Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Bezgraniczny » 17 wrz 2017, o 14:56

Krytykuje innych, a wygląda tak samo.
Łączy różne kolory złota, ubrania po ciotce z Ameryki z ubiegłego wieku, makijaż jak panda.
Modne może to było, ale jakiś czas temu. Widocznie kupiłaś jakieś stary numer czasopisma lub nie odświeżyłaś strony na przeglądarce i cały czas przeglądasz przestarzałe wpisy.
Pierwsze popatrz na siebie.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 17 wrz 2017, o 15:42

Nie da się w grze zrobić makijażu własnego uznania, a ja nie zamierzam mieć w innych kolorach cieni, bo nie lubię. Po za gra proferuje, tylko w kolorach szarości, czerni i brązu, bo takie cienie pasują mi do oczu. Bez w grze nie ubrania w moim upodobaniu, więc ubiera lale to, co jest. Dużo osób mi pisało, że mam świetne stylizację, więc jest ok. Na razie nie mam czasu zbytnio na grę, więc lale ubieram na szybko, bo stoi w tym samym od kilku dni.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Regelinda » 17 wrz 2017, o 16:18

Myślę, że nie należy ufać temu, co jest wypisywane w komentarzach, bo to są rzeczy w 90% interesowne. Twoje stylizacje nie powalą. Wyglądają jak prace kogoś, kto dopiero zaczyna grę, a nie kogoś kto na AM jest od samego początku a wcześniej zaliczył IS. Zapewne zaraz napiszesz, że nie kupujesz diamentów, więc nie masz tylu ubrań, żeby robić inne stylki, To Ci tylko powiem, że widziałam niejedną lalę która wyglądała naprawdę świetne w rzeczach jedynie z Centrum Handlowego, więc nie możesz użyć takiej wymówki, niestety. I nie są to dziwne stylki. Może co najwyżej "niemodne". ale o wiele lepsze od Twoich "modnych".

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 18 wrz 2017, o 00:26

Reg nie zgadzam się z Tobą. Uważam, że moje stylki są dobre, wygrałam raz konkurs oficjalny i miałam kilka wyróżnień.
Na dodatek sama wywalczyłam sobie PP i wiem, że na niego zasłużyłam. Nie posiadam również gotowców, tylko mieszam style.
Mam coś takiego, że jak jest kolekcja, to czekam dłuższy czas, aby zrobić stylizacje z tymi ubraniami, bo wiadomo dużo wtedy jest klonów.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: monix23 » 18 wrz 2017, o 09:01

A właściwie co jest złego w posiadaniu gotowców jeśli nie używa się ich startując w konkursach?
Jak sama wcześniej przyznałaś robisz stylizacje na szybko, żeby lalka nie stała długo w tym samym XD

Swoją drogą doradzanie nie polega na zawężaniu gust adresatów do własnego, bazującego na modzie.
Kate pisze:Ja tam wolę być na czasie, a nie cofać się o 200 lat wstecz.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Wednesday » 18 wrz 2017, o 09:37

Kate pisze:Teraz jest moda na mocno podkreślone usta i szminką matową plus dobrze wytuszowane oczy z dobrze dobranym cieniem nie za dużo, nie za mało. Nie taka typowa tapeta, tylko piękny makijaż, który musi być, ale żeby wyglądał na naturalny. Zobacz u mnie stylizację zawsze staram się dobrze dobrać makijaż adekwatny do stylizacji.
Ja np. nie lubię mocno podkreślonych ust. Uważam, że niesamowicie tandetnie wygląda większość makijaży, gdzie np. wykorzystana jest ciemniejsza konturówka i nigdy nie zafundowałabym sobie czegoś takiego na moich ustach. Nie mówiąc o "dorysowywaniu" sobie kilku milimetrów ust, by wyglądały na bardziej pełne. Trendy trendami, ale przede wszystkim należy stawiać na nasz komfort.

"piękny makijaż, który musi być, ale żeby wyglądał na naturalny" - nie, nie musi być. Nic nie musi.
Kate pisze:Ja tam wolę być na czasie, a nie cofać się o 200 lat wstecz. Szczerze? Nie ubralabym na siebie czegoś, co nie jest modne 10-15 lat...wstydziłaby ma się wyjść z domu. Owszem moda wraca, ale to już inna faktura materiał, kształt etc. Wracając do gry...ja lubię bawić się modą i makijażem.
Nie ślepe podążanie za trendami, a rozsądne przemycanie tego, co jest modne do naszego makijażu/stylizacji, mając zawsze na uwadze naszą urodę oraz figurę. Co z tego, że ktoś wygląda modnie, jeżeli modny makijaż nie podkreśla jego urody, a modne ubrania wręcz uwydatniają mankamenty figury (nie uważam, żeby jakiś typ figury był gorszy, po prostu nie wszystkie rzeczy pozwalają nam np. zachować proporcje w sytuacji, gdy kobieta ma znacznie szersze ramiona od bioder i odwrotnie). Nie dajmy się zwariować. O wiele bardziej pochwaliłabym rady w stylu: warto tworzyć stylizację na jakiejś klasycznej bazie (typu czarna ramoneska, mała czarna, itp.).

