Wyrzuciło mnie z gry...

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
nati2637i
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2020, o 14:51

Wyrzuciło mnie z gry...

Post autor: nati2637i » 7 lut 2020, o 15:21

Witam. Nie wiem,jak ,ani dlaczego.Ale od paru dni,nie mogę wejść na AM... Wyrzuciło mnie ,wylogowało , nie wiem jak mam , to opisać.Gram z witryny Fotka.pl. Ale już, nie mogę wejść ,w grę .Mam 37 poziom,strasznie mi szkoda,gram już dłuższy czas :( .Proszę bardzo o pomoc. Co mam zrobić??? ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( .
Jak próbuję się zalogować ,to wyświetla Niepoprawny login i/lub hasło. Spróbuj ponownie. ;( ;( ;( ;(
Mój logi to RÓŻYCZKA2

Awatar użytkownika
Minevra K.N. Haner
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 79
Rejestracja: 23 sty 2020, o 20:28

Re: Wyrzuciło mnie z gry...

Post autor: Minevra K.N. Haner » 7 lut 2020, o 17:33

Najlepiej jest grać bezpośrednio przez ten Link: https://arenamody.pl/ Mam nadzieję, że Admini Ci pomogą i będziesz mogła nadal grać.

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Wyrzuciło mnie z gry...

Post autor: Vin » 7 lut 2020, o 22:33

Jeśli logujesz się przez stronę fotka.pl - mogę podać Ci sposób na odzyskanie danych do swojego konta, jednak po zrobieniu tego stracisz całkowicie możliwość logowania się przez fotkę, a uzyskasz tylko przez stronę główną gry - więc to twoja decyzja :)

1. Musisz odzyskać email do konta, czyli: wchodzisz w opcje i jako swój stary email podajesz email fotkowy który jest automatycznie przypisywany do konta, gdy zakładasz je przez fotkę. Email fotkowy brzmi: twój_login_z_fotki@fotka.pl . Podajesz oczywiście nowy email i zmieniasz w grze na nowy.
2. Mając nowy email, wchodzisz na stronę główną gry i wybierasz opcję 'Zapomniałam hasła' -> Tam podajesz swojego nowego emaila, który właśnie zmieniłaś. Na nowego maila powinno dojść ci nowe hasło.
3. Posiadając swoje nowe hasło i login możesz zalogować się do gry poprzez www.ArenaMody.pl, jednak pamiętaj, że tracisz możliwość logowania przez fotkę.

nati2637i
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 7 lut 2020, o 14:51

Re: Wyrzuciło mnie z gry...

Post autor: nati2637i » 8 lut 2020, o 16:42

Dziękuję bardzo :*

saderopen
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 2 paź 2020, o 10:37

Re: Wyrzuciło mnie z gry...

Post autor: saderopen » 2 paź 2020, o 12:22

Wyrzuciło mnie dziś z gry nie mogę się zalogować od rana,a na telefonie gra normalnie działa.Proszę o pomoc

ODPOWIEDZ