Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 7 cze 2018, o 07:53

A myślisz, że kto robił ten ranking? Nasza klubowiczka, gracz jak każda inna dziewczyna. I nie było żadnego sterowania rankingiem i innych cudów. Jedne miesiące były dla klubu lepsze, inne gorsze, bo niczego nie da się "ustawić". Jeśli robisz coś uczciwie, to wychodzi tylko to co faktycznie jest w rankingu, a cudów nie ma i nikogo się do aktywności nie zmusi. Są gracze aktywni i ci są aktywni zawsze, ale są tacy co wejdą w ranking, popatrzą i idą dalej, bo im się nie chce. Zobacz, że w tym miesiącu brakuje opisu i bez niego to już nie to samo, jednak została tabelka. Mnie się zawsze najbardziej podobało to, że opisując dokonania klubów można zachować bezstronność, mimo, że samemu jest się członkinią jednego z nich. Przecież jak u nas coś nie wyszło, to też było wyraźnie zaznaczone, że Under zrobił coś nie tak, że ten miesiąc był nie najlepszy. Dało się? dało. Skoro jedna osoba może być uczciwa i bezstronna, to dlaczego inna nie? Z rankingiem zapewne będzie tak jak z innymi fajnymi rzeczami na forum, pokryje się kurzem, a za jakiś czas przestaniemy pamiętać, że w ogóle taki ranking był.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 7 cze 2018, o 08:40

Nie wydaje mi się aby ktoś za darmochę był skłonny poświęcać swój prywatny czas i pisać jakiś tam ranking, ale jeżeli znajdzie się chętny to ja zapraszam.
Camelie pisze:Na upartego bez opisu to nie jest aż tak dużo roboty. Wystarczy nagrać filmik z ekranu z rankingiem miesięcznym potem przeanalizować go z listą klubów i ich logami a następnie podliczyć ile jest osób z danego klubu. Wrzucić to w excela i na bloga. 3h roboty.
Ja robiłam screeny każdej strony rankingu, dużo łatwiej się tym później operuje. Niestety ranking w grze zawiera nick gracza i tylko logo klubu który reprezentuje (bez nazwy klubu) co trochę utrudnia potem zadanie gdyż kilka klubów ma takie samo logo np. Fashion Club i Czekoladki, Laseczki i Pretty, Panterki i Shape Line, Bellisima i ღCHANELღ, Wariatki i Librarians itd., itd. Trzeba potem "ręcznie" sprawdzić do którego klubu należy gracz. Po dwóch latach praktyki to już potem się wie bez sprawdzania ;)
Camelie pisze:byłoby to bardzo niesprawiedliwe gdybym miała oceniać inne kluby
Tak, a ja oceniałam kluby i jakoś sprawiedliwie było ;) Przez tyle czasu to chyba każdy dostał jakąś pochwałę i jakiś opieprz, ale o dziwo nie przypominam sobie, aby ktoś miał jakieś pretensje.
Camelie pisze:albo sprzedawać swoim informacje który klub ma więcej aktywnych pań żeby tak ustawić ranking aby być na pierwszym miejscu
Jakie informacje chcesz sprzedawać, każdy rozgarnięty gracz, wie mniej więcej który klub ma dużo aktywnych graczy, a który mało. Bardziej ciekawe od ilości aktywnych graczy w klubie, są tendencje jakie klub wykazuje. Czy mu przybywa graczy aktywnych czy ubywa. Ranking dobrze pokazywał jak wypalają się kluby i jak w ich miejsce powstają nowe. Te nowe z kolei czy są w stanie przetrwać czy też były to chwilowe zbiorowiska aktywnych graczy. Jak kluby wpadały w kryzysy i wychodziły z nich lub nie. Dziś takim klubem w kryzysie są Wariatki i to jest ciekawe czy one się odbudują czy też ten klub będzie znaczył coraz mniej, aż w końcu niczym nie będzie się wyróżniał od przeciętnego klubu.
Szkoda, że ja nie wpadałam na pomysł i nie ustawiałam rankingu, aby mój klub był zawsze na pierwszym miejscu. A co, zawsze się można pomylić o te kilka aktywnych osób ;)
Camelie pisze:Ranking na forum zawsze był dobrym kołem napędowym dla klubów na AM. To była jak niepisana rywalizacja. Nie do sprawdzenia w ogólnodostępnych rankingach. Kluby rywalizowały między sobą o wysokie miejsca w tym rankingu bo to dawało im darmową promocję i hype a także pole do rozeznania, z których klubów się ucieka a w których może panować fajna atmosfera.
Nie zawsze. Sporej ilości graczy nie zależy na tym by być w aktywnym klubie, bo nie interesują ich rozmowy na klubowym czacie, wojny klubowe, dobre puchary czy klubowe konkursy. Wielu pojawia się w grze od przypadku do przypadku i dla nich jest obojętne w jakim są klubie.
W swojej praktyce spotkałam się nawet z przypadkami, że gracze boją się dojść do aktywnego klubu. Obawiają się, że w takim klubie wymagana jest aktywność na klubowym czacie, udział w konkursach klubowych, szybkie podnoszenie statystyk czy nawet obowiązkowe wpłaty diamentów do klubowej skarbonki. Wolą więc być w swoim nieaktywnym klubie gdzie mają święty spokój samotnika. Tymczasem dziś, wymagania nawet w dobrych klubach nie są wygórowane i każdy kto ma w miarę rozwinięte statystyki może w takim być.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 4 paź 2019, o 23:53

Ostatni ranking aktywności klubów powstał szesnaście miesięcy temu, w maju 2018 roku. Z samej ciekawości postanowiłam więc usiąść do tematu jeszcze raz i na przykładzie aktywności we wrześniu 2019 zobaczyć jak po tylu miesiącach przerwy wygląda aktywność klubów. Czy wszystkie kluby które dawniej były w czołówce dalej w niej są, ile solidnych nowych klubów pojawiło się na Arenie Mody, ile przestało być aktywnych lub w ogóle przestało istnieć. Już pierwsze pobieżne wyliczenia pokazały, że może być ciekawie, tak więc nie pozostaje nic innego jak zaprosić was na ranking po latach, taką małą "reaktywację" ;)

Osobom które pierwszy raz spotykają się z moim rankingiem wyjaśniam, że powstaje on na podstawie normalnie dostępnego w grze miesięcznego rankingu wygranych pojedynków. Jeżeli dany gracz na dzień 30 września znajdował się w tym liczącym 1000 miejsc rankingu to dał swojemu klubowi jeden punkt. Im więcej takich graczy tym klub jest oceniony jako bardziej aktywny. Aby dostać się do rankingu TOP1000 wygranych pojedynków we wrześniu i tym samym dać punkt swojemu klubowi, trzeba było rozegrać średnio przynajmniej 21 pojedynków dziennie.

