Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Haaania
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 762
Rejestracja: 22 lip 2014, o 20:50

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: Haaania » 5 mar 2016, o 23:04

Gra upada... niestety.

Jestem graczką, która loguje sie codziennie, kupuje diamenty (może nie jakieś spore ilości ale myslę, że i na mnie zarabiają), osiągnęłam 50 poziom, klub ma rozwinięte statystyki na maksa, przyjęcie zaręczynowe odbyło się daaawno temu... i co mam robić? Niestety, ale każda z Pań, która wypowiedziała sie wyżej ma rację. Gra niszczy samą siebie.

W momencie gdy zakładałam konto kolekcje miały po kilka stron a ciuszki były w co najmniej kilku wersjach kolorystycznych. Eventu nie gonił event. Wchodziłam i patrzę "ooo jest cos nowego, innego... super" a teraz jeden event się nie skończy a rozpoczyna się kolejny. Akurat nie przeszkadza mi to jakos szczegolnie, bo jesli nie mam ochoty brac w nim udziału to nikt mnie do tego nie zmusi.

Nagrody za wbicie kolejnego poziomu sa po prostu śmieszne... taka jak mówi Aveline, samo uzupełnienie energii... Co mi po tym, skoro na 50 poziomie energia często sie "marnuje" bo nie ma z kim rozegrać pojedynku... A jakieś punkty do statystyk może zwiększyłyby naszą motywację?

Fajną opcją zdobycia jakichkolwiek nagród są oficjalne konkursy, konkursy organizowane na facebook'u, a także codziennik ktory dostarcza całkiem pokaźną (ale nadal niewystarczajacą na podniesienie statystyki) kwotę dolarów no i koło, które równiez umowżliwia zdobycie paczek energii, szmaragdów (bez siedzenia i klikania, ale ich ilośc jest małozadowalająca) i diamentów... Tu choć trochę widać, że jednak coś dla nas robią... Ale to jednak jest za mało.

Strzałem w kolano są obecne aukcje... Tak jak wyżej pisałyście. Wcześniej można było ciuszki zakupić w kilkunastu wersjach kolorystycznych za niewielką ilość dolarów lub szmaragdów, a obecnie nawet biorąc udział w aukcji za $ trzeba zapłacić niebotyczne kwoty za pierścionek, który kiedyś kosztował zaledwie kilkanaście dolarów?
Fakt, ja dzisiaj pokusiłam sie o zakup kurteczki z aukcji za diamenty, ale wtedy gdy grałam musiała ona być za diamenty, ponieważ nie bylo jej w mojej garderobie (wtedy nie kupowałam diamentów w ogóle). Zdecydowaną wiekszość ciuszków mam na pewno te za szmaragdy i dolary...To przykre...

Nie ma pełnych kolekcji ciuszków...ALe nie ma tez kolekcji mebli, które umożliwiłyby podniesienie statystyk, bo mebelki ze sklepu wykupione, stata droga, to jak ją podnieść, skoro w ciągu godziny cięzko jest uzbierać ok. 100 000$ ? Zresztą już nawet nie chodziłoby o mebelki dla stat. Dzięki nowym można byłoby fajnie umeblować puste mieszkania... Brakuje fajnych mebli do łazienki, kuchni czy jadalni... Ostatnio meble byly tylko w eventach, ale cięzko z nich stworzyć fajne przytulne mieszkanko. Co mi po dziesiątkach naczyń, talerzy, kubeczków i innych...?

Co jak co, ale działanie gry pozostawia wiele do życzenia. Siostra gra w inną grę przegladarkową i jeśli zdarząją się jakieś awarie to natychmiast sa naprawiane i zdarzy się to może raz na pół roku... A niestety AM (wiem, że to nie zależy od teamu) żyje swoim własnym zyciem... Pojedynki stają się mordęgą jesli klikam "znajdz inną" a odpowiedz dostaję po 10 sekundach ze ta pani była juz wyzwana... klikam ponownie i sytuacja się powtarza... Nie byłoby tego problemu gdyby gra sie nie muliła...