Osobiście uwielbiam stare ubrania i bardzo żałuję, że nie zachowałam sobie nic po mamie/babci, czułabym się wręcz wyróżniona zakładając sukienkę, w której chodziła moja babcia w latach siedemdziesiątych 8)
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: redblossom » 18 wrz 2017, o 09:51

Kate pisze: Dużo osób mi pisało, że mam świetne stylizację, więc jest ok. Na razie nie mam czasu zbytnio na grę, więc lale ubieram na szybko, bo stoi w tym samym od kilku dni.
1. Wzielas pod uwage, ze pisali to po to, zeby dostac Twoj glos?
2. Skoro nie masz czasu na gre, to chyba nie ma sensu startowac na podium, bo to jednak jest czasochlonne.
3. Jesli uwazasz sie za modowego guru i chcialabys zeby inni (ci najlepsi z podium) pytali Ciebie w co sie ubrac, to moze pokazesz kilka fotek z tego jak ubierasz sie w realu? Z Twoich wypowiedzi wynika, ze masz niesamowicie dobry gust i jestes bardzo na czasie. Widzialam Twoje wlasne stylizacje sprzed kilku lat i chetnie zobaczylabym jak sie zmienily. :)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 18 wrz 2017, o 10:09

Red potrzeba kilka lat na to, aby znaleźć swój styl. Mam wątek o stylizacjach Kai na forum zobacz sobie. Na początku było kiepsko jestem tego świadoma, bo mi się nie chciało grać i starać, ale w pewnym momencie stało się inaczej. To chyba stało się po transferze ubrań z IS.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Lacosta
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 172
Rejestracja: 18 cze 2014, o 18:03

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Lacosta » 18 wrz 2017, o 13:25

Próbowałam walczyć o podium już wiele razy, niestety ilekroć byłam już blisko, zawsze ktoś inny potrafił mnie wyprzedzić.
Długo zastanawiałm się jaka jest tego przyczyna. Owszem zostawiałam spam, osiągałam limity w komentarzach wiec przerzucałam się na PW. I nie jestem z Tego powodu zadowolona, ale w obecnej sytuacji nie ma innego wyboru, jesli chce się zdobyc statuetkę. Dla kogoś może wydawać się to smieszne, ale część Pań pragnie tego wyróznienia. I mimo ogromnych starań czasami to nie wychodzi. Również przyjełam taka zasadę, że jesli ktos zostawia szczery komentarz ja odwdzięczam się tym samym, jeśli ktos spamuje, też nie mam nic przeciwko. Niestety nie da się tego ominąć.

Co do stylizacji, zgadzam się, że połowa lal na PP nie zasługuje na wyróznienie.Widać, że wiekszosci po prostu nie zalezy na prezentacji, ba być może nawet nie mają czasu na zmiane stylizacji bo trzeba klikać. Sama nie zmieniam codziennie stroju w grze ale, gdy mam przerwę (czytaj brak jakiejkolwiek weny) to staram sie zeby nie trwała ona dłuzej niż tydzień.
I nie uwazam, że moje stylizacje są najlepsze, idealne w każdym calu. Ze wszystkich jakie stworzyłam, a mam ich już trochę , z żadnej nie byłam nigdy zadowolona w 100%.Bo ciągle się uczę.

Podsumowując moje wywody:
Sytacji z podium raczej nie zmienimy.
Ale brakuje troche tej konstruktywnej krytyki w komentarzach, która według mnie mogłaby wpłynać na ulepszenie wielu stylizacji:)
A promise of heaven pushed us right back to hell,
Turned three sevens into three sixes again.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Amantis » 20 wrz 2017, o 12:06

Nie jestem zadnym guru mody ani krytykiem.Zyje przeswiadczeniem ze nie moda jest najwazniejsza a gust i styl.Sama Coco Chanel powiedziala-Moda w ktorej nie mozna wyjsc na ulice ,nie jest moda.Trendy?Trendy modowe sa dla tych co chca pokazac ze maja kase,ze ich stac,ze sa top,ale czy faktycznie sa?Faceci w rurkach tak obcislych ze im sie jajka rozjezdzaja na boki,lub ich przeciwienstwo,spodnie tak luzne i wiszace na tylku ,tylko po to by kazdy mogl zobaczyc te twoje markowe gacie w ktore pierdzisz jak w kazde inne.Do mody trzeba podchodzic z dystansem jak do kazdej innej dziedziny zycia.

