Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 16 wrz 2020, o 09:27

Wysokość wygranej zależy od poziomu lalki z którą wygrywasz. Jeśli lalka ma ten sam poziom co Ty, wygrywasz 1 szmaragd, ale jeśli wyższy to wtedy są to 2.
Co do drugiego pytania to tak, rzeczy z butiku się liczą. Mnie kolekcji starcza na cały czas jej trwania, bo nie kupuję całej. Może czas sobie zacząć rozkładać zakupy na raty.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 16 wrz 2020, o 09:41

Żeby zaliczyć to zadanie wystarczy kupić jedną rzecz :) Wliczają się w to: wszystkie rzeczy z centrum handlowego dla Pani, z centrum dla Pana, ubrania zwierzaka, meble, kolekcje w butiku i kolekcje limitowane. Jedna kolekcja z butiku jest zawsze do odblokowania za darmo. Jeżeli już faktycznie nigdzie nie będzie ubrań, to pozostają mebelki. Kupienie po raz drugi jakiegoś mebla zalicza to zadanie - a więc zawsze jest możliwość, by coś kupić, nawet mając na koncie jedynie dolary ^^
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kasais » 16 wrz 2020, o 10:10

Ok dzięki dziewczyny :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 23 wrz 2020, o 10:35

Minęły 3 tygodnie odkąd na Arenę wprowadzono ten armagedon i po tych 3 tygodniach już wiem, że to są moje ostatnie podrygi na tej grze. Moja aktywność wzmogła się w kwestii organizacji wesela i to będzie punkt zwrotny w mojej "karierze". Ta gra już mnie nie bawi, coraz częściej czuję zniechęcenie i coraz częściej łapie się na tym, że już nie mam ochoty tu być. Będę tęsknić za niektórymi szalonymi osobami, ale być może uda się utrzymać z nimi kontakt. Tyle, że doświadczenie podpowiada mi coś zgoła innego.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kasais » 23 wrz 2020, o 15:44

Hej, pytanie do dziewczyn z dobrze rozwiniętych klubów:
jak u Was ze zdobywaniem zielonych? Czy dzięki wysokim statystykom częściej Wam dobiera przeciwników na wyższym poziomie (nagroda 2 szmaragdy a nie jeden)? Czy może nie ma reguły? Bo mimo, że staram się aktywnie grać to przy moim trochę podupadającym klubie i z tymi płatnymi eventami słabo mi idzie oszczędzanie kamieni :wacko:
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Regelinda » 23 wrz 2020, o 16:00

Mi chyba częściej dobiera niższe poziomy niż wyższe.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 23 wrz 2020, o 19:11

Wielu graczom będzie teraz brakowało szmaragdów, no chyba, że ktoś zaoszczędził sporo przed aktualizacją.
Nie masz źle Kasais, ponad 200 szmaragdów z samych pojedynków w niecałe 2 dni to nie powinnaś narzekać. Teraz trzeba niestety grać oszczędniej, trochę sobie odmówić w porównaniu z tym co było kiedyś...

Mnie również rzadko system dobiera przeciwników z wyższym poziomem, żeby można było 2 szmary za pojedynek zgarnąć.

Awatar użytkownika
Kasais
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 53
Rejestracja: 6 lip 2016, o 13:50

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kasais » 23 wrz 2020, o 20:08

Chyba właśnie w tym oszczędniejszym graniu tkwi u mnie problem. Faktem jest, że na magiczny event sporo mi poszło zielonych. Szkoda że trzeba się teraz aż tak zastanawiać czego nie kupować lub w których event oszczędzać :( Szczerze mówiąc miałam nadzieję, że przy wyższych statach dobiera wyższe lvle. Może wtedy np. mocne doładowanie bonusami pozwalałoby na zdobywanie po 2 zielone. Ale jak widać dobieranie jest losowe i pomóc sobie nie można w żadem sposób... Szkoda.
Dzięki za odpowiedź :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 23 wrz 2020, o 20:40

Właściwie to ilość szmaragdów jest zależny od ilości przeprowadzonych pojedynków. Najbardziej wkurza, że tak cenną energia musi być też użytkowana w maszynie, zastanawia mnie dlaczego nie ta niebieska. Jesteśmy na każdym kroku traktowani byle jak.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Karodziejka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 95
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 20:09
Lokalizacja: Czeluści Piekła

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Karodziejka » 24 wrz 2020, o 22:09

Ja nie chciałabym póki co podnosić poziomu i skupić się na statach, ale organizuje nieszczęsne przyjęcie zaręczynowe...Potrzebne są też nieszczęsne szmaragdy do wydarzeń i kolekcji...Z czegoś będę musiała zrezygnować. Poza tym nie wiem, czy opłaca się teraz organizować przyjęcie...tym bardziej na tysiąc osób...

Tematy stylizacji też nijakie, za bardzo nie mogę pozwolić sobie na coś zwariowanego w swoim stylu, bo...po prostu to nie pasuje, a jakoś trzeba pozbierać dolary na statystyki i dla klubu, więc męczę się i coś tam wykroję pod wieczór, jak już wrócę z pracy...

