Problem z logowaniem

Coś nie działa tak, jak powinno? Zgłoś to tutaj.
DiamentowaDiana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:12

Problem z logowaniem

Post autor: DiamentowaDiana » 12 lis 2023, o 14:26

Hej, mam problem z zalogowaniem się na moje konto, na które już jakiś czas nie wchodziłam. Hasło się nie zgadzało, więc kliknęłam "zapomniałaś hasła?", ale mojego maila nie wykrywa. Zależy mi na tym koncie i nie mam zamiaru tworzyć nowego, więc proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Problem z logowaniem

Post autor: Casandra » 12 lis 2023, o 23:05

Dzień dobry,
jesteś pewna, że wpisałeś dobrego maila? Może konto zarejestrowałaś na inny adres skoro było to już jakiś czas temu?
Czy ten mail, to ten, który wykorzystałaś do rejestracji na forum? Jeżeli tak to poproszę by dziewczyny zobaczyły, czy na takiego maila jest założone jakieś konto na AM - potrzebuje jedynie Twojego potwierdzenia :)
Mam jeszcze pytanie: konta są resetowane po 3 miesiącach nieaktywności jeżeli nie były kupowane na nich żadne diamenty - czy taka sytuacja mogła zajść w Twoim przypadku?
Pozdrawiam
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

DiamentowaDiana
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2017, o 10:12

Re: Problem z logowaniem

Post autor: DiamentowaDiana » 13 lis 2023, o 14:42

Tak, jest to dobry mail i ten sam, z którego zarejestrowałam się tutaj. Niestety tak, zrobiłam sobie przerwę od grania i nie miałam pojęcia, że konta się wtedy resetują... Czy w takim przypadku już go nie odzyskam? :(
Ostatnio zmieniony 14 lis 2023, o 17:47 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytujemy posta nad naszym :)

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Problem z logowaniem

Post autor: Casandra » 14 lis 2023, o 17:46

Cześć,
poprosiłam dziewczyny by sprawdziły i niestety żadne konto na Arenie Mody nie jest podpięte do maila, na którego założyłaś to konto na forum.
Po resecie konto powinno wrócić do początku, ale dane rejestracji/logowania pozostają dalej w systemie... Mam więc podejrzenia, że lata temu miałaś innego maila i właśnie na niego założyłaś swoje konto - pomyśl proszę, czy tak nie mogło przypadkiem być :)
Jeżeli wymyślisz jakiegoś maila to sprawdź go proszę korzystając z opcji "przypomnienia hasła" w grze lub napisz mi prywatną wiadomość z informacją jakiego maila możemy poszukać w systemie :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Rikki
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 119
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 14:37

Re: Problem z logowaniem

Post autor: Rikki » 20 lut 2024, o 21:29

Nie mogę się od popołudnia zalogować na grę wersja komputerowa - gram TYLKO! Na telefonie. Apki nie mam. Wyrzuca mnie przy logowaniu.

ODPOWIEDZ