Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 1 wrz 2020, o 10:55

Obrazek

Witajcie z powrotem, drogie Panie!

Wraz z tą ogromną aktualizacją zmieniamy całkowicie świat Areny Mody! Wyeliminowaliśmy niektóre funkcje gry, które były nie do końca przemyślane, dodając jednocześnie nowe, interesujące sposoby na wzajemną interakcję między Paniami oraz zdobywanie zasobów i nagród.

Skoncentrowaliśmy się na zapewnieniu Wam łatwiejszego sposobu zdobywania szmaragdów i dolarów oraz na ich znacznie prostszym procesie wykorzystywania. Szmaragdy można zdobyć na Arenie Mody i wykorzystuje się je w Wydarzeniach, Kolekcjach limitowanych i w zupełnie nowym Butiku, który zapewnia dostęp do wszystkich kolekcji, jakie kiedykolwiek wydaliśmy w grze. Dolary natomiast można zdobyć w nowym Konkursie Piękności i są wykorzystywane do zakupów w Galerii Handlowej i do ulepszania statystyk Popularności. W ogólnym ujęciu satysfakcja płynąca z gry powinna ulec wyraźnemu polepszeniu, dzięki staraniom, jakie włożyliśmy w poprawienie funkcji galerii handlowej, garderoby, podium i rankingu, konkursów, planowania przyjęć oraz ich przebiegu, statystyk popularności i wielu innych.


Poniżej najważniejsze zmiany, o których musicie wiedzieć.

