Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Latika » 2 wrz 2020, o 07:55

Czy obecnie odwiedzające nas osoby nie mają wglądu do mieszkania naszej lali?

Awatar użytkownika
Anies
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2019, o 12:22

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anies » 2 wrz 2020, o 08:51

A co z chłopakami? Poprzednio wiedziałam, że jak "zaliczę" wszystkich, to któryś w końcu mi się oświadczy. A teraz? Mam jednego chłopaka, nie wiem co z pozostałymi, nie wiem, czy mam czekać aż od mi się oświadczy?

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 2 wrz 2020, o 09:17

Anies, jeżeli chodzi o chłopaków, to na liście widzisz tylko kilku (dokładnie 5), kiedy już od jakiegoś zdobędziesz wszystkie prezenty to zniknie on z tej listy, a na jego miejsce pojawi się nowy. Żeby zdobyć narzeczonego musisz wyczyścić całą listę i postępować normalnie, tak jak w poprzedniej wersji, a otrzymasz narzeczonego ^^

A teraz po kolei, bo widziałam, że Aurelie już wieczorem wyjaśniała, ale ja stwierdziłam, że idę spać, więc dodam swoje trzy grosze dopiero teraz :p
immortal pisze:
1 wrz 2020, o 21:14
3. Mam lvl. 43 (rubinowy), lecz w moim przedziale w konkursach są osoby poniżej 40lvl, dlaczego i czy to będzie zmienione?
Zgłosiłyśmy już to. Docelowo powinno być dobrze, a więc każdy w swojej "lidze" :) Znając życie poczekamy jednak ten jeden tydzień na poprawkę - przynajmniej mi wydaje się to logiczne ;)
LaFemmeNikita pisze:
1 wrz 2020, o 21:28
A tak w ogóle, kto będzie oceniał stylizacje w nocy, gdy większość graczy śpi?
immortal pisze:
1 wrz 2020, o 23:27
W nocy większość osób śpi, a niektórzy dopiero wtedy mogą usiąść przy grze, co wtedy? Czemu takie osoby mają być ograniczone w rozwoju swojej postaci?
Konkurs piękności nie potrzebuje naszej aktywności/bytności, by znaleźć nam przeciwniczkę i sędziego. Możemy rozpocząć pokaz, a następnie kliknąć "Wstecz" lub (jeżeli mamy już przeciwniczkę) "weź udział" - o wyniku pojedynku (z kim i kto wygrał) dowiemy się z listy rozwijanej na stronie głównej konkursu: w przeglądarce wybieramy "Nagrody i pojedynki", a w aplikacji ten kciuk w górę, który jest na środku na dole ekranu. Tak więc nawet nocą, jeżeli nie będzie przeciwniczek, to system sam za nas zakończy wszystkie wyzwania, a my przy następnym logowaniu będziemy mieć wyniki. Jeżeli chodzi o sędziowanie, to tutaj faktycznie, musimy mieć szczęście, bo ktoś akurat musi brać udział w wyzwaniu, ale wiecie, jeżeli komuś udało się raz sędziować, to później bierze udział w dwóch pojedynkach, a więc potrzeba już 2 sędziów i to samo się już nakręca dalej ;)
Anabeliana pisze:
1 wrz 2020, o 23:14
1. Energia - dziś kompletnie mi się nie ładuje pomarańczowa. Nie wiem czy to jakiś żart czy to może jakiś błąd ale mnie to dziś doprowadza do szewskiej pasji :cursing:
Sprawdź proszę jak to wygląda dzisiaj, bo nie ukrywajmy, ale wczorajszy dzień był mega szalony. Jeżeli dalej nie będzie się ładować, to zgłoś to proszę do dziewczyn na Kontakt - Kontakt jest tak jak poprzednio, a więc w liście rozwijanej koła zębatego, tym razem jednak koło zębate jest po lewej stronie, a nie prawej :D

immortal pisze:
1 wrz 2020, o 23:27
[...] jednak zastanawiam się nam tym, dlaczego ja, członek klubu od X lat w nim uczestniczącą, wpłacająca spore sumy przez ten czas widzę moja wpłatę równa zeru? Co prawda liderka widzi inna wartość, niemniej jednak ja też bym wolała to widzieć.
Sprawdź proszę sytuacje na innej przeglądarce, wyczyść pliki cookie (ciasteczka). Jeżeli błąd dalej występuje to zgłoś to na Kontakt w grze (miejsce opisałam kilka centymetrów wyżej).

