Nowa wersja Areny Mody!

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Alice Morset
Miss Podwórka
Miss Podwórka
Posty: 580
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 17:40
Lokalizacja: Czechy/Zielona Góra/Bolesławiec

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Alice Morset » 4 wrz 2020, o 19:04

Arena to już chyba nie gra tylko jeden wielki cyrk administracja odpisuje by odpisać i tyłka nie truć. Przyjęcie = totalna klapa, nie wiem co musiało by się stać żeby twórca gry i jego ludzie przestali olewać graczy :huh: Nie chce nikomu w portfel zaglądać, ale wydaje mi się, że ta gra istnieje tylko po to ażeby producent miał wypchane w szwach kieszenie. Grzeje sobie [CIACH] siedząc na stołku i tylko wydaje predyspozycje, to zróbcie tamto zmięcie a to czy te zmiany są z korzyścią dla graczy to już hugo typka obchodzi X( Nawet jeśli by zebrać sporą grupę ludzi i napisać petycję umieszczając w niej szczegółowo co po zmianach jest na plus a co na minus, to myślisz, że założyciel by ją przeczytał? Założę się, że nie, wrzucił by ją na dno szuflady i na tym by się skończyło nasze wypruwanie sobie flaków. Każdego dnia gra mnie zaskakuje i trudno ukryć frustracje, czarno to wszystko widzę jest gorzej niż było i będzie jeszcze gorzej. :thumbdown:
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2020, o 19:36 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Uważamy na słowa - wg słownika jest to wulgaryzm.
„Przeszłość ma ogromne znaczenie dla przyszłości, niejako ją kształtuje i determinuje pewne cechy charakteru”.

Cytat z książki: Miłość szyta na miarę

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 4 wrz 2020, o 19:11

No ubaw po pachy i to za darmola... dosłownie za darmola.

Gdy ponad rok temu pisałam na kontakt w sprawie wesel i tego czy nagrody za nie jeszcze wzrosną, bo dla niższych poziomów były do bani, to dostałam mrożącą krew w żyłach odpowiedź, że nie, ponieważ to nagrody z przyjęć zaręczynowych zostaną zmienione i dostosowane do nowej ekonomii gry. Powiało grozą i od tamtej pory zastanawiałam się jakim horrorem zostaniemy uraczeni. Czy moje obawy się sprawdziły? A gdzież tam! To co dziś zobaczyłam na przyjęciu przeszło moje wszelkie, nawet najczarniejsze koszmary. To było coś, w co do tej pory nie mogę uwierzyć, a przecież byłam i widziałam. Już na starcie zabrany został prezent powitalny, no ale nic to, pomyślałam. I faktycznie, nic to, ponieważ potem było gorzej. Z misji grupowych została zrobiona tylko pierwsza, a do tego z tak przekroczonym budżetem, że zdrowy rozsądek dawno poszedł na spacer. I na tym się skończyło, ponieważ wszystkie pozostałe misje grupowe się nie udały. Dlaczego? Z nieznanych mi powodów twórcy uznali, że nie wystarczy by gracz kupił 1 bonus popularności, trzeba ich kupić cale stado... No ja rozumiem, mogę kupić 1 bonus w imię zaliczenia misji, ale po co mam ich kupować 3 lub 4? Bonusy z kuferka nadal są i nikt nam ich zabierać nie zamierza (tak przynajmniej zostało powiedziane), to po co mam kupować tyle bonusów, skoro mam ich pełen kuferek? Tych najtańszych mam ponad 400 z każdego a +30% około 200 z każdego i teraz mam kupować na przyjęciu więcej niż 1? To ja się pytam w jakim celu? Było nas na przyjęciu 800+ i tyle powinno być tych bonusów do kupienia. Co dalej. Misje z pojedynkami? porażka, ilości takie, że nie było opcji, żeby się te misje poudawały. No ale nie ma co narzekać, były też szumnie zapowiedziane misje indywidualne, były aż 3... Więc z 4 misji zbiorowych udała się 1, były 3 misje indywidualne, co dało super nagrody w postaci... (uwaga werble, tworzymy atmosferę dla tych co na przyjęciu nie byli) punktów mody. Tak, tak, dobrze widzicie, nagrodą były punkty mody. O ich ilości lepiej zmilczę, bo pisanie niecenzuralnych słów jest zabronione regulaminem forum. No ale przejdźmy do życzeń dla narzeczonych (przecież to zawsze było 10 zielonych, taki balsam na skołataną duszę, gdy się człowiek spóźnił albo zapomniał o przyjęciu) i... kolejne rozczarowanie, gdyż szmaragdów dostaliśmy caluteńkie 3. I wiecie co? to było wszystko. Jedyny pozytyw tego traumatycznego doświadczenia to paczuszki energii w początkowej fazie przyjęcia i bonusy po życzeniach. Nawet już się nie cieszę, że skrócono przyjęcia o połowę. Nic nie zostało ani z przyjęć, ani z radości, że je wreszcie odblokowano. Pozostał tylko jakiś taki żal za tym, co już nie wróci.

