Stylistka Tygodnia - Dyskusja

Sama wybierz Panią, która otrzyma tytuł Stylistki Tygodnia.

Moderator: Dj-ka

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Kontakt:

Re: Stylistka Tygodnia - Dyskusja

Post autor: Bezgraniczny » 14 sty 2020, o 00:43

Jeśli dobrze zrozumiałem temat to obowiązkowym elementem jest spódnica która będzie za kolanem. Śmiesznie, bo latam samolotem od kilku dobrych lat i nigdy jeszcze nie widziałem żadnej z nich w takiej spódnicy. Zawsze jest to spódnica przed kolano lub maksymalnie do kolana, ale jeszcze nigdy za kolano. Widocznie latam jakimiś tanimi lotami, gdzie nie stać ich na więcej materiału. Może stawerdesy na statku się lepiej prezentują i przestrzegają zasad, które zostały narzucone jak w ST. Na koniec chciałbym jeszcze dodać, że widziałem również takie w spodniach i szkoda, że jest taki wymóg w konkursie, bo miałbym wiele możliwości. To tak jakby dać temat „Gitarzysta” i obowiązkowym elementem jest gitara klasyczna, a przecież gitarzysta może mieć gitarę klasyczną, elektryczną i wiele innych.

Bardzo nie podoba mi się w ST to narzucanie z góry co jak ma wyglądać, rozumiem jak jest temat „Black and white”, używasz czarnego i białego, a nie żółtego i niebieskiego, czy „Mała syrenka”, masz użyć ogon syreny, a nie kociego ogonu, ale nie jestem w stanie zrozumieć takich tematów jak ta Stewardesa, spódnica za kolano i czerwone usta, przecież każda stewardesa może mieć inny kolor ust czy długość spódnicy (w zależności od linii). Dlatego moją propozycją jest nie zamieszczanie tak szczegółowych wymogów w tematach, gdzie można zrobić wiele ciekawych rzeczy. Takie jest moje skromne zdanie na ten temat.

Awatar użytkownika
Dj-ka
Moderatorka
Moderatorka

Post autor: Dj-ka » 14 sty 2020, o 11:21

Masz rację Bezgraniczny, ale sam wiesz, że każdy narzuca swój temat i wytyczne do niego. Mam nadzieję, że uda ci się coś znaleźć w garderobie odpowiedniego ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Żłobka
Miss Żłobka

Post autor: co.ma » 14 sty 2020, o 14:58

A ja uważam, ze to fajnie, że są konkretne wymogi. Jest trudniej, trzeba się wysilić, poszukać ciuchów, zrobić kreację specjalnie na ten konkurs, a nie wziąć jakąś, którą już się ma w galerii.
Zresztą, było już tutaj tyle tematów, że trudno wymyślić coś ogólnego, czego jeszcze nie było albo nie było podobnego. Takie szczegóły w wymogach sprawiają, że tematy różnią się od siebie. Np. jeśli temat "stewardessa" już był, to teraz trzeba zrobić nową stylizację, bo poprzednio były inne wymogi.

A to, że prawdziwe stewardessy nie noszą spódnic do kolan to śmieszny argument. To tylko zabawa, nie musimy odtwarzać każdego szczegółu realnego świata.

Awatar użytkownika
Van Der Elayra
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy

Post autor: Van Der Elayra » 14 sty 2020, o 15:23

Mam już gotową pracę, ale daleko mojej pani do stwardessy ona bardziej wygląda jak bizneswomen, niż reprezentantka sił powietrznych. :S

Awatar użytkownika
Tomorrowland
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy

Post autor: Tomorrowland » 19 sty 2020, o 19:20

No fajnie, ze masz ....szkoda tylko, ze to nie spodnica za kolano haha
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

ODPOWIEDZ