AM - Problemy z logowaniem

Coś nie działa tak, jak powinno? Zgłoś to tutaj.
millenium86
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 11
Rejestracja: 27 paź 2016, o 18:07

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: millenium86 » 4 sie 2017, o 08:32

Ja przepraszam bardzo ale jak długo to jeszcze potrwa? Minęło już ponad 48 godzin!

popopo
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2017, o 22:48

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: popopo » 5 sie 2017, o 09:07

Z logowaniem wszystko już w porządku, jednak wystawienie komentarza jest nie możliwe.

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Polla » 27 sie 2017, o 12:17

Witam,
Proszę o pomoc, gram przez NK i nie mogę się od rana zalogować do gry.

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Vin » 27 sie 2017, o 13:31

Czy próbowałaś logować się na innej przeglądarce, zaktualizować dodatki do przeglądarki lub zresetować internet? Generalnie chyba problem leży po stronie Twojego komputera/połączenia ponieważ nie ma innych zgłoszeń dotyczących nk.

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Polla » 27 sie 2017, o 14:41

Oczywiście, że próbowałam, od rana już kilkanaście razy. Wczoraj wieczorem bez problemu się zalogowałam, a dziś pokazuje mi się strona główna AM przez którą nie mam możliwości zalogowania się do swojego konta. Nie jest to problem leżący po mojej stronie tylko po Waszej.

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Polla » 19 paź 2017, o 09:03

Witam,
Jak wiecie od wczoraj osoby grające przez nk mają problem z wejściem do gry. Czy jest jakaś szansa na to aby się dowiedzieć jak to długo potrwa? Co z naszym kołem i eventem? Proszę o jakiekolwiek informacje. Niestety nk nie reaguje na nasze zgłoszenia.

20.10.2017
Wczoraj rano wstawiony post i po raz kolejny bez odpowiedzi :(

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Polla » 11 sty 2018, o 12:05

Czy komuś coś wiadomo dlaczego przez NK znowu nie można dostać się do gry?

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: sage » 11 sty 2018, o 17:53

Niestety nie mamy żadnych informacji na ten temat. NK odpowiada za umożliwienie graczom wejścia do udostępnionych tam gier i to z nimi musisz się kontaktować w tej sprawie. Widzę jednak, że logowanie działa (przynajmniej na moim testowym koncie), więc mam nadzieję, że u Ciebie też jest już wszystko w porządku :)
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Polla » 12 sty 2018, o 23:33

Działało później już normalnie ale dzisiaj znowu jest ten sam problem, u nich zgłaszałam to wysyłają do Was. Co jakiś czas jest ten sam problem, po raz kolejny ponawiam prośbę aby móc przenieść konto bezpośrednio na AM.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Katriel Tremaine » 13 sty 2018, o 14:08

A czy to jest technicznie możliwe by przenieść konto z NK na serwer główny?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: sage » 13 sty 2018, o 19:45

Niestety jak na razie nie ma takiej możliwości. Do takiego ręcznego przeniesienia jest potrzebny login, aby zalogować się przez główną stronę gry, którego użytkownicy NK nie mają przypisanego do konta oraz hasło, które można przypomnieć na maila, którego użytkownicy NK również nie mają przypisanego do konta (email i login do NK to zupełnie co innego niż dane do AM).
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Katriel Tremaine » 13 sty 2018, o 20:25

No właśnie tak mi się wydawało, bo większość gier tak ma, że konta z serwerów partnerskich nie można przenieść na serwer główny, dlatego o to zapytałam. Już się wielokrotnie zetknęłam z takimi prośbami, bo widać nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że ni dy rydy.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: LaFemmeNikita » 13 sty 2018, o 23:52

Przeniesienie konta z Nk na pewno jest technicznie wykonalne, ale to jest tylko w interesie gracza.

Nk jest zadowolone, bo pełni rolę pośrednika i dostaje za to kasę (droższe diamenty, różnica trafia zapewne na konto Nk). Natomiast producentowi gry to wisi czy ktoś gra bezpośrednio czy przez Nk. Tak czy siak, swój zysk ma, więc zmieniać nic nie trzeba z ich punktu widzenia.

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Polla » 14 sty 2018, o 11:50

Zdaję sobie sprawę, że zysk czerpać muszą wszyscy po drodze, a jeżeli jest wykonalne to powiedz w jaki sposób. Interesuje mnie przeniesienia konta w takiej postaci jak mam w tej chwili, a nie zaczynanie od początku. Na NK też "ostatnio" się trochę pozmieniało, wszedł jeszcze jeden "pośrednik" Platforma Gier i co jakiś czas pojawiają się jakieś problemy. Kontakt z kimkolwiek jest beznadziejny, nie ma odpowiedzi na zgłaszane błędy albo odsyłają jeden do drugiego tłumacząc, że to nie u nich problem ale mnie jako użytkownika średnio interesuje kto zawinił. Grając ponoszę jakieś koszty i ktoś pieniądze bierze, więc ja wymagam tego aby wszystko działało i funkcjonowało tak jak trzeba.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: AM - Problemy z logowaniem

Post autor: Katriel Tremaine » 14 sty 2018, o 18:38

Nie jestem informatykiem, piszę jedynie z doświadczenia z innej gry, gdzie było podobnie, tyle, że tam nk miało osobny serwer i wyglądało to chyba ciut inaczej niż na AM, ale tam również na pytania o przeniesienie konta z serwera na serwer padała odpowiedź, że można jedynie założyć drugie konto, ale starego się przenieść nie da.

Dziwi mnie za to co innego, skoro NK odsyła graczy do ludzi z AM, a AM odsyła ich go supportu NK, to kto jest odpowiedzialny za awarie?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