CAŁKOWICIE NOWE FUNKCJE:
  1. Konkurs Piękności – to miejsce, w którym możesz konkurować swoimi stylizacjami z innymi Paniami, a także wziąć w nich udział w roli sędziego, który wyłoni zwycięzcę. Zarówno oceniając, jak i wygrywając w Konkursie Piękności jesteś nagradzana dolarami. Konkurs Piękności staje się głównym źródłem zarabiania dolarów po aktualizacji w grze. Wysokość wygranych w dolarach rośnie wraz z poziomem gracza.
  2. Energia Konkursu Piękności (niebieska) – sposób odnawiania energii pozostaje bez zmian. Niebieska energia służy do oceniania w Konkursie Piękności.
  3. Bilety na Konkurs Piękności – zdobywa się je dzięki sędziowaniu w Konkursie Piękności. Pozwalają na branie udziału w pojedynkach Konkursu Piękności.
  4. Butik – miejsce, w którym uzyskujesz darmowy dostęp do starszych kolekcji z gry. Raz na 7 dni możesz wylosować bezpłatnie trzy kolekcje. Możesz odblokować jedną z trzech wylosowanych kolekcji za darmo. Odblokowana kolekcja pozostanie dostępna przez 7 dni i w tym czasie możesz dokonywać w niej zakupów.
  5. Archiwum – opcja pozwalająca na przeniesienie rzadziej używanych ubrań z głównego okna widoku garderoby. W Archiwum możesz umieścić dowolną liczbę ubrań. Możesz też przenieść z Archiwum umieszczone tam ubrania z powrotem do garderoby, ale nie pojedynczo. Oznacza to, że do garderoby trafią w ten sposób wszystkie zarchiwizowane wcześniej przedmioty.
  6. Ulubione – opcja, która pozwala oznaczyć ubrania jako ulubione, dzięki czemu są zawsze pod ręką. Możesz mieć maksymalnie 10 ulubionych przedmiotów.
  7. Konkursy – podobnie jak przed aktualizacją, będą odbywały się trzy konkursy – Konkurs Areny Mody (co tydzień), Konkurs Piękności (co tydzień) i Miesięczne Podium (co miesiąc). Wszystkie trofea zdobyte w konkursach przed aktualizacją gry zostaną zachowane na Twoim profilu.
    • Konkurs Areny Mody – resetuje się co tydzień, a wygrana zależy od ilości zwycięstw na Arenie Mody. Pojedynkujące się Panie są podzielone na dywizje, dzięki czemu szansa na wygranie konkursu i zdobycie nagród jest większa.
    • Konkurs Piękności – resetuje się co tydzień, a wygrana zależy od ilości zwycięstw w Konkursie Piękności. Pojedynkujące się Panie są podzielone na dywizje, dzięki czemu szansa na wygranie konkursu i zdobycie nagród jest większa.
    • Miesięczne Podium – resetuje się co miesiąc i polega na zbieraniu głosów od innych pań. Skala ocen jest tylko dodatnia; nie można już ani oddać, ani otrzymać ocen minusowych. Wygrana zależy od ilości zebranych punktów, które otrzymuje się od innych. Rywalizacja odbywa się pomiędzy wszystkimi Paniami w grze.
  8. Dywizje – dywizje zostały stworzone po to, by zapewniać lepsze nagrody dla Pań na wyższych poziomach. Im wyższy poziom, tym wyższa dywizja, a co za tym idzie, bardziej wartościowe nagrody w konkursie Areny Mody oraz w Konkursie Piękności.
  9. Szmaragdowy pył – szmaragdowy pył to drobina szmaragdu. Gdy zbierzesz 10 sztuk szmaragdowego pyłu, automatycznie zamienią się one w jeden cały szmaragd. Kiedy przegrasz pojedynek na Arenie Mody, wygrywasz 2 szmaragdowe pyły. Alternatywnie, szmaragdowy pył można też wylosować w Szczęśliwych Kartach.
ZMIANY W ISTNIEJĄCYCH FUNKCJACH:
  1. Arena Mody:
    Każdy wygrany pojedynek nagradzany jest szmaragdami.
    Każdy wygrany pojedynek nagradzany jest punktami doświadczenia.
    Przegrywając pojedynek nie tracisz ani szmaragdów, ani dolarów.
    Dolary nie są już nagrodą za wygranie pojedynku na Arenie.
    Zwyciężczyni pojedynku nie zabiera żadnych dolarów z konta oponentki.
    Dobieranie przeciwniczek do pojedynków odbywa się automatycznie, przede wszystkim w oparciu o ich poziom.
    Pojedynek na Arenie Mody zużywa pomarańczową energię.
  2. Przychód z mieszkania:
    Przychód z mieszkania trzeba od teraz odbierać; nie dodaje się do konta automatycznie.
    Przychód z mieszkania generuje się od teraz przez 24 godziny, po czym przestaje, aż do momentu gdy zostanie odebrany.
  3. Organizacja przyjęć:
