Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Cenwen
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2018, o 18:46

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Cenwen » 5 wrz 2020, o 19:19

Dolary możesz wydawać na:
- trenowanie pupila
- poprzez granie w Szczęśliwe Karty oraz Maszynę Mody
- zwiększanie statystyk lali
- wpłacanie składek na rzecz klubu
- kupowanie mebli i ciuszków dla pupili
I w sumie to chyba tyle :)

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 5 wrz 2020, o 20:32

Jeszcze bonus popularności +15% na cztery godziny można kupić za dolary.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 6 wrz 2020, o 09:14

Nie ma co ....ta nowa wersja to takie typowe denko :/ z poczatku podchodzilam entuzjastycznie do calosci, ale po ujrzeniu przyjec i wesel zaczelam sie smiac . Sama osobiscie nic nie robie no bo co tu robic , zarobie kase i wplacam do klubu, zrobie troche pojedynkow ...i tak wyglada teraz gra. Juz nie wpsomne o tym zalosnym glosowaniu....3 razy w tygodniu na jedna lale ? KPINA

Jesli chodzi o kolekcje to nawet z nich nic nie kupuje bo tez nie mam takiej potrzeby teraz ....szybciej podniose staty za kase nizeli punkty.
Te zmiany nie sa na lepsze tylko na gorsze...moze jak policza dochod po aktualizacji to sie obudza. Choc szczerze mowiac to sama gora ma to gleboko w nosie, zglaszanie na kontakt odbije sie echem, pozostaje pisanie skarg bezposrednich do tworcow. Jednakze tam tez odbija sie wszystko echem i na wszystko znajda sobie wytlumaczenie ....



I kiedy naprawia komunikaty, ktore sie nie pojawiaja po wyslaniu wiadomosci klubowej :?: :?: :?:

I co jest z tymi statami , po rozdaniu punktow mam ok a po chwili same mi sie zmieniaja na wieksza ilosc niz podnioslam .... :thumbdown:
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 6 wrz 2020, o 10:04

Może auto jakieś odpaliłaś to wzrosły, albo umiejętność klubową podniosłaś, teraz wszystko się w tych statach sumuje i wyświetla. Z mężem pewnie jest tak samo. Jak go "trenujesz" to staty rosną, a potem jak mąż opada z sił to staty też :D

Kiedyś jak się oglądało czyjś profil było widać tylko gołe staty z bonusem od umiejętności klubowych. Teraz widać jest wszystko, nawet zwykłe bonusy.

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 6 wrz 2020, o 13:18

No wlasnie bonusow brak, auta tez ...to tylko jedna statystka, nie wszystkie ....no nic :D Jak sie rypie to sie rypie :D
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Aurelie » 6 wrz 2020, o 22:00

W kwestii tego, że na odpowiedź na Kontakcie czeka się bardzo długo, to chciałabym zwrócić uwagę, że dziewczyny dostają grube setki zgłoszeń dziennie, a w bardzo wielu przypadkach dotyczą one kwestii technicznych gry i konieczne są konsultacje, co też przekłada się na wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź. Wszystkie zgłaszane problemy, czy to na forum, czy w grze są na bieżąco przekazywane producentom, jednak nie każdy problem da się rozwiązać w moment i nie na każde pytanie da się udzielić szybkiej odpowiedzi. Tym bardziej, że aktualizacja gry była ogromna i przy tak dużych zmianach błędy były nieuniknione. Wszystkim nam zależy na tym, aby gra działała sprawnie, jednak jeśli wszystkie problemy mają zostać definitywnie zażegnane, to wymaga to poświęcenia większej ilości czasu.
Pamiętajmy też o tym, że każdy z nas ma też swoje życie prywatne i, mimo najszczerszych chęci, trudno jest być dostępnym 24h na dobę.
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Amantis » 6 wrz 2020, o 22:59

Wyslalam ticketa w sprawie stat,bo mialam podobny przypadek co Tom...Rozdalam statystyki na nowo i nawet przyjmujac fakt ze mialam poodpalane bonusy to doslownie po 5 min staty sie zmienily...nie byla podniesiona zadna stata w klubie,chlop byl na 50 % caly czas.. 5 min...bonusy byly ,nic nie bylo zmienione ,staty sie sobie porozdawaly jak chcialy...Zglosilam to wysylajac screeny ,to poproszono mnie o nowe screeny poszczegolnych statystyk*surowych* z zaistnialej sytuacji...Niby ze co?Mam sie cofnac w przeszlosc?
Ja rozumiem ze programista potrzebuje dowodu,ale od tego sa logi...wyslalam ticketa tego samego dnia o okreslonej godzinie..mozna sprawdzic ..bo ja niestety maszyny czasu nie mam.Zamknelam ticketa bo nie bylo sesnu dalszej dyskusji.

