Happy Hour doładowania sms

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Morrigan
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 44
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:32

Happy Hour doładowania sms

Post autor: Morrigan » 23 cze 2017, o 21:32

Chciałabym się spytać dlaczego gdy za każdym razem są zniżki na diamenty, to zawsze jest napisane, że nie dotyczy sms. Na początku gdy zaczęłam grę raz się zdarzyło! tylko raz!. Piszę dlatego ponieważ jest moja jedyna metoda płatności, którą mogę używać. Uważam, że jest to trochę nie fer.

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: sage » 23 cze 2017, o 21:50

Jeśli dobrze pamiętam, to jakiś czas temu operatorzy sieci komórkowych zmienili warunki dotyczące płatności przez SMS, stało się to nieopłacalne dla gry i dlatego ograniczono taką opcję zniżek.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
Morrigan
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 44
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:32

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: Morrigan » 23 cze 2017, o 22:01

W sumie i tak cena jest inna niż przy przelewach, co najgorsze jest wyższa. A raz na jakiś czas jakaś zniżka czy danie nic nie szkodzi... Ale no cóż to oni dają warunki :/

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: Katriel Tremaine » 24 cze 2017, o 09:13

Obawiam się, że właśnie szkodzi. Właściciele dają nam zniżki na te opcje, które im się opłacają. Nikt nie będzie przecież dokładał do interesu. I tak jest wszędzie, że opcja sms jest najmniej opłacalna i najmniej jest na nią zniżki, albo nie ma jej wcale. Można sobie pospekulować, że decydenci wychodzą z założenia, że jeśli komuś zależy na kupnie, to zrobi, o wiele dla nich bardziej opłacalny, przelew, albo zapłaci kartą. Karty kredytowe to powszechna forma płatności na całym świecie. Można też kupić sobie kartę paysafe i też zapłacić.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: LaFemmeNikita » 24 cze 2017, o 14:39

Wytworzenie diamentów które dostajemy płacąc realne pieniądze nic nie kosztuje. Wszelkie happy hour nie są organizowane po to "aby zrobić nam dobrze" :D tylko aby gra zarabiała. To czy ktoś dostanie 50 czy 100 diamentów po promocji właściciela gry nie kosztuje nic, a nie oszukujmy się, jak gracz ma dużo diamentów na koncie to jest skłonny szybciej je wydać niż wtedy gdy ma mało i trzyma ostatnie sztuki na "czarną godzinę". Na promocjach nic więc nie tracą, a wiele zyskują, oczywiście nie mogą ich tylko robić zbyt często, tak aby te diamenty nadal były coś w grze warte.
Gdyby płatności przez sms były nieopłacalne, to natychmiast by je całkowicie wycofano. Zarobek mają, tylko widocznie na tyle mały, że starają się zniechęcić do tej formy zapłaty. Trochę to dziwne, bo tracą w ten sposób najmłodszych klientów, którzy nie posiadają konta w banku, ani karty kredytowej. Gdy rodzice nie chcą dać gotówki na grę młodym pozostaje tylko telefon.

Awatar użytkownika
Morrigan
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 44
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:32

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: Morrigan » 29 cze 2017, o 12:11

A się wkurzyłam :( Już nie o to chodzi, że nie mogłam doładować z mojego konta, tylko przez SMS cały czas wysyłałam. Teraz to nic nie mogę zrobić... Już z SMS nie można korzystać. Sieć Plus już nie jest opsługiwana, no to już było perfidne. ;_;

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: Katriel Tremaine » 29 cze 2017, o 13:03

Perfidne? tylko z czyjej strony. Z tego co widzę nadal są płatności sms. Wprawdzie z nich nie korzystam, ale są na liście, co raczej oznacza, że jednak można kupić diamenty za pomocą smsa. Może to jakiś czasowy błąd. Skąd pewność, że sieć Plus jest nieobsługiwana?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Morrigan
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 44
Rejestracja: 28 maja 2016, o 22:32

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: Morrigan » 29 cze 2017, o 14:15

Ponieważ chciałam doładować dzisiaj i nawet była opcja by zaznaczyć operatora. Ja jestem w plusie więc zaznaczyłam, chwilę ładowało i wyskoczył mi komunikat, że sieć Plus nie jest obsługiwana. Sprawiłam jeszcze na innej przeglądarce także nic się nie zmieniło. Przyznam, że przesadziłam, ale to jest trochę nie fajne.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Happy Hour doładowania sms

Post autor: Katriel Tremaine » 29 cze 2017, o 15:07

Wiesz co no nie chcę zgadywać, ale być może zakończyli współpracę z Plusem, a powodów nie znamy. Być może wina leży po stronie Plusa. Zazwyczaj jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