Stylistka Tygodnia - Dyskusja

Sama wybierz Panią, która otrzyma tytuł Stylistki Tygodnia.

Moderator: Dj-ka

Awatar użytkownika
Beacia
Miss Żłobka
Miss Żłobka

Re: Stylistka Tygodnia - Dyskusja

Post autor: Beacia » 16 sie 2017, o 08:35

Zgadzam się z Bezgranicznym, praca nr 5 nie spełnia warunków jakie zostały postawione w wytycznych, a jest wyraźnie napisane, że ma być suknia a nie spódnica z bluzką. Powinniśmy się trzymać zasad.
Obrazek

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola

Post autor: Akuma Taeś » 16 sie 2017, o 21:37

Tak jak twoje zdanie odnoście tej pracy i innych nikogo nie obchodzi. Jakbyś tego nie potrzebował to byś się nie zgłaszał do konkursu i z tego co zauważyłam chyba żadnej edycji nie pominąłeś a to coś oznacza a teraz głupio ci się przyznać
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Pytania do mnie:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 12&t=25632
Moje stylizacje:
http://forum.imperiumstylu.pl/viewtopic ... 09&t=25228

Awatar użytkownika
Aurelie
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Post autor: Aurelie » 16 sie 2017, o 23:23

Włosy użyte w pracy nr 2 spełniają kryteria koloru rudego. Pamiętajmy, że każda barwa ma różne odcienie, może być jaśniejsza lub ciemniejsza.
Obrazek

Praca nr 5 została zdyskwalifikowana za brak zgodności z wytycznymi konkursu. Osoby, które oddały głos na tę pracę, mogą zagłosować ponownie.

Dziękuję za czujność i przepraszam za niedopatrzenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Kontakt:

Post autor: Bezgraniczny » 16 sie 2017, o 23:29

Myślałem, że mają być stricte rude, rozumiem.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Kontakt:

Post autor: Bezgraniczny » 25 sie 2017, o 15:21

Czy makijaż, włosy, usta mają być tylko w tych kolorach?

Awatar użytkownika
Beacia
Miss Żłobka
Miss Żłobka

Post autor: Beacia » 25 sie 2017, o 15:49

Oczywiście makijaż może być dowolny, kolorowy (włosy też).
Obrazek

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki

Post autor: Kate » 9 wrz 2017, o 15:27

Czas zmienić trochę stylistkę i wprowadzić zmiany. Może zrobić podium stylistki i nagradzać 3 osoby. Aurelie da się wprowadzić jakieś zmiany?
Edit...Miałam pomysł na swój konkurs o blogerkach modowych, ale zmieniłam. Dobrze zrobiłam, bo by się duplikowały konkursy. :)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Kontakt:

Post autor: Bezgraniczny » 9 wrz 2017, o 15:58

Wydaje mi się, że złym pomysłem byłoby Podium z 3 miejscami. Jak możesz zauważyć nie ma mnóstwa prac, które biorą udział oraz jest mało osób głosujących. Stylistka Tygodnia zrobiłaby się drugim PP, FTV czy KM, czyli w skrócie "syfem nad syfami"/"paszteciarnią".

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki

Post autor: Kate » 9 wrz 2017, o 17:42

To, chociaż wyróżnienia dla tych osób, które otrzymały, chociaż jeden głos. Zaznaczam nikt na mnie nie głosował...ja, tylko rzucam pomysłami. Trzeba coś nowego na forum zrobić ;)
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.

Awatar użytkownika
Regelinda
Miss Liceum
Miss Liceum

Post autor: Regelinda » 9 wrz 2017, o 18:34

Rzadko się zgadzam z panem Bezgranicznym, ale w tym wypadku muszę mu przyznać rację. W Stylistce Tygodnia bierze udział niewiele osób, patrząc choćby na frekwencję w oficjalnych konkursach, a jeszcze mniej głosuje, gdyż wymaga to wytężenia szarych komórek, czego jak widać sporo osób nie potrafi zrobić, albo zwyczajnie się im nie chce, lub też nie widzą odpowiedniej kandydatki do tytułu Stylistki Tygodnia. No i konkurs w końcu ma nazwę "Stylistka Tygodnia", a nie "Stylistki Tygodnia", więc jak widać, chodzi o jednego zwycięzcę.