Latika pisze:
2 wrz 2020, o 07:55
Czy obecnie odwiedzające nas osoby nie mają wglądu do mieszkania naszej lali?
Mają :) Wystarczy rozwinąć listę poprzez najechanie (przeglądarka) lub kliknięcie (aplikacja) na obrazek laleczki (przeglądarka: obok wyszukiwania Pani; aplikacja mobilna: lewy górny róg po wejściu na czyjś profil), pojawi się wówczas cała lista miejsc, które możemy u danej osoby zobaczyć, a więc: jej Panią, Chłopaka/Narzeczonego/Męża, Pupile, Auta, Mieszkanko.
Obrazek
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Latika » 2 wrz 2020, o 09:28

Dżizas, co oni tak to wszystko ukrywają :D Nie wiem czy bez Twojej pomocy bym to znalazła, dzięki za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 2 wrz 2020, o 10:39

A ja wam powiem, ze jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona z tych zmian :) Nic a nic mi nie przeszkadza, niczego mi nie brakuje ....zawsze sie dostosowywuje :D a jeczenie i narzekanie nic tutaj nie zmieni :D Niestety potrzeba tylko chwile cierpliwosci by sie zaklimatyzowac w nowej wersji ....wszystko dla mnie na plus. Jelsi chodzi o zbieranie pieniedzy to nie mam zadengo problemu z tym (spokojnie do 200.000 dziennie wyciagne) Jednakze tutaj tez jest wazny czas w grze, kto ma go mniej to bedzie miec mniej ....
No i mam za soba ponad 2 tygodnie grania na wersji arabskiej :D tak wiec tutaj u nas to byla tylko formalnosc :D
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 2 wrz 2020, o 11:51

Czy wy też macie problem żeby znaleźć pokój Arena Mody, którego założycielką jest dziewczyna z klubu wariatki? (Nie pamiętam jej nicku) gdy wpisuje nazwę wyskakują mi nieaktywne pokoje, ale nie ten, który był w starej wersji widoczny na czacie jako pierwszy. :huh:
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Amantis » 2 wrz 2020, o 13:00

Moja subiektywna ocena wysokolewelowca-Jest git.Od dawna juz nie zdobywalam takiej kasy by moc przynajmniej raz dziennie podniesc state.Ciulanie 800 tysiecy na paniach dajacych 500 golda lub tez w wielu przypadku kompletny brak przeciwnika i dostep do malowanych lal zablokowany przez pania z klubu...Nie no ,teraz da sie grac.I suma sumarum nawet fakt tego ze zniknal ten dreszczyk emocji ktory towarzyszyl nam na wczesniejszej arenie ,az tak mi nie przeszkadza.Fakt zrobila sie z tego klikanka.ale w moim przypadku byla nia juz od dawna.Podoba mi sie fakt tego ze teraz by cos zdobyc trzeba miec nie tylko dobre staty ale i robic dobre stylki.Bo nie oszukujmy sie we wczesniejszej wersji niektore panie produkowaly muchy na swoich profilach.

Ogolnie jestem nastawiona pozytywnie do nowej wersji,ale jako typowy polaczek znalazlam tez kilka negatywnych aspektow technicznych i non.

Wiadomosci klubowe-koperta sie nie swieci gdy pojawia sie wiadomosc klubowa co znajac lenistwo wielu osob oznacza ze nie zajrza tam przez wieki,co utrudnia znacznie komunikacje w klubie.Ogolnie ta koperciocha jest tak mala ze nwet swiecaca sie tam kropke latwo przegapic.Niemniej uwazam ze wiadomosci klubowe lub ta koperta powinny byc jakos bardziej wyeksponowane.

