Stylistka Tygodnia #164

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #164

Post autor: Dj-ka » 20 sty 2020, o 18:55

Stylistka Tygodnia #164

Motyw: Stewardessa.

Inne informacje: Przebierz panią za stewardessę. Obowiązkowe elementy to spódnica za kolano i czerwone usta.

Głosowanie trwa do 26.01.2020r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek

Pani nr 6.

Obrazek

Pani nr 7.

Obrazek

Pani nr 8.

Obrazek

Pani nr 9.

Obrazek

Pani nr 10.

Obrazek

Pani nr 11.

Obrazek

Pani nr 12.

Obrazek

Pani nr 13.

Obrazek

Pani nr 14.

Obrazek

Pani nr 15.

Obrazek

Pani nr 16.

Obrazek

Pani nr 17.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: Mandaloriana » 21 sty 2020, o 09:33

Swoj glos oddaje na prace nr 14 ....wszystkie prace sa ladne, ale jak dla mnie przewidywalne ....czern, granat ....standard ....wiec z przyjemnoscia oddam glos na te prace, pieknie dobrane dodatki, swietnie zrobiony makijaz ...wszystko mi sie tutaj podoba.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: Van Der Elayra » 21 sty 2020, o 13:01

Przejrzałam na spokojnie wszystkie pracę w tej edycji stylistki tygodnia. Każda z was starała się wpasować w temat i to jest bardzo fajne to się ceni. Lecz tym razem urzekła mnie praca pani nr 15 jak dla mnie jest zupełnie inna niż wszystkie pozostałe i przede wszystkim najbardziej przypomina Stewardesse. Gratulację należą się też pani nr 16 gdyby można było wybrać 2 panie i na nie zagłosować to zrobiła bym to bez mrugnięcia okiem. Wszystkim uczestniczką życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki za sukces.

Proszę o pominięcie tego głosu w procesie liczenia.
Konto użytkowniczki zostało permanentnie zablokowane w dniu 23.01.2020 r. na jej prośbę. Posty "usuniętych" kont nie są usuwane, by zachować ciągłość i logiczny charakter rozmów w wątkach, jednak głos nie powinien być liczony, gdyż konto zostało "usunięte" przed podaniem wyników konkursu. // Casandra

limba3
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 32
Rejestracja: 5 kwie 2019, o 19:31

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: limba3 » 22 sty 2020, o 08:10

głosuję na pracę nr 1 , gdyż najbardziej odpowiada mojemu wyobrażeniu o tym, jak powinna wyglądać stewardessa :)

Awatar użytkownika
Lugow2
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 52
Rejestracja: 1 sie 2016, o 20:34

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: Lugow2 » 24 sty 2020, o 05:11

Nr 15. Szykownie, stylowo, a jednocześnie z należytą powagą, pięknie użyta czerń. Jestem zauroczona stylizacją :D

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: co.ma » 24 sty 2020, o 08:09

Jest kilka świetnych prac, ale głosuję na nr 14 - Prześliczny strój, w mniej oczywistych kolorach. Stonowany makijaż, umiar w dodatkach, schludny, ale nie nudny mundur.

Inne, które mi się podobały, to:
Nr 4 wygląda elegancko, ale nie nudno. Nieco oryginalnych akcentów przełamuje standard stewardessy.
Nr 7 strój również pasuje do pracy stewardessy, ale przy okazji jest z klasą i nietypowymi dodatkami. Tylko trochę za dużo pierścionków.
Nr 9 wyróżnia się kolorystyką, ale zgraną i oficjalną. Duża apaszka i opaska na głowie to mniej typowe elementy - urozmaicają stylizację. Niestety za dużo pani trzyma w dłoniach, butelka psuje efekt kolorystyczny, a torebka jest zbyt strojna jak na stewardessę.
Nr 15 Najelegantsza stewardessa ze wszystkich tu obecnych. Mogłaby pracować na francuskim statku - taki ma szyk. Chociaż czegoś jej brakuje, jakiegoś dodatku - biżuterii, czegoś w dłoniach, może rajstop.

Awatar użytkownika
Minevra K.N. Haner
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2020, o 20:28

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: Minevra K.N. Haner » 24 sty 2020, o 15:46

Nie latałam nigdy samolotami więc kompletnie nie wiem jak noszą się stwardessy, ale na moje oko pani nr 15 całkiem ciekawie podeszła do tematu. Dlatego mój głos leci właśnie dla tej pani.

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: uluu » 25 sty 2020, o 20:57

Głosuję na pracę nr 14. Podoba mi się biel z czerwienią zamiast stereotypowego ciemnego kostiumu. Do tego naprawdę ładny makijaż - idealna praca.
Fajne są również: 1,15 i 16.

Awatar użytkownika
Malowanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 271
Rejestracja: 3 sty 2011, o 12:47
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia #164

Post autor: Malowanka » 29 sty 2020, o 20:57

Glosuję na prace 14. Fajna stylówka. wyróżniająca się. Ładna twarz nie 'przemalowana'.
Ale praca 5 i 15 też super.


Głos oddany po terminie, nie będzie brany pod uwagę podczas ogłaszania wyników. /Dj-ka

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #164

Post autor: Dj-ka » 29 sty 2020, o 22:57

164. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Lyanna
praca nr 14

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany