Przyjęcie -punkty za prezenty

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
madlen_15
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2016, o 13:02

Przyjęcie

Post autor: madlen_15 » 13 sty 2016, o 13:12

Hej :) dostałam po raz pierwszy zaproszenie na przyjęcie tylko nie wiem co na takich przyjęciach się robi :(
w zaproszeniu jest mowa o prezencie - gdzie się go kupuje? czy jest jakaś lista prezentów?
trzeba zmienić ustawienia w salonie - jak? gdzie? kiedy?
Bardzo chcę pójść wiec proszę o każda pomoc...

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Przyjęcie

Post autor: sage » 13 sty 2016, o 14:12

Na przyjęciu wykonuje się misje, listę można znaleźć tutaj. Ważne jest, żeby przed misjami takimi jak oddawanie głosów i zmiany w salonie piękności zmienić ustawienia na 1 (kółeczko zębate w salonie piękności oraz na profilach przy oddawaniu głosów, jest ono dostępne dopiero od 19 poziomu). Wtedy misję zaliczysz tylko raz, co daje szansę innym uczestnikom przyjęcia i nie ma problemu, że ktoś nie zdążył, bo ktoś inny miał ustawienie np. 70. Jedno zaliczenie misji wystarczy, żeby dostać za nią nagrodę, więc nie trzeba być nadgorliwym :)
Można wysłać prezent organizatorce przyjęcia. Jest do tego specjalna zakładka na przyjęciu z obrazkiem prezencika ;) Prezenty są za szmaragdy i diamenty, można wysłać jeden co pół godziny. Jeśli wyślesz prezent, dostajesz go Ty oraz organizatorka.
Większość prezentów, jakie można kupić, znajdziesz tutaj (punkt 15). Każda organizatorka przyjęcia wybiera prezenty, jakie chce dostać, więc nie na wszystkich przyjęciach muszą być wszystkie z tych pokazanych prezentów.
Na przyjęciu jest również czat, gdzie rozmawia się z innymi uczestnikami.
Co kilka minut odbiera się darmowe bonusy - do popularności, sesji zdjęciowych, szukania supermodelek oraz punkty doświadczenia.
Co godzinę można polubić przyjęcie, a przyjęcie z największą ilością polubień może zostać Przyjęciem Miesiąca.
Pamiętaj, że najlepiej jest przyjść na przyjęcie punktualnie i że trwa ono 8 godzin. Nie musisz być na całym, ale na pewno obecność pomoże w sprawnym wykonywaniu misji :)

Mam nadzieję, że wszystko wyjaśniłam, a jeśli nie, to pytaj ;) Na przyjęciu wszystko jest jasno pokazane, więc na pewno sobie poradzisz :)
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

madlen_15
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2016, o 13:02

Re: Przyjęcie

Post autor: madlen_15 » 13 sty 2016, o 14:37

Dziękuję :-) mam jeszcze jedno troche głupi pytanie:/
Czy jak jestem juz na przyjęciu i np. chce pójść pocałować chłopaka to nadal jest na przyjęciu czy nie?

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Przyjęcie

Post autor: sage » 13 sty 2016, o 14:40

Jak tylko jesteś zalogowana, to jesteś obecna na przyjęciu :) Najlepiej mieć otwartą grę w dwóch kartach/oknach przeglądarki, w jednej stronę z przyjęciem, a w drugiej np. chłopaka czy centrum FTV.
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

madlen_15
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 49
Rejestracja: 13 sty 2016, o 13:02

Re: Przyjęcie

Post autor: madlen_15 » 13 sty 2016, o 19:32

Dziękuję bardzo :)

ławki
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2011, o 18:42

Przyjęcie co to jest?

Post autor: ławki » 5 paź 2016, o 22:13

Miłe Panie :) Zostałam zaproszona na przyjęcie ale nic nie wiem na ten temat 8| . Co mam robić i na czym to polega? z góry dziękuje za :) :)

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Przyjęcie co to jest?

Post autor: Casandra » 5 paź 2016, o 22:23

Hej,
tak w skrócie to przyjęcia są taką inną formą wspólnego spędzania czasu w grze. Można w czasie ich trwania (8h) otrzymać liczne bonusy, szmaragdy, punkty doświadczenia. Można kupić Pani, która przyjęcie organizuje prezent (zakupiony prezent również Ty otrzymujesz), można również rozmawiać z innymi uczestniczkami przyjęcia na czacie jak również wykonywać misję z innymi Paniami. Za wykonanie misji otrzymuje się szmaragdy, dolary lub punkty doświadczenia.

Wiele przydatnych informacji znajdziesz w wątkach: Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania to pisz - na wszystkie zawsze odpowiemy ^^
I jeszcze taka moja uwaga, jak idziesz na przyjęcie i będziesz wykonywać misje to zmień ustawienia w salonie piękności oraz przy głosach na inne Panie na te najmniejsze, dające 1 punkt, ponieważ jest to ważne przy misjach np. z salonem piękności i głosowaniami ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Unica
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 13 sty 2016, o 14:40

Przyjęcie -punkty za prezenty

Post autor: Unica » 27 sty 2017, o 12:08

Czy będąc organizatorką przyjęcia dostanę punkty do statystyk za otrzymane prezenty?
Unica

Awatar użytkownika
sage
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 722
Rejestracja: 25 gru 2012, o 10:29

Re: Przyjęcie -punkty za prezenty

Post autor: sage » 27 sty 2017, o 15:00

Tak, dostajesz punkty :) Statystyki po przyjęciu pójdą w górę :D
Obrazek“I shouldn’t have to change who I am to count as a human.”Obrazek

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: Przyjęcie -punkty za prezenty

Post autor: monix23 » 27 sty 2017, o 18:25

Połączono wątki o podobnej tematyce.

piotrzz04
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 1
Rejestracja: 7 lut 2017, o 09:40

Re: Przyjęcie -punkty za prezenty

Post autor: piotrzz04 » 10 lut 2017, o 16:17

Na czym to polega?

Awatar użytkownika
carola18
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 120
Rejestracja: 29 mar 2016, o 12:09

Re: Przyjęcie -punkty za prezenty

Post autor: carola18 » 10 lut 2017, o 17:18

Przyjęcie? Będąc Na przyjeciu możesz rozmawiać na czacie z innymi gośćmi, możesz robić misje za które zbierasz szmaragdy kasę i punkty doświadczenia, dac prezent organizatorce ( będzie też w Twojej garderobie). A żeby pójść na przyjęcie musisz kliknąć Miasto-Centrum przyjec-Zobacz wszystkie i tam masz przyjecia które mają się odbyć w najbliższym czasie. Klikasz w nazwę Pani która organizuje przyjęcie i piszesz do niej wiadomość z prośbą o zaproszenie.

ODPOWIEDZ