Ranking uwzględnia tylko kluby które miały przynajmniej pięć aktywnych osób i liczy 59 pozycji. Jego opis zacząć wypada oczywiście od zwycięzcy. Niekwestionowanym liderem aktywności na Arenie Mody jest aktualnie klub Imagine. We wrześniu miał on aż 44 aktywnych graczy. Klub liczy 50 osób, więc łatwo wyliczyć, że tylko sześć osób w Imagine nie wykazało aktywności na przyzwoitym poziomie. Takiego wyniku nigdy wcześniej nie odnotowałam w rankingu, można więc powiedzieć, że Imagine dosłownie miażdży konkurencję. Dlaczego miażdży?
Klub LOVELINESS który był wiceliderem aktywności we wrześniu ma już tylko 34 aktywnych graczy, aż o 10 mniej od Imagine. Na tym poziomie to jest przepaść.
Trzecie miejsce przypadło stosunkowo młodemu (na tle pozostałych wyjadaczy) klubowi Red Roses i oni także mogą się pochwalić 34 aktywnymi osobami. Jest to dla nich duży progres, bo w ostatnich rankingach w marcu, kwietniu i maju 2018 roku miały około 25 aktywnie grających. Znaczy to, że klub nieustannie się rozwija i nie widać żadnych oznak wypalenia.

Kolejne miejsca w pierwszej dziesiątce należą do zawsze solidnych klubów UNDERGROUND, Super ZgAgi i Ślicznotek.
Siódme miejsce tym razem dla LANCÔME, klubu który przez 14 miesięcy od marca 2017 do maja 2018 był zawsze na podium najaktywniejszych klubów. Tym razem wynik trochę gorszy, do podium zabrakło dziewięciu aktywnych graczy, ale w niczym to nie zmienia faktu, że LANCÔME to dalej solidny i polecany klub.
Ósme miejsce natomiast to jedna z większych, a może największa sensacja tego zestawienia. To miejsce zajął klub Fallen Angels, który jeszcze rok temu niczym specjalnym się nie wyróżniał, a do ostatniego rankingu jaki robiłam w maju 2018 roku nawet się nie dostał! Taki typowy średni klub który miał swoje wzloty i upadki. Ich najlepszy wynik to 19 miejsce i 12 aktywnych graczy w lipcu 2016 roku, a teraz mogą się pochwalić 24 aktywnymi osobami. Klub ma już maksymalnie rozwiniętą popularność oraz gościnność i cztery puchary, może nie jakieś najlepsze, ale jednak. Jest też coś co mnie zaintrygowało w opisie tego klubu: "W sprawie fuzji z Fallen Angels pisz do Iskierka24". Czyżby to była recepta na sukces? Zawsze uważałam, że słabsze kluby jeżeli chcą coś znaczyć powinny łączyć siły i budować jeden silny klub, zamiast kilku nic nie znaczących "potworków" które jak szybko się pojawiają tak szybko znikają po wbiciu statystyk klubowych na 30-35 punkt. Jest tego na Arenie cała masa, widać tak działa presja, aby mieć coś swojego, a rozwinąć klub do odpowiedniego poziomu udaje się naprawdę niewielu.
Dwa ostatnie kluby które zamykają pierwszą dziesiątkę to także bez niespodzianek dwa solidne kluby - na miejscu dziewiątym Fashion Club, na miejscu dziesiątym Rising Suns.

Do pierwszej dziesiątki nie załapały się Wariatki. Klub który w zeszłym roku przechodził kryzys, teraz wygląda znacznie lepiej. Ktoś wreszcie postanowił ruszyć tam sprawy do przodu i w porównaniu z ostatnim rankingiem z maja 2018 klub wzbogacił się o osiem aktywnych osób. Póki co nie przełożyło się to jeszcze na pucharowe zdobycze, ale Wariatki stać na to by pokazać jeszcze pazur.
Na 12 miejscu uplasowały się Gwiazdy co jest ich normalnym poziomem, za to na 13 mamy pierwszą klubową nowość. Miejsce to zajmuje klub który powstał niedawno i nazywa się КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ. Mają 20 aktywnych osób na 37 ogółem w klubie czyli dobrze to wygląda. Przeglądając skład widać kilku solidnych graczy, wzbogaconych nowymi głodnymi gry. Klubowe statystyki na razie nie powalają i trzeba jeszcze dużo diamentów, aby klub КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ mógł znaczyć coś więcej. Czas pokaże czy te solidne podstawy posłużą do zbudowania czegoś większego czy też będzie to "nieudany eksperyment".
Mamy już opisane 13 pierwszych miejsc rankingu i tutaj trzeba zrobić dużą pauzę, bo o ile КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ miały 13 miejsce i 20 aktywnych osób o tyle zajmujące kolejną 14 pozycję Beautiful Women mają już aktywnych osób tylko 14 czyli aż o sześć mniej. Krótko mówiąc przepaść. Widać teraz, że te pierwsze 13 klubów bardzo uciekło pozostałym i Beautiful Women są pierwszym klubem który można zaliczyć już tylko do przeciętnych pod kątem aktywności.
Na podobnym poziomie co Beautfil Women są teraz także Seksowne, Bellisima, Royal Girls i Haven. Pomiędzy nimi przemyka się kolejny nowy klub założony w maju 2019 roku o nazwie Game of Thrones. Ładnie aktywny, ale w odróżnieniu od Krejzolek brak mu wyrazistych liderów, obeznanych już z tą grą. Jest tutaj tylko zaplecze, gracze z niższymi poziomami, które można bardzo szybko stracić, gdy klub nie będzie rozwijał się wystarczająco szybko. Oni wszyscy w miarę rozwoju swoich statystyk będą zachęcani i wyciągani do silniejszych klubów. Wszystko więc w rękach liderki Hanzei i dwóch wiceliderek, aby ich w Game of Thrones zatrzymać.
Doszliśmy w końcu do klubu który zamyka pierwszą dwudziestkę i tutaj też można być zdziwionym, bo miejsce to zajmuje [CENZURA], która baaardzo obniżyła loty. Wyparowało z tego klubu przez ostatnie 16 miesięcy aż 20 aktywnych osób! [CENZURA] z pierwszej dziesiątki nigdy nie wypadała, a teraz widać jakiś potężny kryzys o którym może nawet nikt by nie wiedział, gdyby ranking tego nie pokazał.

Trzecia dziesiątka to między innymi dwa kolejne debiuty w rankingu. Kluby Desirable oraz Rebelde. Obydwa na podobnym poziomie, choć Desirable to tegoroczny wynalazek, a Rebelde ma już prawie dwa lata na karku i do tej pory jakoś z tłumu się nie wyróżniał. Gdybym miała wybrać który lepszy, postawiła bym na Desirable, bo w krótkim czasie osiągnęły poziom na jaki Rebelde musiał długo pracować.
Oprócz debiutantów, w trzeciej dziesiątce znalazły się Boginie Miłości i Amazonki, dwa kluby które mają większe aspiracje, a i tak dopadła je przeciętność i straciły sporo aktywnych osób.
Pozostałe kluby w tej dziesiątce mogą być zadowolone ze swojego miejsca. City of Angels, ostatnio mocno promujące się i szukające nowych członkiń Trendy Girls, Black Onyx oraz Moonligh Shadow nigdy nie były tak wysoko w rankingu. O ile Black Onyx to w miarę nowy klub (powstał w kwietniu 2018 roku) o tyle pozostałe trzy z wymienionych to weterani Areny Mody i prawdę mówiąc nie wierzyłam, że po latach grania znajdą chęci by grać aktywnie, rozruszać swoje kluby, znaleźć nowych aktywnych graczy. Okazuje się, że jednak się da.
DZIUBASKI oraz Niepowtarzalne ♥, których aktywność nie zmieniła się w porównaniu z zeszłym rokiem, dalej prezentują swój zwyczajny poziom posiadając w swoich szeregach 9 aktywnych osób.

Kolejne miejsca od 31 do 40 czyli czwarta już dziesiątka na papierze prezentuje się wyśmienicie. Kogel~Mogel, ♛ REVOLUTION ♛, Panterki - wszystkie z maksymalnie rozwiniętymi statystykami klubowymi, dobrymi pucharami, aż się wierzyć nie chce, że to bliżej końca rankingu niż początku. Widać, że się nie chce, wypalenie takie, że te kluby, aż proszą się na cel dla Wariatek które chciałyby swój nowy komplet pucharów uzbierać.
Pomiędzy tymi wyblakłymi gwiazdami rozpycha się łokciami klub Exclusive. Zupełnie nowy, działa sobie trochę ponad cztery miesiące i ma tylko siedmiu graczy, ale wszyscy oni są aktywni! Widać nazwa klubu zobowiązuje. Chyba jeszcze nie było takiego przypadku na Arenie by klub liczył kilku graczy i wszyscy walczą aktywnie w pojedynkach. Nic tylko życzyć kolejnych tak aktywnych graczy w klubie.
W czwartej dziesiątce mamy jeszcze Compelling i ☆ Niξzαℓєżnξ ☆, dwa zespoły które kiedyś grały jednak na trochę wyższym poziomie i dysponowały lepszym składem, a teraz mają tylko siedem, osiem solidnych osób.
Miejsce które dla jednych jest porażką dla innych jest sukcesem. Glamour znalazł się dopiero trzeci raz w rankingu i nigdy nie miał siedmiu aktywnych graczy, a wydaje się, że stać ten klub jeszcze na trochę więcej, zwłaszcza gdyby udało się jeszcze podciągnąć klubowe statystyki do np. takich jakie ma plasujący się trzy miejsca niżej w rankingu Gold Stars. Gold Stars jest takim trochę dziwnym klubem. Dla ogromnej większości klubów blokadą w rozwoju jest właśnie zaporowa cena podnoszenia klubowych statystyk, a ten klub ma je na wysokim poziomie już całkiem spory czas, a mimo to nigdy się nie wyróżniał. Tak jakby ktoś zasponsorował rozwój klubu, a potem go porzucił. Gold Stars kilka lat wstecz miał 10-11 aktywnych osób, ale nigdy nie był w rankingu wyżej niż na 25 miejscu. W zeszłym roku zdarzały się miesiące, że wcale nie łapał się do rankingu. Mizerne puchary i dwa wolne miejsca świadczą, że w klubie dalej najlepiej nie jest, choć liderkę (agufa) można chwalić, jest jedną z najbardziej aktywnych osób na Arenie Mody.
Sweet Chilli i Marzycielki to ostatni przedstawiciele tej dziesiątki. Dla tych klubów to normalny poziom który utrzymują. Ja mawia klasyk: "szału nie ma", ale jest "stabilnie"...

Przedostatnia grupa klubów to miejsca 41-50 i właściwie nie da się tutaj nikogo pozytywnie wyróżnić. GLOW OF PEARLS, Diamond Queens, a zwłaszcza Loża Szyderców, Archeo i Cuba Libre zazwyczaj prezentowały się dużo dużo lepiej, a teraz spychane są na margines. Słabo prezentuje się także Sabat, a przecież po wbiciu statystyk klubowych na maksa ten klub powinien walczyć o wyższe cele. Tymczasem po sześć aktywnych osób w każdym z tych klubów to tyle co nic w porównaniu z dawnymi czasami.
Pośród nich znowu dwa kluby które po raz pierwszy pojawiają się w zestawieniu. Beautiful Angels i Kobiece Dusze to narazie słabe kluby i wiele osób pewnie o takich klubach nawet nie słyszało, że istnieją. Aktualni członkowie tych klubów też wcześniej na Arenie się nie wyróżniali. Beautiful Angels to klub już bardzo stary, założony w 2015 roku, zapewne pod inną nazwą. Kto dziś pamięta, że Haven nazywał się kiedyś egzotyczne, ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ to dawne Super Realistki, Diamond Queens to Girl's Generation (zawsze podobała mi się ta nazwa dla klubu), a nawet klubowi Kogel~Mogel zdarzyło się "dla jaj" na krótko zmienić nazwę na Kurnik sp. z o. o.
Zostawmy jednak nazwy klubów i przejdźmy dalej, bo w tej grupie jeszcze dwa kluby o których nie wspomniałam: This is War i Raj_Na_Ziemi. Pierwszy z tych klubów ma takie samo logo klubowe co ♛ REVOLUTION ♛, więc musiałam uważać by nie popełnić pomyłki licząc aktywność graczy z tych klubów. Ostatecznie okazało się, że ♛ REVOLUTION ♛ ma ośmiu aktywnych graczy, a This is War tylko dwóch mniej. Różnica prawie żadna. Logo takie same to i aktywność podobna ;) a tak na poważnie dla This is War te sześć aktywnych osób i 41 miejsce w rankingu to najlepszy dotychczasowy wynik, więc to niczym szczególnie nie wyróżniający się klub. Raj_Na_Ziemi miał trochę lepsze wyniki, był kiedyś w pierwszej trzydziestce rankingu, mógł pochwalić się ekipą 10 aktywnie grających osób. Dziś już nie stać ich na takie osiągi.

