PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: LaFemmeNikita » 8 sie 2015, o 11:33

Witam

Mamy w grze różne rankingi: doświadczenia, wygranych pojedynków, wygranych dolarów i renomy klubów. Brakuje natomiast rankingu szeregującego kluby według jakości posiadanych pucharów. Często szukając klubu zwracamy uwagę na to jakie ma puchary. Ten ranking pokaże które kluby wyraźnie się wyróżniają na tle innych pod tym względem.

Wiadomo, puchar pucharowi nierówny, jedne puchary są lepsze, inne gorsze. Ja spróbowałem każdemu przyporządkować jakąś wymierną wartość punktową.
Wygląda to tak:
Trzy dodatkowe próby w kartach za diamenty - złoty 3pkt, srebrny 2pkt, brązowy 1pkt.
Większe dochody z mieszkania - złoty 12pkt, srebrny 8pkt, brązowy 4pkt.
Więcej dolarów z pojedynków mody - złoty 15pkt, srebrny 10pkt, brązowy 5pkt.
Trzy dodatkowe próby w kartach za dolary - złoty 18pkt, srebrny 12pkt, brązowy 6pkt.
Zwiększona maksymalna energia - złoty 21pkt, srebrny 14pkt, brązowy 7pkt.
Szybsze uzupełnianie energii - złoty 24pkt, srebrny 16pkt, brązowy 8pkt.

Po "przeliczeniu" pucharów na punkty możemy zobaczyć któremu klubowi udało się zgromadzić najlepsze trofea:
STAN na 30 sierpnia 2015 roku
PIERWSZA DWUDZIESTKA:
1. Wariatki 81pkt ↑2 Obrazek
2. Kogel~Mogel 69pkt ↑5 Obrazek
3. Gwiazdy 68pkt ↓1 Obrazek
4. Ślicznotki 67pkt ↓3 Obrazek
5. Mystificity 66pkt ↑22 Obrazek
6. DZIUBASKI 62pkt ↑2 Obrazek
7. Compelling 61pkt ↑4 Obrazek
8. ♛ REVOLUTION ♛ 61pkt ↓4 Obrazek
9. UNDERGROUND 54pkt ↓3 Obrazek
10. Fashion Club 48pkt ↓5 Obrazek
11. Imagine 48pkt ↑2 Obrazek
12. Rising Suns 44pkt ↓3 Obrazek
13. NIEGRZECZNE 41pkt ↑4 Obrazek
14. Laseczki 41pkt ↓2 Obrazek
15. Marzycielki 38pkt ↓5 Obrazek
16. Stylish Women 38pkt ↑5 Obrazek
17. Angels Club <3 36pkt ↑6 Obrazek
18. Rodzina Adamsów 36pkt ↑13 Obrazek
19. Gold Stars 33pkt ↑3 Obrazek
20. Tygryski 33pkt ↑12 Obrazek



DRUGA DWUDZIESTKA:
21. Alive angels 32pkt ↑31 Obrazek
22. Wojowniczki 30pkt ↓8 Obrazek
23. LOVELINESS 29pkt ↓4 Obrazek
24. Vampires 28pkt ↑10 Obrazek
25. Royal Girls 28pkt !NEW! Obrazek
26. Girls_Club 28pkt ↓2 Obrazek
27. MUSZKIETERKI 27pkt ↑3 Obrazek
28. Archeo 26pkt ↑7 Obrazek
29. E S T R E L L A 26pkt ↓13 Obrazek
30. Coco Chanel 25pkt ↓12 Obrazek
31. Chupa-Chups 25pkt ↓11 Obrazek
32. Super Laski 24pkt ↑1 Obrazek
33. 4YOU 21pkt ↓8 Obrazek
34. Flawless 20pkt ↓6 Obrazek
35. Cuba Libre 20pkt ↓20 Obrazek
36. νєяу иι¢є gιяℓ 19pkt ↑1 Obrazek
37. SEXY GIRLS 15pkt !NEW! Obrazek
38. Amazing Girls 13pkt ↑3 Obrazek
39. Mariposa aurum 13pkt ↔0 Obrazek
40. Night Club 12pkt ↑2 Obrazek



