Pojedynki w AM

Masz pytanie, które nie znajduje się w FAQ? Możesz zadać je w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Burkhart
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 92
Rejestracja: 8 cze 2010, o 16:02
Kontakt:

Pojedynki w AM

Post autor: Burkhart » 7 lis 2012, o 08:36

Hej, chciałabym zapytać od czego zależą wartości poszczególnych cech popularności w czasie pojedynku. Dlaczego kiedy wyzywam Panią, która ma - przyjmijmy - 20 pkt kreatywności, to po kliknięciu w pojedynek czasem z tych 20 punktów robi się, powiedzmy, 28? Wtedy w momencie kiedy wydaje mi się że moje szanse na zwycięstwo są całkiem niezłe frustruję się że nagle 2-3 cechy są o niebo wyższe od tych podawanych podczas wyszukiwania Pani do pojedynku. Oraz dlaczego czasem w trakcie pojedynku w pierwszej rundzie pewna wartość wynosi - przykładowo - 10, w drugiej rundzie 12, a w trzeciej jeszcze inaczej?

Awatar użytkownika
kseen
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 196
Rejestracja: 9 kwie 2010, o 21:04
Lokalizacja: za sałatą :)

Re: Pojedynki w AM

Post autor: kseen » 7 lis 2012, o 08:46

Ponieważ pokazuje ci tylko te podstawowe wartości.
A jeszcze chłopak daje premie i bonusy do popularności, tego już nie widać w statystykach.
' Bez rozstajnych dróg
Już do końca bez powrotu
Jeden wspólny cel
Spokój

Tylko bądź
W każdy dzień i każdą noc
Niech miłości płonie stos
Niech zapłonie z nami świat '


http://g.imperiumstylu.pl/profile.php?id=16480

Awatar użytkownika
Burkhart
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 92
Rejestracja: 8 cze 2010, o 16:02
Kontakt:

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Burkhart » 7 lis 2012, o 08:58

No dobrze, ale chłopak daj mi bonus do jednej konkretnej wartości, więc czemu potrafią być różnice w 2-3 parametrach?

I od czego w takim razie zależą zmiany w danej wartości podczas pojedynku? Jeśli bonus od chłopaka jest stał i wynosi, powiedzmy, 10% do kreatywności, to skąd te skoki w cechach podczas poszczególnych rund?

Awatar użytkownika
Onaya
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 75
Rejestracja: 17 mar 2010, o 14:47
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Onaya » 7 lis 2012, o 10:50

Kazdy PP sklada sie z 3 rund i w kazdej rundzie sa wybierane losowo 3 dowolne statystyki naszych pan sposrod 6 bo tyle ich jest wszystkich i np kiedy w 2 rundach jest remis czyli macie po rowno to trzecia runda czyli ostatnia decyduje o tym kto w tym pojedynku wygrywa a te skoki w poszczegolnych rundach decyduja jakie sa srednie roznice pomiedzy naszymi statystykami a przeciwniczki z ktora rozgrywamy dany PP (nie wiem jak mam dokladniej to wytlumaczyc aby bylo dobrze zrozumiane )
Onaya

Ania
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 346
Rejestracja: 27 gru 2010, o 15:49

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Ania » 7 lis 2012, o 11:20

Pojedynek mody składa się z 3 rund – w każdej z rund porównywane są 3 losowe cechy Pań, przy czym są one losowo zmieniane od pewien procent (od 0 do 20)
Źródło: http://help.xs-software.com/online/game ... /game.html

Czyli przekładając to na jeszcze łatwiejszy język - podczas pojedynku losowo wybierane są statystyki, które zwiększają się o procent od 0 - 20 na czas danej rozgrywki. Wyszukiwarka nie pokazuje, które cechy i o ile zostaną zwiększone, dlatego może się okazać, że w pojedynku, który według Ciebie powinnaś wygrać nagle miażdżąco przegrywasz. W dużej mierze w pojedynkach decyduje po prostu szczęście.

Awatar użytkownika
Burkhart
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 92
Rejestracja: 8 cze 2010, o 16:02
Kontakt:

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Burkhart » 7 lis 2012, o 11:28

Sunny Melody pisze:
Pojedynek mody składa się z 3 rund – w każdej z rund porównywane są 3 losowe cechy Pań, przy czym są one losowo zmieniane od pewien procent (od 0 do 20)
Źródło: http://help.xs-software.com/online/game ... /game.html
Aaaa widzisz, dziękuję, nie znalazłam tej informacji. Dziękuję za odpowiedzi, wątek można zamknąć, już wszystko jasne :)

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Pojedynki w AM

Post autor: bozena2 » 11 lis 2012, o 23:35

A dla mnie tu nie ma nic jasnego . Nagle wyolbrzymianie cech przeciwniczki jest zwyklym oszustwem . I nie moa co mowic o szczesciu lub pechu . Tak jak w IS . powinno byc wiadomo jakie mamy szanse .