Ostatnie miejsca w rankingu to prawdziwy miks klubów na różnym poziomie rozwoju. Mamy tutaj klub 4YOU który aktywny był tak ze trzy lata temu, a potem to już tylko cztery maksymalnie pięć aktywnych osób i teraz też znalazł się w ogonie zestawienia.

Podobnie można by opisać klub niepokonane. Mamy MUSZKIETERKI które kiedyś były nawet w pierwszej dziesiątce rankingu (19 aktywnych osób), a dziś właściwie ich nie widać na Arenie.
Ledwo do rankingu załapał się νєяу иι¢є gιяℓ, klub w którym zaczynałam przygodę z Areną Mody. Pamiętam kilka wojen o puchary νєяу иι¢є gιяℓ z Fallen Angels. Dziś Fallen Angels jest w pierwszej dziesiątce najlepszych klubów, a νєяу иι¢є gιяℓ na krawędzi aktywności.
Wyższy poziom rok temu prezentowały również Agentki, dziś to tylko pięcioro aktywnych graczy.
W tej grupie mamy jeszcze kluby Queens i Pretty. Queens nigdy nie był klubem wyróżniającym się, ale jak spojrzymy na datę założenia lipiec 2013 rok to i tak trzeba im pogratulować, że balansując na krawędzi aktywności przez tyle lat ten klub potrafił utrzymać się na powierzchni i nie zniknąć całkowicie. O klubie Pretty mogę natomiast powiedzieć, że gdy po odejściu z νєяу иι¢є gιяℓ byłam członkinią klubu Laseczki denerwowało mnie, że Pretty mają takie samo klubowe logo co właśnie Laseczki. Uważałam, że to niedopatrzenie twórców gry, że pozwalają na takie coś. Każdy klub powinien mieć unikalne logo i nie powinny się one powtarzać, a skoro Pretty jest słabszym klubem niż Laseczki to on powinien to logo zmienić. Zabawne. Dziś to Laseczki są mniej aktywnym klubem. Nie ma ich w tym rankingu wcale.
W tej ostatniej grupie pojawia się jeszcze dwóch rankingowych debiutantów - kluby Reason i Apeiron. Jeżeli chodzi o Apeiron warto przeczytać opis klubu: "Jedynym wymogiem jest aktywność, 100-u dniowy brak aktywności powoduje usunięcie z klubu." :) Reason prezentuje się lepiej, ale to jeszcze długa droga, żeby coś poważniejszego z tego zbudować.

No dobra, to teraz kogo zabrakło w tym rankingu aktywności? Kogo tutaj brakuje z klubów które kiedyś dobrze lub chociaż przyzwoicie funkcjonowały, bo trochę jednak brakuje. Oprócz wspomnianych Laseczek, odpoczynek od gry zrobiły sobie NIEGRZECZNE, nie ma także Mystificity, nie ma Ellite, Stylish Women, Czarodziejek, BestOfTheBest, Flawless, klubu Moda i Styl, nie ma klubu Czekoladki, Girl gang, Rodziny Adamsów, nie aktywne są Tygryski, Wojowniczki, progreSs, Black Diamonds oraz Amazing Girls. Dziś te kluby mają średnio po dwie, trzy aktywne osoby, ale są też takie o których słuch całkiem zaginął. Zniknęły z gry kluby Night Club i Vampires (może zmieniły nazwy?), żadnego aktywnego gracza nie ma Tequila Fire podobnie jak klub ★ The Dream ★. Co ciekawe w tym ostatnim klubie mają dwa puchary i ani jednego aktywnego gracza. No nic tylko je brać.

Jak można podsumować sytuację z aktywnością klubów? Najważniejsza rzecz to ta duża wolna przestrzeń która utworzyła się pomiędzy 13 i 14 miejscem rankingu. Może to tylko przypadek, ale kiedyś ranking był dużo bardziej wyrównany, teraz wygląda na to, że mamy 12 silnych klubów plus КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ które załapały się do tej silnej grupy na ostatnim miejscu i potem długo nic. Tak jakby te trochę słabsze kluby poddały się i pogodziły z faktem, że nigdy nie dogonią czołówki, bo różnica jest już nie do odrobienia. Fallen Angels jednak jakoś dał radę, może więc uda się jeszcze komuś.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 4 paź 2019, o 23:54

W tabeli kolejno: nazwa klubu, ilość aktywnych graczy, strzałka pokazująca czy klub awansował czy spadł w rankingu wraz z liczbą o ile pozycji oraz ilość aktywnych graczy w klubie na plus lub minus w stosunku do ostatniego rankingu z maja 2018 roku.
NEW - nowy klub pierwszy raz w rankingu
RNEW - klub był już kiedyś w rankingu i do niego teraz powrócił

