Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
Awatar użytkownika
DźwiękiHarfyWiatruSzum
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 8 paź 2019, o 23:36

Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: DźwiękiHarfyWiatruSzum » 26 maja 2021, o 19:39

Dziś pojawiła się informacja, że 27 lipca portal NK zostanie zamknięty. Czy wiadomo coś o planach przeniesienia kont grających w AM poprzez NK żeby mogli logować się przez przeglądarkę lub aplikacje czy jakaś część graczy zostanie pozbawiona możliwości dalszej gry?

Słabo mi trochę na myśl że stracę swoje około 7 letnie konto :S
...wodo, wodo zmień się w rum!

Shin
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 61
Rejestracja: 18 lip 2015, o 08:53

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Shin » 26 maja 2021, o 21:08

Hej,
Również proszę o odpowiedź. W klubie mam bardzo fajną, aktywną osobę, która loguje się przez nk.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 26 maja 2021, o 21:26

Ja bym Wam radziła pisać na kontakt w tej sprawie. Problemy z logowaniem do gry przez NK były zawsze. Tak czy owak, ale niebawem się skończą.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Vin » 26 maja 2021, o 23:14

Cześć, zgłosiliśmy zapytanie w tej sprawie do producentów. Czekamy na informację i jak tylko dowiemy się czegoś więcej - dam znać w temacie ;)

Mililka
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 15
Rejestracja: 6 wrz 2015, o 09:39

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Mililka » 5 cze 2021, o 13:10

Gram przez NK ponad 6 lat w tą grę i w moim klubie wiem, że tez dziewczyny graja tak ja po kilka lat w Am przez NK ,poprostu jestem zalamana tą wiadomoscia o usunieciu tego portalu i co za tym idzie Areny Mody .Bardzo prosze o rozpatrzenie prosby wielu graczek czy dalo by rade przeniesc jakos nasze postacie skoro mozna podłaczyc konta na aplikacje w telefonie to moze jest jakas mozliwosc przeniesienia ....

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 5 cze 2021, o 16:35

Wyżej masz napisane, że zostało zgłoszone i czekamy. Nadal się to nie zmieniło, czekamy. Ktoś gdzieś wspominał, że myślą co z tym fantem zrobić, ale nie ma szczegółów. Mają trochę czasu, może coś wymyślą. Vin nas na pewno poinformuje, jeśli coś ustalą.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Polla » 21 cze 2021, o 08:58

"Wyżej masz napisane, że zostało zgłoszone i czekamy. Nadal się to nie zmieniło." Ok widzimy informację, że czekamy tylko czasu coraz mniej się robi. Pierwsze informacje były prawie miesiąc temu i nie ma żadnych decyzji, albo chociaż wiadomości co jest w planach. Miesiąc minie szybko i okaże się, że graczy przez NK po prosu nie ma. Wydaje mi się, że większa część osób grających po kilka lat włożyła w grę dość pokaźne sumy pieniędzy, więc Keitha Tayuun nie dziw się, że nas to niepokoi, a info, że czekamy na decyzję nie uspokaja niestety.
"Problemy z logowaniem do gry przez NK były zawsze." - Nie zawsze były problemy z logowaniem, a jeśli się pojawiały to były szybko usuwane. Zresztą to dystrybutor gry udostępnił ją na platformie NK, więc na nim spoczywała odpowiedzialność za to, żeby wszystko było ok. Jaka jest NK, taka jest, ale umożliwiła granie przez kilka lat, więc ogólnie raczej osoby grające przez NK nie mają jakiś wielkich pretensji. Teraz tylko zależy nam na zachowaniu swoich kont w takiej postaci, w jakiej są.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Katriel Tremaine » 21 cze 2021, o 11:17