AVELINE obstawiam, że nawet na szmaragdy nie mamy co liczyć ;) Dostałysmy przecież event na dzien kobiet z 5 ruchami darmowymi dziennie. Przecież to i tak juz duzo ;)

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: Execute » 6 mar 2016, o 09:47

W każdą grę przeglądarkową, w którą grałam, bądź gram ...no cóż...tam nie ma praktycznie żadnych problemów, gra nie przestaje działać na 10 godzin...jedyna Arena ma takie problemy zauwazyłam..no ale to przecież wina tego, że ciastek nei czyścimy :)

Ja także kupuję diamenty, ale tylko jak jest hh ewentualnie 50 %. Liczyłam, że na Dzień Kobiet dadzą HH, ale nic z tego. Eventy mi także nie przeszkadzają, ale naprawdę boli fakt, że nie ma żadnych KONKRETNYCH kolekcji, jak już wyżej pisałam, co by stracili na tym, że powtórzyliby chociaż raz na 2 miesiące jakąś koilekcję? Sądzę, że nic, bo jest DUŻO nowych Pań, które na pewno by się ucieszyły z kiolekcji za praktycznie samą kasę, takie jak były na początku istnienia Areny.

Co do mebli..."przecież są często w eventach" - tak Administrator odpowiada na pytanie, czy będzie jakaś kolekcja mebli. Ostatnio nawet w eventach ich nie ma, poza tym, nie każdy ma szanse je zdobyć, jeśli nie kupuje diamentów...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: LaFemmeNikita » 12 mar 2016, o 21:43

Jeszcze jedna rzecz niezbyt dobrze świadczy o kondycji gry. W dziale Kluby na Arenie ciągle można przeczytać, że jakiś tam klub przyjmie nowe członkinie. Niektóre kluby są już tak zdesperowane, że nawet nie stawiają żadnych warunków co do poziomu, statystyk, składek czy wieku ewentualnych kandydatek. Wygląda na to, że gra nie ma dopływu nowych graczy skoro wiele klubów ma wolne miejsca i nie jest w stanie ich zapełnić.

Druga sprawa to fakt, że klubów jest zbyt wiele i szczerze mówiąc dziwię się niektórym, że próbują budować kolejne. Jak myślicie, czym to może być spowodowane? Chęcią bycia "szefową" klubu? Myślami, że "ja poprowadzę klub lepiej od innych"?

Dziwna wydaje mi się sytuacja, gdy dwa kluby na podobnym poziomie poszukują nowych członków, zamiast zwyczajnie się dogadać, wybrać najlepsze, najaktywniejsze spośród siebie i połączyć dwa kluby w jeden. Duma na to nie pozwala? Nikt nie chce zrezygnować z bycia liderką i zadowolić się stanowiskiem wiceliderki? A może to przywiązanie do nazwy klubu, tych kilku literek jest takie nie do przeskoczenia, że nie można z tego zrezygnować? Razem byliby silniejsi, mogliby osiągnąć więcej, łatwiej podnieść klubowe statystyki, zdobyć klubowe puchary, stawić czoła innym klubom, wreszcie odżyłby klubowy czat, pojawiłoby się dużo nowych znajomych, coś by się w klubie działo, ale duma widać nie pozwala.

Słusznie mężczyźni twierdzą, że baby są jakieś nie tegez. Faceci gdy mają jakiś problem, różnicę zdań najpierw dadzą sobie po gębie, a potem idą na piwo, by się dogadać i jest cacy. Kobiety nie są w stanie dokonywać takich rzeczy, nie umieją się porozumieć, na wszystko są podejrzliwe i nie odpuszczą żadnego szczegółu. Nie dziwne, że nie mogą połączyć dwóch klubów w jeden. W końcu zainwestowały tyle szmaragdów i dolarów w klubowe statystyki (diamentów to raczej niewiele w klubach które dopiero się rozwijają), że nie sposób z tego zrezygnować, ale przecież w nowym klubie do którego przejdą mają to samo (a nawet lepiej), więc i tak nic nie tracą. Zero wzajemnego zaufania?

Może to jest tak, że graczom nie zależy na byciu w dobrym klubie. Przecież na Arenie Mody chodzi głównie o to, żeby pobawić się w przebieranie lali. Bez pucharów klubowych da się grać, bez dobrych statystyk klubowych i własnych też da się grać, nie trzeba mieć wielu znajomych, wystarczy kilku i też da się grać, a bez czatu klubowego też żyć można.

Po co więc szukają nowych członków do swoich klubów skoro im nie zależy???