TRZECIA DWUDZIESTKA:
41. Beautiful Women 12pkt !NEW! Obrazek
42. Bellissima 10pkt ↓4 Obrazek
43. Red Lipstick 10pkt ↓7 Obrazek
44. Ellite 8pkt ↑6 Obrazek
45. Ufoludki 8pkt !NEW! Obrazek
46. Czarownice 7pkt ↑1 Obrazek
47. Panterki 6pkt ↓2 Obrazek
48. Spice Girls 5pkt ↑9 Obrazek
49. Chilli Peppers 5pkt ↓23 Obrazek
50. Czekoladki 5pkt ↓10 Obrazek
51. Seksowne 4pkt ↓3 Obrazek
52. diamond star 3pkt ↓3 Obrazek
53. MAGICZNE 3pkt !NEW! Obrazek
54. ♥Čarodějky♥ 3pkt ↑1 Obrazek
55. SuperBabki 2pkt ↑1 Obrazek
56. Queens 2pkt ↓10 Obrazek
57. V.I.P 2pkt ↓14 Obrazek
58. La primavera 1pkt !NEW! Obrazek
59. MYSTICWomen 0pkt ↓30 Obrazek
60. Fallen Angels 0pkt ↓7 Obrazek
61. Diamentowe♥ 0pkt !NEW! Obrazek

Myślę, że ten ranking dużo lepiej obrazuje, które kluby są silne niże ten który jest dostępny w grze i opiera się tylko na renomie. Jeżeli uważacie, że taki ranking przyda się na forum, mogę aktualizować go, powiedzmy raz w miesiącu.

Wszelkie opnie i komentarze mile widziane.
Ostatnio zmieniony 31 sie 2015, o 20:35 przez LaFemmeNikita, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: Tuśka » 8 sie 2015, o 22:15

Hm...Podziwiam Cię, że chciało Ci się podliczyć to wszystko :) Ja nie mam nic przeciwko takiemu rankingowi, jednak puchary cały czas się mieszają i aktualizacje trzeba byłoby robić maksymalnie co tydzień :| Ale taki ranking byłyby ciekawą opcją :P
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: LaFemmeNikita » 9 sie 2015, o 01:40

Zdaję sobie sprawę z tego, że puchary często przechodzą z klubu do klubu, jednak robienie rankingu co tydzień byłoby zbyt czasochłonne. Postaram się zrobić następny 1 września i zobaczymy wtedy jak dużo się pozmienia...

Chisako
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 12 maja 2014, o 12:59

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: Chisako » 9 sie 2015, o 11:15

Fajny pomysł, czekam na kolejny ranking.
Jedynie uważam, można by zmienić podia i kluby które mają tyle samo punktów zamieścić na tym samym miejscu.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: LaFemmeNikita » 9 sie 2015, o 11:52

Jedynie uważam, można by zmienić miejsca i kluby które mają tyle samo punktów zamieścić na tym samym miejscu.
Jeżeli kluby miały taka sama liczbę punktów to o miejscu kto wyżej decydowała już renoma klubu.

Awatar użytkownika
Yoshiko
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 10 lut 2015, o 15:07

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: Yoshiko » 9 sie 2015, o 13:52

Szacun! :D Mi by się nie chciało tego wszystkiego liczyć..
By nie robić za dużo pracy Tobie mogłabyś po prostu otrzymywać PW od liderek klubów, w którym się coś zmieniło.
Licząc to sama za długo nie pociągniesz raczej. ;) No chyba, że jesteś takim pracusiem. :P

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: co.ma » 9 sie 2015, o 17:32