Awatar użytkownika
qazwsxedc
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 9
Rejestracja: 14 lis 2010, o 09:25
Lokalizacja: poland

Re: Pojedynki w AM

Post autor: qazwsxedc » 12 lis 2012, o 16:54

bozena2 , w sumie się zgadzam, no bo kiedyś przegrałam za jednym razem ponad 700 $ za jednym razem,bo przeciwniczce tak wyolbrzymiło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Eladria
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 221
Rejestracja: 31 mar 2011, o 12:54
Kontakt:

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Eladria » 12 lis 2012, o 17:24

Może cała widoczna statystyka powinna być.
A nie tylko jedna z trzech...
Obrazek
Obrazek Obrazek

bozena2
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 17
Rejestracja: 11 sie 2010, o 21:38

Re: Pojedynki w AM

Post autor: bozena2 » 13 lis 2012, o 00:54

Agusia _69 to nie jest zly pomysl . Rozumie , ze nie mam wplywu na wynik jesli zostaje wyzwana , ale przegrywac dlatego , ze komputer tak chcial to lekka przesada . W kazdej z trzech sesji sa te same statystyki ( w ktorych jest lepsza ) przeciwniczki . 2 czy 3 razy mialam tak , ze przeciwniczka byla lepsza w jednej kategorii ( lojalnosc ) . W calym pojedynku gorowala lojalnosc i co najciekawsze w dwuch sesjach po dwa razy ( czyli np. lojalnosc - oddanie - lojalnosc ) . To jest po prostu nie fer .

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Contra » 13 lis 2012, o 06:16

ale przegrywac dlatego , ze komputer tak chcial
Widze, ze dalszym ciagu nie rozkminiliscie dlaczego te statystyki u innych zwiekszaja sie. To nie zalezy od komputera czy programu AM. Kazdy moze zwiekszyc sobie statystyki, kiedy mu sie zywnie podoba. Spokojnie mozna robic to bez kupna diamentow. Szmaragdy moga w tym pomoc. Jest kilka opcji zarabiania ich: pojedynki z supermodelkami, karty czy sesje. Jak przysiadlam jednego dnia to ok 30 szmaragdow natrzaskalam :D Poza tym, nie wiem po co zostawiacie tyle kasy dla innych. Zawsze trzeba sie wyczyscic do zera, bo inaczej zostaniecie z resztkami.
Tak jak w IS . powinno byc wiadomo jakie mamy szanse
A skad wiesz jakie statystyki ma inna uzytkowniczka tj. ilosc zmienionych fryzur, makijazy, tatuazy, solarium, aktywnosci sportowe, glod, pragnienie? :| Bardzo latwo sie na tym zlapac, bo ktos mysli, ze jak 3 czy 5 poziomow nizej to ma gorsze statystyki. Ja dzien w dzien zmienialam po 5 fryzur i 5makijazy, tak samo robilam wszystkie mozliwe tatuaze i wygrywalam z paniami na wyzszych poziomach ode mnie.

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Pojedynki w AM

Post autor: redblossom » 13 lis 2012, o 09:25

Chyba Ty czegos nie zrozumialas Van. Obok statystyk, ktore mozna powiekszyc bonusami do popularnosci, mamy jeszcze komputer, ktory robi to:
Pojedynek mody składa się z 3 rund – w każdej z rund porównywane są 3 losowe cechy Pań, przy czym są one losowo zmieniane od pewien procent (od 0 do 20)
;)
trzeci raz w tym watku wklejany jest cytat z pomocy, ile jeszcze razy, trzeba to zrobic, zeby rozwiac watpliwosci 8o

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Contra » 13 lis 2012, o 17:39

Tyle to i ja wiem. Ja mialam na mysli, pojedynkowanie sie gdzie jedna osoba gra z bonusami, a druga bez. Wtedy to nawet komputer nie pomoze. Wystarczylo, ze wykupilam bonusy przynajmniej w 3 kategoriach, a wygrywalam z paniami, ktore ogrywaly mnie kiedy bonusow nie mialam. M.in Ciebie 8o Jedynie z Magnoliaa jest trudno wygrac nawet z bonusami.

Awatar użytkownika
redblossom
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 235
Rejestracja: 7 paź 2010, o 15:13

Re: Pojedynki w AM

Post autor: redblossom » 13 lis 2012, o 20:18

Eee mnie to akurat prawie kazdy tam ogrywa :D
Ale faktycznie, jesli podstawowe statystyki sa duzo wieksze,to nie raz i bonusy i komputer razem wziete nie pomoga.
Fajna ta gra nawet. A zauwazylyscie tez, ze coraz wiecej sie wygrywa w pojedynkach, czy tylko ja takie wrazenie odnosze?
Na poczatku wygrywalam tak ok. 40 dolarow, a teraz 150 za pp to statystycznie rzecz ujmujac minimum.

Awatar użytkownika
Contra
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 220
Rejestracja: 7 lis 2010, o 16:49
Kontakt:

Re: Pojedynki w AM

Post autor: Contra » 13 lis 2012, o 20:39

Zwiekszyly sie poziomy, a co za tym idzie- dostajesz wiecej za mieszkanie i w ciagu nocy czy dnia, kiedy nie siedzisz to kasa ci rosnie co godzine wieksza i wiecej mozna wygrac/przebrac. Przynajmniej ja to tak interpretuje.
Mi sie gra znudzila... juz ktorys raz wcisnelam reset, ale teraz juz chyba do konca bede czekac.
Z poziomu na poziom to samo. Sprawdzilam stroje jakie beda pozniej- masakra. Wiekszosc tych, ktore u nas mozna kupic za smieszne centy :thumbdown:

Zablokowany