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: YF98 » 16 mar 2016, o 16:46

Myślałam, że skoro są tutaj staty - to co każdy gracz TD uwielbia, to będzie bardzo fajnie.
A tu co? Parę misji i zaczyna się 10 tych samych. Nie mogę ich wszystkich wykonać, bo mam tylko 1 diament.
Kolorów i ciuchów bardzo mało. Na jednej takiej stronie jak wybierasz kolor to wyświetla ci się cała gama kolorów. Jest tego MNÓSTWO. Możesz mieć niebieską sukienkę, różowe włosy i żółte oczy. Na innej stronie jest trochę gorzej, ale jest kilka stron kolorów. A tu co? Bardzo mało. Ciuchów nie ma praktycznie żadnych. Na mało popularnych stronach jest 100 stron i to samych motywów. Tutaj w sklepie maksymalnie 11 stron.
Licytacje? Na normalnej stronie jest licytowanych kilkanaście stron przedmiotów, na każdej 4 albo 5, nie pamiętam. Tutaj 1 rzecz i to droga.
Zawiodłam się na tej grze. Reklamowali to jako wielki hit.
Liczę na to, że coś tu zmienią.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

mati798
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2016, o 17:31

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: mati798 » 13 maja 2016, o 13:39

Gra ma jeszcze wielki potencjał tylko trzeba zebrać odpowiednią ilość osób, mam nadzieję, że wspólnie damy radę i będziemy mogli grać jeszcze długo :) Także pamiętajcie żeby polecać znajomym :)

Awatar użytkownika
Aithne
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 133
Rejestracja: 17 lip 2013, o 20:57
Lokalizacja: Idris

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: Aithne » 7 lip 2016, o 15:48

Zgadzam się z opiniami, jakie panują, to i jeszcze dorzucę swoje trzy grosze.
Odnosząc się do pierwszego postu - LaFemmeNikita ma rację, w grze zaczyna wiać nudą i to prawdziwą nudą. Kluby są zaniedbane, jest ich coraz więcej, a staty kosztują kosmicznie dużo forsy. Są stwarzane nowe kluby i ja także nie rozumiem dlaczego - wszystkie nie są wypełnione, poza tym większość klubów ma wymagania "przyjmiemy panią ze statystykami takimi i takimi, poziomem takim i takim...". Ale te członkinie jest naprawdę ciężko znaleźć i już niektórzy zaczynają schodzić z takich wymagań wstępu do klubu. To samo czat klubowy - kilka osób zajrzy, przywita się, a niektóre ani słowa nie napiszą, nawet jak są tam już kilka lat.
Dlaczego tak jest? Bo gra jest nudna. Na początku gra była nowa, przybyła fala nowych użytkowniczek, było naprawdę ciekawie, ale z czasem gra została zaniedbana. Kiedyś były kolekcje z pięknymi, użytecznymi ciuchami, kolekcje, które miały kilkanaście stron, a ubrania wiele kolorów, to było świetne. Miłym zaskoczeniem było także to, kiedy przeniosłam się z IS na AM, a tak w centrum handlowym ani jednej rzeczy za diamenty i w dodatku wszystkie w przystępnej cenie. Kolejną rzeczą, jaka była dla mnie taka super były ciuszki, które odblokowywałyśmy z wyższym poziomem. Dla mnie jest to wystarczająca motywacja, aby podnosić swoje poziomy ;) Kolekcje były długie i kolorowe z ładnymi, dopracowanymi ubrankami, eventy były niespodzianką i fajnie się je robiło, jak były sporadycznie, mimo, że nia dało się bez diaxów zdobyć absolutnie wszystkiego.
A z czasem co? Event zaczął gonić event, w dodatku takie, co przeciętna graczka, która nie kupuje di lub kupuje je sporadycznie zdobędzie kilka ciuszków. Bo przecież jak mamy jeden ruch dziennie w evencie, który ma dajmy na to 5 planszy, a event trwa jakieś dwa tygodnie, to na pewno zgarniemy wszystkie fanty, nie? Jasne... Czasem nawet nie zrobimy pierwszej planszy, bo nie zawsze trafimy na ubranie, tylko jakieś 58$ albo 1 szmaragd bądź bonus. Śmiesznie :|
Event, co goni event zrobił się nudny. Kolekcje, które teraz noszą zwykle tytuł "Stylowe Pozy", mają jakieś 3 strony przy odrobinie szczęścia, a wszystkie ciuszki w jednym kolorze. Już nie wspomnę o tym, że spora część jest za diamenty.
Skąd wzięło się to parcie na kasę, przecież grają tutaj ludzie w różnym wieku, nie każdy kupuje diamenty, bo lepiej przecież kupić ubrania sobie niż jakiejś wirtualnej lalce... a chciałby miło spędzić czas, a nie żeby jeszcze gra kogoś denerwowała, bo najwięcej co zdobędzie z kolekcji to kilka przeciętnych ciuchów, czasem tak bardzo podobnych, do takich, co już były, że to aż boli.
Większość jest już robiona za przeproszeniem "na odwal się" - ubrania szału nie robią, a można by zrobić tyle ciekawych kolekcji, o różnej tematyce. Wenecki karnawał (tak, był ostatnio event, pamiętam, jednak forma troszeczkę kiepska), bal maskowy, stroje filmowych/książkowych bohaterek, stroje wieczorowe, czy też coś sportowego - np. kolekcja strojów dla łyżwiarki figurowej. (tak swoją drogą brakuje mi sportowych dodatków w stylu rakiet do tenisa, piłek, czy też łyżew figurowych - mamy jedne od chłopaków i chociaż tyle ;) ). Tymczasem kolekcje i eventy są wciąż o tej samej tematyce - jakieś lato, jakieś fantasy, ostatnio Gra o Tron, jeszcze wcześniej wiosna, poprzednio fantasy i tak w kółko. Grunt, że dali event z filmu "Zanim się pojawiłeś" - szkoda, że w takiej formie, no ale cóż. Poza tym kilka osób wspominało i podsuwało pomysł dot. kolekcji z samymi dodatkami. I ja popieram ten pomysł, bardzo przydałyby się kapelusze, paski, ozdoby do włosów, ozdoby na ubranie (i ten wyczekiwany pyłek, brokat, co otacza lalę), wachlarze, maski, szale, lakiery do paznokci...? Ja jestem jak najbardziej na tak, taka kolekcja byłaby bardzo potrzebna :)
Jednak jak tak dalej pójdzie, jak wciąż event będzie gonił event, a kolekcje będą raz na ruski rok przy czym będą to Stylowe Pozy, to prędzej czy później gra "zwinie" się całkowicie. Gra robi się nudna, już nawet przyjęcia zaręczynowe nie dają nam tyle frajdy. Kiedy pojawią się obiecane śluby, przyjęcia urodzinowe? Gra jest już bardzo nudna, jak taka parabola najpierw szła w górę, a teraz zmierza w dół.
A może nowy pakiet kart? A może jakieś nowe ubrania dodane do maszyny mody? Nowe meble w sklepach? "Stare" graczki w większości zgarnęły te rzeczy, które do tej pory były do zdobycia.
Już nie wspomnę o paniach, które mają komplet statuetek, najwyższe poziomy, a stata kosztuje multum dolców. Jak osiągnę ten moment gry, co one, to już nie chcę nawet wiedzieć, jaka nuda mnie ogarnie :(

