Stylizacje podium katastrofa- udzielam porad- zapraszam

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Regelinda » 16 paź 2016, o 15:13

Zachowane dla potomności. Mam nadzieję, że stojące tam panie nie poczują się zawstydzone

Obrazek

Awatar użytkownika
magja10
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 16 lut 2013, o 20:48

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: magja10 » 16 paź 2016, o 15:44

Moze powinna byc jakas niezalezna komisja, ktora ostatecznie decyduje czy ktos moze stanac na podium :D :D :D
wiem, wiem - nie realne...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Regelinda » 16 paź 2016, o 16:01

Nawet nie o to chodzi czy realne czy nie, ale jeśli taka "komisja" nie będzie kogoś lubiła, to choćby stylki były wow, to może nie przepuścić.
Najlepszy byłby zdrowy rozsądek, dobre oko niepatrzenie na własne interesy i nie robienie niczego z automatu, ani nie podlizywanie się.

Ale wiem, mam marzenie... :D

Edit:
A autorka tej stylizacji właśnie dodała mnie do ignora :

Obrazek

Mam propozycję. Może stworzyć galerię stylizacji dzięki którym zostałyśmy pozbawione możliwości wyrażania własnego zdania, a podium zaszczycone takimi "pięknościami".

Awatar użytkownika
Gatta
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 549
Rejestracja: 7 maja 2012, o 14:45

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Gatta » 16 paź 2016, o 22:54

Dzięki Ci za tego screena, umarłam xD
Ale, tak już poważnie, teraz znalezienie się na podium zależy tylko od żebrania o głosy. Wystarczy napisać "staram się o podium, plis pomużcie" i spamować tym, gdzie się da i ile razy się da. Oczywiście nie twierdzę, że każda Pani, która zdobyła statuetki osiągnęła to w wyżej opisany sposób, ale nagminnie on występuje, a potem na podium widzimy to, co na screenie... Znam sporo osób, które są mega pomysłowe, ale, że nie latają i nie proszą się o głosy to nie mają żadnych statuetek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Regelinda » 16 paź 2016, o 23:11

Osoby, które zasługują na podia są z reguły bardziej krytyczne wobec siebie. Poza tym nie uważają, że takie latanie i żebranie o głosy coś da, bo wiedzą, że i tak stylizacją się nie obronią. Nie po raz pierwszy spotykam się z sytuacją, że jakaś pani mnie ignoruje, bo napisałam co myślę o stylce. Baaa... napisałam, ze daję 1 pkt, albo -1. Więc oprócz tego koleżanki takiej pani przychodzą tabunami i piszą jaką to mam brzydką lalę i jak kiepsko wszystko dobrane.
Myślę, ze panie, które zasługują na podia nie zdobędą ich, bo nie mają ciśnienia. I szkoda, że nikt ich nie zauważy, bo nie rozsyłają spamu.

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Execute » 17 paź 2016, o 10:06

nie no te podium ze zdjęcia - dla mnie jedna, wielka porażka...
Glorianna - znam to , oj znam. Kiedyś jakiejś lasce napisałam, żeby włożyła spodnie w buty, bo to nieestetycznie wygląda - za chwilę miała mnie w ignorach i nasłała koleżanki z klubu, żeby mnie minusowały

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Bezgraniczny » 17 paź 2016, o 18:54

Z nimi to jest tak, ma na profilu napisane, aby "minusiary" wypowiedziały się na temat swojej oceny, a kiedy to już się zrobi to przyleci do Ciebie z żalem żebyś popatrzyła na siebie i teraz Ciebie "oceni" odpowiednio oraz zostawi do tego soczysty komentarzyk ze swoją świtą.
Tak to jest z osobami, które nie potrafią przyjąć konstruktywnej krytyki, zauroczone są swoimi lalkami.

