Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Tuśka » 19 sty 2013, o 13:27

Skoro jest wątek ,,Co Ci się nie podoba w IS?'' to musi być też wątek o AM :D
Moim małym marudzeniem jest to, że AM jest umniejszana pod względem diamentów. AM dostaje w konkursach zawsze szmaragdy , a IS diamenty. Ja też bym chciała na AM dostawać diamenty.
Obrazek

Awatar użytkownika
Matylduśka
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 591
Rejestracja: 3 paź 2011, o 23:08
Lokalizacja: Maszewo
Kontakt:

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Matylduśka » 19 sty 2013, o 17:48

Mnie wkurza to, że często AM dostaje rzeczy o, które prosi IS :cursing:
snapchat: syska_kochaniee
instagram: sandrapreibisz
pani na am: sandra.nusia

Awatar użytkownika
jamajka87
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 86
Rejestracja: 20 wrz 2010, o 12:09

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: jamajka87 » 21 sty 2013, o 18:34

Dla mnie AM jest trochę nudniejszą wersją IS. Wszystko jest podane na tacy (chodzi głównie o ceny ubrań) - na IS trzeba na każdą kolekcję pozbierać kasę, a i tak ciężko kupić wszystko na co się ma ochotę - i to też ma swój urok. Na AM mam już prawie całą kolekcję Węża, ale na IS te ubrania cieszą o wiele bardziej. Chyba w ogóle porzucę AM, bo zapisałam się tam tylko z ciekawości ;) (Z kolei mogę zrozumieć, że dla początkujących graczek ciekawsze będzie AM właśnie ze względu na łatwość zakupów.)
.....

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Kate » 22 sty 2013, o 23:30

Mnie wkurza to ,że nie ma normalnych jeansów na AM. :S Chciałam przebrać lalę na młodzieżowy styl, a tam zonk. Niestety moja lala tam jest wskazana na suknie, bo ich jest dużo w tej grze.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Ania » 27 sty 2013, o 20:58

Strasznie denerwują mnie zasady rozgrywania pojedynków. Nie ma dnia, żebym nie przegrała z kimś o wiele słabszym ode mnie. Po co są widoczne statystyki, jak i tak są przekłamane, bo gra losowo je powiększa? Po co w ogóle dbać o te statystyki, jak i tak największą rolę w pojedynkach odgrywa szczęście? :thumbdown:

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Enove » 5 lut 2013, o 18:18

Czego nie lubię w AM? Głownie tego, że sporo osób ma status "ostatnio wyzwany" - trudniej wtedy o pojedynek... a AM baardzo mi się podoba. Jest o wiele lepszą "kopią" IS.

Awatar użytkownika
Lyanna
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 956
Rejestracja: 12 wrz 2012, o 15:53

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Lyanna » 6 lut 2013, o 15:18

Minniee123 pisze:Jest o wiele lepszą "kopią" IS.
Raczej gorszą kopią...
Obrazek

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Ania » 6 lut 2013, o 15:41

Kwestia gustu, ja się zgadzam z Minnie123 - AM jest o wiele lepsza. Nie trzeba siedzieć tygodniami na kursach i zbierać po kilka tysięcy pojedynków. :rolleyes:

Mnie wciąż w AM irytuje losowe podnoszenie statystyk w trakcie pojedynku.
I brakuje mi ustawiania trzech czynności w kolejce, jak to jest na IS.

Awatar użytkownika
kwiatuszeczek
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 233
Rejestracja: 1 lut 2011, o 20:17

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: kwiatuszeczek » 6 lut 2013, o 16:29

Nie rozumiem waszego problemu z pojedynkami na AM. To chyba logiczne, że jedna ze statystyk przeciwniczki będzie wyższa, ponieważ każda z pań, która ma chłopaka dostaje plus ileś tam procent do danej statystyki. W ogóle możemy wybrać z jaką panią walczymy (słabsza, równa, śliczniejsza) i jeszcze to rozszerzenia z poziomami za diamenty.