Pomysł fajny, ciekawy, ale nie wiem, czy tak do końca przydatny. Ranking pokazuje wartość pucharów, które ma dany klub, ale jeśli jakiś klub chce zdobyć konkretny puchar, to i tak musi przeglądać inne kluby do wyzwania i szukać tego konkretnego pucharu. Chyba że ktoś chce wstąpić do klubu, to trochę ranking ułatwi wybór, chociaż też niekoniecznie, bo:
Twoja ocena pucharów jest subiektywna. Raczej mogę się z nią zgodzić, uważam podobnie, ale dla mnie większą wartość ma puchar dający kolejne próby w szczęśliwych kartach niż ten, który skraca czas uzupełniania energii. Puchary są różne, ciężko ocenić, który jest bardziej wartościowy, bo różni gracze mają różne potrzeby. Np. dodatkowe dolary za mieszkanie będą się różnić od poziomu pani, więc jedni za ten puchar dostają grosze, a inni trochę więcej groszy. :)

Mimo wszystko, wyrazy uznania za zliczanie pucharów. 8)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: LaFemmeNikita » 10 sie 2015, o 10:37

Ułożenie rankingu nie było bardzo czasochłonne. Gdy jest się dobrze zorganizowanym można to szybko policzyć ;)
Następnym razem, oprócz samych punktów, dodam jakie puchary konkretnie posiada dany klub, aby zestawienie było bardziej użyteczne.

Punktowa ocena pucharów jest subiektywna, owszem, bo inna być nie może, ale kilka słów wyjaśnienia się należy:

1.) Najsłabszy puchar, próby w kartach za diamenty. Bezużyteczny dla osób które diamentów nie posiadają, a Ci co je mają raczej wydadzą je w innych miejscach w grze niż na dodatkowe ruchy w kartach.

2.) Puchar na mieszkanie jest słabym pucharem. Dochody z mieszkania zależą od poziomu. Około 30 poziomu dochód za mieszkanie to 400$ na godzinę. Złoty puchar podnosi dochód o 15%, czyli za godzinę zarobimy 460$. Prawda, że nie dużo? W skali doby, zysk jaki daje złoty puchar mieszkaniowy, na 30 poziomie wynosi 1440$, czyli tyle co nic. W jednym pojedynku można zdobyć więcej.

3.) Dodatkowe pieniądze za wygrany pojedynek. Wydaje się, że puchar całkiem fajny, zobaczmy więc...
Mamy 10 energii i wyzywamy panie na arenie. Załóżmy, że mieliśmy farta i każda wyzwana dała nam 3000$, ale my posiadamy złoty puchar dający więcej dolarów z pojedynków mody, więc nasze zyski z pojedynków są większe o 15%. Zamiast 3000$ z każdego pojedynku wygramy więc 3450$ czyli o 450$ więcej. Razy 10 pojedynków, czyli udało nam się wygrać 4500$ więcej.To już jest coś, konkretny zarobek lepszy niż za puchar mieszkaniowy.

4.) Najbardziej kontrowersyjny puchar, dodatkowe próby w kartach. Kontrowersyjny, bo daje najwięcej radości z gry, czysty hazard, no i większa szansa na nowe ubrania. Wszystkie puchary służą do zarabiania, a te do kart... służą do wydawania funduszy i już z tego względu puchar ten nie bardzo może być traktowany jako najcenniejszy.

Fajnie jest gdy dany klub ma jeden puchar do kart, najlepiej złoty, ale co w sytuacji gdy ktoś jest fanatykiem hazardu i chce mieć złoty, srebrny i brązowy puchar, czyli dodatkowe sześć prób? No fajnie, pewnie da się to zrobić, tylko gdy inne kluby dzięki pucharom na energię zarabiają duże pieniądze z pojedynków i poprawiają swoje statystyki, my mamy mniej dolarów i rozwijamy się dużo wolniej. Po jakimś czasie klub "karcianych hazardzistek" zostanie wyzwany przez inny klub i straci swoje karciane puchary.

