Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Regelinda » 8 wrz 2020, o 13:24

Tom, raczej nie da się zmienuc na mniejszą. Poza tym poniesionych nakładow nikt Ci nie zwróci, więc raczej nie warto.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 8 wrz 2020, o 13:29

Poczekamy, zobaczymy, może pójdą po rozum do głowy i cosik jeszcze w tych imprezach pogrzebią :) Także ja sobie spokojnie robię swoje i nie panikuję.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kate » 8 wrz 2020, o 15:14

Na insta napisałam do dziewczyny z innego kraju, bo wspominała o klubowych składakach.
Tak to wygląda obecnie:
Obrazek
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 8 wrz 2020, o 15:21

To ja już chyba z tego wszystkiego wolę minusy 😂😂😂 a niedługo to i może wcale nie zarobię bo zacznę pisać co o tym myślę xD

Aeryn mentalność mentalnością, ale sama przyznasz rację, że ewenementów tutaj nie brakuje.

Kaju o tych składkach wie już praktycznie każdy, ok no może nie każdy. Jednakże to też nie problem zrobić sobie kalkulację i policzyć :)...
Kasa ogromna , ale jak się ma zgrany klub to nie ma żadnych problemów z podnoszeniem statystyk klubowych.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2020, o 16:27 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 8 wrz 2020, o 16:23

Podniesienie poziomu klubu to faktycznie nie jest problem. Jeśli któryś klub pracował wcześniej nad tym, by mieć zgraną ekipę, to teraz to procentuje. Owszem, jest drogo, ale to nie jest takie niemożliwe.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 8 wrz 2020, o 16:33

Regelinda pisze:
8 wrz 2020, o 13:24
Tom, raczej nie da się zmienuc na mniejszą. Poza tym poniesionych nakładow nikt Ci nie zwróci, więc raczej nie warto.

Czemu nie ? Wydaje mi sie, ze pomniejszone nagrody z przyjec to mniej roboty nizeli wprowadzac kompletnie nowe zmiany :) Natomiast co do zwrotow nakladow to tego nie wymagam bo wiadome, ze to moja decyzja ile i na co przeznacze :) ... Zawsze w jakims stopniu organizatorce sie zwracalo w rzeczach i punktach, teraz ciezej z tym bedzie moim zdaniem. Nie oszukujmy sie , ale na przyjecie szlo sie w konkretnym celu szm- za co tez lecial prezent :S teraz tego nie ma to i podejrzewam, ze lista gosci tez nie bedzie imponujaca albo przyjdzie i nic nie da .

Tak jak napisala Aeryn , moze pojda po rozum do glowy :thumbsup: :thumbsup:
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

krystal1990
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2015, o 13:33

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: krystal1990 » 8 wrz 2020, o 17:14

Czy mi się wydaje, czy powtórki kolekcji do wylosowania nie mają wszystkich ubrań? 🤔

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Aurelie » 8 wrz 2020, o 18:18

^ Asortyment wylosowanego sklepu jest pomniejszony o rzeczy, które kupiłaś za pierwszym razem, gdy kolekcja była normalnie w grze. Stąd możesz mieć wrażenie, że zawartość kolekcji jest wybrakowana.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Vin
Super Operatorka Gry
Super Operatorka Gry
Posty: 784
Rejestracja: 4 maja 2011, o 20:31

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Vin » 8 wrz 2020, o 20:01

Cześć :)

Poniżej krótkie wytłumaczenie działania rankingu i przydzielania nagród w nowych konkursach:

Co tydzień zostajesz przydzielona do grupy 300 losowych graczy i rywalizujesz z nimi w konkursach. W Twojej grupie gracze mogą być na różnych poziomach, ale ponieważ ranga jest określana przez liczbę zwycięstw, wyższy poziom nie zapewnia przewagi. Poziom jest ważny tylko dla nagrody, którą otrzymasz, ale nie dla samego konkursu. Liga (rodzaj korony w Twoim profilu) pokazuje Twój poziom i nagrodę, którą możesz wygrać. Im wyższy poziom - tym wyższa liga i nagrody w konkursach Arena Mody i Konkurs Piękności.

reasumując:
Liga - korona na Twoim profilu reprezentuje Twój poziom gracza, czyli pokazuje jaką nagrodę otrzymasz zajmując odpowiednie miejsce w tygodniowym rankingu.
Ranking - pokazuje Twoje miejsce w grupie 300 losowych graczy posiadających różne poziomy, z którymi zostałaś przydzielona do tej samej grupy.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 8 wrz 2020, o 20:41

Czyli tak jak tu było gdzieś wyżej pisane... miało być tak pięknie, a wyszło jak zawsze.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Regelinda » 8 wrz 2020, o 21:04

Wychodzi na to, że każde miejsce jest jedno dla całego AM, a tylko nagroda zależy od ligi. Kolejny przejaw totalnego skąpstwa i dodatkowego zamieszkania. To po co te całe ligi, skoro ranking jest jeden?

