Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Casandra » 8 lis 2021, o 11:04

Obrazek

Drogie Panie!

Z radością przedstawiamy Wam zupełnie nową funkcję w grze – SEZONY MODY!

Sezony Mody nie tylko pomogą w przyśpieszeniu tempa osiąganego w grze postępu, ale też skutecznie przypomną o oczekujących zadaniach do wykonania, dzięki którym będziesz mogła pod koniec każdego sezonu odebrać cenne nagrody.

Każdy Sezon Mody trwa 2 tygodnie. W tym czasie będziesz miała szansę zdobywać Skrzynie wypełnione po brzegi cennymi nagrodami. Aby wejść w posiadanie takiej skrzyni, musisz posiadać z kolei specjalne Klucze, które można zdobywać zarówno dzięki wykonywaniu zadań z Codziennika, jak i dzięki wygrywaniu pojedynków na Arenie Mody oraz uczestnictwu w walkach i sędziowaniu w Konkursie Piękności.

Ponadto istnieją również Skrzynie Bonusowe, które można odbierać częściej niż raz na Sezon.

Sezony Mody to bezpłatna funkcja gry, oferująca całkowicie darmowe skrzynie z nagrodami. Niemniej, aktywni gracze chcący czerpać z tej opcji jeszcze większe korzyści, mają możliwość odblokowania Skrzyń Premium, zawierających atrakcyjniejsze nagrody. Oznacza to, że gracze sięgający zarówno do zwykłych Skrzyń, jak i Skrzyń Premium, będą korzystać z ich dobrodziejstw podwójnie.

Jeśli natomiast nie uda Ci się osiągnąć określonego poziomu skrzyń, możesz skorzystać z opcji przejścia na pożądany poziom płacąc określoną liczbę diamentów.

Mamy nadzieję, że spodoba się Wam ta nowa opcja i będziecie czerpały dzięki niej jeszcze więcej satysfakcji z gry. Trzymamy za to kciuki!

Bawcie się dobrze!
Zespół Areny Mody

W wątku odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i rozwiejemy wątpliwości :D Czekamy też na opinie! :D
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Amantis » 8 lis 2021, o 12:27

O ile skrzynie premium sa naprawde oplacalne to tez za free w zaden sposob nie sa w stanie zrekompensowac utraty przyplywu szmarkow za stary codziennik...Bedac aktywna graczka ,mogaca sobie pozwolic na wykupowanie premium,dla mnie nowa opcja jest korzystna.Jestem na spokojnie w stanie zrobic przez 2 tygodnie caly sezon bez dokupowania dodatkowej energi.Dla osob nie ladujacych w gre...coz...jest jak zawsze,nie ladujesz to nie masz.
Pytanie-czy talent klubowy na podwojenie codziennika dziala na klucze?

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Casandra » 8 lis 2021, o 12:34

Talent klubowy się zmienił na "Podwójne dolary i szmaragdy z codziennych skrzyń" tak więc nie wpływa na ilość kluczy :)
Jeżeli chodzi o "utratę przypływu szmaragdów za stary codziennik", to nie wiem w sumie co masz na myśli - ostatnia skrzynia z codziennika zawiera 10 szmaragdów. Nie wiem, czy tak będzie codziennie, ale jeżeli tak, to pod tym względem zyskanie tych 10 szmaragdów stało się dużo prostsze, bo wystarczy rozgrywać pojedynki, by zebrać wymaganą ilość kluczy :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Amantis » 8 lis 2021, o 12:42

Ach... czyli podwajaja sie nagrody ze skrzyn...to ciekawa opcja ,bardzo ciekawa... Co do skrzyni za free ,zobaczymy ,jesli faktuycznie zostana te szmarki codziennie ,to nie jest az tak zle .

Edit -talent dziala tylko na codzienna skrzynie te za free czyli opcja wcale nie taka ciekawa xD

Edit 2- czy nagrody ze skrzyn premium otrzymuje sie wszystkie te ktore sie wyswietlaja po kliknieciu w nie czy tylko losowo ktores z nich?