    Główne funkcje organizacyjne oraz ich zastosowanie zostały dopasowane do wdrożonych zmian w grze.
    Dostępne godziny przyjęć są planowane i ograniczone do 6 imprez dziennie.
    Nie może być już dwóch przyjęć wyprawianych jednocześnie.
  4. Przyjęcia zaręczynowe i weselne:
    Czas trwania przyjęcia został zredukowany do 4 godzin.
    Wprowadzono nowe misje – indywidualne oraz grupowe.
    Przyjęcia zostały gruntownie przebudowane, by zapewnić im płynniejszy przebieg.
    Nagrodami za wykonane misje na przyjęciach są teraz Punkty Mody, dzięki czemu staniesz się jeszcze silniejszą przeciwniczką na Arenie Mody.
  5. Limitowane kolekcje:
    Limitowane kolekcje będą zawierały nowe ceny, uwzględniające tylko szmaragdy i diamenty.
  6. Wydarzenia:
    Wprowadzono nową ekonomię wydarzeń.
    Wszystkie typy wydarzeń zostaną całkowicie przerobione i w nowej odsłonie będą pojawiać się w grze w ciągu najbliższych miesięcy.
    W grze pojawią się całkowicie nowe typy wydarzeń.
  7. Galeria Handlowa
    Przedmioty w Galerii Handlowej będzie można zakupić tylko za dolary.
    Galeria Handlowa została przeorganizowana w kategorie, a nie sklepy, co powinno ułatwić robienie zakupów.
  8. Garderoba:
    Garderoba zyskała nowy, bardziej przejrzysty wygląd. Zostały dodane również filtry kolorów, które ułatwiają przeglądanie.
  9. Chłopacy:
    Kluby chłopaków zostały usunięte.
    Funkcja chłopaków została uproszczona, aby ułatwić cały proces poczynania postępów w grze.
  10. Statystyki Popularności:
    Pojawiły się nowe ikony i nazwy statystyk Popularności, dzięki którym są bardziej rozpoznawalne i zrozumiałe.
    Statystyki Popularności mają teraz o wiele większą wartość. Gracze z lepiej rozwiniętą Popularnością będą wygrywać więcej szmaragdów na Arenie Mody.
    Cena za zwiększenie statystyk Popularności przestaje rosnąć po 100 poziomach. Każdy następny poziom będzie kosztował zawsze 2.000 punktów mody przy treningu punktami mody lub 200.000 dolarów przy treningu dolarami.
    Wszystkie Panie, które rozwinęły swoje statystyki Popularności powyżej 100 punktów będą miały zresetowane statystyki do 100, a koszty, które poniosły na rozwój statystyk powyżej 100 zostaną zwrócone na ich konto w postaci punktów mody i dolarów. Dzięki temu będą miały możliwość rozdystrybuowania ich ponownie zgodnie z nowymi cenami.
  11. Paczki energii:
    Paczki energii nie są już przechowywane w kuferku. Nie stracisz jednak tych, które miałaś przed aktualizacją - zostaną one automatycznie przekształcone w pakiety energii Konkursu Piękności (niebieska energia).
    Nagrody w postaci energii są dodawane automatycznie do paska energii i nie możesz posiadać jej więcej niż wyznaczony limit w wysokości 99 jednostek.
    Jeśli w momencie aktualizacji gry, gracz posiadał więcej niż 99 jednostek energii, to cały jej nadmiar, wykraczający poza ustalony limit został zamieniony na pakiety energii, które znajdzie w swoim kuferku.
  12. Kluby:
    Talenty klubowe ''Urok'' oraz ''Szyk'' dotyczące pojedynków z supermodelkami zostały usunięte z gry.
    Edytowane zostały 3 klubowe puchary. „Szybsze uzupełnianie energii” zmienia się na „Szybsze uzupełnianie niebieskiej energii”; „Maksymalna energia” zmienia się na „Maksymalna niebieska energia”; „Więcej dolarów z pojedynków mody” zmienia się na „Więcej dolarów z Konkursu Piękności”. Funkcjonalność pozostaje taka sama.
    Statystyki klubowe: po zmianach będzie 7 statystyk klubowych, z Gościnnością jako jedyną, która pozostaje ze statystyk sprzed aktualizacji. Sześć nowych statystyk będzie bezpośrednio powiązanych z Popularnością. Fundusze klubowe wydane na ulepszanie poprzednich statystyk zostaną zwrócone do skarbonki klubu.
USUNIĘTE FUNKCJE:
Supermodelki oraz Sesje zdjęciowe (niewykorzystany ekwipunek zostanie usunięty z kuferka, a poniesione koszty zostaną zwrócone graczowi) / Praca / Dom Gwiazd / Świnka-skarbonka / Konkurs Mieszkań - te funkcje zostały bezpowrotnie usunięte z gry.


