Imie twojej Pani.

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!
alciaa_xd
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2010, o 18:49
Lokalizacja: Zabrze

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: alciaa_xd » 3 mar 2011, o 19:07

Moja Pani nazywa się Alicexpractice, ponieważ w czasie zakładania konta słuchałam piosenki Alice Practice - Crystal Castles, w dodatku mam na imię Alicja, więc Alice pasuje :)

Awatar użytkownika
rosea1985
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2011, o 22:22
Lokalizacja: Wlkp

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: rosea1985 » 3 mar 2011, o 23:49

Kiedy w zamierzchlych czasach chodziam do tech. ogrodniczego na kwiaciarstwie musielimy wkuwac lacinskie nazwy roslinek, i niektore pozostaly mi w glowie do dzis, rosae (roza) przewaznie na roznych forach itp jest zajete wiec przestawilam literki, a dzis z ciekawosci wpisalam w google i o zgrozo - Grammostola Rosea - duży pająk spotykany pod polską nazwą ptasznik chilijski różowy, Bardzo gęsto owłosiony, dorastający do 6-7 cm "ciała"Ubarwienie brązowo-beżowo-różowe, karapaks bardziej różowo-fioletowy. Na odnóżach można zauważyć jaśniejsze paseczki. ' :wacko: !!!no ale tez rozne rozowe kwiatki, przepraszam za brak polskich znakow, ale cos mi sie w kompie poprzestawialo i nie wiem jak to odwrocic i jak ja teraz napisze prace na zaliczenie aaaa :cursing:

Awatar użytkownika
arlla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 48
Rejestracja: 6 sie 2010, o 12:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: arlla » 4 mar 2011, o 15:31

arlla - kiedy byłam mniejsza i była pseudo " moda " na ksywki to moje koleżanki tak na mnie wołały ;)
http://g.imperiumstylu.pl/profile.php?id=102612

Wszystko trwa, dopóki sam, tego chcesz...

Awatar użytkownika
agu1313
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 10
Rejestracja: 4 cze 2010, o 12:55
Lokalizacja: Imperium Stylu xDD

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: agu1313 » 4 mar 2011, o 17:07

agu1313 - Agta jak nie trudno się domyślić. 1313 - lat 13 nie mam, coś w przybiżeniu, ale tak jakoś wyszło...
Ogl to mówią na mnie fryta :thumbsup:

Awatar użytkownika
Reinée
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 46
Rejestracja: 17 lut 2011, o 19:19
Lokalizacja: Kraków

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: Reinée » 8 mar 2011, o 10:44

Ellenai pisze:Moja facetka to Nadia, strasznie podoba mi się to imię. Gdy mieszkałam w Danii miałam w klasie Marokankę o takim imieniu. Strasznie sympatyczna osoba. I niesamowicie piękna.

Nick na forum zawdzięczam Jackowi Malczewskiemu i jego "Śmierci Ellenai" :)
Tak ma na nazwisko jeden chłopak z naszej klasy:)

Moja Pani ma na imię Reinée. Szukałam w google odpowiedników imion. Chciałam znaleźć jakieś ciekawe francuskie, coś na R. Znalazłam Rachelle, ale było zajęte. Nie chciałam dodawać cyferek, bo mi się nie podobało. Myślałam tak i myślałam. Bardzo lubię "Zmierzch", więc pomyślałam, że nazwę moją panią Reinée. Mama Belli miała na imię Renée, ale mi się spodobało Reinée. Tak więc ją nazwałam:). Nie żałuję. To imię ogromnie mi się podoba. :thumbsup:
olciia pisze:Moja pani nazywa się Leah. Spodobało mi się imie Leal ( z YCD ), ale było już zajęte, więc 'l' zmieniłam na 'h' i postawiłam kropkę ; )
Leah to postać ze Zmierzchu:). Dziewczyna-wilk.
In my life I love you more.

Awatar użytkownika
qazwsxedc
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2010, o 09:25
Lokalizacja: poland

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: qazwsxedc » 24 maja 2011, o 18:28

Wymyślałam dla mojej Lali duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo imion. W końcu się wkurzyłam i wpisałam ciąg liter: asdfghjkolp - i tak powstało jej imię :D :thumbsup:



PS przyjrzyj sie klawiaturze: środkowy rząd liter :) tylko końcówka takimi "schodami" :)



zorientowałam się o ty "nie przypadkowym" układzie liter gapiąc sie w klawiaturę (nie wiem po co) jkaieś 3 miesiące temu, czyli połowa tego, co gram ;D
Obrazek

Awatar użytkownika
Monikóka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 142
Rejestracja: 10 maja 2011, o 09:06

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: Monikóka » 25 maja 2011, o 09:24

Na moim zbanowanym koncie moja lala to byla elisabeth89 wzielo sie z tego bo nie wiedzialam jak ja nazwac a zobaczylam w gazecie reklame piratów z karaibów no i przypomniało mi sie że była tam Elisabeth a liczba to data moich urodzin (stara jestem :P )

A na tym Monikówka bo tak siostra mnie nazywa ^^
[glow=red]Żeby być kochanym trzeba najpierw pokochać siebie[/glow]


Moja lala
Stylizacje :)
coś o mnie

Awatar użytkownika
kassika22222
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 19:22

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: kassika22222 » 25 maja 2011, o 19:06

Mam na imię Kasia, a ponieważ wszystkie "Kasie" były zajęte, wkurzyłam się i napisałam ladykalasialadyla.
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 31&t=14897 - Moje stylizacje

http://g.imperiumstylu.pl/profile.php?id=895395 - Moja laseczka.

Wracam już do gry, nie mam co robić. Na forum też.

Awatar użytkownika
Frytush
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 13 maja 2011, o 19:00
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: Frytush » 26 maja 2011, o 12:46

Szkolna ksywka, wersja poprawiona:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Littleprincess
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 9 sty 2011, o 15:04

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: Littleprincess » 27 maja 2011, o 10:01

Ja swoją Lady nazwałam Littleprincess bo mnie w domu nazywają małą księżniczką ;) już duży ale rozpuszczony bachor ze mnie ^^
http://g.imperiumstylu.pl/profile.php?id=127717[hr]
"Chłopiec już nigdy więcej nie płakał i nigdy więcej nie zapomniał tego, czego się nauczył: że kochać to niszczyć i że być kochanym to znaczy zostać zniszczonym"
Miasto kości

"– Większość psychologów uważa, że wrogość to w rzeczywistości wysublimowany pociąg seksualny – oznajmiła Clary.
– Aha – mruknął Jace. – To mogłoby wyjaśniać, dlaczego tak wiele osób mnie nie lubi."

Awatar użytkownika
Aqua__
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 51
Rejestracja: 3 lut 2011, o 16:22
Kontakt:

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: Aqua__ » 3 cze 2011, o 16:14

Moja nazwa wzięła się od mojej ulubionej aktorki z filmu Cheetah Girls (kto oglądał kojarzy)
Od samego początku ją lubiłam, a że brakuje nicków tak zostawiłam

Obrazek
Jestem jak róża, która uwodzi zapachem,
By pokłóć palce i przepełnić strachem

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
mellody89
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 528
Rejestracja: 2 maja 2010, o 15:28
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Kontakt:

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: mellody89 » 7 cze 2011, o 12:27

Ja swoją nazwałam Queensberry tak z głupa, przeleciało mi to przez głowę i tak już zostało. Później wpisując tą nazwę w Google dowiedziałam się, że to nazwa jakiegoś zespołu :P

Awatar użytkownika
NightwishLove
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 19:15
Lokalizacja: Radomsko/Częstochowa

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: NightwishLove » 14 cze 2011, o 22:16

Moja Akasha2607...
Akasha - kocham wampiry i książki o nich (Wampir Lestat i Królowa Potępionych) :love: . W sumie fajnie by było być wampirem, tak czasem tylko :whistling: wampiryzm i magia - kocham :love: :love:
a końcówka 2607, bo normalne było zajęte, poza tym to dzień i miesiąc mojego urodzenia, więc łatwiej dla mnie zapamiętać :thumbsup: :thumbsup:
moja Lady...;)

moje stylizacje zamknięte ;(

♥ W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca... ♥

Obrazek

Awatar użytkownika
Melancolia
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2011, o 14:58

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: Melancolia » 15 cze 2011, o 14:54

Melancolia -
to w języku potocznym zasmucenie związane ze wspomnieniami, stan lekkiego przygnębienia.

W dawnym języku medycznym stosowano ten termin na określenie schorzenia psychicznego, które obecnie znane jest jako depresja.

W literaturze pięknej występuje również pojęcie melancholijny oznaczające stan permanentnego smutku, nostalgii.
Melancolia to po francusku Melancholia. Znaczy się, jakby nad "e" dodać kreskę.

Awatar użytkownika
ransiak
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2011, o 07:43

Re: Imie twojej Pani.

Post autor: ransiak » 16 cze 2011, o 19:38

Moja się nazywa Ransiak.. hehe :D

Zablokowany