Statystyki-Ja wiem ze gra jest jeszcze poprawiana,modyfikowana i udoskonalana ale...no wybaczcie cos mnie trafia jesli ja sama juz nie wem jakie mam staty.....Wczoraj nie wiadomo skad mialam tytanowe skile,jedna ze statystyk byla nawet ponad 2000 ,ok wiedzialam ze to blad...Dzis jednak wchodze sobie na gre,staty duzo nizsze-ok mysle sobie,poprawili to,wiec ruszylam ku resetowi statystyk za 5k ,bo chcialam je sobie wyrownac.Co tez uczynilam...By po 30 min odkryc ze moje statystyki ponownie sa nizsze niz byly i nie sa rozdane rownomiernie tak jak chcialam.Kto mnie odda moje ciezko uciulane 5 tysi ja sie pytam?Za rozdanie statystyk nie tak jak chcialam bo ktos mi miesza lycha co chwile w moich statach?

Rywalizacja modowa.Na serio uwazacie ze jest ok gdy lvl 20 powiedzmy na to spotyka sie na arenie z lvl 63,mlody gracz ,ktorego stac ledwo na dziurawe gacie ma sie mierzyc z napchana futrami szafa?Nie dosc ze o ile wygra to dostanie marne kase ,to juz sam fakt tego ze wygral mozna zaliczyc do cudow nad cudami.Uwazam ze skoro na arenie szmaragdowej nawet za przegrana walke otrzymuje sie jakas tam rekompensate to i na arenie modowej powinno byc cos takiego.Niech to beda i jakies marne grosze ale niech takie poczatkujace lewele maja szanse jednak choc cokolwiek uciulac ,nawet przegrywajac.

Mieszkanie-stracilo racje bytu.Teraz to tylko dodatkowa kasa co godzine.Dlaczego podium mieszkaniowe zostalo zlikwidowane,przeciez skoro sa kolekcje z meblami,meble w ewentach i mozna to mieszkanie nie tylko dekorowac ale i powiekszac za diaksy,to dlaczego ten element gry zostal tak skopany?

Mam wiecej uwag ale z racji tego ze moja wewnetrzna oaza spokoju zostala zachwiana przez mulaca sie gre i podnosi mi cisnienie na tyle ze zaczne zalraz rzucac tu *kurami* to na dzis zakoncze moje wywody...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2020, o 13:31

Amantis niekoniecznie się zgadzam z tym co napisałaś w kwestii stylek. Jest wiele przypadków gdzie wygrywa praca nie na temat i coś co nie powinno nawet brać udziału w rywalizacji. W takim wypadku stwierdzenie, że trzeba zrobić stylkę ma się nijak do rzeczywistości. Z drugiej strony zgadzam się z tym co napisałaś o rywalizacji niskich poziomów z wysokimi.

Ogólnie nowe AM mi się nie podoba. Czy będę grać, tego jeszcze nie wiem. Z całą pewnością pociągnę do czasu zorganizowania wesela, bo mi trochę szkoda tego co na nie wydałam, a potem się zobaczy.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Karodziejka » 2 wrz 2020, o 14:38

Wydarzenia:
Wprowadzono nową ekonomię wydarzeń.
Wszystkie typy wydarzeń zostaną całkowicie przerobione i w nowej odsłonie będą pojawiać się w grze w ciągu najbliższych miesięcy.
W grze pojawią się całkowicie nowe typy wydarzeń.
Zawsze coś nowego i mam nadzieje, że nie będzie to nic gorszego C:
Garderoba zyskała nowy, bardziej przejrzysty wygląd. Zostały dodane również filtry kolorów, które ułatwiają przeglądanie.
Nowy wygląd i klikanie na cyferki i strzałki doprowadza mnie do szału. Najgorzej jest, jak zacina się albo muli. Filtry kolorów - bardzo przydatna rzecz.

Póki co w miarę ok to wszystko wygląda. Graficzna strona bardzo ładna, pomysł na pojedynki mody, ocenianie stylizacji bardzo fajny, ale chyba nie wszyscy ogarnęli jeszcze, że żołnierz z pałka u boku raczej słabo pasuje na pijana party xD Poza tym...po co po każdym oddanym głosie pokazuje się nick? Mało to anonimowe.