Puchar do kart jest fajny, ale trzeba mieć obstawę innych dobrych pucharów, aby go skutecznie bronić.

5.) Zwiększenie maksymalnej energii. Złoty puchar zwiększa energię aż o trzy punkty! Kluby które nigdy takiego pucharu nie miały mogą nie docenić jego mocy, dlatego zróbmy porównanie.

Przy opisie pucharu w punkcie trzecim, więcej dolarów za wygrany pojedynek, był zamieszczony przykład, że wyzywane jest 10 pań, każda daje 3000$, więc ze złotym pucharem będzie to 3450$ za pojedynek, czyli w sumie zarobić można 34500$.
A jak ma się sytuacja ze złotym pucharem na zwiększenie maksymalnej energii?

Zamiast 10 pojedynków, odbędziemy ich 13, czyli 13 razy 3000$, daje nam 39000$. Jak na dłoni widać, że złoty puchar na energię jest lepszy od złotego pucharu dającego 15% więcej dolarów za pojedynki. Przydatny jest także dla tych co korzystają z maszyny mody. Trzy "zakręcenia" maszyną mamy za darmo, podczas gdy ci którzy tego pucharu nie mają muszą oddać swoje trzy energie z dostępnych dziesięciu.

6.) Szybsze ładowanie energii. Dlaczego ten puchar uznawany jest za najlepszy? Jedna energia ładuje się 15 minut. Z tym złotym pucharem załaduje się o 3 minuty szybciej, czyli w 12 minut. Cały pakiet 10 energii załaduje się więc nam o 30 minut szybciej, co daje dwa pojedynki na arenie więcej. Wydaje się niedużo, ale dla osoby która gra w arenę regularnie, w skali tygodnia czy, miesiąca jest to ogromny zysk w wygranych dolarach. Chyba każdy kto ma wysoki poziom wie, jak trudno uzbierać dolary na podniesienie statystyki, gdy co chwilę ktoś nas wyzywa i zabiera pieniądze. Ten puchar pomaga ograniczyć ten problem.

Wiele klubów, których członkowie grają dużo, nastawia się na ten puchar oraz na puchary zwiększające maksimum energii. Takie połączenie pucharów zamienia klub w maszynę do robienia pieniędzy i poprawiania statystyk członków takich klubów. Gdy już się zdobędzie taki zestaw, wystarczy zbić renomę, ukryć się gdzieś na dole rankingu klubowego i nie niepokojonym przez nikogo budować silne kluby.

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: Tuśka » 10 sie 2015, o 13:19

WOW, jestem pod wrażeniem twojego uzasadnienia! Bardzo to wszystko mądrze napisane i dzięki temu uwierzyłam, że 15% więcej wygranych $ z pojedynków jest całkiem przydatny ^^ Podziwiam cię za to podliczanie pucharów i jeśli mogłabyś aktualizować go co miesiąc będzie wspaniale! ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: co.ma » 11 sie 2015, o 09:57

Puchar skracający energię ma sens wtedy, gdy niemal cały czas siedzi się przed komputerem. Ja nie lubię być przywiązana do laptopa i musieć do 2-3 h wracać przed monitor. Tak samo, gdy jesteśmy w pracy lub szkole. Ciężko wtedy odstawić obowiązki i grać na Arenie. Trzeba też wziąć pod uwagę, że popołudniami, gdy dziewczyny powydawały pieniądze z pracy, wygrane kwoty są raczej niskie. Fortuny się z tego nie uzbiera.
Ładnie rozpisałaś zalety pucharów i w większości mogę przyznać Ci rację, ale stanowczo przesadziłaś z podanymi kwotami za pojedynki. Wygrałaś kiedyś pojedynek za 3000$? Jeśli tak, to nie jest to częste, więc zakładanie, że 10 razy pod rząd zdobędziesz tyle kasy, jest albo naiwnością, albo na siłę wydobywaniem zalety pucharu. Wyzywając panie popołudniu zdobywa się dużo niższe kwoty, np. 500$, a w takim przypadku 15% to tylko 75$. Czyli po 10 pojedynkach wychodzi 750$, bez szału.
Sądzę, że jest większe prawdopodobieństwo, że wygra się 1000$ niż 3000$, a wtedy kwota z 39 tys. $ spada do 13 tys. $ (z pucharem dodającym 3 energie). Liczmy realnie.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: LaFemmeNikita » 11 sie 2015, o 19:16

