Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 3 wrz 2020, o 14:01

Takich osiągnięć, nie odbiera się kiedy popadnie, tylko w odpowiednim momencie, np. gdy jest event z prezentami, dlatego nie odbierałam. Pisałam już na kontakt od razu jak uruchomili grę 1 września, ale zero odzewu.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 3 wrz 2020, o 14:09

Są pewnie zawaleni, bo masa osób do nich napisała w różnych kwestiach.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Enove
Miss Liceum
Miss Liceum
Posty: 1738
Rejestracja: 29 cze 2012, o 13:30
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Enove » 3 wrz 2020, o 16:15

Niestety wesela to kompletna porazka, z racji tego, ze ceny za szmaragdy sa niebotyczne, a szmaragdy z kolei wcale nie tak tak latwo zdobyc. Przy mocnej napince moglabym pozwolic sobie na kupno jednej rzeczy raz na dwa dni (dekoracja sali), co jest jakims nieporozumieniem :pinch: Jezeli juz wprowadzana jest jakas waluta jako glowna, to albo powinnismy znacznie ulatwic jej zdobywanie, albo mocno obnizyc ceny

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Amantis » 3 wrz 2020, o 16:31

Zaczelam robic wesele juz dawno temu ,jak tylko weszly i nie widze zeby cenowo ,przynajmniej jesli chodzi o wykup dekoracji czy ciuchow zaszly jakies zmiany.Bylo drogo ,jest drogo.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 3 wrz 2020, o 17:32

Aż poleciałam sprawdzić te ceny i mogę potwierdzić, że nie ma różnicy w cenach sklepowych.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 3 wrz 2020, o 17:47

Ja zaczęłam robić organizację wesela i jakoś idzie, nie kupuję na akord tylko powolutku :) W każdej chwili mogę wrócić i kupić po ukończeniu zadań.
Nikt nie mówi, że masz ogarnąć wszystko w ciągu tych dni kiedy masz wynajętą organizatorkę.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 3 wrz 2020, o 17:55

Zauważyłyśmy mały pozytyw. Narzeczony przy regularnych buziolach bardzo dobrze się sprawuje. Nie jest taki kapryśmy i wreszcie nie można go nazywać darmozjadem.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 3 wrz 2020, o 18:15

LaFemmeNikita pisze:
3 wrz 2020, o 14:01
Takich osiągnięć, nie odbiera się kiedy popadnie, tylko w odpowiednim momencie, np. gdy jest event z prezentami, dlatego nie odbierałam. Pisałam już na kontakt od razu jak uruchomili grę 1 września, ale zero odzewu.
Też tak robię, dlatego właśnie się śmiałam :P
Na Kontakcie mają teraz masę zgłoszeń i roboty, a nie jest to rzecz wymagająca bardzo szybkiej interwencji - poczekałabym jeszcze chwilę, jeżeli zgłoszenie jest to na pewno idzie swoim torem. Dodatkowo pewnie musiała być w tej sprawie poprowadzona jakaś konsultacja z "górą" więc będzie ten czas odpowiedzi jeszcze dłuższy :S
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kate » 3 wrz 2020, o 22:45

Opcja wakacji została usunieta z gry - przy nowym modelu gry (nie tracisz nic z pojedynków) nie jest już potrzebna.
:pinch:
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: monia318 » 4 wrz 2020, o 11:16

Nie podoba mi się to, że w kole została zmniejszona ilość diamentów i szmaragdów do wygrania. Tak samo reklamy. Wcześniej były co 8 godzin, teraz jedna na dobę. Obecnie jest teleport i kolekcja. Na teleport, robiąc tylko jedną planszę dziennie, bez ruchów za diamenty może i nie pójdzie dużo szmaragdów. Lecz gdy ktoś zechce skończyć więcej plansz to już tych szmaragdów jak i diamentów pójdzie sporo. Są napewno osoby, które w ciągu jednego dnia postanowią wejść na dwie plansze, co równa się o wiele bardziej zwiększonym kosztem. I jeszcze dochodzi kolekcja. Na nią też trzeba trochę wydać, jeśli komuś zależy na rzeczach. A nie wszyscy kupują diamenty, więc gra będzie naprawdę utrudniona. Szkoda, że twórcy nie wzięli tego pod uwagę, tylko poszli na zysk.

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 4 wrz 2020, o 12:37

Zgodzę się z tobą, że czas oczekiwania na 1 diament powinien być skrócony, pisałam o tym na kontakcie spójrz jaką dostałam odpowiedź.
Obrazek
No, ale jeśli chodzi o koło to wydaje mi się, że ilość diamentów na nim nie uległa zmianie. Powiem więc szczerze, że twoja wypowiedź mnie zaskoczyła, ponieważ w pudełeczku można było zdobyć 20 di lub 100 szm. A jeśli nie trafiło się na pudełko to przy odrobinie szczęścia można było dostać 5 lub 10 di. Tak było też przed zmianą, ale może ja czegoś nie zauważyłam, poza tym odkąd zostały wprowadzone zmiany nie miałam szczęścia do diamentów w kole :S w szczęśliwych kartach też od czasu do czasu można zdobyć diament. Nie wiem czy o tym wiedziałaś??
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 4 wrz 2020, o 13:54

A mnie mimo wszystko najbardziej nurtuje jedno. Po co było robić podział na ligi, jeśli ten podział nie działa? Nie powinno się wypuszczać aktualizacji w tak nieprzygotowanej formie. O co mi chodzi? Ano o to, że ligi funkcjonują jedynie w podziale na nagrody, ale nie funkcjonują, gdy przychodzi do listy. I tak możemy mieć w rywalizacji panią zarówno z 15 jak i z 50 poziomu. I moje pytanie, skoro taka pani z 15 poziomu ma inną nagrodę co pani z 50 to dlaczego są w jednym worku? Miało być lepiej, miało być sprawiedliwie, a wyszło... jak zwykle. I zastanawiam się czy pisać na kontakt, czy nie? Na jedno nie liczę, na to mianowicie, że nasza CM się wreszcie zainteresuje i coś nam odpowie w takich dość istotnych a niewyjaśnionych kwestiach. Przecież najłatwiej wysłać gracza na kontakt, gdzie dostanie kiedyś odpowiedź. Kiedy? A tego bliżej nie wiadomo, bo kontakt zawalony... Tyle, że nie z naszej winy jest taki zawalony, tylko dlatego, że to co powinno działać, nie działa.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 4 wrz 2020, o 14:12

Przed aktualizacją na czacie dymkowym wyświetlały się pokoje, do których każdy gracz mógł wejść. Po aktualizacji pokoje zniknęły i jeśli zapamiętało się nazwę to można było dany pokój odnaleźć. A więc do meritum, przed aktualizacją bywałam często na czacie Arena Mody, który jest miejscem w którym zbiera się większość graczy z gry. Po aktualizacji pokój stał się pokojem widmo, nie możliwy do odnalezienia, napisałam o tym na kontakt a oni odpisali mi po 2 dniach, że pokój został usunięty. A finalnie pokój istnieje, potwierdziło mi to kilka dziewczyn wniosek jest jeden osoby na kontakcie odpisują na odczepnego. Tak było jeszcze przed aktualizacją i tak widocznie będzie już zawsze.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 4 wrz 2020, o 18:18

Dziwisz się Andrea, jak mamy dwóch operatorów gry, a zgłoszeń mają tysiąc pięćset sto dziewięćset.
Moderatorka na forum została jedna, jedna administratorka forum, a Community Manager to człowiek widmo.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Amantis » 4 wrz 2020, o 19:03

A przyjecia to czysty zart xD

ODPOWIEDZ