Skoro was to niepokoi, to prędzej się czegoś dowiecie na kontakcie, ale z tego co mi wiadomo nadal nikt nic w tej sprawie nie wie. Piszesz, że nie było problemów, a ja przez te lata, z rozmów z dziewczynami grającymi przez NK, odebrałam inne wrażenie. Mianowicie takie, że gracze z serwera głównego mają zwyczajnie lepiej i łatwiej. Tańsza waluta, mniej problemów i ryzyko utraty konta jedynie w momencie zamknięcia projektu, a nie platformy. Niestety, jest jak jest, a skoro inni potrafią przenieść konta, to jest to możliwe, tylko, że możliwe nie znaczy jeszcze, że tak się stanie w przypadku AM. Też bym chciała, żeby się udało, bo mamy w klubie świetną graczkę grającą przez NK. Tyle, że w tym przypadku samo chcenie nie wystarczy, nie z naszej strony. Jestem przekonana, że jeśli tylko coś będzie już wiadomo, to ktoś coś napisze, ale z drugiej strony prędzej się doinformujecie pisząc na kontakt niż tu.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Vin » 21 cze 2021, o 12:17

Cześć, niestety nadal nie mamy nowych informacji poza tym, że producenci pracują nad sposobem przeniesienia kont. Myślę że nie powinniście martwić się na zapas - producenci nie zostawiają na lodzie tak dużej grupy graczy, dla nich to byłaby również ogromna strata. Do zamknięcia nk jest jeszcze cały miesiąc, więc spokojnie :)

Evitaa
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2015, o 19:09

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Evitaa » 21 cze 2021, o 17:18

został tydzień.. więc czuje że się nie uda... :(

Awatar użytkownika
Polla
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 2 lis 2016, o 21:02

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Polla » 21 cze 2021, o 22:49

27 lipca zamykają NK nie czerwca ;)

Nie pisałam, że nie było w ogóle problemów ale na przestrzeni lat, nie można powiedzieć, że były tylko problemy. Zdaję sobie sprawę, że dużo świetnych i do tego aktywnych osób gra przez NK i dla osób z klubu i samego klubu byłaby to strata, gdyby nagle zniknęły. Na kontakt pisałam, właśnie prawie miesiąc temu, i nadal czekam na odpowiedź, po informacji, że będzie to zgłoszone do dystrybutora gry.

Dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Tak jak piszesz nie wiadomo z jakiego powodu przeniesienie konta jest takim problemem, tym bardziej, że pewnie nie tylko ja poruszałam tę kwestię nie raz i pisałam na kontakt w ciągu tych 6 lat. Tym bardziej, że udostępniając grę na NK należało wziąć pod uwagę opcję, że może kiedyś zniknąć i przy grze, która jest rozprzestrzeniona na taką skalę, istotne kwestie nie do końca są dopracowane.

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Vin » 27 cze 2021, o 22:04

Producenci gry potwierdzili, że już wkrótce wszyscy gracze logujący się do tej pory za pośrednictwem serwisu Nasza Klasa zostaną bezpośrednio w kliencie gry poinformowani o możliwości transferu konta z NK do logowania przez stronę arenamody.pl, z zachowaniem postępu na koncie.

Proszę o jeszcze chwilę cierpliwości. Dopinamy ostatnie szczegóły. Do wszystkich graczy zostanie wysłane powiadomienie w grze (w ciągu 2 tygodni) wraz ze szczegółami dotyczącymi transferu.

Awatar użytkownika
DźwiękiHarfyWiatruSzum
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 7
Rejestracja: 8 paź 2019, o 23:36

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: DźwiękiHarfyWiatruSzum » 29 cze 2021, o 17:19

Kamień z serca w takim razie, czekam więc na powiadomienie w grze ze szczegółami
...wodo, wodo zmień się w rum!

aniaania
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 403
Rejestracja: 2 lis 2016, o 19:20

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: aniaania » 3 lip 2021, o 11:22

robił już ktoś ten transfer? kiedyś kiedyś można było zacząć grać na nk w gry za pomocą platformy gameplanet, z tym że w linku gry jest nk więc jest to traktowane tak jak nk i po 27 lipca nie będzie już można przez to grać. no i tu się pojawia problem z transferem bo jak wchodzę jak zwykle na grę przez ten link z gameplanet to nie mam opcji transferu a jak wchodzę bezpośrednio z nk to mam cały czas kręcące się kółeczko ładowania

Patsza
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2016, o 19:29

Re: Usunięcie NK a konta na Arenie Mody

Post autor: Patsza » 3 lip 2021, o 17:58

Gdzie mam szukać opcji transferu? Nie wiem czy mi się wcale nie pojawia czy trzeba go szukać a ja nie mogę go znaleźć?

ODPOWIEDZ