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Casandra » 8 lis 2021, o 13:05

Tak, ale chyba tylko codziennych skrzyń - pewności nie mam, ale z opisu bym tak wywnioskowała... Czyli bonus z klubu nie dotyczyłby tych skrzyń z sezonu :)

Hihi widzę Twój Edit 1 - tego dotyczyła moja powyższa wiadomość :)

Jeżeli chodzi o Edit 2 to raczej będzie się dostawać wszystko, ALE pewności nie mam więc zapytam i się dowiem :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Amantis » 8 lis 2021, o 13:10

Juz wiem -daje wsio-dzieki Cas :)

Kolejny edit bo mowia ze nie ma glupich pytan xD

Po ukonczeniu sezonu mozna zdobywac dodatkowe skrzynie za 2000 kluczy ,pytanie me brzmi czy zebrane klucze przechodza na nastepny sezon czy przepadaja i trzeba je zbierac od nowa?

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Aurelie » 8 lis 2021, o 13:32

Po rozpoczęciu nowego sezonu zarówno postęp, jak i zebrane klucze są resetowane, a więc nie przechodzą na kolejny sezon.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Hellsing » 8 lis 2021, o 15:53

Wstępnie jestem na tak. Poprzednich zadań już nawet nie robiłam, nie chciało mi się kompletnie. Potencjalnie będzie więcej szmaragdów niż do tej pory, więc zawsze na plus. Ale po co komu jeszcze więcej dolców i miejsc na zdjęcia to nigdy się nie dowiem. Kupiłam bez większego myślenia pudła premium, Jeżeli dotrę do końca to zdecydowanie się opłaca, chociaż wydawać prawie 5 dych co miesiąc na pewno nie będę.
Te darmowe też nie są złe, jeżeli da radę otworzyć wszystkie to wpadnie sporo energii, jakieś diamenty, talenty, które odmrozili bo nie wiem czy ktoś z tego jeszcze korzystał.

Zakres otrzymywanych np dolców zależy od poziomu i przy okazji reszty nagród np. punktów mody?
Talent klubowy zwiększy też nagrody które są diamentami, czy już za pazerna jestem? :D
Zadań codziennych do zrobienia jest 10? Bo po wypełnieniu kilku z dostępnych 7 wpadły mi jakieś nowe.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Amantis » 8 lis 2021, o 16:30

Dolce sa potrzebne do podnszenia statystyk wszak :D wiec dobrze ze sa i to w sporych ilosciach
Talent klubowy jak wyzej zostalo napisane dziala tylko na kufry przypisane do codziennhika ,nie zas na te z sezonu mody.
Nie wiem jakim cudem otrzymalas nowe zadania ,ja zrobilam 7 i na tym sie zakonczylo ,nic nowego sie nie pojawilo.

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Hellsing » 8 lis 2021, o 16:58

Z pojedynków i tak jest tego pełno, gorzej z zielonymi bo wychodzą z portfela migiem :D Co się nie obejrzę to mam max biletów
A dobra, nie ogarnęłam po nazwie, nieważne, nie było pytania XD
No mam otwarte 2 skrzynie i 1/3 kolejnej, jak podliczysz punkty z zadań (w tym kupno) i max po każdej energii to się średnio zgadza. Chyba że wpadły klucze jeszcze za coś innego i przeoczyłam

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Sezony Mody - nowa funkcja w grze

Post autor: Amantis » 8 lis 2021, o 18:30

Po blizszej analizie tych zmian ,stwierdzam ze nie sa zle.Codziennik idzie zrobic prawie w calosci,ta jedna opcje mozna ominac i dozbierac klucze na pojedynkach.kase i tradycyjne szmarki leca ze skrzyn,wiec tu jednak stratne nie jestesmy ,tak jak pisalam wczesniej.Skrzynie z sezonu mody to tylko dodatkowe nagrody ktore zdobywasz przy robieniu pojedynkow na arenie,ktore przeciez tak czy siak sie robi.Skrzynie premium to inna sprawa i wiem ze sporo osob bedzie krzyczalo ale jak to?Nikt jednak nie zmusza do ich kupowania,dla tych ktorzy nie chca sa skrzynie free a wiadomo jak swiat swiatem ,od zawsze tak bylo ze kto kupuje diaksy ten ma lepiej,tu sie nigdy nic nie zmienia.
Ogolnie oceniam nowa zmiane na plus.

ODPOWIEDZ