A w AM wkurz mnie to, że nie mogę sobie zbierać kasy, bo po np. 5h mogę jej już nie mieć... Aha i jeszcze to, że w konkursach nigdy nie dostajemy diamentów!

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Ania » 6 lut 2013, o 16:45

Kwiatuszeczek, a czy ktoś ma problem z bonusami od chłopaka, albo z bonusami za szmaragdy/diamenty? Nie. Oprócz tych bonusów, o których piszesz jest jeszcze zasada, że podczas pojedynku gra losowo podwyższa wszystkie statystyki. Przez to wyzywając słabszą przeciwniczkę, która ma wszystkie statystyki niższe niż Ty i tak możesz przegrać. Nie widzę tu logiki. To, że są widoczne statystyki przeciwników niewiele Ci w takiej sytuacji daje, bo wygrana i tak często zależy od szczęścia. Kiedy walczyłam z dziewczynami z mojego poziomu, z niższymi statystykami potrafiłam przegrać z nimi 4 pojedynki na 10 właśnie dlatego, że gra przyznała im więcej punktów do statystyk, niż mi. Średnio to sprawiedliwe i może denerwować.
A w AM wkurz mnie to, [...] że w konkursach nigdy nie dostajemy diamentów!
Mnie też. Przydałyby się nawet jakieś małe nagrody w diamentach.

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Enove » 7 lut 2013, o 10:17

Yasmin. pisze:
Minniee123 pisze:Jest o wiele lepszą "kopią" IS.
Raczej gorszą kopią...
wg. mnie AM jest lepsze, wg. ciebie nie. Są różne gusta.

Awatar użytkownika
kwiatuszeczek
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 233
Rejestracja: 1 lut 2011, o 20:17

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: kwiatuszeczek » 7 lut 2013, o 15:17

No nie wiem... ja robiąc pojedynki przegram tylko 1 z 10 i to jeszcze nie zawsze.

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: kruella » 7 lut 2013, o 18:27

to, że oprócz ofert nie ma darmowego sposobu na zdobycie di, które zawsze pojawiają się w eventach zamiast szmaragdów. poza tym ktoś, kto ich nie kupuje i nie wypełnia ofert nie ma szansy kupić niektórych ciuchów tylko za di. na IS można chociaż di w mystery zdobyć, a na AM niestety nie...
...

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Enove » 7 lut 2013, o 22:00

Ja to powiem tak:

-szmaragdy można zdobyć za darmo i nie można ich kupić. ale są o 5000 razy prostsze do zdobycia niż jakiekolwiek diamenty.

-diamenty kupuje się lub zdobywa na IS i AM nie ma innej możliwości na ich zdobycie.

-gdy z oficjalnych konkursów dziewczyny z IS otrzymują po 500 diamentów, a my po 100 szmaragdów - my też powinniśmy dostać diamenty, to nie jest fair.

-Diamenty na AM służą głównie dla eventów - dlaczego trzeba je wykupić, jak na IS zgarniesz coś z konkursu oficjalnego (powiedzmy 300 diamentów) to event masz w 70% zaliczony, a na AM szmaragdy rzadko kiedy pomagają w eventach?

-to samo z siódemkami...

Na siódemkach i oficjalnych konkursach powinno się przede wszystkim dawać wybór: konkursy np. 125 szmaragdów lub 50 diamentów itp. dlaczego więc przy nagrodach dla IS są diamenty, a dla AM tylko szmaragdy? Szmaragdy mało co dadzą, a 500 diamentów... pół gry obkupisz... To mnie najbardziej denerwuje. Mam nadzieję że choć trochę rozumiecie :)

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Co Ci się nie podoba w AM?-dyskusja

Post autor: Tuśka » 8 lut 2013, o 15:13

Minniee my Cię rozumiemy w 100%...
Obrazek

Zablokowany