Podsumowywujac cala obecna sytuacje.

Wesela i zareczyny-tu nawet nie ma co pisac bo Aeryn napisala wszystko tak ze lepiej sie tego skomentowac nie da...
Podium i przedzial lvl sa ewidentnie zbugowane
Bonusy sa zbugowane
-odpalilam bonusy 4 dni temu i nadal dzialaja
-laczenie starych bonusow z nowymi(tak ,tak da sie) powoduje obnizanie statystyk lub tez wywala je w kosmos,kto jakie tam ma akurat szczescie.
-bonusy mozna laczyc-wszystkie-dziala odpalanie na obie 15 obie 30 itd-przy czym mowie ,albo zaniza albo podwyzsza-ruletka

Jest bardzo duzo niedociagniec kosmetycznych

wiadomosci prywatne,nie ma juz przycisku wyslij wiadomosc ,przekierwowywuje tylko na czata dymkowego.Zeby wyslac wiadomosc prywatna trzeba wpisywac recznie nick i moze by bylo wsio ok gdyby nie fakt ze jakis czas temu zostala zniesiona blokada na ten sam nick i teraz tak dla przykladu ,chcialam napisac wiadomosc do Grazyny z lvl 9 i wyskoczylo mi takich Grazyn 5 z tym samym lewelem...

Nie pojawia sie informacja o wiadomosci klubowej-koperta sie nie swieci
Klubowa jest glownym komunikatorem liderki z klubem,nie bedzie ona pisac 50 wiadomosci do kazdej by informowac o dzialaniach klubu a nikt nie zaglada na wiadomosci gdy sie nie swieca,w konsekwencji nie czyta klubowej.

Znalezienie czata klubowego(nie chmurkowego ) na apce bylo cudem...
Znalezienie opcji podgladu mieszkania ,ziwerzakow i aut u innych byloby swietnym zadaniem dla Sherlocka Holmesa...

Za to ( o czym juz dziewczyny wspominaly) wesole miasteczko ,kropa sie swieci caly czas a jak wejdziesz do srodka to uraczy cie atakiem epileptycznym.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 7 wrz 2020, o 13:57

Mam wrażenie, że dużo się od nas wymaga. Najpierw na ponad rok zamknięto przyjęcia w imię zapowiedzianej aktualizacji, czyli wymagano od nas cierpliwości. W końcu się doczekaliśmy i chciało by się powiedzieć, że nasza cierpliwość została nagrodzona, ale nie. Skoro tyle czasu to trwało i tyle wysiłku, to jak mogło zostać tak słabo przygotowane? I co? Nadal wymaga się od nas cierpliwości, a do tego zrozumienia, tolerancji na lekceważenie i chyba przy okazji ślepoty na brak sensowności w niektórych rozwiązaniach. No i do tego zgody na to by coś tak kiepsko wykonane było takie nadal, bo jakoś nie widać, by coś się w sprawie błędów działo. Lista błędów jest długa, tak jak lista oczekiwań wobec graczy. Szkoda, że po drugiej stronie brak dobrej woli i choćby odrobiny zainteresowania.
Ostatnio zmieniony 7 wrz 2020, o 16:24 przez Katriel Tremaine, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 7 wrz 2020, o 15:10

