Jak się zalogować

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
pantera104
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2018, o 18:12

Jak się zalogować

Post autor: pantera104 » 14 mar 2018, o 02:50

Zawsze loguje się przez fotkę. Czy mogę zalogować się bez wchodzenia na ten portal? Próbowałam już logować się danymi z fotki i danymi z gry
Nic nie działa.

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Jak się zalogować

Post autor: Vin » 14 mar 2018, o 05:27

Jeśli logujesz się przez stronę fotka.pl - mogę podać Ci sposób na odzyskanie danych do swojego konta, jednak po zrobieniu tego stracisz całkowicie możliwość logowania się przez fotkę, a uzyskasz tylko przez stronę główną gry - więc to twoja decyzja :)

1. Musisz odzyskać email do konta, czyli: wchodzisz w opcje i jako swój stary email podajesz email fotkowy który jest automatycznie przypisywany do konta, gdy zakładasz je przez fotkę. Email fotkowy brzmi: twój_login_z_fotki@fotka.pl . Podajesz oczywiście nowy email i zmieniasz w grze na nowy.
2. Mając nowy email, wchodzisz na stronę główną gry i wybierasz opcję 'Zapomniałam hasła' -> Tam podajesz swojego nowego emaila, który właśnie zmieniłaś. Na nowego maila powinno dojść ci nowe hasło.
3. Posiadając swoje nowe hasło i login możesz zalogować się do gry poprzez http://www.arenamody.pl, jednak pamiętaj, że tracisz możliwość logowania przez fotkę.

pantera104
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2018, o 18:12

Re: Jak się zalogować

Post autor: pantera104 » 11 paź 2018, o 01:07

Niestety ten sposób nie działa

Awatar użytkownika
Libby
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 16 wrz 2014, o 23:32
Lokalizacja: Mazowsze

Re: Jak się zalogować

Post autor: Libby » 11 paź 2018, o 03:03

Pantera prawdopodobnie robisz coś źle albo podany przez Ciebie mail jest nieprawidłowy. W dokładnie taki sam sposób jak tu opisała Vin przechodziłam z fotki na główną stronę gry. Więc musisz na spokojnie znów spróbować :)
Obrazek
Życie trwa tylko chwilę, więc spal się jak najjaskrawszym płomieniem...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak się zalogować

Post autor: Casandra » 11 paź 2018, o 08:50

Hej,
z którym krokiem masz problem? Ze zmianą maila czy otrzymaniem hasła? :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

pantera104
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 3
Rejestracja: 25 lut 2018, o 18:12

Re: Jak się zalogować

Post autor: pantera104 » 12 paź 2018, o 17:39

jak wpisuje wedlug wzoru mail z fotki to pokazuje ze takowego nie ma

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak się zalogować

Post autor: Casandra » 12 paź 2018, o 17:51

Sprawdź proszę jeszcze raz, czy wpisujesz mail z fotki w postaci: loginfotkowy@fotka.pl
Możliwe jednak, że kiedyś zmieniłaś swój mail - napisz proszę na Kontakt w grze z pytaniem, czy w dalszym ciągu masz maila z fotki (Kontakt znajdziesz po prawej stronie u góry po rozwinięciu koła zębatego) :D Upewnij się również, że wpisujesz poprawny nowy adres email ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

piotr27111
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2021, o 11:31

Re: Jak się zalogować

Post autor: piotr27111 » 6 sty 2021, o 11:44

Witam mam podobny problem. Straciłem dostęp do swojego konta w grze (31 poziom) , gdyż grałem przez fotkę. Konto na fotce zostało usunięte przez przypadek a niestety nie pamiętam hasła do konta w grze za pośrednictwem strony AM. Ponadto nie zmieniłem e-maila w grze do odzyskiwania hasła i nadal pozostaje ten Email fotkowy tj._login_z_fotki@fotka.pl . Trochę mi szkoda, gdyż poświęciłem sporo czasu na grę i osiągnięcia. W związku z powyższym mam pytanie czy istnieje możliwość resetu hasła na inny e-mail lub jakaś interwencja u administratorów gry. Nadmieniam, że znany mi jest stary e-mail fotkowy do logowania . Uprzejmie dziękuje za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam :(

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Jak się zalogować

Post autor: Casandra » 8 sty 2021, o 16:01

Cześć,
niestety sprawa nie wygląda różowo... Załóż proszę nowe konto w grze i za jego pomocą napisz na Kontakt. Tam dziewczyny będą mogły sprawdzić, czy Twoje konto wgl jeszcze funkcjonuje po usunięciu konta na fotce, a jeżeli funkcjonuje to będzie możliwa dalsza interwencja lub działanie. Chociaż coś czuję, że konieczna będzie interwencja z samej góry, byś konto mógł uzyskać... Warto jednak spróbować - napisz tam jednak wszystko co możliwe, a więc: nazwę w grze, login z fotki i inne informacje, które mogłyby być przydatne przy stwierdzeniu, że to konto jest faktycznie Twoje. Jeżeli uda się konto odzyskać to nowe zostanie po prostu zablokowane, by nie było multikonta, a jeżeli nie to zawsze będziesz mógł zacząć od nowa.
Pozdrawiam i trzymam kciuki!
Cas
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Zenobiuszkot
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2022, o 15:53

Re: Jak się zalogować

Post autor: Zenobiuszkot » 13 maja 2022, o 15:54

Dzięki za pomoc z logowaniem:)

Teofilrat
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2022, o 14:33

Re: Jak się zalogować

Post autor: Teofilrat » 7 lip 2022, o 16:38

Dziekuje za pomoc, dzieki temu moge sie zalogowac

ODPOWIEDZ