Jeśli chodzi o pisanie na kontakt, to jestem mile zaskoczona, bo odpowiedzi dostawałam bardzo szybko C:

Dużo osób powyżej narzekało na to, że twórcy mają nasze zgłoszenia i propozycję głęboko gdzieś. Pracuje w dużej i znanej niemieckiej firmie i wiem, jak traktowani są klienci z Niemiec, a jak z Polszy...Myślę, że tutaj jest podobnie, Myślę, że zdania Bułgarów są bardziej istotne dla twórców.

Zobaczymy, co będzie dalej. Póki co mam dość mieszane uczucia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 24 wrz 2020, o 22:31

Wiesz co, no ja patrzę na to tak: walki o zielone mimo wszystko warto robić, niezależnie od tego czy się wygra czy nie. Wygrywasz, to masz doświadczenie i szmaragdy. Ale jeśli przegrasz, to masz tylko pył szmaragdowy, prawda? Skoro wtedy nie ma doświadczenia, to poziom się nie podnosi i można w tym czasie podnieść statystyki do momentu aż się będzie wygrywać. Poprawcie mnie jeśli się mylę, bo po prawdzie to nie bardzo wiem jak to jest z tymi przegranymi.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: co.ma » 25 wrz 2020, o 13:05

Myślicie, że będzie poprawka co do ekonomii gry? Mnie się wydaje to bardzo prawdopodobne. Np. koszt losowania w evencie pudełka, ja zrezygnowałam z klikania, bo przy cenie 3 szm za ruch kompletnie nie opłaca się brać udział w tym wydarzeniu. Podejrzewam, że wiele innych osób też odpuściło.
Poszkodowane są dziewczyny, które organizują przyjęcia i wesela, bo nie dość, że trudniej zarobić szmaragdy, to jeszcze nie da się na imprezie odkuć. No i goście pewnie będą znacznie mniej hojni w dawaniu prezentów. Właściwie, to już chyba nie ma po co się zaręczać/brać ślub.

Tuż po aktualizacji wydawało mi się, że kasa się sypie zewsząd i super, dużo zarabiam. Ale jednak nie. Koszty wszystkiego też są wysokie, a różnica, gdy jest się na następnym poziomie, wcale nie jest duża. Np. niedawno weszłam na 58 poziom, wygrana w konkursie piękności wzrosła o zawrotne 66$. :/ Przy okazji rośnie też cena losowania w maszynie, rośnie sporo cena podniesienia statystyki z każdą następną, tak samo w klubie, zarobek z mieszkania nie podnosi się ani o centa, no nie jest dobrze przemyślany stosunek zarobków do wydatków.

Pewnie tak jest, że te nasze żale są niewiele warte dla twórców, ale wątpię, żeby Bułgarskie dziewczyny były zachwycone zmianami. Na pewno zauważają podobne problemy, co i polskie graczki.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Regelinda » 25 wrz 2020, o 13:46

Jeśli wzrosło Ci o 66 $ to zakładam, ze macie puchar na wygrane z pojedynków. Normalny wzrost to 45 $

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 25 wrz 2020, o 13:52

Chyba nie rozumiem jednego z twojej wypowiedzi. Cyt.: "rośnie sporo cena podniesienia statystyki z każdą następną" (koniec cytatu). Jak ci rośnie cena podniesienia statystyki, chyba tylko w klubie, bo statystyki własne zostały zamrożone na poziomie 200 tys i nic nikomu nie rośnie.
Z pozostałą częścią wypowiedzi się zgodzę, ponieważ od początku można było zauważyć, że coś tu im nie pykło to ich liczenie i ekonomia z logiką turlają się ze śmiechu po dywanie.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
co.ma
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 127
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 16:30

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: co.ma » 25 wrz 2020, o 14:09

Mamy w klubie nawet dwa puchary, na 15% i 10%. Serio, 45$? 8| To się musi skończyć zamieszkami. :P

Aeryn, tak, cena statystyk jest zamrożona w pewnym momencie, ale zanim osiągnie się te 200 tys., to rośnie. Jakoś o 2-3 tys. z każdą kolejną. Jeszcze jestem na tym etapie, że nie dotarłam do maksimum ceny. Na podniesienie jednej statystyki uzbieram spokojnie, na drugą zazwyczaj się udaje, ale dosyć ciężko (obecnie płacę po 130-150 tys.), a gram dosyć intensywnie. Pracuję z domu, więc mogę sobie pozwolić, żeby regularnie sędziować i brać udział w konkursie piękności. Ja gram przez większość dnia i podnoszę statystyki o 1-2 pkt dziennie, przy niższych cenach nawet o 3-4 pkt podnosiłam. A co z osobami, które pracują/uczą się i tylko wieczorami wchodzą na AM? Licho z kasą, bo nawet nie wyślą lalki do pracy, żeby sama coś zarobiła.

ODPOWIEDZ