Stylistka Tygodnia #157

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #157

Post autor: Dj-ka » 20 sie 2019, o 14:23

Stylistka Tygodnia #157

Motyw: Nocny Motyl.

Inne informacje: Przebierz swoją Panią za nocnego motyla.

Głosowanie trwa do 26.08.2019r.
Głosując podaj numer pracy, która Ci się podoba i uzasadnij swój wybór.
*Zgodnie z Regulaminem Stylistki Tygodnia ważne są tylko uzasadnione głosy. Jako uzasadnienie rozumiemy wypowiedź złożoną z jednego zdania, wskazującą minimum jedną cechę stylizacji, która przypadła do gustu głosującemu. Przy czym cecha to nie ubranie ani epitet (np. śliczna bluzeczka, świetne spodnie, wspaniały smok, piękna pani).

:!:
Jeśli jesteś świadkiem lub adresatem jakiejkolwiek formy nakłaniania do głosowania, zgłoś to moderatorce konkursu. Należy dołączyć zrzut z ekranu, na którym widać taką wiadomość, gdyż tylko uzasadnione przypadki będą usuwane z konkursu. Nikt poza moderatorem nie pozna tożsamości osoby zgłaszającej, a sama osoba zgłaszająca nie ponosi oczywiście żadnych konsekwencji.



Zapraszam do głosowania!
Pani nr 1.

Obrazek

Pani nr 2.

Obrazek

Pani nr 3.

Obrazek

Pani nr 4.

Obrazek

Pani nr 5.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: Mandaloriana » 20 sie 2019, o 14:37

Wszystkie prace jak zawsze ciekawe i pomysłowe :) Mam 3 swoje faworyty....bo jest to praca nr. 4,3,1 ....tak więc z tych trzech muszę wybrać tą jedną ...Jeśli chodzi o faworyty, to w dwóch pracach zabrakło mi motywu nocy, ale nie sa one brzydkie :love:
Moim zdaniem najbardziej w temacie uplasowała się praca nr. 4 i na nią właśnie oddaję swój głos :love: Bardzo ciekawy pomysł z syrenim ogonem. Jednak jestem tego zdania, że jest on tu niepotrzebny. Bardzo urzekła mnie ta wstrętna buzia, idealnie pasująca do tematu....nie wiem co to jest, i skąd , ale jest mega.
Ostatnio zmieniony 20 sie 2019, o 17:01 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: Lady_Blair » 20 sie 2019, o 16:18

Według mnie praca nr 5 jest bezkonkurencyjna w tej prezentacji i to na nią oddaję swój głos. Motyl to ładny, kolorowy owad i ta Lala również taka jest - jest pięknym motylem, ale w trochę mrocznym wydaniu charakterystycznym dla nocy. Kolorystyka jest ciemna, ale nie nudna, bo bardzo fajnie wyszło autorce połączenie różnych odcieni fioletu.

donciorek
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 22 lip 2014, o 20:16

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: donciorek » 21 sie 2019, o 11:29

Swój głos oddaję na pracę nr 3, ponieważ wygląda dla mnie jak typowa ĆMA, czyli nocny motyl :D . Trochę przerażająca, ale zarazem z klasą . :) Dodatkowo właśnie takie kolory kojarzą mi się z nocnym motylem.

limba3
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 32
Rejestracja: 5 kwie 2019, o 19:31

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: limba3 » 21 sie 2019, o 12:19

głosuję na pracę nr 3 - obrazek w stonowanym kolorze typowym dla owadów aktywnych w nocy. Stylizacja nie krzykliwa ale równocześnie przykuwająca uwagę.

uluu
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 111
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:35

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: uluu » 21 sie 2019, o 12:51

Zagłosuję na pracę nr 5. Podoba mi się taki motyl w stylu gotyckim - ciemne odcienie fioletu przyciągają oko, jest mrocznie i tak pięknie ;)
3 i 4 również uważam za bardzo udane :)

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: Akuma Taeś » 22 sie 2019, o 04:49

Głosuję na pracę nr 4. ponieważ najbardziej przypomina typową ćmę. Idealne wykorzystanie ogona, maski i rogów.
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: immortal » 23 sie 2019, o 18:01

Nr. 4 - ta praca jako jedyna ma istotny element jakim jest odwłok w postaci ogona oraz zrobioną twarz na wzór motyla. Jest to świetny pomysł i wykonanie. Praca jest dopracowana w każdym calu i wygląda rewelacyjnie. Jeśli chodzi o mroczność tego stworzenia to jak najbardziej ona występuje - pod względem kolorystycznym, ale również wszelkich dodatków. :thumbsup:

Awatar użytkownika
Jessska
Gardząca rangami
Gardząca rangami
Posty: 64
Rejestracja: 5 lut 2016, o 00:33

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: Jessska » 25 sie 2019, o 13:19

Głosuję na pracę nr. 5 - Prześliczna stylka, nie odstrasza i nie przeraża, jak w przypadku pracy nr. 4. Połączenie różnych odcieni fioletu bardzo mi się podoba. Makijaż lali ciekawie dobrany jak i wszystkie dodatki do stylizacji. Cudny nocny motylek.

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 257
Rejestracja: 4 mar 2019, o 15:43
Lokalizacja: Česká Praha

Re: Stylistka Tygodnia #157

Post autor: Van Der Elayra » 26 sie 2019, o 11:17

Wszystkie pracę w konkursie są naprawdę w temacie. Bardzo wam wszystkim gratuluję, ale mój głos otrzyma praca nr 5 dlaczego? Ponieważ pani najlepiej z nas wszystkich wczuła się w temat.

Awatar użytkownika
Dj-ka
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 273
Rejestracja: 16 maja 2012, o 14:05
Lokalizacja: Szczytniki nad Kaczawą

Stylistka Tygodnia #157

Post autor: Dj-ka » 28 sie 2019, o 15:49

157. edycję Stylistki Tygodnia wygrywa
Tomorrowland
praca nr 5

Obrazek
GRATULACJE!!!
Obrazek

Zablokowany