Pokażcie mi aktywny klub...

Wszelkie dyskusje na temat gry. O wydarzeniach i kolekcjach dyskutujemy w dziale ogłoszeń!

Moderator: Aurelie

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola

Re: Pokażcie mi aktywny klub...

Post autor: Amantis » 8 lis 2019, o 06:51

Zastanawialam sie czy w ogole odpisywac na ten post,zeby nie nakrecac dalej niepotrzebnej dyskusji..Odpisze jednak.
Wspolnie chyba juz doszlismy do wniosku ze gra w wielu aspektach jest niedoskonala,ranking takze,i temu faktowi chyba nikt,nigdzie nie zaprzeczal.Wspolnie doszlismy do wniosku ze kazdy gracz ma swoja metode gry(jeden nie robi pojedynkow,inny nie zbiera doswiadczenia) Wspolnie doszlismy do wniosku ze co gracz ,to inna definicja aktywnosci.Nie doszlismy do jednego...W czym wam wlasciwie przeszkadza ranking forumowy Femki?Ok,ok skrytykowalyscie ze nie odzwierciedla faktycznej aktywnosci klubow,ktora nie sklada sie tylko z pojedynkow...No dobrze...Tyle ze krytykowac jest latwo,podac rozwiazanie trudniej prawda?Nadal czekam na wasza propozycje stworzenia faktycznego rankingu aktywnosci,ktory odzwierciedlalby to o czym caly czas piszecie..Nie da sie????Coz..wiec jak to jest?Lepiej nie robic nic ,bo sie nie da i krytykowac kogos ,kto cos robi wytykajac mu niedoskonalosc wykonanej pracy?Zamiast docenic fakt iz w jakis tam sposob stara sie zebrac dostepne dane i stworzyc z nich przyblizony obraz aktywnosci rankingowej,nawet jesli nie do konca jest on waszym zdaniem prawdziwy?Osobiscie staram sie nigdy nie krytykowac czyjejs pracy o ile nie uwazam ze moglabym ja wykonac lepiej....

ODPOWIEDZ