Awatar użytkownika
Aurelie
Super Moderatorka
Super Moderatorka

Post autor: Aurelie » 9 wrz 2017, o 18:37

Pomysły ze zrobieniem podium lub dawanie wyróżnień za minimum 1 głos niestety są nierealne. Wprowadzenie podium prawdopodobnie skończyłoby się na tym, że za każdym razem organizowana by była dogrywka zawierająca kilkanaście prac, a głosowanie mogłoby nie przynieść rozstrzygnięcia, co skutkowałoby bardzo długim czasem organizacji kolejnych Stylistek Tygodnia, a w dłuższym rozrachunku mniejszą liczbą kolejnych odsłon konkursu.
Z kolei nagradzanie prac, które zdobyłyby ten 1 głos niemal na pewno doprowadziłoby do nadużyć.
Moderacja jest otwarta na wszelkie propozycje dotyczące usprawniania forum, rozpatrujemy każdą sugestię, ale muszą to być pomysły realne do zrealizowania.
Obrazek

Asia_As
Miss Kołyski
Miss Kołyski

Post autor: Asia_As » 9 wrz 2017, o 19:16

jeśli się nie chce komuś pisać aby oddać głos to moze lepsza byłaby ankieta taka co sie klika i jest głos oddany

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Kontakt:

Post autor: Bezgraniczny » 9 wrz 2017, o 19:33

W łatwy sposób jest oszukać w ankiecie internetowej np. wysyłasz do znajomych, aby zagłosowali lub też w inny sposób bez ingerencji osób trzecich, którego nie będę zdradzał :whistling:
Głosowanie jakie jest teraz daje po części pewne głosy, bo użytkownik musi być zarejestrowany na forum.
Ale moim skromnym zdaniem powinni zrobić coś ze stylizacjami, które biorą udział w konkursie. Jak wiemy są w grze osoby, które często próbują przeszkodzić innym w wygraniu. Łatwo jest wejść do naszego nieprzyjaciela do galerii i odnaleźć konkursową stylizacje. Ale również zdarza się tak, że rozglądasz się po kogoś galerii i coś znajdziesz, a po pewnym czasie pojawi się to np. w ST czy Konkursie Użytkowników i Twoja opinia będzie już inna, bo wiesz kto jest autorem pracy. (w większości przypadków). Proponuje np. jakiś album w grze, do którego dostęp mieliby tylko Moderatorzy lub coś innego, aby nie trzymać tych prac w albumie.

Awatar użytkownika
Regelinda
Miss Liceum
Miss Liceum

Post autor: Regelinda » 9 wrz 2017, o 19:52

Forma głosowania w Stylistce Tygodnia w tej chwili jest chyba najlepsza z możliwych, gdyż eliminuje do pewnego stopnia kumoterskie głosowanie, chociaż niestety go nie eliminuje.

Co do wysyłania stylek specjalnie na konkurs, zamiast robienie zdjęć do galerii, to musiałaby być wprowadzona funkcja w grze pozwalająca zrobić zdjęcie, które idzie bezpośrednio do odpowiedniej moderatorki z możliwością opisu w jakim celu jest ono wysyłane, co wiążę się z ingerencją w grę. Jakkolwiek pomysł dobry, to wątpię, żeby twórcom dla forumowych konkursów chciało się coś takiego robić.

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki

Post autor: Dissia » 10 wrz 2017, o 13:57

Forma glosowania jest bardzo dobra, bo wymaga określenia co mi się podoba a nie wybieram 1 bo tak i koniec. Trzeba docenić prace którą się wybiera i napisać pare słów o niej ;) Na tym powinno też polegać komentowanie na Arenie a nie bezmyślne kopiuj-wklej.

A co do zapisywania prac jest jeden prosty sposób ;) Organizatorka konkursu wysłane do niej prace po prostu zapisuje u siebie na komputerze a potem wrzuca je na jakiś hosting zdjęć i wstawia w konkursie. Dzięki temu uczestniczki mogą usunąć swoją pracę z galerii i nie muszą się martwić, że ktoś podkradnie ich pomysł, bo nie będzie jak :)

ODPOWIEDZ