3000$ za pojedynek to tylko przykład, aby podkreślić różnicę pomiędzy pucharami. Możesz podstawić tam mniejszą kwotę, choćby 1000$ jeżeli tylko tyle udaje Ci się wygrywać w pojedynkach, choć dla mnie to rażąco niska kwota.
Efekt porównania pomiędzy pucharami nie będzie się wiele różnił. Wtedy faktycznie najbardziej straci puchar do szybkości ładowania energii, bo jeżeli po 10 pojedynkach jesteś w stanie wygrać tylko grosze to kilka pojedynków więcej z pucharem szybciej ładującym energię sytuacji wiele nie zmieni. Jeżeli na ćwiczenie statystyki trzeba nazbierać 100.000$, a z 10 pojedynków zdobywasz tylko 10.000$ to rozwijanie statystyk stanęłoby w miejscu.

Członkowie silnych klubów, które posiadają wiele dobrych pucharów, raczej nie są graczami "ze szkółki niedzielnej", tylko grają w miarę regularnie i zestawienie jest zrobione pod osoby aktywne, które szukają klubu dla siebie. Jeżeli wchodzisz na Arenę raz dziennie to bonusy z pucharów nie mają aż takiego znaczenia i każdy klub będzie dla Ciebie dobry. Chociaż nie, wtedy klub z puchar do kart będzie najlepszy, bo można zalogować się raz dziennie do gry, skorzystać z niego i grę opuścić. Pytanie tylko czy wtedy klub utrzyma taki puchar jeżeli jego członkowie nie rozwijają swoich statystyk i tu wracamy do punktu wyjścia. Trzeba zarabiać, aby potem wydawać, choćby na te karty.
Wygrałaś kiedyś pojedynek za 3000$?
Nie ma się co chwalić rekordami, ale wielokrotnie udaje się wygrać więcej. Wielokrotnie ograbiano mnie z większych pieniędzy. Trzeba zwyczajnie wiedzieć kogo wyzywać, a nie przypadkowo klikać w wyszukiwarkę no i trzeba mieć odpowiednie statystyki, których puchar do kart nie zapewni.

P.S.
Otwórzmy miesięczny ranking wygranych dolarów. W pierwszej dwudziestce mamy członków klubów: UNDERGROUND, Laseczki, Ślicznotki, imagine, Wariatki, Revolution, Tygryski, Stylish Women, Compelling i Fashion Club.

Wszystkie te kluby oprócz Laseczek i Tygrysków posiadają puchar szybciej regenerujący energię. Laseczki jeszcze nadrabiają brak tego pucharu złotymi pucharami na maks energię i na 15% więcej dolarów z pojedynków. Natomiast pani Lusia13x z klubu Tygryski należą się słowa uznania, bo jako jedyna zdobywa wiele dolarów w pojedynkach mając wsparcie tylko w brązowym pucharze na maks energii i srebrnym na pojedynki.

Przypadek? Czy rzeczywiście najwięcej dolarów można zdobyć posiadając w klubie puchar na szybszą regenerację energii? Wiadomo, dolary to nie wszystko, ale temu kto je ma, gra się chyba jednak łatwiej i przyjemniej.