Hmmm.. W poście Aurelie nie o to chodziło ;)
Nikt nie wymaga od nikogo cierpliwości do gry, można sobie marudzić na zmiany, wytykać błędy i poddawać pod wątpliwość pomysły. Ba! Trzeba to robić, bo jest to wartościowy feedback - są to wiadomości pokazujące, co się podoba, a co nie, co działa, a co nie, itd. Przy pracy w IT jest tak, że w planach wszystko wygląda super, dokumentacja zawsze przedstawia idealne sytuacje, a testerzy dwoją się i troją, by przewidzieć wszystkie scenariusze. Błędów jednak się nie uniknie, a część z nich wychodzi nie na idealnym środowisku do testów, ale w sytuacjach, kiedy skrypt musi sobie poradzić z tysiącami kliknięć w tym samym czasie. Niestety często jest też tak, że jak poprawia się jedną rzecz, to inna przez te zmiany się psuje, a więc po każdej zmianie trzeba sprawdzać wszystkie funkcje raz jeszcze. Kiedy weszła nowa wersja to na profilu i w pojedynkach wyświetlały się statystyki przed podniesieniem (nie było odświeżenia), zostało to zgłoszone i naprawione jeszcze tego samego dnia wieczorem, a więc jakiś programista siedział do wieczora i próbował to na szybko załatać, bo była to ważna sprawa. Jasne, ktoś powie, że takie coś wgl nie powinno mieć miejsca. Zgadzam się. Problem w tym, że błędów się nie uniknie... Każdy zgłoszony przez Was błąd jest przekazywany dalej, ale po stronie Bułgarii musi on jeszcze zostać potwierdzony, a więc ktoś np. siedzi cały dzień i szuka i modli się, by znaleźć ten błąd i go odtworzyć. Czasami zdarza się tak, że jakiś błąd występuje tylko w danej sytuacji, np. może być tak, że błąd ze statystykami i bonusami występuje tylko gdy odpalimy je w odpowiedniej kolejności, błąd z zapisem mieszkania tylko jeżeli mamy 101 elementów w pokoju itd. Dlatego właśnie zawsze potrzebna jest każda, nawet najmniejsza informacja dotycząca tego, kiedy problem u Was wystąpił - stąd właśnie częste pytania o screeny i inne rzeczy, bo tak, można to sprawdzić samemu, ale zajmuje to np. 30 min, a nie pół minutki kiedy są screeny ;)

Wspomniana przez Aurelie cierpliwość dotyczyła tylko Kontaktu i odpowiedzi na wysyłane tam tickety.
Zrobię teraz hipotetyczną sytuację: dajmy na to, że zgłaszam o godz. 19:00 błąd dotyczący np. garderoby, fakt był taki, że GO, która odebrała ticketa zrobiła to już o 20:00, bo o tej godzinie weszła, sprawdziła u siebie i faktycznie problem występuje, a więc zgłasza go dalej i to zgłoszenie sobie czeka, bo w Bułgarii zaczynają pracę dopiero o 8:00, ale ktoś miał czas, by przeczytać to zgłoszenie dopiero o 14, bo jeszcze z dnia wcześniejszego zostały zgłoszenia, czyli o 14 zaczyna nad tym pracę, niestety nie jest to proste do naprawy i kończąc pracę o 17 poprawki dalej nie widać. I co? Okazuje się, że błąd został zgłoszony w czwartek, a w poniedziałek dalej to nie działa, ja jako osoba zgłaszająca jestem już wkurzona, bo pod 4 dni ewidentnie wszyscy mnie olewają, GO wie, że to im się oberwie ode mnie, a tak naprawdę one też czekają na wieści.


Moja prywata na koniec, bo pewnie wszyscy myślą, że mi się wszystko podoba i dlatego wszystkiego bronię. No cóż.... Nie podoba mi się ukryty czat klubu, nie podoba mi się ilość doświadczenia zdobywana w pojedynku, nie podoba mi się brak powiadomienia na wiadomości klubowe, nie podoba mi się bałagan w konkursach (a dokładniej w rankingach), nie podobają mi się koszty umiejętności klubowych, nie podobają mi się zmiany w przyjęciach zaręczynowych i weselach, nie podoba mi się konieczność otwierania wszystkich kart w wesołym miasteczku, nie podoba mi się wieczna czerwona kropka przy pupilu, bo non stop mam co podnosić. Jednak kilka rzeczy też mi się podoba i bardzo doceniam pracę, która została włożona np. w garderobę, w to, że konkurs piękności ma ręce i nogi, a można było go bardzo prosto zepsuć, podoba mi się to, że statystyki wreszcie coś znaczą i że po osiągnięciu pewnego pułapu ich ceny nie rosną w kosmos, podoba mi się też nowy codziennik oraz butik ze starymi kolekcjami (chociaż ceny już mi się nie podobają :p ), a także to, że można teraz się oceniać tylko plusowo lub wcale.