Cristall92
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 8 lip 2015, o 18:55

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: Cristall92 » 13 lip 2016, o 19:29

Moim zdaniem gra jest ciekawa dla graczy, którzy mają niski poziom. Wtedy jest wiele rzeczy w sklepach, chce się wbijać kolejne poziomy i mieć do nich dostęp. Natomiast jak się już ma wysoki poziom to zaczyna wiać nudą. Nie wiem jak inni, ale ja mam już wszystkie meble i ubranka w zoologicznym wykupione. Przyjęcie zrobiłam i co dalej? - nic, powinny się w końcu pojawić wesela. W klubie od dawna cisza i absolutnie nie winię o to dziewczyn - bo w grze się tak mało dzieje, że aż się do niej logować nie chce. A jak już się pojawiają jakieś eventy to często polegają jedynie na wyciąganiu od graczy diamentów i/lub monotonnym klikaniu, względnie nastawianiu budzika. Powinni wprowadzić nowe kolekcje mebli, nowe zwierzątka, wesela, więcej eventów. Mogliby też dodać dzieci i kolekcje ubrań dla nich - może jakaś dodatkowa rozgrywka dziecięcych modelek, żeby nie był to tylko kolejny "manekin" pożerający fundusze jak narzeczony. Pamiętam też, że jak pierwszy raz dołączyłam do klubu to byłam bardzo rozczarowana pokazami mody - myślałam, że to forma jakiś konkursów (gdzie np. każda pani musi się przebrać na daną okazję i ten pokaz rzeczywiście się odbywa), a nie tylko mechaniczne kliknięcie myszką co dwie godziny.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: sage » 16 lip 2016, o 14:22