Serdecznie Was pozdrawiamy!
Zespół Areny Mody
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Latika
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 841
Rejestracja: 24 lut 2014, o 19:55
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Latika » 1 wrz 2020, o 16:25

Co do zmian ciężko mi na chwilę obecną wyrazić jednoznaczną opinię, czy mi się to podoba czy nie. Jak na razie mam kilka obaw. Po pierwsze po kilku godzinach gry zauważam, że zmiany mogą w jeszcze większym stopniu przyczynić się do ograniczenia komunikacji między graczami. Wcześniejszy wygląd, np. profilu sprawiał, że dostęp do sekcji komentarzy był bardziej przystępny. A tym samym było większe prawdopodobieństwo, że ktoś jednak coś napisze. Wiadomo, że w większości przypadków był to spam, ale też niejednokrotnie miałam okazję przeprowadzić ciekawą wymianę opinii z różnymi osobami. Teraz o ile ktoś już wysili sie na komentarz, nie wiem czy jego odbiorca w ogóle go przeczyta, wcześniej wchodząc na własny profil komentarze rzucały sie w oczy od razu ;) Po drugie to sposób zarabiania szmaragdów. Skoro zdobycie żółtej energii jest możliwe tylko poprzez jej samoistne odnowienie lub zakup dodatkowych paczek w vip to tak naprawdę zbyt wiele ich nie uzbieramy. A trzeba wziąć pod uwagę też fakt, ze od teraz wszystkie limitowane czasowo kolekcje będą tylko za szm i di. Ponadto na zakup dodatkowej energii także wydajemy di. Wcześniejszy system zakładał, ze bez wkładu realnych pieniędzy w grę jesteśmy w stanie sobie pozwolić na coś ekskluzywnego (czyli spoza podstawowej bazy ubrań dostępnych zawsze w CH). Aby zdobyć szm inwestowaliśmy $, które także nie były jakieś trudne do zdobycia. Zmiany utrudniły grę, jednocześnie ją urozmaicając to na plus, ale czy w dłuższym okresie napewno? Wiele graczy może się tym właśnie zniechęcić. Przejdźmy do plusów. Podoba mi się system nagród w nowych konkursach, jest sprawiedliwy. Gracze z niższych poziomów też będą mieli szanse na wygraną. Co do samej idei to już trochę mniej mi się podoba, zwłaszcza Konkurs pięknosci. Już po pierwszym dniu widać, ze wiele osób nie ocenia pod kątem tematu stylizacji i w sumie nawet cieżko mi powiedzieć pod jakim ?(. Podoba mi się pomysł z odblokowywaniem starych kolekcji, powtórki i tak były a teraz przynajmeniej nie kazdy z nas będzie miał tego samego w jednym momencie. Będzie element niespodzianki co się trafi. Pozostając w temacie CH podoba mi sie również odblokowanie wszystkich przedmiotów od razu, niezależnie od poziomu i posortowanie ubrań wg kategorii. Plusem jest także dodanie filtru kolorów w garderobie, teraz znalezienie odpowiedniej rzeczy będzie łatwiejsze. Zmiany ogólnie nie zniechęciły mnie, ale też nie wywołały u mnie efektu wow. Mam wrażenie, że gra zmierza do tego by przypominać inne tego typu gierki (np. stardoll) i stawia na przyciągniecie młodszej grupy osób. Będę dalej obserwować to co się dzieje, z gry na razie nie zamierzam rezygnować. Na razie to tyle moich przemyśleń, jeśli ktokolwiek podjął sie przeczytania tego i dotrwał do końca, gratuluję :)

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kate » 1 wrz 2020, o 17:13

Witam. Mnie ogarnął trochę smutek. :(
Proszę o pokazanie, jak wygląda teraz przygotwanie wesela. Łatwiej wszystko kupić? Czy jest taniej, drożej?
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 1 wrz 2020, o 17:59

Nie spodziewałam się czegoś takiego, mianowicie tego, że gra po aktualizacji spodoba mi się bardziej niż u naszych arabskich przyjaciół. Przeszkadza mi tylko kilka rzeczy, to znaczy, jako sędzia wykorzystujemy 2 jednostki energii niebieskiej, a w ogłoszeniu pisze, że wykorzystuje się tylko 1 energię. To pierwsza rzecz jaka mi przeszkadza, druga to taka, że czas na odebranie diamentów to 24h lepiej w mojej ocenie by było gdyby odbiór darmowego diamentu był co 8h tak jak przed zmianą. To są jak dotąd 2 rzeczy, które założyciel gry mógłby poprawić.
Pochwały:
Aplikacja bardzo mi się podoba wygląda lepiej niż wcześniej minus jest tylko taki, że ciężko wyszukuje się pokoje. Co jeszcze mi się podoba? Czas trwania przyjęcia został skrócony z 8h na 4h to na prawdę na plus :thumbsup: Tak bardzo bałam się tych zmian a okazało się, że nie są takie straszne jak się wydawało. ^^

