37. Shira_ - staty ok. 130, bez klubu
38. Veronica Blair - staty ok. 115, bez klubu
39. Olciaczek - staty ok. 50, bez klubu
40. Izabella Smart - staty ok. 100, klub JOKERKI
41. Rin Pestis - staty ok. 80, bez klubu
42. ROKSANA 2 - staty ok. 90, bez klubu
43. Gaya_p - staty ok. 200, klub progreSs
44. Karmenitta - staty ok. 160, klub Queens
45. Ania85 - staty ok. 85, klub Pretty Womens
46. sandra2552 - staty ok. 60, klub igrzyska śmierci
47. bellla711 - staty ok. 75, klub Once Again
48. Kunegunda96 - staty ok. 115, klub Blackberry
49. anna99 - staty ok. 190, klub REZERWISTKI
50. Tosiunia1 - staty ok. 75, klub Slytherin.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 3 paź 2017, o 15:00

Już się bałam, że jesteś tak zagoniona, że nie dałaś rady... Cieszę się, że jednak jest coś do poczytania :)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 12 paź 2017, o 19:49

Cześć
Ranking za miesiąc wrzesień był już ostatnim zestawieniem w moim wykonaniu. Myślę, że pomysł już się trochę "przeżył" i chyba czas powiedzieć wystarczy. Mam nadzieję, że przez te 15 miesięcy pomogłam kilku niezdecydowanym osobom w znalezieniu aktywnego klubu w grze i mimo wszystko są zadowoleni z wyboru.

Dla zainteresowanych, historia aktywności klubów w jednym obrazku (klik w obrazek aby powiększyć):
http://i67.tinypic.com/2413wp1.jpg

Awatar użytkownika
Amelya
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 9 lut 2014, o 13:17

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amelya » 12 paź 2017, o 20:43

To było świetne doświadczenie dla mnie i "mojego" klubu. Bardzo dziękuję Ci za rzetelność i subiektywność w sporządzanych raportach, i choć ta przygoda, do której nas zaprosiłaś 15 miesięcy temu, już się kończy, uważam, że była jednym z najciekawszych "eksperymentów" na tutejszym forum.
Cieszy mnie też to, że nasz względnie młody, rozwijający się klub przez ostatnie pół roku utrzymał się na podium i pobił także rekord aktywności! 8) Jestem bardzo dumna z naszego zaangażowania, a dzięki tym raportom mogłyśmy jeszcze lepiej sprawdzić potencjał klubowiczek. W imieniu klubu, chcę Ci podziękować za włożoną pracę w tworzenie tych comiesięcznych podsumowań i pokazanie nam aktywnego klubu... :thumbsup:

Pozdrawia Cenzurka :love:

ODPOWIEDZ