Większość tego wątku została przetłumaczona na język angielski i wysłana do producentki gry. Trzymajmy kciuki, żeby nasze prośby zostały wysłuchane, choć pewne są jednymi z wielu, jakie dostaje ;)
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: YF98 » 16 lip 2016, o 14:57

Myślałam, ze skoro tu są statystyki jak w każdej grze Tower Defense, to ta gra będzie świetna i ciekawa.
Pomyliłam się.
Wcześniejsza liderka postanowiła oddać mi "władzę". Jak otrząsnęłam się z szoku to myślałam, że mój klub osiągnie wysoką renomę. A w życiu! Przez to, że jedyne diamenty jakie można wpłacać do klubu to te kupione to możemy sobie co najwyżej gościnność do 25 poziomu ulepszyć. NIGDY w żadnej grze nie kupowałam ŻADNEGO doładowania i nie zamierzam do co najmniej ukończenia 18-tki. No to skoro Panie z mojego klubu niewiele się pod tym względem różnią to mój klub się buja między 4 a 7 stroną w rankingu na 122 poziomie.
Nie ma czegoś takiego, że im wyższy level tym mniej wirtualnego hajsu - w każdej ubierance jest kompletnie odwrotnie. Poziomy nie są za łatwe do zdobycia,a im wyższy tym większe zarobki. Głównym źródłem "zarobku" jest praca, a nie pojedynki. Im wyżej tym lepiej. W żadnej ubierance nie mogłam dojść dalej niż do 21 poziomu (ale w jednej niedługo będzie 22 :)), a poziomów jest co najmniej 100. Tutaj 75 i doszłam bez problemu do 27. Jak?
Ciuchy w sklepie w większości ubieranek są regularnie dodawane raz w tygodniu, no chyba, że jest event taki jak podczas festiwalu w Cannes. Dodawany jest co najmniej 1 strój w wielu wersjach kolorystycznych. Cena co najmniej 3 000 przy zarobkach znacznie niższych na niskich poziomach. Dodają maksymalnie 3 stroje.
Jeśli jest festiwal w Cannes to ceny mogą sięgać kilkunastu tysięcy za sukienkę, ale w tym roku było tylko kilka tysięcy za cały strój. Rzecz jasna każdy bierze ze stroju element, który mu się podoba. Wersji kolorystycznych jest mnóstwo.
Tutaj nawet nie ma przymierzalni i tylko w garderobie można sprawdzić jak to wygląda z tym dodatkiem. Pozy są w sklepie i to różne. Każda wymaga kreatywności, a nie płaszcz, spódniczka, buty i nogi w jednym. Satysfakcja nie jest wtedy jak masz pozę, ale jak umiesz wykombinować w całkowicie różnych dodatków jak jej użyć by było ładnie. I ciuchy mają swoją nazwę, dzięki czemu nie ma problemu, że ktoś niechcący połączy ciuchy z jednego zestawu (brak kreatywności), bo do siebie pasują, a nie pamięta gdzie je zdobył...

W innych grach mimo iż są od dawna to nadal event jest zaskoczeniem. Raz na dwa miesiące jest event i wtedy dziewczyny z niskim poziomem, którym zależy, kupują 2 doładowania. Event się powtórzy za rok, więc jak czegoś nie zdobędziesz to nie przepadło :)

Nie dziwię się, że Panie z mojego klubu często mają gdzieś moje polecenia i nie mówią mi, że nie zapiszą się jutro do walki, bo nie będzie ich tydzień, skoro taka gra jest nudna. Jak moja młodsza siostra nie może wejść do gry, a pewna Pani z naszego klubu ma dużo o pracy w życiu realnym to jedyne co pisze na czacie to moje hej i moje dobranoc np. wczoraj.
Chyba obniżę składkę i wpisowe.

EDIT: Uuu... To w takim razie też na to liczę. Oby się udało, chociażby część ^^
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Elsewhere
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 412
Rejestracja: 15 maja 2011, o 10:18
Lokalizacja: z czwartego piętra...

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: Elsewhere » 16 lip 2016, o 15:18

YF98, powtarzasz się... Już któryś raz z kolei piszesz te same porównaniach odnośnie innych gier. Nie wszystkie gry muszą być takie same. A jeżeli AM w tej formie Ci nie odpowiada to może zaprzestaj gry... Wylewanie swoich żali co drugi post nic nie wnosi.
Give me coffee to change the things that I can change,
and wine to accept the things that I can't...