Och... zapomniałam dodać, że misje mają teraz stały czas i gdy taka misja zostanie wykonana, to się nie kończy tylko wisi i czas nadal sobie leci.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Kate » 4 wrz 2020, o 22:34

Serio? Nie było mnie na przyjęciu...przez zmiany stracą graczy.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Aurelie
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 5860
Rejestracja: 12 lis 2014, o 21:22

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Aurelie » 5 wrz 2020, o 09:51

Anabeliana pisze:
3 wrz 2020, o 00:26
Mnie osobiście irytuje jak widzę 2 prace nie na temat i z bólem oddaje głos, choć wolałabym aby była jakaś opcja w stylu "Pokaż kolejne".
Możesz poczekać, aż upłynie czas przeznaczony na oddanie głosu. Wtedy wyrzuca Cię z powrotem na stronę Konkursu Piękności i nie zabiera energii (energia jest pobierana tylko, gdy klikniesz na którąś stylizację). W ten sposób, nie musisz głosować, jeśli żadne ze stylek Ci się nie podoba. ;)
Obrazek
Żadna dama nie będzie walczyć sama

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anabeliana » 5 wrz 2020, o 10:55

Tak wiem, ale ten czas oczekiwania.... :thumbsup:
A co jest z tym głosowaniem na profilu? można tylko 3x na tydzień oddać na kogoś głos? Czy to jakiś Prima Aprilis roku?
Ja odwiedzam pewną Panią co 2dzień i taka o to mi się wyświetla:
Obrazek
Niech mi to ktoś wytłumaczy, bo ja nie ogarniam ?(

Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Mandaloriana » 5 wrz 2020, o 11:30

O tak jesli chodzi o Malini to ugrzezla nie wiadomo gdzie :) jednakze co tu sie dziwic nie jest adminka tylko w tej grze, na kontakcie prosilam by sama glowna adminka sie zajela pewna sprawa (cisza) .


Co do przyjec ....szkoda slow, nie ma po co na nie chodzic :/ sama zaczelam organizacje, ale generalnie dla fryzur, aut itp.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Casandra » 5 wrz 2020, o 11:31

Niestety Ana, to nie żart i nie błąd, wprowadzono takie ograniczenie i teraz można zagłosować na jedną Panią tylko 3 razy w ciągu całego tygodnia, a dokładniej 168 godzin :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Katriel Tremaine » 5 wrz 2020, o 11:44

Tyle, że ograniczenie dotyczy tylko IP. Mam awarię internetu domowego i do poniedziałku, wtorku jestem skazana na korzystanie z internetu telefonicznego. I mogę spokojnie głosować na te same osoby, na których miałam blokadę. Gdy wrócę na internet domowy, to się nie będę bawić w skakanie po różnych IP, zauważyłam to jedynie dzięki tej awarii.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Anabeliana » 5 wrz 2020, o 12:04

Dzięki Cas, ale przyznam że głupie to jak nie wiem co, gorsze niż sprzed aktualizacją 8|
Mam jeszcze jedną zagwostkę,a mianowicie: czy teraz statystyki wyświetlają się z włączonymi bonusami? bo w klubie dla przykładu chcemy zobaczyć jaki jest postęp w nich i porównać z tym, co mamy do tej pory zanotowane. Bo jeśli z bonusami teraz się wyświetlają, to lipa, by sprawdzić postęp członkiń czy podnoszą czy już nie, i co ile... Czy można jakoś sprawdzić w takim przypadku, jaki konkretnie jest użyty bonus?

Cenwen
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2018, o 18:46

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Cenwen » 5 wrz 2020, o 12:47

Hej hej :) Mam takie pytanko, może ktoś z Was się będzie orientować.
Miałam chyba ten niefart, że w ostatnim tygodniu przed wejściem aktualizacji wykupiłam sobie największą świnkę-skarbonkę i wypełniłam ją w sumie na 99%, ale oczywiście nie rozbijałam świnki, bo wiadomo, strategicznie myśląc trzymałam ten zastrzyk dolarów na uzbieranie odpowiedniej ilości, żeby sobie wykupić jeden punkcik w statystykach. No i oczywiście mądra ja zapomniałam dolarów odebrać przed aktualizacją i mi wszystkie przepadły :(
Wiem, że zarabianie dolarów nie jest teraz jakimś mega trudnym wyzwaniem, ale mimo wszystko czemu miałabym puścić w niepamięć ponad 110tys dolarów, które przy starszej wersji tak ciężko zbierałam? :D
A więc moje pytanie brzmi (bo chyba go jeszcze nie zadałam :D) czy orientuje się ktoś, czy te dolary zostaną mi dodane do konta? W oficjalnym ogłoszeniu była tylko mowa o zwrocie dolarów za wykupione bonusy do sesji zdjęciowych, ale cichosza odnośnie skarbonek...

