Równa czy silniejsza?

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.

Moderator: Aurelie

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka

Równa czy silniejsza?

Post autor: Isma » 19 cze 2018, o 22:00

Przed chwilą, szukając przeciwniczek do wyzwania, zauważyłam pewną nietypową sytuację:

Klikam na wyszukiwanie równej przeciwniczki do wyzwania. Znajduję:

Obrazek

Następnie klikam na wyszukiwanie silniejszej przeciwniczki. I kogo znajduję?

Obrazek

Sprawdziłam kilkakrotnie, aby upewnić się, czy dana sytuacja się powtarza, powtarzając szukanie równych, a później silniejszych Pań do wyzwania, i okazuje się, że pokazana powyżej Belleuse pojawia mi się czasami zarówno w jednej, jak i drugiej kategorii.

Nie znam dokładnie mechaniki gry, i nie wiem, czy jest to błąd, czy zupełnie poprawna sytuacja w grze, ale chciałabym zapytać, czy rzeczywiście istnieje jakiś przedział "graniczny" popularności, kiedy ta sama przeciwniczka może się pojawić w kategorii równych/silniejszych (i być może też analogicznie w słabszych/równych)?

Zmniejszono zbyt duże obrazki. Grafiki więkse niż 640x640 proszę wstawiać [rimg][rimg]. // Aurelie
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki

Re: Równa czy silniejsza?

Post autor: Dissia » 19 cze 2018, o 23:14

Z tego co kiedyś szukałam, znalazłam kryteria wyszukiwania pań w każdej kategorii:

Słabsza - Wyszukiwana jest Pani, która ma od 70% do 90% popularności naszej Pani.
Równa - Wyszukiwana jest Pani, która ma od 90%do 110% popularności naszej Pani.
Silniejsza - Wyszukiwana jest Pani, która ma od 110% do 130% popularności naszej Pani.

Pewnie w waszej sytuacji będzie to ta granica 110%, w których dana osoba może pojawić się zarówno w równych jak i w silniejszych :)

Isma
Miss Podwórka
Miss Podwórka

Post autor: Isma » 20 cze 2018, o 16:15

Okej, czyli trafiłam na rzadki przypadek, kiedy poszukiwana Pani jest dokładnie na granicy przedziałów i z tego powodu można ją znaleźć w obydwu kategoriach.

Obliczyłam:
Moja (bazowa, ta widoczna w profilu) popularność: 333 + 350 + 332 + 332 + 332 + 891 = 2570
Popularność Belleuse (ta widoczna przy wyzywaniu): 329 + 399 + 399 + 399 + 401 + 900 = 2827 = idealnie 110% mojej :)

Dziękuję bardzo za wytłumaczenie :thumbup: Choć po Twojej odpowiedzi jestem nieco zdziwiona odnośnie innej sprawy - jeśli jakaś Pani ma popularność mniejszą niż 70% mojej, lub większą niż 130%, to wyszukiwanie na pojedynek w ogóle jej nie znajdzie - nawet jeśli jej poziom jest w zasięgu mojego wyzywania (+/- 5)?
Ale chyba tak nie jest, bo w wyszukiwaniu słabszych pojawiają mi się czasami np. Chećka, Dzenewa, Black widow, które (przypuszczalnie) odeszły z gry zanim wprowadzono nowy system przydziału punktów do zwiększania statystyk popularności i nie naładowały swoich (wyraźnie widać, że mają sumę popularności znacznie mniejszą niż 70% mojej).
Kliknij poniżej, aby wejść na mój profil:
Obrazek

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki

Post autor: Dissia » 21 cze 2018, o 11:11

Zgaduję, że jak brakuje przeciwniczek w słabszych z tymi statami minimum 70% naszej popularności to wrzuca i te o wiele słabsze, żeby po prostu było kogo wyzwać a nie pustka bo nie ma osoby z tymi minimim 70% :P

ODPOWIEDZ