Pojedynki na doświadczenie i szmaragdy:
Nikt mnie nie zmusi żebym je robiła, na moim poziomie zbieram wystarczająco dużo dolarów żeby wrzucić do klubu i podnieść sobie statystykę lub dwie :D Cieszę się, że jestem tak cholernie uparta i nie dałam się namówić na podbijanie poziomu ^^ To tyle od mnie pozostałym graczom życzę powodzenia!
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: immortal » 1 wrz 2020, o 21:14

Ja jestem wciąż mocno zmieszana zaistniałymi zmianami. Póki co ciężko powiedzieć coś na temat całokształtu nowej odsłony. Pojawiają mi się co chwila nowe pytania, o które po części zaraz zapytam.

1. Butik - czy wszystkie starsze kolekcje będą wyłącznie tam, czy jest szansa na normalna powtórkę?
1a. Pierwsza kolekcja jest darmowa, druga za 20szm., a kolejna? I czemu nie ma info o tych cenach w miejscu informacji? :huh:
2. Czemu czat klubowy jest wyłącznie dla detektywów lub szczęściarzy? :pinch:
3. Mam lvl. 43 (rubinowy), lecz w moim przedziale w konkursach są osoby poniżej 40lvl, dlaczego i czy to będzie zmienione?
4. Gdzie znajdę rubinowy pył i jak go scalić, gdy będę miała odpowiednią ilość sztuk?

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 1 wrz 2020, o 21:28

Andrea, piszesz, że nie zamierzasz robić pojedynków na doświadczenie i szmaragdy to skąd będziesz te szmaragdy miała?

Teraz kolekcje będą tylko za szmary i diaxy. Diamenty wiadomo kto kupi ten ma, szmaragdy trzeba zdobyć w pojedynkach. Wygrywając pojedynki zdobywamy także doświadczenie i właściwie nie da się od tego uciec, bo szmaragdów potrzebuje każdy.
Na każdy kolejny poziom lalki trzeba więcej punktów doświadczenia, więc po wielu miesiącach gry, na wysokich poziomach skumuluje się duża liczba graczy z dobrymi statystykami. Można powiedzieć, że każdy wygrany szmaragd pcha Cię w objęcia coraz silniejszych przeciwników.

Zmiany mi się nie podobają. Arena Mody była grą przebierankowo-strategiczną. Nowa wersja Areny jest już tylko grą przebierankową, a nasz wpływ na przebieg gry został bardzo ograniczony. Nie możemy teraz wybrać sobie przeciwnika, ani do walki na statystyki, ani do walki w przebierankach.

Możemy oceniać stylizację pań, ale wiadomo jak to z ocenianiem bywa. Jeden oceni faktycznie najlepszą stylizację, a drugi kliknie bezmyślnie byle szybko zdobyć dolary. Wyobraziłam sobie jeszcze sytuację w której osoby z samej chęci wkurzenia innych, specjalnie będą głosować na osobę gorzej ubraną, bo kto zabroni? Może takich przypadków wiele nie będzie, ale nie zdziwcie się ;)

A tak w ogóle, kto będzie oceniał stylizacje w nocy, gdy większość graczy śpi?

Awatar użytkownika
kruella
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 1000
Rejestracja: 4 sty 2012, o 22:14

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: kruella » 1 wrz 2020, o 22:02

Do mnie nowe zmiany nie przemawiają. Może i to urozmaici grę, ale mam wrażenie, że sporą część graczy zniechęci - głównie tych z wyższymi poziomami i nie wydających realnych pieniędzy.