Awatar użytkownika
YF98
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 122
Rejestracja: 12 mar 2016, o 10:43

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: YF98 » 16 lip 2016, o 15:37

Lubię tą grę i nie zaprzestanę jej tak szybko ^^
Ale jak chcesz to nie muszę się na tym forum w ogóle wypowiadać, nie ma problemu i tak tylko wchodzę, bo okazało się, że ktoś jednak piszę w moich wątkach.
Ta pustka we mnie
Nie widzisz jej
Ignorujesz ją
Jak mnie
Pustka w Twoim sercu
Wystarcza Ci
Wątek powitalny
Wątek ze stylizacjami

Awatar użytkownika
Xparis
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2012, o 16:06

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: Xparis » 13 sie 2016, o 17:00

Mnie najbardziej boli właśnie ten nowy trend powtarzania wydarzeń i kolekcji... grałam w IS, gram już długo w AM, obecną kolekcję widzę już co najmniej 3 raz. Nie mogę być jedyną, którą to po prostu nudzi i denerwuje. Argument nowych użytkowniczek że "one są nowe i tych ciuchów nie widziały i chętnie je kupią" - no sorry, ale w takim razie powinny się pojawiać nowe kolekcje dające możliwość zgromadzenia innych fajnych ciuchów których potem inne użytkowniczki nie będą mieć, na tym miała polegać "unikalność" kolekcji. Zdziwiłam się bardzo na pozytywny odzew na post na Facebooku z zapytaniem które wydarzenie ma być powtórzone... Serio? Mam wrażenie, że producenci wpadli na genialny pomysł zarabiania na grze bez dalszej pracy nad nią. Mam też wrażenie że będzie coraz gorzej.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: LaFemmeNikita » 13 sie 2016, o 23:56

Bardzo trafne argumenty. Za dużo tych powtórek i też mam wrażenie, że chodzi o zapewnienie rozrywki graczom po jak najmniejszej linii oporu, tak aby się za bardzo nie przemęczać i nie wymyślać nowych ciuchów, kolekcji i eventów.

Ktoś tu na forum pytał kiedy będą wesela. Jeżeli jest coraz więcej powtórek, a większość graczy jest zadowolona to jak można się spodziewać, że producentom będzie się chciało wprowadzić coś takiego jak przyjęcie weselne?

andzia9994
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 78
Rejestracja: 24 maja 2014, o 18:23

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: andzia9994 » 16 sie 2016, o 00:04

Wow ale wygarnełyście ale macie jak najbardziej racje :D Ja się pod tym podpisuje :D Kiedyś podsuwałam pomysły co do funkcjonowania gry : Jezeli chodzi o podwyzszanie statystyk to kiedys pisałam o opcji BANK gdzie kazda zawodniczka by mogła uruchomić taką opcję lub wyłączyć z każdej wygranej walki by skapywało do banku 10% wygranej przy dobrych wiatrach dziennie zdobywajac 200 tys.$ -20 tys. by sie odkładało po kilku dniach by się odłozyła kwota na statę ( U mnie najdroższa stata kosztuje 330 tys.$ bez wymiany diaxów na dolce podwyzszenie staty jest wręcz nie możliwe nawet przy załączeniu 12 bonusów zawsze się znajdzie pani która cię ograbi z części dolarów:P) Opcja bank by dała nam taka mozliwosc ale producenci napiszą oraz team że gra przecież straci sens jeśli taką opcję wprowadzimy lepiej aby ktoś wymieniał diaxy bo z tego jest kasa :( Także można by wprowadzić opcje krawca gdzie można by było tworzyć ciuszki dla lalki oraz dla pupili oczywiście producenci by musieli wrzucić tam kilkaset elementów z których bysmy mogły projektować stroje które by dawały punkty stylu taka samą opcję mozna zrobić dla mebli " stolarz" ale tutaj potrzeba trochę dobrej woli i checi zmienienia czegoś na plus bo gra tak jak dla mnie to juz tylko codzienne przyzwyczajenie :( Musimy coś zmienić panowie i panie producenci bo stracicie graczy a co za tym idzie multum kasy

Awatar użytkownika
Xparis
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 22
Rejestracja: 14 paź 2012, o 16:06

Re: Arena Mody - rozwija się, czy już tylko się zwija?

Post autor: Xparis » 18 sie 2016, o 13:38

Opcja banku mi się podoba, można byłoby ją dać dopiero od jakiegoś poziomu, np. 45-50 żeby niższe poziomy nie miały za łatwo :P

ODPOWIEDZ