Ranking aktywności klubów, stan na dzień 30 września 2019 roku:
1. Imagine 44 ↔0 +2
2. LOVELINESS 34 ↑5 +4
3. Red Roses 34 ↑7 +8
4. UNDERGROUND 27 ↓2 -9
5. Super ZgAgi 27 ↓1 -5
6. Ślicznotki 26 ↑2 -4
7. LANCÔME 25 ↓4 -10
8. Fallen Angels 24 RNEW
9. Fashion Club 23 ↓3 -8
10. Rising Suns 22 ↑3 +1
11. Wariatki 22 ↑7 +9
12. Gwiazdy 21 ↓3 -7
13. КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ 20 NEW
14. Beautiful Women 14 ↑9 +3
15. Seksowne 14 ↑19 +5
16. Bellissima 13 ↑8 +1
17. Game of Thrones 13 NEW
18. Royal Girls 13 ↑1 0
19. Haven 12 ↑2 -1
20. [CENZURA] 11 ↓15 -20
21. City of Angels 11 ↑9 +1
22. Boginie Miłości 10 ↓6 -4
23. Trendy Girls 10 RNEW
24. Black Onyx 10 ↑8 0
25. Amazonki 9 ↓11 -10
26. Desirable 9 NEW
27. DZIUBASKI 9 ↑15 +2
28. Niepowtarzalne ♥ 9 ↑17 +2
29. Moonlight Shadow 9 RNEW
30. Rebelde 9 NEW
31. ♛ REVOLUTION ♛ 8 ↓20 -17
32. Sweet Chilli 8 ↑5 0
33. Panterki 8 ↓6 -3
34. ☆ Niξzαℓєżnξ ☆ 8 ↓5 -2
35. Kogel~Mogel 8 ↓23 -14
36. Glamour 8 RNEW
37. Compelling 7 ↓22 -11
38. Exclusive 7 NEW
39. Marzycielki 7 ↑8 +1
40. Gold Stars 6 RNEW
41. This Is War 6 RNEW
42. Archeo 6 ↓20 -6
43. Cuba Libre 6 ↓26 -8
44. Sabat 6 ↓8 -2
45. Kobiece Dusze 6 NEW
46. Raj_Na_Ziemi 6 RNEW
47. GLOW OF PEARLS 6 ↓9 -1
48. Loża Szyderców 6 ↓28 -7
49. Diamond Queens 6 ↓26 -6
50. Beautiful Angels 6 NEW
51. Reason 6 NEW
52. 4YOU 6 ↓9 -1
53. niepokonane 5 ↓14 -2
54. Queens 5 RNEW
55. MUSZKIETERKI 5 ↓24 -5
56. νєяу иι¢є gιяℓ 5 ↓15 -2
57. Agentki 5 ↓22 -3
58. Pretty 5 RNEW
59. Apeiron 5 NEW

I na koniec mała ciekawostka. Ile jest wszystkich klubów na Arenie Mody? Aktualnie 438 i pewnie powstanie jeszcze wiele nowych. Przeglądając te mniej znane trafiłam na coś takiego
http://g.arenamody.pl/guilds.php?id=607
Czy to nie samolubne podejście, tak w pojedynkę zrobić sobie maksymalne statystyki klubowe, gdy inni się męczą i latami nie mogą do tego dojść ;) ale przecież kto bogatemu zabroni ;)

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Lady_Blair » 6 paź 2019, o 03:38

Szczerze mówiąc mam mocno sceptyczne podejście do tego rankingu. Z jednej strony okej, że wgl taki istnieje, bo mniej więcej można się rozeznać co i jak, ale brakuje mi podkreślenia, że te zestawienia są bardzo poglądowe i przede wszystkim są na podstawie TYLKO 1 składowej, a przecież na siłę klubu wpływa ich dużo więcej. W tym omówieniu z 4 października jest oczywiście informacja na podstawie jakich danych powstaje ranking, ale już nie zostało napisane, że robienie pojedynków przez graczki to tylko jakaś część ich aktywności i może, ale NIE MUSI być czynnikiem, który świadczy o ich zaangażowaniu w grę, a tym samym o wpływie na aktywność całego klubu.
LaFemmeNikita pisze:
4 paź 2019, o 23:53
Kolejne miejsca od 31 do 40 czyli czwarta już dziesiątka na papierze prezentuje się wyśmienicie. Kogel~Mogel, ♛ REVOLUTION ♛, Panterki - wszystkie z maksymalnie rozwiniętymi statystykami klubowymi, dobrymi pucharami, aż się wierzyć nie chce, że to bliżej końca rankingu niż początku. Widać, że się nie chce, wypalenie takie, że te kluby, aż proszą się na cel dla Wariatek które chciałyby swój nowy komplet pucharów uzbierać.
Pomiędzy tymi wyblakłymi gwiazdami rozpycha się łokciami klub Exclusive.
Jestem z Klubu Kogel Mogel i nie nazwałabym siebie czy klubowych koleżanek wyblakłymi gwiazdami. Jesteśmy po prostu gwiazdami 8) :D. Ten ranking jest trochę krzywdzący dla takich klubów jak mój. Nowe graczki poszukujące klubu czy chcące go zmienić, trafiając na ten ranking mogą odnieść mylne wrażenie, że do niektórych klubów nie warto iść, bo są nieaktywne, nic się w nich nie dzieje, a dziewczyny to ospałe kocury, które nic nie robią. Jesteśmy na 35 pozycji w tym rankingu i zarzucane nam jest wypalenie. Nie potwierdzam :whistling:. Klub jest aktywny, chat tętni życiem.
Naliczono u Nas 8 aktywnych graczek i na 100% nie ma mnie w tej 8. Czy można w związku z tym nazwać mnie nieaktywną graczką? No raczej nie. Nawet na forum udzielam się regularnie. Od czasu jak pojawiła się aplikacja, można sobie kumulować energię na pasku i np. ja korzystam z tej opcji. Mój pasek z energią wygląda tak:
Obrazek
Nie robię praktycznie żadnych pojedynków (tylko czasem kiedy potrzebuję zrobić codziennik lub misję na przyjęciu), energię kumuluję na pasku i zużywam całą dopiero jak wchodzi event z prezentami.