A te podia... najbardziej rozwalą mnie stylizacja pod jeden kolor, połączenia srebra, różnych odcieni złota i jeszcze trochę miedzi, aby było kolorowo to jedynie początek góry lodowej, ale wisienką na torcie są czarne brwi do blond włosów, jaskrawy makijaż oraz krwistoczerwone usta. Z czym do ludzi ja się pytam..?

edit. Nie zapominajmy o cygańskiej biżuterii ;) .

P.S. Oczywiście biorę pod uwagę stylizacje z podiów na przestrzeni kilku miesięcy.

Awatar użytkownika
.moniq.
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1583
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 11:44

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: .moniq. » 18 paź 2016, o 10:47

Tak było jest i będzie i tego nie zmienicie. Jeśli Was razi podium, nie wchodźcie na nie, nie głosujcie - jedyne wyjście.
Pamiętajcie też, że grają tu bardzo młode osoby, które tak naprawdę jeszcze nie znają się nawet troszkę na modzie i na tym jak się ubierać. Dla nich każdy ciuch jest ciekawy. Wam się nie podoba ich stylizacja, ale im owszem. Są gusta i guściki.

Co do spamu - większość z Was przynajmniej raz na jakiś czas to robi lub robiła. Może trzeba samemu zacząć pisać coś sensownego. Trafiałam na profile osób, które miały w opisie, że za spam ''minus''. I to działało. Nie we wszystkich przypadkach, ale widać, że dużo osób chciało napisać coś innego niż ''zostawiam max''. Może tutaj by była jakaś droga, żeby ten spam zmniejszyć, chociaż sama w to wątpię.
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Regelinda » 18 paź 2016, o 10:50

Tutaj nawę niestety chodzi o to to że lala wyglada tak, że lepienie na nią nie patrzeć, ale o hejt jakiego doświadcza osoba która nas ten fakt próbuje zwrócić uwagę.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Kate » 18 paź 2016, o 19:42

Kocham kreatywność, bo ta cecha wyraża duszę artystyczną danej osoby, ale kicz to kicz. Przykład: rajtopy do szpilek bez palców lub sandałòw. Ostatnio faktycznie podium jest strasznie ubogie.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Wednesday » 18 paź 2016, o 22:51

Podczas mojej walki już w sumie sprzed roku przyjęłam zasadę, że spam zostawiam u Pań, które takowy i u mnie zostawiały, natomiast jeśli ktoś pisał szczery, dłuższy komentarz, wówczas odwdzięczałam się tym samym. Moim zdaniem jest to złoty środek nie tylko na czas walki, ale i na komentowanie "na co dzień" - nikt nie jest poszkodowany, wszyscy są zadowoleni, w końcu mają to, co sami od siebie dają ;).

Mam komplet statuetek, jedna z FTV "wpadła" po PP i KM. Nie powiem, bym z perspektywy czasu z każdej stylizacji była zadowolona, ale włożyłam przed walką sporo wysiłku, by mieszkanie w miarę dobrze się prezentowało (moja walka zaczęła się od KM i przede wszystkim na tych statuetkach mi zależało). Do dziś w mojej galerii wiszą zdjęcia z PP, FTV i mieszkania z podium. Nawet jeśli ktoś stwierdzi, że nie zasłużyłam, to pamiętam te trzy miesiące codziennych limitów, mnóstwo wsparcia i zaangażowania i wiem, że włożyłyśmy wspólnie naprawdę dużo wysiłku, by komplet się u mnie pojawił ;). I mam nadzieję, że nie była to zasługa tylko i wyłącznie spamu.

Nie żebym chciała bronić Panie, które np. mają puste mieszkania a walczą o KM. Szkoda, że ta statuetka jest traktowana jako dodatek, który wpadnie razem z PP. Co więcej, szkoda, że FTV traktowane jest jako dodatek do kompletu PP i KM, ale sama zdobyłam FTV po pierwszym miesiącu walki i z jednej strony dla osoby, która planuje dalszą walkę to naprawdę spore ułatwienie (a dla osoby, która nie planowała dalszej walki, ale widzi efekty w postaci podium FTV to dodatkowa motywacja, by powalczyć o brakujące statuetki). Jednak w ogóle nie ogarniam sytuacji, która teraz ma miejsce - Panie z kompletem statuetek na PP i KM prawie w ogóle nie mają siły przebicia na FTV :(. Tak wiem, samouczek... Ale mimo wszystko. Nie wiem, chyba walczyłam w tych trochę lepszych czasach na AM.