Przede wszystkim nie podoba mi się pomysł z zarabianiem szmaragdów - jedyne dostępne opcje to pojedynki i codziennik. Okej, rozumiem, że ma nas to zmusić do podnoszenia statystyk, niemniej obawiam się, że logując się do gry raz-dwa dziennie nie ma szans zarobić na więcej niż kilka ubrań z kolekcji (bo nie spodziewam się, żeby ceny znacząco poszły w dół).

Dalej, brakuje elementu prawdziwej rywalizacji. Kiedyś pieniążki krążyły, można było kogoś ograbić, ale i samemu stracić sporą sumkę, więc trzeba było sobie rozplanować, na co wydać, czy wydać, a może zaryzykować i poczekać? A brak możliwości wyboru rywalki to chyba najbardziej nietrafiony pomysł tej zmiany.

Losowanie butików? A co z unikalnością rzeczy? Starsze graczki miały tą przewagę, że posiadały dostęp do rzeczy, które nowicjuszki mogły jedynie podziwiać. Kolekcje powtórkowe wg mnie powinny zupełnie zaspokajać graczy o mniejszym stażu i pozwolić zachować tą drobną przewagę osobom grającym od początku.

Oczywiście, co by tak nie narzekać, są też plusy: wreszcie mamy archiwum w garderobie, skrócone przyjęcie i odświeżony wygląd, który ostatecznie nie jest taki zły, chociaż może troszkę zbyt krzykliwy.

Szczerze powiedziawszy, gra kojarzy mi się trochę z wersją stardoll sprzed jakichś 7 lat? Grałam krótko, bo niespecjalnie mi się podobała, ale to moje pierwsze skojarzenie.
...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kate » 1 wrz 2020, o 22:59

Po 8 latach gry czekałam na coś innego. :S Teraz nie ma adrenaliny w grze, rywalizacji. Jestem rozczarowana zmianami w klubie... nie tego oczekiwałam. Niestety teraz nikt się nie będzie starał, a większość klubowiczek odejdzie z gry. Jedynym plusem jest segregacja garderoby. Tak długo walczyłam o PP i KM...teraz wszystko poszło na marne. Nadal nie wiem, jakie zmiany są w przyjęciach, ale 4 godziny wesela, czy zaręczyn to za mało.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anabeliana » 1 wrz 2020, o 23:14

Zmiany zmiany zmiany...
Nie jest źle ale zawsze będzie jakieś "ale" :D Grafika mi się podoba. Ale są rzeczy, które już mnie denerwują!
1. Energia - dziś kompletnie mi się nie ładuje pomarańczowa. Nie wiem czy to jakiś żart czy to może jakiś błąd ale mnie to dziś doprowadza do szewskiej pasji :cursing: Jak moja energia ma tak ciągle wyglądać, to nie wiem, może jakaś przerwa będzie :S dziś widzę ile pojedynków narobiły inne graczki w porównaniu do mnie, gdzie już mam dość przy takim ładowaniu jej :cursing:
2. Komentarze - dlaczego są schowane? ogółem te małe czerwone kropki są ledwo widoczne, trzeba się domyślać by zajrzeć... Ja osobiście wolałam widzieć komentarze a nie teraz szukać... ?(
3. Konkursy - szczególnie Konkurs Piękności, no tu to jakaś mieszaninia wszystkich... Sędziowanie - hm... czemu biorąc tu udział, mam głosować na 2 prace kompletnie nie na temat jaki widnieje powyżej? czemu nie ma opcji np. "Pokaż kolejne", tylko często prace takie sobie i trzeba wybrać ? 8| I tu można narzucic gotowca i wygrać a ktoś kto napocił się w garderobie przegra.. Żadna szansa jak to w opisie daliście na większe szanse X( Szanse na co? na to że wygra gotowiec z kimś kreatywnym? pfff Konkursy są z lekka niedopracowane...
4. Wesołe miasteczko - czemu tam tak wali po oczach ta poświata? chcecie, byśmy oczopląsu dostały? 8|

To na na razie tyle...