I teraz inny aspekt-arena mody-gra
Ile z ciuchow ktore nam tu serwuja zalozylybyscie w realu?
Porownywanie wiec gry z realem troszke mija sie z celem..Osobiscie uwielbiam eksperymentowac na lali z roznymi stylami..gotyk,fantasy lub tez prosta skromna elegancja..lala nie musi byc MODNA musi byc ubrana z GUSTEM,chociaz i tutaj sa odstepy od reguly.Na moim profilu widnieje opis--- „Odrobina złego gustu jest jak szczypta papryki. Wszyscy potrzebujemy szczypty złego gustu - jest rześki, zdrowy i fizyczny. Myślę, że nie możemy się go bać. To, czemu się sprzeciwiam, to brak gustu." Diana Vreeland

Reasumujac te moje przemyslenia,problem z ktorym sie borykamy jesli chodzi o podium,to ,to iz lalom ladujacym na podium czesto jednak tego gustu troszke brak...To co ja osobiscie doceniam u innych lal to ..kreatywnosc...umiejetnosc laczenia ciuszkow w taki sposob ze kilka szmatek ,ktore pozornie do siebie nie pasuja i sa w roznych stylach,laczy sie w nowa i ciekawa stylke.
Niestety droga Kate,poszlam przejrzec twoja galerie i smiem twierdzic iz twoja lala jest ubrana raczej przecietnie i nie wyroznia sie niczym szczegolnym sposrod innych lal...Ok,masz swoj styl...tego sie trzymaj,ale czy jest on taki swietny zeby sie kreaowac na forum na wielka znaczywnie i doradczynie w sprawach mody...stanowczo nie..
System oceny pan jest niesprawiedliwy i nic z tym nie zrobimy,jedyna mozliwocia jaka mamy to po prostu nie odwdzieczac sie maksikami za spam,jesli lala na maksiki naszym zdaniem nie zasluguje..Gdyby wiecej osob zaczelo stosowac te metode,moze to nasze podium w koncu zaczeloby funkcjonowac tak jak nalezy...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 20 wrz 2017, o 23:13

Z tym się zgadzam mam swój styl,ale mam też wyczucie tego, co pasuje lub nie pasuje.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Mooondreamteam
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 173
Rejestracja: 11 sty 2016, o 09:41

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Mooondreamteam » 26 wrz 2017, o 11:31

Szczerze mówiąc jak patrze na obecne podium na KM to chce mi się płakać. Co to jest ja się pytam?. Jest tyle pięknych mieszkań a mają ocenę np. -4. Jest to jawna niesprawiedliwość, kumoterstwo i kolesiostwo. Szkoda gadać. Oceniam szczerze mieszkania na KM i doceniam te Panie, które na KM się nie dostały a mają o niebo lepsze umeblowane pokoje. Nie boję się komentować gdy na KM jest 1 pokój urządzony a reszta pusta, gdy perspektywy brak a mieszkanie wygląda jak by się waliło na głowę. Jednakowoż liczę się z tym, że będę miała podium na samych minusach ale walczę z tym chorym systemem jaki się od dawna pojawił nie tylko na KM ale i na PP oraz FTV. Co to za problem umeblować nawet mieszkanie z gotowca??. Chociaż tyle do jasnej jędzy nie mówię by meblować samemu od podstaw ( chociaż o to w tym chodzi). Trochę można się postarać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 26 wrz 2017, o 13:57

Masz racje Mooondreamteam. Szczerze to już lepiej, aby w tych pokojach był bałagan...przynajmniej byłby to rozgardiasz ładu artystycznego. Ładnie można zrobić pokoje, ale zrobić bałagan, to też trzeba potrafić.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Katriel Tremaine » 27 wrz 2017, o 07:46

Amantis pisze:jedyna mozliwocia jaka mamy to po prostu nie odwdzieczac sie maksikami za spam,jesli lala na maksiki naszym zdaniem nie zasluguje..Gdyby wiecej osob zaczelo stosowac te metode,moze to nasze podium w koncu zaczeloby funkcjonowac tak jak nalezy...
Robię tak od dawna. Nie piszę i nigdy nie pisałam, że zostawiam maks, bo z założenia tego nie robię. Żeby dostać maksa trzeba na niego zasłużyć. Spotkałam się z negatywnym odzewem i pyskówkami typu "patrz na siebie"... Tyle, że ja nie startuję w wyścigu o statuetki i moja lalka nie musi być perfekcyjna. Nie mam jednak zamiaru dawać maksów, bo tak trzeba. A gdzie jest napisane, że trzeba? Zdarzało mi się widzieć w opisach niektórych lal straszny hejt, bo nie dostają maksów. Nie pamiętam u kogo, ale były takie wpisy. Uzasadnienie? "Bo ja zawsze daję maks, to jak śmiecie dać mniej"... To jest patologia... I co więcej ta patologia ma powszechne poparcie. Żeby zmienić podia, to by trzeba zmienić ludzką mentalność, a to już nie takie proste.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Post autor: Kate » 27 wrz 2017, o 16:08

Moim skromnym zdaniem powinni wprowadzić zmiany, jeżeli chodzi o podium PP, FTV i KM. Oto moje pomysły:
-startować na podium dopiero będzie można, byłoby po ukończeniu 35 poziomu;
-powinna być opcja sprawdzenia, kto na nas głosuje i ile daję nam punktów;
-ban za reklamowanie tak, jak było na IS.

Co o tym myślicie?
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

ODPOWIEDZ