Punky doświadczenia i zadania

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
Trixyrox
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2015, o 06:05

Punky doświadczenia i zadania

Post autor: Trixyrox » 23 lip 2015, o 06:13

Witam. Jestem nowa na forum i mam problem. Możliwe, że jestem ślepa ale nie wiem gdzie znajdują się zadania, które można wykonać. ?( Wiem, że za nie dostaje się punkty doświadczenia a nie potrafię tego znaleźć utknęłam na 5 poziomie... :(
Czy możecie mi pomóc? Bardzo Was proszę będę wdzięczna! :D

Awatar użytkownika
Execute
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1021
Rejestracja: 28 sie 2013, o 18:17

Re: Punky doświadczenia i zadania

Post autor: Execute » 23 lip 2015, o 10:03

W Arenie mody takich zadań nie ma .

Dissia
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 467
Rejestracja: 19 sie 2013, o 19:38

Re: Punky doświadczenia i zadania

Post autor: Dissia » 23 lip 2015, o 10:04

A więc tak, na naszej Arenie Mody jeszcze niedawno były zadania lecz je usunięto bo dostawało się za nie głownie $ w bardzo małych ilościach (czasem nawet 20$) i zastąpiono je kołem, w którym się losuje o wiele lepsze nagrody :)
Punkty doświadczenia czyli gwiazdki możesz zdobywać głównie poprzez pojedynki z innymi lady na poziomie twoim lub wyższym od twojego, wiadomo musisz je wygrać :p Jest jeszcze opcja przyjęć zaręczynowych, na których są zadania a za ich wykonanie dostaje się $, szmaragdy i właśnie doświadczenie, teraz w sumie najwięcej się na tym zbiera gwiazdek :P Tylko tu jest warunek, że organizatorka musi cię zaprosić na przyjęcie ;)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2587
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Punky doświadczenia i zadania

Post autor: Regelinda » 23 lip 2015, o 13:13

Punkty doświadczenia zdobywa się także z pracy, klubowych pokazów mody i pojedynków z supermodelkami

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: Punky doświadczenia i zadania

Post autor: Daga » 23 lip 2015, o 13:21

A nie chodzi o zadania z samouczka? Bo jeśli go nie ukończyłaś, to pewnie nie będziesz miała odblokowanych wszystkich opcji, jak np. praca czy pojedynki z supermodelkami. Samouczek znajdziesz po kliknięciu na telefon (po lewej stronie od "Moja Pani").

Trixyrox
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2015, o 06:05

Re: Punky doświadczenia i zadania

Post autor: Trixyrox » 24 lip 2015, o 11:50

Tak, chodzi te z samouczka. Na koncie byłam już bardzo dawno i nie jestem pewna czy samouczek skończyłam czy nie. :( Z tego co widzę, po kliknięciu na ten telefon to wyskakuje mi właśnie koło z nagrodami więc myślę, że ukończyłam. Ale dzięki wszystkim za pomoc i rady, bardzo się przydadzą! :)

Zablokowany