Jestem troszkę zła o staty. Wiem, że nadal to wszystko kuleje, ale ja mam tak zaniżone statystyki, że aż odechciewa się grać...Mam mniej niż wcześniej w starej wersji...

Poza tym to chyba jakiś błąd, ale mam ciągle aktywne bonusy, a dawno minęło już osiem godzin...
Obrazek

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Amantis » 2 wrz 2020, o 14:47

Nie wypowiadalam sie akurat o tym jak robione sa stylki ani o samej technice glosowania ,bo moim zdaniem jest ona nadal niedopracowana.

To ze wiele pan olewa temat stylek z danego dnia to ich wybor-ryzykuja iz ich stylka przegra z inna ,moze i gorsza ale tematyczna
To ze wiele pan glosuje *byle szybciej* i nie ocenia faktycznie stylek a po prostu klika by kliknac ,pierwsza z brzegu-z tym nic niestety nie zrobimy
Inna sprawa jest taka ze moim zdaniem po glosowaniu nie powinno byc widac nicku pani ktora wygrala.Dlaczego?Juz wyjasniam.
Arena ma to do siebie ze zawsze byly tu rywalizujace ze soba kluby i panie,rywalizujace i nielubiace sie nawzajem.Osoby robiace pojedynki stylkowe zazwyczaj robia je ciagiem,to samo dotyczy sie glosowania.Gdzie tkwi problem?
Moja rozmowa z jedna z graczek.

Glosowalam i trafila mi sie lala xxxx,zaglosowalam na nia i dopiero potem zobaczylam kto to,przy nastepnym glosowaniu jak mi wyskoczyla to od strzala glosowalam na ta druga a nie na xxxx chociaz miala lepsza stylke.

Skoro z zalozenia mamy glosowac na *lepsza stylke* to po co nam wiedziec na koniec kto te stylke robil?
Wiem ze nie ma zlotego srodka na zrobienie systemu ktory bylby w pelni sprawiedliwy,ale proboac zawsze mozna.
Co do stylek nietematycznych,tu nie widze jakiegos zlotego srodka na te przypadlosc,
Kazdy ma prawo robic stylke jaka mu sie podoba,kazdy ma prawo te stylke ocenic,obiektywnie ,subiektywnie,zlosliwie..jak kto tam sobie umysli...niestety :)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2020, o 15:03

Właśnie i dlatego mnie te pojedynki na stylki są potrzebne jak rybce rowerek.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Karodziejka » 2 wrz 2020, o 15:08

Jasne, że nie ma i nie będzie na to złotego środka. Ja podchodzę do tego inaczej i na pewno biorę pod uwagę tematykę, a nie samo wykonanie. Każdy ma swój gust i każdy ocenia jak chce C: I wolałabym nie widzieć kogo oceniam. Z nikim nie rywalizuję i nie mam żadnych zatargów z innymi klubami, ale jednak ta anonimowość przydałaby się 🤷🏻‍♀️

Mam nadzieje, że tematy stylizacji będą różnorodne i co jakiś czas nowe.
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 2 wrz 2020, o 15:17

Mnie również trudno podzielić entuzjazm Amantis. Może to i fajnie, że statystyki łatwiej podnieść, ale nie daje to już emocji i satysfakcja z tego mniejsza. Prawdę mówiąc dzisiaj rano ziewałam klikając pojedynki i zupełnie mnie nie interesowało czy wygram czy przegram i z kim w ogóle walczę. Lepiej byłoby gdyby jedno kliknięcie załatwiało wszystkie pojedynki, cała energia schodzi i jeden raport ile się zdobyło szmaragdów, a ile pyłu szmaragdowego. Nawet nie muszę wiedzieć z kim walczyłam. Wszystko teraz stało się takie automatyczne, robione bez chwili zastanowienia. Nawet statystyk jeszcze nie rozdałam, bo kurde nie chce mi się. Tyle osób nie rozdało statystyk, że wygrywam połowę pojedynków nawet z nierozdanymi statami. Może jutro się zmobilizuję w końcu.