Osobiście mam nadzieję, że wszystkie zgłoszone błędy zostaną jak najszybciej naprawione oraz, że (przynajmniej) część sugestii zostanie pozytywnie rozpatrzona i wprowadzona do gry.
Tak więc piszcie dalej, narzekajcie dalej, wytykajcie dalej błędy - wierzę, że zostaną one naprawione! Nie tak szybko jak pstryk palcem, ale na tyle szybko, by zaoszczędzić zdenerwowania i irytacji u wielu osób ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

krystal1990
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 19
Rejestracja: 18 sty 2015, o 13:33

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: krystal1990 » 7 wrz 2020, o 19:00

Już się robią problemy. Nie działają mi wydarzenia, wesołe miasteczko, klub, i inne rzeczy, do których nie ma dostępu gracz poniżej 6 poziomu. Wyskakuje mi, że aby wejść muszę mieć poziom 5 albo 6 (zależy w co wchodzę), a mam poziom 38 więc coś jest chyba nie w porządku. Przez to nie mogłam dokończyć wydarzenia. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią bo odechciewa się grać.

monia318
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 290
Rejestracja: 22 gru 2013, o 17:32

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: monia318 » 8 wrz 2020, o 06:39

Andrea-Z diamentami prawdopodobnie się pomyliłam, ale nie ze szmaragdami. Już nie zdobędziemy w prezencie 100 tylko 20..

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 8 wrz 2020, o 09:07

Ja natomiast cierpliwie poczekam na te wszystkie udoskonalenia i naprawy, bo aktualnie gra wyglada tak, ze sie nic nie chce ....
Pojawily sie 3 nowe przyjecia - jednak sobie je odpuszczam jak i zapewne wiele osob. Szkoda tylko Pan, ktore je organizowaly poniewaz odbije sie to takze w jakims stopniu na nich. Zadania grupowe i indywidualne to totalna kpina i strzelenie nam w policzek, wiecej punktow mody dostane za kupno 2 sukienek , czy to nawet 1 ... Prezent powitalny ? Gdzie on jest i czemu zostal zabrany, co komu to przeszkadzalo ...kolejny policzek dla Nas .

Prosciej byloby zostawic tak jak bylo przed aktualizacja a jedynie uszczuplic nagrody w postaci szm, nie oszukujmy sie organizatorki tez czerpaly z tego korzysci. To co zrobili to jedno wielkie bagno, w ktorym sami ugrzezna, ale oni wiedza lepiej - niech tylko przyjdzie czas liczenia strat w postaci pieniazkow....
Moja gra wyglada aktualnie tak : loguje sie, robie pojedynki, oceniam i wystawiam do oceny by zebrac pieniazki ...bardzo fajna gra.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 8 wrz 2020, o 10:11

Naprawdę szkoda mi dziewczyn, które zorganizowały teraz przyjęcia. Przyznam szczerze, że sama mam co do organizowania teraz wesela mocno mieszane uczucia. Kiedyś to nawet jeśli się nie miało zielonych, to podczas przyjęcia się je zebrało i było na jakiś prezent dla organizatorki, a teraz? jak się wyda zielone, to często z prezentu nici.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 8 wrz 2020, o 10:35

Ja Aeryn organizuję tylko wesele ze względu na auta, oczy, nosy itp ...to jest jedyny powód zaczęcia organizacji. Żałuję też , że wzięłam salę na 100 osób , ale w międzyczasie raczej zmienię na mniejszą o ile będę mogła ....

Te całe konkursy to też o kant pupy rozbić i moim zdaniem powinni je bardziej dopracować by było sprawiedliwie ... Tak jak pisalas, że wymaga to kodów , ale gdyby prace nie na temat były odrzucane to byłoby fajnie. Nie powiem, ale wkurza mnie ten fakt jak i wiele innych pań , ktore mają naprawdę świetne pracę a przegrywaja nie powiem z czym. To jest troche uwłaczające dla tych kreatwnych i pomysłowych.
Ostatnio zmieniony 8 wrz 2020, o 15:18 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 8 wrz 2020, o 12:19

Tom, ale to jest wynik mentalności w naszym kraju. Tak było zawsze. W poprzedniej wersji wlepiały minusy, bo przegrywały kasę, albo napisało się coś z czym się któraś nie zgodziła i już wystarczyło. Teraz gdy zapamiętają w czym jesteś, to dostajesz po kieszeni, wirtualnej (na szczęście).
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

ODPOWIEDZ