Style gry są różne i trzeba wziąć to pod uwagę. Używane w omówieniu zdania, twierdzenia i wyciągane wnioski, tak jak napisałam wcześniej są według mnie krzywdzące dla aktywnych klubów, które są aktywne na swój sposób. Dzienne pojedynki to nie jest jedyna forma aktywności graczek. Na pewno nie są czynnikiem na tyle decydującym żeby pisać:
LaFemmeNikita pisze:
4 paź 2019, o 23:53
LANCÔME to dalej solidny i polecany klub.
Możliwe że tak. Jednak solidny i godny polecenia klub może być zarówno na pozycji 7 jak i na 47 tego rankingu.
LaFemmeNikita pisze:
4 paź 2019, o 23:53
Widać teraz, że te pierwsze 13 klubów bardzo uciekło pozostałym i Beautiful Women są pierwszym klubem który można zaliczyć już tylko do przeciętnych pod kątem aktywności.
Te niżej niż 13 pozycja są już przeciętne i koniec.
LaFemmeNikita pisze:
4 paź 2019, o 23:53
[CENZURA], która baaardzo obniżyła loty. Wyparowało z tego klubu przez ostatnie 16 miesięcy aż 20 aktywnych osób!
widać jakiś potężny kryzys
To dopiero jest zła reklama dla klubu. Stwierdzenie, że z klubu wyparowało 20 aktywnych osób może podsuwać potencjalnym rekrutom, mylny obraz tego, że wszyscy z tego klubu uciekają z niewyjaśnionych przyczyn! Kryzys to też takie nieprzyjemne i zniechęcające słowo. Mam w Cenzurze 3 gierkowe koleżanki i nic nie wskazuje na to żeby źle tam się działo.
LaFemmeNikita pisze:
4 paź 2019, o 23:53
dwa kluby które mają większe aspiracje, a i tak dopadła je przeciętność i straciły sporo aktywnych osób.
Aspiracje... aspiracje, cele i chęci mają tylko te kluby, których członkinie walą pojedynki?
LaFemmeNikita pisze:
4 paź 2019, o 23:53
dwa zespoły które kiedyś grały jednak na trochę wyższym poziomie i dysponowały lepszym składem, a teraz mają tylko siedem, osiem solidnych osób.
Solidnych osób? Co to znaczy solidna osoba, solidny gracz? Solidny to tylko ten, który robi dziennie 21 pojedynków?

To są tylko przykłady, których można byłoby wymienić więcej. Chciałam po prostu zwrócić uwagę na łatwość rzucania pochopnych wniosków przez autorkę powyższych wpisów. Opisuje ten ranking tak jakby informacje w nim zawarte to była jedyna słuszna prawda, a przecież tak nie jest. Każda liderka, w zależności od klubu, który prowadzi, szuka różnych cech, które będą składać się na solidną i aktywną graczkę. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że najbardziej cenię takie osoby, które w grze widać, które są i się udzielają, a nie cichociemnych, którzy sobie w samotności klikają 40 pojedynków dziennie.
U Nas w Koglu, jak się okazuje, tylko 8 dziewczyn robiło we wrześniu pojedynki regularnie, ale aktywnych graczek jest więcej... dużo więcej. Chat jest żywy praktycznie cały dzień. Dużo osób się udziela. Regularnie włączane są talenty, na które wszyscy się składamy. LaFemme, napisałaś że nasze puchary są łatwym celem dla "aktywnych" klubów. Nie bardzo... jakby ktoś chciał zabrać puchar, wszystkie te tzw. "wypalone" graczki włączyłyby najlepsze bonusy, żeby pazurami zatrzymać puchary :D Założę się, że dużo klubów ma taki system, taki styl funkcjonowania. Wieloletnie graczki są znudzone klikaniem w pojedynki, ale to nie znaczy, że nie są aktywne ogólnie w grze, w eventach, w klubie.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 6 paź 2019, o 11:34

Dobra, jeszcze raz. Ranking jest za miesiąc wrzesień 2019. Takie porównanie - klub КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ miał 20 aktywnych graczy. Klub Kogel~Mogel miał 8 aktywnych graczy. Odczytujesz to tak: we wrześniu 2019 klub КᏒꂅϳᏃԾլКᎥ rozwijał się ponad dwa razy szybciej niż Kogel~Mogel.

Jeżeli nie robisz pojedynków twoje zdolności zdobywania dolarów w grze są ograniczone. Pozostają ci reklamy, przyjęcia. W wyniku tego twoje statystyki rosną wolniej w porównaniu z osobami które te pojedynki jednak robią. Gdy trwa to miesiąc nic się nie dzieje, gdy trwa to rok, możesz nawet nie zauważyć jak inni ci uciekli. Jeżeli inni gracze uciekają ci ze statystykami to osłabiasz klub w którym jesteś.

Pewnie statystyki to nie wszystko, ważny jest klubowy czat, a nawet styl gry ("a nie chce mi się klikać tych pojedynków"), no ale jeżeli na 50 osób w klubie tylko osiem robi przyzwoitą ilość pojedynków to nie jest dobra reklama. Gdybym była początkującym graczem, nie znała tego ranking z forum, jak wybrałabym dobry klub? Zajrzała bym do rankingu w grze. Im więcej graczy z danego klubu się pojawia tym ten klub wydaje się fajniejszy. Widać, że coś się w nim dzieje. Inna sprawa, że nowego gracza w takim klubie jak na przykład Imagine by nie chcieli.

Druga sprawa, że Kogel~Mogel rok, dwa lata temu był inny. Zdarzały się miesiące 22, 25, nawet 28 aktywnych graczy i nagle przez ostatni rok większość zmieniła styl gry i zostało tylko osiem osób którym się chciało, ale co ja Ci będę przekonywała. Nie dam rady, może twoja liderka Cię przekona:
Lady_Blair pisze:Ja nie widzę różnicy między grą gdy miałam 250 na statach, a jak mam 340. Tak czy tak ktoś mnie wyzywa co godzinę. Pewnie jak będę mieć 400 to będzie tak samo. W klubie nie pamiętam walki klubowej od chyba 2 lat, także moja siła jest nieprzydatna również dla klubu
Belcia pisze:Jeśli wszystkie dziewczyny w klubie będą tak myśleć, to słabsze kluby w końcu nas wyprzedzą i dobiorą się do ciężko zdobytych pucharów.
Bo kto się nie rozwija, ten się cofa.
Jeżeli chodzi o [CENZURE] czy ja im robię złą reklamę? Ja przecież pojedynków za nich nie robię. Wielokrotnie stawiałam ten klub za wzór, ale gdy mija rok i Super ZgAgi, Gwiazdy, Rising Suns i kilka innych dalej trzymają fason, a [CENZURA] ma 20 aktywnych graczy mniej niż rok temu to chwalić no nie ma za co. Przecież i tak zrobią co chcą, może przemyślą i zauważą, że już nie jest tak dobrze jak kiedyś, a może oleją i będą grać jak Mystificity. Ja im życzę jak najlepiej.
Lady_Blair pisze:LaFemme, napisałaś że nasze puchary są łatwym celem dla "aktywnych" klubów. Nie bardzo... jakby ktoś chciał zabrać puchar, wszystkie te tzw. "wypalone" graczki włączyłyby najlepsze bonusy, żeby pazurami zatrzymać puchary :D
Napisałam, że są dobrym celem dla klubu Wariatki. Myślisz, że ewentualni przeciwnicy którzy będą atakować przyjdą na klubową wojnę bez "najlepszych" bonusów i bez pomidorów? Całkiem hipotetycznie (bo przecież nie wiem jakie cele ma klub Wariatki), one nie mają żadnego pucharu, a każdy gracz Kogla ma odjęte statystyki za pięć pucharów. W takim wypadku nie muszą mieć lepszych statystyk, by mieć szansę na wygraną.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 6 paź 2019, o 11:35