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: co.ma » 14 sie 2015, o 18:59

Dobra, przekonałaś mnie. :) Nigdy się nad pucharami głębiej nie zastanawiałam, bo gram hobbystycznie, aż takiej strategii nie prowadzę.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: PRK - Pucharowy Ranking Klubowy

Post autor: LaFemmeNikita » 30 sie 2015, o 14:36

Witam. Choć poprzedni ranking dużej oglądalności nie miał, postanowiłem go kontynuować, wprowadzając kilka poprawek i ulepszeń. Zmieniłem trochę punktację za puchary, gdyż słusznie zwrócono mi uwagę, że nie jest sprawiedliwa. Na przykład za złoty puchar na szybsze uzupełnianie energii było do tej pory 14 punktów za srebrny 13 punktów, a za brązowy 12 punktów. Tym samym, jeżeli jeden klub posiadał taki złoty puchar miał 14 punktów, a jeżeli inny klub posiadał srebrny oraz brązowy miał punktów 13+12=25 co nie jest sprawiedliwe, bo przecież te dwa puchary srebrny i brązowy razem mają taką samą wartość jak jeden złoty. Udoskonaliłem więc punktację, uwydatniając "siłę" złotego pucharu i teraz wygląda to następująco:

Trzy dodatkowe próby w kartach za diamenty - złoty 3pkt, srebrny 2pkt, brązowy 1pkt.
Większe dochody z mieszkania - złoty 12pkt, srebrny 8pkt, brązowy 4pkt.
Więcej dolarów z pojedynków mody - złoty 15pkt, srebrny 10pkt, brązowy 5pkt.
Trzy dodatkowe próby w kartach za dolary - złoty 18pkt, srebrny 12pkt, brązowy 6pkt.
Zwiększona maksymalna energia - złoty 21pkt, srebrny 14pkt, brązowy 7pkt.
Szybsze uzupełnianie energii - złoty 24pkt, srebrny 16pkt, brązowy 8pkt.

To tyle jeżeli chodzi o ulepszenia. Dodałem natomiast bardzo ważną rzecz do rankingu. Do tej pory miał on właściwie wartość ciekawostki. Zwyczajnie pokazywał tylko pucharową siłę klubów, ale nie miał praktycznego zastosowania. Teraz będzie z tym lepiej, ponieważ dodałem przy każdym klubie obrazek (po kliknięciu wyświetla się większy) pokazujący jakie puchary dany klub posiada, oraz ile ma renomy. Dzięki temu łatwiej będzie teraz poszukiwać przeciwnika na wojnę z takimi pucharami jakie chcemy zdobyć niż poprzez korzystanie z rankingu dostępnego w grze i żmudnego klikania na każdy klub by sprawdzić jakie ma puchary. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że puchary zmieniają właścicieli i po jakimś czasie ranking będzie mniej aktualny, ale zawsze to coś.

W rankingu zamieszczone są tylko kluby które posiadają jakieś puchary, ale pozwoliłem sobie także zamieścić na końcu zestawienia trzy kluby które pucharów nie posiadają, ale mają wysoką renomę, więc spore szanse na zdobycie pucharów w ciągu przyszłego miesiąca. Z zestawienia wypadły kluby: ekskluzywny klub, progreSs, Fashion Style oraz STYLISTKI. Kilka nowych klubów zdobyło za to puchary są to: Royal Girls, Sexy Girls, Beautiful Women, Ufoludki, MAGICZNE oraz La Primavera.

Dodatkowo zaznaczyłem które kluby awansowały w stosunku do poprzedniego rankingu, a które kluby straciły swoje pozycje. Największe awanse odnotowały kluby: Alive angels o 31 pozycji, Mystificity o 22 pozycje oraz Rodzina Adamsów 13 pozycji.
Największe spadki przypadły w udziale: MYSTICwomen 30 pozycji, Chilli Peppers 23 pozycje oraz Cuba Libre 20 pozycji.