Jak uratować PP? Nie pozostaje nic innego, jak motywować kreatywne Panie do walki o podia. Nawet jeśli raz na jakiś czas na podium pojawi się piękne mieszkanie, może właścicielki pustych pokoi, które walczą/stoją obok na podium zmobilizują się, by chociaż odrobinę dogonić Panią, która ewidentnie o wiele bardziej zasłużyła na wyróżnienie.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
.moniq.
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1583
Rejestracja: 25 kwie 2010, o 11:44

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: .moniq. » 19 paź 2016, o 12:56

''...przyjęłam zasadę, że spam zostawiam u Pań, które takowy i u mnie zostawiały, natomiast jeśli ktoś pisał szczery, dłuższy komentarz, wówczas odwdzięczałam się tym samym.''

Robię dokładnie tak samo, chociaż często dodaje coś od siebie do takiego ''spamu'' i widzę, że nawet osoby, które dłuższy czas zostawiały u mnie spam, też dodawały coś od siebie.
Także trzeba samemu się wysilić, żeby inni to docenili.
Obrazek

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Wednesday » 19 paź 2016, o 19:39

Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę jako gracze oczekujemy od gry. Jeśli komuś zależy na opiniach na temat stylizacji, będzie walczył o to, by większość komentujących oduczyła się spamu i wyrażała swoje zdanie. Dla mnie na ten moment komentarze to dodatek, bo po prostu nie mam na nie czasu. W związku z tym w ogóle nie zależy mi na tym, by Panią X nauczyć spamu z kilkoma słowami od siebie specjalnie dla mnie >:D.
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: Execute » 27 paź 2016, o 13:37

Ale jak się próbuje stanąć na Podium, to moim skromnym zdaniem, czyjeś stylizacje MUSZĄ się podobać innym :) Ja o podium tez nie walczę i narazie też jestem takiego samego zdania jak Ty :)

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Doradzam styl-zapraszam po poradę :)

Post autor: YF98 » 31 paź 2016, o 11:38

Ja sama wyznaję zasadę "spam za spam", tylko, że troszkę inaczej - jeśli którejś Pani spam nie przeszkadza to zostawiam spam, jeśli jednak dana Pani woli szczery komentarz to staram się napisać coś od siebie.
Osobiście myślę, że coś się powinno zmienić, bo co jak co, ale podium od zawsze kojarzyło mi się z pięknymi stylizacjami, które zasługują na wyróżnienie, a nie nagrodę pocieszenia. Jeśli wiesz, że możesz coś osiągnąć na 2 sposoby: z wysiłkiem i bez wysiłku, wybierzesz ten drugi sposób. Lenistwo leży w ludzkiej naturze i ludzie zwalczają je kiedy muszą.
Teoretycznie sama zostawiam spam, ale nie zawsze maxy. Nie widzę sensu w ciągłym zostawianiu samych maxów lub minusów.
Jako ciekawostkę dodam, że istnieje możliwość zrobienia tak by ograniczyć ten problem: Defilada podzielona poziomami np. jedna dla Pań od levela 0-10, druga 11-20 itd. by było przejrzyściej. Głosowanie na stylizacje Pań, ale niepodpisane - po prostu jest stylizacja, nick zakryty i ocena idzie do sumy ocen danej Pani na profilu.
Osobiście wolałabym żeby tutaj tego nie robić, ale ciężko o inne pomysły, zwłaszcza, że już za późno na zakaz wymuszania głosów.
Nie ukrywam, że przeraziłam się stosowaniem rajstop do sandałów lub obcasów z dziurami na palce....
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

ODPOWIEDZ