A ja tylko zapytam jak byś zmierzyła aktywność w inny sposób niż aktywnością w pojedynkach? Masz słabą postać, więc się nie dziwię, że oburza cię kryterium rozwoju postaci i aktywność sama w sobie, ale nie sądzę by preferowanie takiego stylu gry było zdrowe.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: uluu » 6 paź 2019, o 12:18

Muszę powiedzieć, że ucieszył mnie powrót rankingu. Dodaje to nieco ikry grze , bo zachęca do większej aktywności. Rywalizacja między klubami ( zdrowa oczywiście) jest fajna i zachęca do czegoś więcej, niż tylko przebieranie lali. Jest też uhonorowaniem dla liderek i ich załogi, bo jakoś tam odzwierciedla ich pracę i wkład w rozwój klubu- przykład niepozornego Fallen Angels, który się tak ładnie wybił. Oczywiście nie jest tak, że te topowe tu kluby są naj, a te o niższej pozycji w rankingu do niczego. Ale właśnie takie zestawienie pokazuje w jakiś sposób to, co się wewnątrz klubów aktualnie dzieje i wskazuje potencjalnym kandydatkom czego mogą się spodziewać. Ktoś, kto lubi rywalizację i podchodzi do gry bardziej "sportowo" niekoniecznie odnajdzie się w cieplarnianym klimacie klubów, gdzie aktywność polega na czatowaniu i przebieraniu lal, a właśnie taki ranking zdecydowanie ułatwi mu rozeznanie. Nie uważam, by zestawienie to było krzywdzące, po prostu pokazuje dany klub pod kątem rywalizacji i mimo wszystko jest dość dobrym miernikiem aktywności. No i naprawdę podziwiam za chęci i ogrom pracy włożonej w analizę:)

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Joanka » 6 paź 2019, o 20:47

Oj Lady_Blair każde dziecko na AM wie że jak nie ma Cię w rankingu i nie robisz stat czy pojedynków to nie istniejesz :thumbdown:
A Ty wiesz przecież, że istniejesz i masz się dobrze :thumbsup:
To w czym problem?

Wiecie za co lubię tę grę? Za to że każdy znajdzie tu coś dla siebie i może przyjąć styl gry jaki mu odpowiada.
Jednego kręcą rankingi i statystyki, drugiego eventy i kolekcje, trzeciego pojedynki, czwartego pogaduchy na czacie, piątego walki klubowe, a kolejnego coś tam jeszcze innego...
I to jest piękne :D

Nie robię pojedynków, nie chcę, nie muszę - i nic się z tego powodu nie dzieje.
Nie przebiorę lalki dzień czy tydzień - nic się nie stanie.
Nie zaloguję się dzień, tydzień czy miesiąc - też nic się nie stanie.
Gram kiedy mam ochotę i jak mam ochotę.
Moje staty wzbudzają zapewne litość i zażenowanie, ale dla mnie nie ma to żadnego znaczenia.
Mój klub nie znalazł się w tym zestawieniu, ale nie zamieniłabym go na żaden inny :love:
Nie wiem czy jesteśmy aktywne i jak to zmierzyć. Widzę, że dziewczyny świecą się na zielono i ponad połowa logowała się ostatnio więc chyba jest ok ^^

Ale jeśli widzę, że dla niektórych te rankingi i zestawienia są ważne to cieszcie sie tym, kombinujcie, zliczajcie, walczcie :thumbsup:
Pewnie nie da się jednoznacznie zmierzyć aktywności, bo właśnie - każdy ma inny styl, inne podejście.
Rankingi, konkursy i miejsca na podium to w ogóle temat rzeka i mnóstwo kontrowersji.
Ale nie ma się przecież o co obrażać.

Bawmy się dobrze po prostu, każdy po swojemu :D

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Lady_Blair » 6 paź 2019, o 21:38

Pięknie to wszystko ujęłaś Joanka.
Ja ogólnie nie mam problemu, że ten ranking powstaje. Niech on sobie będzie... ten i kolejne aktualizacje. Warto jednak podkreślać, że nie jest to "Ranking aktywności klubów", a np. "Ranking aktywnie pojedynkujących się klubowiczek". Uważam, że na podstawie TYLKO czynnika pojedynków nie można jednoznacznie i z taką łatwością stwierdzać, które kluby są aktywne, solidne i godne polecenia, a które są przeciętne i przechodzą kryzys.
Aeryn Sun pisze:
6 paź 2019, o 11:35
Masz słabą postać, więc się nie dziwię, że oburza cię kryterium rozwoju postaci i aktywność sama w sobie, ale nie sądzę by preferowanie takiego stylu gry było zdrowe.
Dziękuję za to, że obliczyłaś siłę mojej Lalki swoim kalkulatorem :). Co do stylu gry... nie ma jednego, zdrowego stylu gry. Każdy ma swój.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Katriel Tremaine » 6 paź 2019, o 22:32

Tak się składa, że nie potrzeba do tego kalkulatora, wystarczy jedno spojrzenie. Nie ma też za bardzo czego liczyć... Bawi mnie za to jak bardzo cię to ubodło... Ja tylko napisałam co widzę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Casandra » 6 paź 2019, o 22:45

Powiem szczerze, że nie wiem po co kolejny raz roztrząsać sposób tworzenia rankingu. Aktywność poprzez wykonywanie pojedynków jest w sumie jedyną rzeczą, którą posiada zwykły "śmiertelnik" tej gry. Inne statystyki nie są dostępne, więc nie ma jak wziąć ich pod uwagę. Przy każdym rankingu LaFemmeNikita daje informacje, na jakiej podstawie zestawienie powstaje i każda z uważnie czytających osób zdaje sobie sprawę, że nie jest to jedyny sposób aktywności, którą można wykonywać w grze...