PIERWSZA DWUDZIESTKA:
1. Wariatki 81pkt ↑2 Obrazek
2. Kogel~Mogel 69pkt ↑5 Obrazek
3. Gwiazdy 68pkt ↓1 Obrazek
4. Ślicznotki 67pkt ↓3 Obrazek
5. Mystificity 66pkt ↑22 Obrazek
6. DZIUBASKI 62pkt ↑2 Obrazek
7. Compelling 61pkt ↑4 Obrazek
8. ♛ REVOLUTION ♛ 61pkt ↓4 Obrazek
9. UNDERGROUND 54pkt ↓3 Obrazek
10. Fashion Club 48pkt ↓5 Obrazek
11. Imagine 48pkt ↑2 Obrazek
12. Rising Suns 44pkt ↓3 Obrazek
13. NIEGRZECZNE 41pkt ↑4 Obrazek
14. Laseczki 41pkt ↓2 Obrazek
15. Marzycielki 38pkt ↓5 Obrazek
16. Stylish Women 38pkt ↑5 Obrazek
17. Angels Club <3 36pkt ↑6 Obrazek
18. Rodzina Adamsów 36pkt ↑13 Obrazek
19. Gold Stars 33pkt ↑3 Obrazek
20. Tygryski 33pkt ↑12 Obrazek



DRUGA DWUDZIESTKA:
21. Alive angels 32pkt ↑31 Obrazek
22. Wojowniczki 30pkt ↓8 Obrazek
23. LOVELINESS 29pkt ↓4 Obrazek
24. Vampires 28pkt ↑10 Obrazek
25. Royal Girls 28pkt !NEW! Obrazek
26. Girls_Club 28pkt ↓2 Obrazek
27. MUSZKIETERKI 27pkt ↑3 Obrazek
28. Archeo 26pkt ↑7 Obrazek
29. E S T R E L L A 26pkt ↓13 Obrazek
30. Coco Chanel 25pkt ↓12 Obrazek
31. Chupa-Chups 25pkt ↓11 Obrazek
32. Super Laski 24pkt ↑1 Obrazek
33. 4YOU 21pkt ↓8 Obrazek
34. Flawless 20pkt ↓6 Obrazek
35. Cuba Libre 20pkt ↓20 Obrazek
36. νєяу иι¢є gιяℓ 19pkt ↑1 Obrazek
37. Sexy Girls 15pkt !NEW! Obrazek
38. Amazing Girls 13pkt ↑3 Obrazek
39. Mariposa aurum 13pkt ↔0 Obrazek
40. Night Club 12pkt ↑2 Obrazek



TRZECIA DWUDZIESTKA:
41. Beautiful Women 12pkt !NEW! Obrazek
42. Bellissima 10pkt ↓4 Obrazek
43. Red Lipstick 10pkt ↓7 Obrazek
44. Ellite 8pkt ↑6 Obrazek
45. Ufoludki 8pkt !NEW! Obrazek
46. Czarownice 7pkt ↑1 Obrazek
47. Panterki 6pkt ↓2 Obrazek
48. Spice Girls 5pkt ↑9 Obrazek
49. Chilli Peppers 5pkt ↓23 Obrazek
50. Czekoladki 5pkt ↓10 Obrazek
51. Seksowne 4pkt ↓3 Obrazek
52. diamond star 3pkt ↓3 Obrazek
53. MAGICZNE 3pkt !NEW! Obrazek
54. ♥Čarodějky♥ 3pkt ↑1 Obrazek
55. SuperBabki 2pkt ↑1 Obrazek
56. Queens 2pkt ↓10 Obrazek
57. V.I.P 2pkt ↓14 Obrazek
58. La Primavera 1pkt !NEW! Obrazek
59. MYSTICWomen 0pkt ↓30 Obrazek
60. Fallen Angels 0pkt ↓7 Obrazek
61. Diamentowe♥ 0pkt !NEW! Obrazek

P.S.
Pierwszy post tego tematu będzie zawsze edytowany, tak aby aktualny ranking był zawsze w pierwszym poście.


Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu. /monix23

ODPOWIEDZ