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 1 wrz 2020, o 23:25

Kate - 4 godziny przyjęcia to bardzo dobry czas, przynajmniej ja tak uważam. Osobiście miałam dość siedzenia [CIACH] w jednym miejscu i ani zjeść ani się wysikać ani nic i tylko pilnujesz żeby aby na pewno zaliczyć misję. Przecież w ogłoszeniu jest napisane, że misję na przyjęciach będą grupowe oraz indywidualne. Jest też wyraźnie napisane, że na party czy to wesele czy zaręczyny będziemy zdobywali pkt mody doświadczenie i szmaragdy. Przeczytałam wszystko zaraz po zalogowaniu do gry. W każdym razie Kate ja się z tobą spierać nie będę ani też się wkurzać bo nie jest mi to potrzebne a na wrzody jestem za młoda. :D
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2020, o 19:38 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uważamy na słowa - wg słownika jest to wulgaryzm
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
immortal
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 174
Rejestracja: 6 sie 2014, o 01:06

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: immortal » 1 wrz 2020, o 23:27

Przedmówczynie dobrze mówią.

W nocy większość osób śpi, a niektórzy dopiero wtedy mogą usiąść przy grze, co wtedy? Czemu takie osoby mają być ograniczone w rozwoju swojej postaci?

W aplikacji mobilnej nie tylko komentarze są schowane, ani czat klubowy, lecz nawet czat główny, tylko on jest schowany na tyle skutecznie, że jeszcze go nie zobaczyłam.

Doceniam zachowanie starych statuetek, jednak zastanawiam się nam tym, dlaczego ja, członek klubu od X lat w nim uczestniczącą, wpłacająca spore sumy przez ten czas widzę moja wpłatę równa zeru? Co prawda liderka widzi inna wartość, niemniej jednak ja też bym wolała to widzieć.

Ogólnie aplikacja ma problem z funkcjonowaniem, ale domyślam się że zostanie to naprawione przy najbliższej okazji. Zalogowałam się dziś także na komputerze - piękna szata graficzna, dużo lepiej to wygląda w porównaniu z tym co było. Jak dla mnie nowa wersja jest jeszcze neutralna, nie wywoła efekty wow ani mnie nie odrzuciła. Pytanie czy tak pozostanie.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kate » 1 wrz 2020, o 23:58

Też to czytałam, ale, chce zobaczyć, jak to wszystko wygląda praktycznie. Wesele miałam kilka dni temu i już nie zobaczę wszystkich funkcji tam. Interesuje mnie to ile, co kosztuję, czy szybciej przechodzi się zadania etc.
Andrea zobaczysz, jak zrobisz swoje przyjęcie i stwierdzić, że to za mało. Na swoim party często wychodziłam, odbierałam telefony, jadłam, piłam itd. Ledwo to wszystko ogarnęłam, bo trzeba lalkę przebrać, misje zrobić, popisać na czacie, zrobić zdjęcia...ledwo wyrobiłam się w 8 godzinach. Na dodatek z gry mnie wywalało.

PS. Praca, szukanie supermodelek i sesje mogły zostać...brakuje mi tych opcji. W grze trzyma mnie, tylko klub, bo nie mam tam, co już robić.
Szkoda, że nie ma opcji, jak na Facebooku: wróć do starej wersji. Byłabym skłonna za nią słono zapłacić.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 2 wrz 2020, o 00:21