Ranking jest tylko poglądowy, osobiście chyba nigdy nie dałam się "wliczyć" do zestawienia, by pomóc klubowi - i jakoś mi to nie przeszkadza :D Niemniej sam ranking jest fajny, bo jeżeli klub szuka graczy to w prosty sposób może zaistnieć i może wykorzystać taką darmową (i legalną) reklamę ;) Poza tym bardzo lubię sobie poczytać te długie posty, a czasami nawet się pośmiać, że moje kochane Pachary znowu uznano za wymarłe, a potem zmartwychwstałe, bo przyszły prezenty 8o

Powiem też "ŁAŁ", bo nie byłam świadoma, że od ostatniego zestawienia minęło tyle miesięcy! Jak ten czas leci... A my dalej tutaj... No ciekawe to jest, ciekawe :whistling:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: LaFemmeNikita » 7 paź 2019, o 00:41

Chciałabym również zrobić ranking za miesiąc w którym będzie event z prezentami. Dobrze pokazuje mobilizację graczy, bo jak nie na prezenty się mobilizować to na co. Podczas takiego eventu to już nie wystarczy 21 pojedynków dziennie, trzeba będzie mieć ze dwa razy tyle. No zobaczymy, może się uda, byleby event prezentowy nie wypadł na pograniczu dwóch miesięcy. Będzie ciekawe porównanie :whistling:

Faktycznie Mystificity to były mistrzynie eventu prezentowego. Widać to zwłaszcza w pierwszych rankingach z 2016 roku jeszcze. Potem w klubie było już mniej aktywnych graczy i nie rzucało się to tak bardzo w oczy, ale z wykresu można odgadnąć w którym miesiącu były prezenty :D
Obrazek
Ostatnio zmieniony 7 paź 2019, o 09:05 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmniejszono obrazek

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Mandaloriana » 7 paź 2019, o 13:51

Ja chylę czoła dla Feminki, która sie tym zajmuje :) Jestem jak najbardziej zadowolona tym rankingiem, nie wspomnę już o uplasowaniu się mojego klubu na 13 miejscu. Powiem wam, że nie taki diabel straszny jak go malują ....
W moim klubiku wszyscy sie świetnie bawią , rozwijają konta, starają się :D Dlaczego to robią -bo chcą czerpać z gry korzyści jakie ona daje...ja sama osobiście nie lubie stać w miejscu, apetyt rośnie w miarę jedzenia :)
Wiadomo, że kiedyś przyjdzie moment by zwolnić, ale póki co nie ma o tym mowy. Robię to też ze względu na zmiany, które mają wprowadzić....
Póki co klub się rozwija, i nie wygląda to najgorzej.
Staramy się zebrać solidną ekipę, co chwilę ktoś się przewija, parę osób zostało już usuniętych 8o To taka moja mała arenowa rodzinka... :love:
Sama po długiej przerwie (5 letniej) przewinęłam się przez parę klubów, w których nie czułam się dobrze, czegoś wiecznie brakowało. W końcu trafiłam do Fashion Club, i to w tym klubie pojęłam sens aktywnego grania, i tego co gra może mi dać. Jednak ze mnie taka powsinoga i co chwilę zmieniłam, aż w końcu zdecydowałam się na swój. Nie będę tej decyzji nigdy żałować, nawet gdy mi się znudzi mam komu powierzyć swój klub... Wiem też, że nie upadnie on śmiercią naturalną ^_^
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Kate » 7 paź 2019, o 15:35

My Agentki lubimy spokój i nie przepadamy za wyścigiem szczurów. Potrzebujemy aktywne osoby, dla których liczy się przyjaźń.
Na domiar, jako liderka miałam trochę przerwy od gry, bo wiadomo, że nikt nie siedzi cały czas na AM. Jestem zadowolona, że klub istnieje już ponad cztery lata i nadal jest w pierwszej 30. To dla nas zaszczyt, bo nie ważne, że ktoś masowo daję waluty, aby podnieść ranking dla poczucia lepszej wartości. Liczy się u nas lojalność, przyjaźń, zrozumienie.
Poniekąd trochę przeniosłam swoje emocje i poglądy na klub, bo takie właśnie mam zasady w życiu realnym. Pieniądze, prestiż nie jest najważniejszym celem człowieka, tylko to, co czuję. Przyjaźń w tych czasach to dar, bo mamy trudne czasy, gdzie prawie każdy skacze sobie do oczu. Z tego, co nie raz czytałam w niektórych klubach...tak właśnie jest, ale nie u nas. Wszystko trzymam w rydzach, aby nikt z klubowiczek nie został skrzywdzony i źle potraktowany.Owszem przypominam swoim koleżanką z klubu o opłatach i statystykach, ale nie naciskam zbytnio. Nie chce, aby czuły presje w klubie, bo wolę domowy klimat.Taka już jestem i jak komuś się nie podoba mój sposób na prowadzenia klubu...no to trudno.
Wiem z pewnego źródła, że była kiedyś antyreklama, aby nie pójść do mojego klubu. Apeluje, aby nie popełniać już takiej głupoty.
Klub to nie, tylko liderka, ale tez inne osoby, które nie mogą ucierpieć na tym, że ktoś za mną nie przepada. Jest wiele dziewczyn, które są od początku w moim klubie...dziękuję Wam za wierność i oddanie.
Oczywiście pozostałym dziewczynom też należą się podziękowania, że dołączyły do klubu Agentek.
Wszystkie, jesteście dla mnie bardzo ważne. ^^
PS. Przepraszam, ale musiałam to w końcu napisać.
Pozdrawiam. Liderka klubu Agentki-Kaja.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

ODPOWIEDZ