Jeżeli chodzi o konkurs na stylki, zastanawia mnie po jakim czasie tematy przebieranek zaczną się powtarzać, bo trudno mi uwierzyć, aby mieli zaplanowany temat na każdy kolejny dzień roku. Skończy się to tym, że każdy awaryjnie zapisze sobie stylkę na dany temat, bo kiedyś pewnie się powtórzy, a nie wiadomo czy będzie czas robić coś nowego. Potwierdza się również to co pisałam wcześniej i o czym wspomina Aeryn. W wielu przypadkach wygrywają stylki zupełnie niezwiązane z tematem. Całe to głosowanie długo trwa, oczekiwanie na przeciwniczkę, oczekiwanie na sędziego, klepsydra się kręci i kręci, kolejne sekundy mijają... Mnie to drażni.
Amantis pisze:Skoro z zalozenia mamy glosowac na *lepsza stylke* to po co nam wiedziec na koniec kto te stylke robil?
Jak to po co. Dla "fejmu". Będziesz wiedzieć kto robi super hiper najlepsze stylki na Arenie :) a to, że znajdą się osoby, które po zobaczeniu nicku, więcej na tę osobę nie zagłosują to cóż... Każdy pracuje sobie na swoją opinię ;) Teraz te starcia na stylki to jest jedyna rozrywka, można [CIACH] kogoś kto nas wkurza i to całkiem legalnie. Jedyna rozrywka w tej automatycznej grze.

Teraz wielu ma rozpalony na nowo entuzjazm do gry, bo wiadomo jest jakaś nowość, trzeba się rozejrzeć co i jak działa. Obawiam się jednak, że z czasem, gdy każdy już przyzwyczai się do zmian, gra stanie się bardziej nużąca niż dotąd. Ile to już razy pisaliśmy, że w grze trzymają nas tylko kluby, a w tej aktualizacji dla klubów nie ma nic nowego, poza ponownym wbijaniem większej ilości umiejętności klubowych, aby producent zarobił. Jak już każdy klub dojdzie do ściany z rozwijaniem klubowych umiejętności, znowu będzie nuda. Nie ma nowych pucharów, nie ma eventów w których można robić coś wspólnie. Nie w tą stronę poszła ta aktualizacja.
Ostatnio zmieniony 2 wrz 2020, o 15:22 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: W SJP wykorzystane słowo widnieje jako wulgarne, tak więc ciacham :)

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 2 wrz 2020, o 15:23

LaFemmeNikita, jak coś to tak jak pisałam wyżej, a więc:
Konkurs piękności nie potrzebuje naszej aktywności/bytności, by znaleźć nam przeciwniczkę i sędziego. Możemy rozpocząć pokaz, a następnie kliknąć "Wstecz" lub (jeżeli mamy już przeciwniczkę) "weź udział" - o wyniku pojedynku (z kim i kto wygrał) dowiemy się z listy rozwijanej na stronie głównej konkursu: w przeglądarce wybieramy "Nagrody i pojedynki", a w aplikacji ten kciuk w górę, który jest na środku na dole ekranu.
Tak więc nie musisz czekać i patrzeć na klepsydrę kiedy bierzesz udział w pojedynku :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1825
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 2 wrz 2020, o 15:24

Oj jakoś tego entuzjazmu we mnie nie ma. Czy wygrywam zielone na moim poziomie? Po tym jak wieczorem naprawili błąd ze statystykami to już tak. Przyznam bez bicia, że bardzo mnie zirytowało to, że wpuścili nas w maliny wrzucając coś nieprzygotowanego. Stwierdziłam, że nie będę robić pojedynków dopóki nie oddadzą mi tego co moje, bo po co się denerwować? No ale naprawili i wygrywanie zielonych jest bardzo proste.Wczoraj zebrałam zielone na małpkę, a dziś już też troszkę zebrałam. Szkoda, że teraz eventy są za zielone.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