Do mojego przyjęcia zaręczynowego jaki weselnego jeszcze sporo czasu więc na razie mam luźne szelki i tyłka spinać nie muszę. Skoro chcesz wiedzieć jak to wszystko wygląda oraz ile kosztuje koniec języka za przewodnika, popytaj ludzi którzy z dniem dzisiejszym zaczęły krok po kroku organizację. Taka wygadana jesteś tu i na przyjęciach a takie sprawy jak twoja popytać ludzi nie możesz za pośrednictwem pw. Tylko żonglujesz słownictwem co to nie ty czego to ty nie zrobiłaś i bóg wie co jeszcze. Wypowiedziałam się na temat czasu trwania przyjęcia i więcej nie zamierzam. Jak to mówią jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki. Dobranoc.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kate » 2 wrz 2020, o 00:35

Strach coś napisać....już lepiej zamilczeć. Dobranoc.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Aurelie » 2 wrz 2020, o 01:27

Zebrałam kilka pytań, które się tu pojawiły i mam nadzieję, że rozwieje to Wasze wątpliwości w tych kwestiach. Nie na wszystkie znalazłam odpowiedź, bo niektórych sama nie jestem pewna i nie chcę wprowadzać w błąd. Natomiast w najbliższym czasie będziemy się dowiadywać i na bieżąco Was informować. :)
immortal pisze:
1 wrz 2020, o 21:14
1. Butik - czy wszystkie starsze kolekcje będą wyłącznie tam, czy jest szansa na normalna powtórkę?
1a. Pierwsza kolekcja jest darmowa, druga za 20szm., a kolejna? I czemu nie ma info o tych cenach w miejscu informacji? :huh:
2. Czemu czat klubowy jest wyłącznie dla detektywów lub szczęściarzy? :pinch:
4. Gdzie znajdę rubinowy pył i jak go scalić, gdy będę miała odpowiednią ilość sztuk?
Nie będzie już powtórek kolekcji - te co były będą do wylosowania w butiku. Jeśli zaś chodzi o ceny poszczególnych kolekcji to: pierwsza jest za darmo, druga za 20 szmaragdów, a trzecia za 20 diamentów.
Z tym czatem, to domyślam się, że chodzi Ci o apkę. Żeby wejść na klubowy czat musisz wejść do klubu, kliknąć nazwę klubu u góry, następnie 3 żółte kropeczki w prawym dolnym rogu i tam jest czat. Rzeczywiście sprytnie go schowali, ale być może zostanie jeszcze wyeksponowany.
Szmaragdowy pył zdobywamy za przegrane w pojedynkach na Arenie oraz w Szczęśliwych Kartach. Po zebraniu 10 pyłków automatycznie zmienią się one w 1 szmaragd, który również automatycznie zostanie dodany do naszego konta. Aktualny stan posiadania pyłków możesz sprawdzić wchodząc w sklep VIP (obok koła), w zakładce "wymiana diamentów".
immortal pisze:
1 wrz 2020, o 23:27
W aplikacji mobilnej nie tylko komentarze są schowane, ani czat klubowy, lecz nawet czat główny, tylko on jest schowany na tyle skutecznie, że jeszcze go nie zobaczyłam.
Czat tzw. dymkowy na apce znajdziesz po kliknięciu na trzy poziome kreski w prawym dolnym rogu (na pasku, na którym są ikonki mieszkania, miasta itd.)
Kate pisze:
1 wrz 2020, o 23:58
Wesele miałam kilka dni temu i już nie zobaczę wszystkich funkcji tam. Interesuje mnie to ile, co kosztuję, czy szybciej przechodzi się zadania etc.
Z tego co wiem, w organizacji zaręczyn zmienią się komponenty, które można zdobyć przy niektórych zadaniach np. szukaniu pierścionka - zostaną dostosowane do nowej mechaniki. czyli np. będzie można zdobyć nieb. i pom. energię, karty do udziału w Konkursie Piękności itp. W wyborze sali będzie też drobna modyfikacja, ale jeszcze nie znam szczegółów, podobnie jak w przypadku wesel. Natomiast zmiany będą raczej kosmetyczne. Na pewno zostanie to jeszcze doprecyzowane w najbliższych dniach.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

ODPOWIEDZ