AM - Problemy z logowaniem

Coś nie działa tak, jak powinno? Zgłoś to tutaj.
pilka8907
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2012, o 18:19

AM - Problemy z logowaniem

Post autor: pilka8907 » 21 lis 2012, o 18:24

Witam, nie wiem czy to bug czy co.. ale od kąd chcę wejść dziś na grę to wywala mnie... Sama się wyłącza i tak w kółko...

MyszkaMinie
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2012, o 09:15

Re: Wywala mi gre

Post autor: MyszkaMinie » 23 lis 2012, o 10:36

Może to problem z przeglądarką? Próbowałaś z innej przeglądarki?

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Wywala z gry

Post autor: Kate » 25 lis 2012, o 17:15

Od ponad tygodnia wywala mnie gry ten fakt zdarza się codziennie o 17. :S
Jest godzina 16.55 wszystko śmiga jak ta lala, aż tutaj nadchodzi 17 i łupu cupu nie ma gry 8|
Pisze tak:
"Sorry, we are currenlty working on the game. We will be back as soon as possible."
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Wywala z gry

Post autor: Casandra » 26 lis 2012, o 19:29

Mam nadzieję, że znasz tłumaczenie?
"Niestety, obecnie pracujemy nad grą. Będziemy z powrotem tak szybko, jak to możliwe."
(w wolnym tłumaczeniu)
Czyli wniosek z tego taki, że codziennie o 17:00 są prowadzone małe prace nad grą. ^^
Tak poza tym to ja również o 17:00 mam przerwę od AM z tego samego powodu :whistling:
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

jack7245
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2012, o 10:48

Re: Wywala z gry

Post autor: jack7245 » 27 lis 2012, o 11:02

ja mam to samo ale nie wiem co się z tym dzieje
może jakiś błąd w grze mają :(

pchelkova
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 6 paź 2011, o 10:37

nie mozna wejsc do gry

Post autor: pchelkova » 28 lis 2012, o 16:22

Zrobili event od 16 a ja się zalogowałam i zaraz mnie wywaliło i nie mogę już wejść...

Awatar użytkownika
Arnica
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 59
Rejestracja: 3 sty 2011, o 01:15
Lokalizacja: wlkp

Re: Wywala z gry

Post autor: Arnica » 30 lis 2012, o 14:01

Dziewczyny! Skoro jest taki komunikat to chyba wiadomo, że coś grzebią i oni wiedzą że gra chwilowo nie działa. Nie ma powodu żeby to zgłaszać na forum jako błąd. Błędy to nieprawidłowości w grze - niedziałające opcje itd. a nie komunikat o pracach...
I'm a cat

Arnica

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Logowanie do IS i AM .

Post autor: bozena2 » 1 gru 2012, o 22:14

Caly dzisiejszy dzien staram sie zalogowac do IS , i do AM . i nie moge . Wyskakuje strona do logowania , wpisuje haslo itd. i nic sie nie dzieje . Nie weszlam dzisiaj ani razu . Czy to cos z gra , czy moze z moim komputerem ? Prosze o pomoc . Nie pisze przez kontakt poniewaz nie moge wejsc do gry .

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Logowanie do IS i AM .

Post autor: Ania » 1 gru 2012, o 22:19

To raczej nie wina gry, na IS byłam przed chwilą, na AM jestem prawie cały dzień i nie mam z tym problemu. Próbowałaś wejść przez inną przeglądarkę, niż dotychczas?

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Logowanie do IS i AM .

Post autor: bozena2 » 2 gru 2012, o 13:27

Probowalam ale nic z tego . Widocznie to cos na moim komputerze . Problem w tym , ze kompletnie sie na tym nie znam .

Awatar użytkownika
Emneilda
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 84
Rejestracja: 4 wrz 2012, o 20:40

Re: Logowanie do IS i AM .

Post autor: Emneilda » 2 gru 2012, o 13:52

A internet normalnie Ci działa? bo u mnie często zdarzają się takie przerwy, często mam słaby zasięg.

:thumbsup: Zapraszam na mój profil: :thumbsup:
[CIACH!] Link do profilu umieszczamy w sygnaurce.//kseen

OgarnijSieKobieto
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 11 lip 2012, o 18:33
Kontakt:

Re: nie mozna wejsc do gry

Post autor: OgarnijSieKobieto » 9 gru 2012, o 11:26

Co ma do tego event? Na Arenie Mody czy na Imperium Stylu? Czasem są prace w grze, i nie można się zalogować, ale kilkugodzinne góra.

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

AM - problemy z logowaniem

Post autor: Ania » 28 gru 2012, o 15:19

Gram w AM od samego początku i nigdy nie miałam z tą grą żadnych problemów, aż do wczoraj. Nagle strona zaczęła mi się bardzo wolno ładować, właściwie większość obrazków, nawet po załadowaniu strony, jest niewidoczna. Np. w tej chwili strona główna Areny Mody wygląda u mnie tak:
http://img37.imageshack.us/img37/3218/19358885.png
Nie mam pojęcia co z tym fantem zrobić, bo dodatkowo nie mogę się zalogować do gry. Napis "wchodzę" jest jakby nieaktywny i jak go naciskam to nie dzieje się zupełnie nic. Kilka razy udało mi się zalogować, ale i tak nic nie mogłam zrobić, bo podstrony ładowały mi się tak wolno, że przeglądarka wyrzucała mi komunikat "błędu wczytywania strony".
Wiem, że to nie błąd gry, bo logowałam się przez komputer siostry i chłopaka i tam nie było tego typu niespodzianek.
Problem na pewno leży po stronie mojego komputera, ale nie mam pojęcia, jak to naprawić. Od zawsze loguje się z tego samego komputera, z tej samej przeglądarki i dopiero od wczoraj mam ten problem.

Zainstalowałam nowego flash playera, wyczyściłam ciastka, sprawdziłam grę na firefoxie, chrome i IE i wszędzie jest to samo. Już nie mam pojęcia co robić, żeby móc się normalnie zalogować. Wszystkie inne strony działają mi bez zarzutu, szybko się wczytują i nie wyświetla mi żadnych błędów.
Dodam tylko, że na IS mam ten sam problem z logowaniem, tylko że tam strona główna ładuje mi się bez problemu.

Czy ktoś ma jakieś rozwiązanie na ten problem? Jakieś podpowiedzi? Przypominam, że do wczoraj gra działała mi znakomicie, więc nie wiem co się mogło stać, że nagle zaczęła stawiać opór. :(

Pozdrawiam.

Edit:
Pomogło przywrócenie systemu do stanu sprzed kilku dni. Problem się rozwiązał, więc wątek można zamknąć. :)

Awatar użytkownika
Tuśka
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1824
Rejestracja: 7 wrz 2012, o 14:43
Lokalizacja: Tu i tam
Kontakt:

Re: Nagłe problemy z logowanie i z wczytywaniem gry

Post autor: Tuśka » 29 gru 2012, o 08:52

Czyli, że jednak wszystkiego nie próbowałaś skoro pomogło przywrócenie systemu :P
Obrazek

Awatar użytkownika
królewnad
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2011, o 13:49
Lokalizacja: lubelszczyzna

błedy / przerwy w grze

Post autor: królewnad » 3 sty 2013, o 15:37

czy ktoś wie jak długo będzie trwało to dzisiejsze kombinowanie , albo sie wyświetla komunikat o będzie albo o pracach w grze i tak od rana? czy to tak tylko u mnie ? żadnego komunikatu o pracach nie dostałam , a z gra jest od wczoraj ciagle problem

ODPOWIEDZ