Awatar użytkownika
Bashkaa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2010, o 00:24

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Bashkaa » 5 wrz 2020, o 12:51

Dobra, mnie się ogólnie idea konkursów piękności podoba, z zaznaczeniem, że:
1. Fajnie by było, gdyby prace były na temat (ale rozumiem, że nie ma żadnych możliwości weryfikacji, więc apelowałabym po prostu do dziewczyn, żeby zobaczyły, co tam jest w temacie)
2. Fajnie by było, gdyby sędziowie byli uczciwi (i tego się nie da zweryfikować, ale czy mi się wydaje, czy niektórzy głosują nie patrząc na co, bo już nie chcę wysuwać tego strasznego przypuszczenia, że specjalnie głosują na pracę gorszą. Ja wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale zakładając, że tematem pracy jest kapelusz, w szranki staje lala1 w kapeluszu i lala2 bez kapelusza, to chyba powinno być oczywiste, która wygra?)

No i teraz kluczowa dla mnie sprawa: czy mi ktoś może wytłumaczyć, jak działają dywizje?

Teoretycznie powinnam być w grupie 45-49 (szmaragdowej). Rozumiem to tak, że lale z tej dywizji w rankingu powinny między sobą wyłonić podium? Tymczasem w samej pierwszej 20 rankingu mam przekrój od 22 do 66 poziomu. Czy po prostu każdy dostaje nagrodę dostosowaną do swojego poziomu? Ale to byłoby bez sensu, osoba z niższym poziomem na 1 miejscu na które trzeba się diabelnie namęczyć dostałaby gorszą nagrodę niż osoba 50+ gdzieś z tyłu stawki... No i np. mam w rankingu te osoby z 66 poziomem, czyli teoretycznie grupy diamentowej (wgl, gratulacje laski, nie wiem, jak to zrobiłyście!), ale nie mam koleżanki z klubu, która teoretycznie też jest w grupie diamentowej na 1 miejscu ale w jakimś innym rankingu...

Jak to działa?!

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: LaFemmeNikita » 5 wrz 2020, o 12:55

Niby mają oddać za skarbonkę, ale czy oddadzą to kto się teraz doliczy :(

Anabeliana, statystyki teraz wyświetlają się z włączonymi bonusami i nie widać kto ma włączony bonus i jaki. Spisywanie statystyk staje się teraz trudne by nie powiedzieć niewykonalne.

Bashkaa nie zmusisz ludzi by głosowali według wytycznych. Wiele osób klika cokolwiek bo chce zużyć energię i nie interesuje ich kto wygra kto przegra. Taki mamy klimat.

Dywizje nie działają tak jak powinny, a przynajmniej rankingi które się wyświetlają nie są prawidłowe, bo jak zauważyłaś są w nich osoby spoza dywizji.

xGumisieQ
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 7 gru 2017, o 20:44

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: xGumisieQ » 5 wrz 2020, o 14:37

Obrazek

Biorę udział w konkursie mody, temat "kapelusze są w modzie", a wygrywa osoba bez kapelusza. I zdarza się to już któryś raz. Wcześniej było coś z piżamą, ja elegancka piżamka, a przeciwniczka suknia balowa, szpilki i też wygrywa.

Ktoś nie czyta czy po prostu nie rozumie jak działa ten konkurs?
Ostatnio zmieniony 5 wrz 2020, o 20:55 przez Casandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zmniejszono zdjęcie :)

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Regelinda » 5 wrz 2020, o 15:05

Rozumieją, ale maja to gdzieś

Hye_rin
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 14
Rejestracja: 18 lut 2018, o 11:47

Re: Nowa wersja Areny Mody!

Post autor: Hye_rin » 5 wrz 2020, o 19:04

Zmiany zmianami ale na co teraz mam wydawać dolary które tak łatwo zebrać skoro kolekcje są teraz za zielone ? Rozumiem że rzeczy z centrum handlowego zostały wszystkie przeliczone na dolary, ale czy na coś jeszcze można je wydać ?

ODPOWIEDZ