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 8 wrz 2020, o 21:25

Vin pisze:Cześć :)

Poniżej krótkie wytłumaczenie działania rankingu i przydzielania nagród w nowych konkursach:

Co tydzień zostajesz przydzielona do grupy 300 losowych graczy i rywalizujesz z nimi w konkursach. W Twojej grupie gracze mogą być na różnych poziomach, ale ponieważ ranga jest określana przez liczbę zwycięstw, wyższy poziom nie zapewnia przewagi. Poziom jest ważny tylko dla nagrody, którą otrzymasz, ale nie dla samego konkursu. Liga (rodzaj korony w Twoim profilu) pokazuje Twój poziom i nagrodę, którą możesz wygrać. Im wyższy poziom - tym wyższa liga i nagrody w konkursach Arena Mody i Konkurs Piękności.

reasumując:
Liga - korona na Twoim profilu reprezentuje Twój poziom gracza, czyli pokazuje jaką nagrodę otrzymasz zajmując odpowiednie miejsce w tygodniowym rankingu.
Ranking - pokazuje Twoje miejsce w grupie 300 losowych graczy posiadających różne poziomy, z którymi zostałaś przydzielona do tej samej grupy.
Czyli kolejna rzecz którą nie warto zaprzątać sobie głowy. Osoby z 10 poziomem mają takie same szansę wygrywania pojedynków na stylki z graczami 50 plus... No coraz ciekawiej się robi.


Regelinda, rankingów jest kilka, ale Ty widzisz tylko jeden, to znaczy grupę 300 graczy z którymi rywalizujesz w tym tygodniu. Równolegle walka toczy się w kilku innych rankingach których już nie widzisz i w których poupychani są pozostali gracze z Areny.

Zgadzam się jednak, że ten system rankingu to takie wyrafinowane oszukiwanie, bo jeżeli trzy pierwsze miejsca w rankingu spośród tych 300 osób zajmą gracze z poziomami 10-24 to wygrają dolary, bo to są nagrody za miejsca od 1 do 3 w ich przedziale poziomowym. Diamentów w takiej grupie nie wygrywa wtedy nikt. Niby są jako nagroda, a nikt ich nie dostał ;)

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 9 wrz 2020, o 08:46

Skoro jest podział na ligi to gracze powinni rywalizować w ligach, a nie w grupach losowych ludzików na różnych poziomach. Generalnie to cały ten system ma raka. Niech by już byli sobie w rankingu gracze losowi, ale skoro na arenie mam tylko swój poziom, to dlaczego na stylki rywalizuję z całym serwerem? I potem mamy poziom 15 rywalizujący z 54 i co? ano jajco, 15 nie ma szans, ale przecież są równe szanse w rankingu. Kpina i nic więcej. Cały ten modowy cyrk nie jest wart funta kłaków. A jeszcze kasę można wygrać tylko tam. Śmiech na sali. Czuję coraz większe zniechęcenie tą grą.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 9 wrz 2020, o 09:27

Toc to wszystko jest smiechu warte ....zalosne te cale rankingi jak i ta ich cala polityka tutaj . Tu sie nic kupy nie trzyma :/
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anabeliana » 9 wrz 2020, o 16:54

Te tłumaczenia działania rankingu i nagród to jakiś kabaret. Wrzuciliście wszystkich do jednego wora i próbujecie zamydlić oczy tymi tłumaczeniami, które się kupy nie trzymają 8| Co raz bardziej irytuje mnie ten cały durny Konkurs Piekności, te pojedynki modowe gdzie rywalizuję z jakimś przykładowo 24 poziomem ?( , sedziowanie też nijakie... Coś wcześniej Cas wspominała o tym, że nie trzeba czekać na sędziego czy "rywalkę" w pojedynku - tia tia a świstak siedzi i zawija w pazłotka.... Normalnie się odechciewa.... X(

ODPOWIEDZ