Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Mili29 » 5 kwie 2019, o 12:02

Ja też dostałam taką wiadomość Mary Jane, ale w języku Polskim :p :D.
Mili29

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: aMelisa » 5 kwie 2019, o 14:33

Berpalla pisze:
3 kwie 2019, o 10:54
Z tego co widzę, to mąż daje 2x tyle bonusu co narzeczony, to jeszcze kto wie jakiej tragedii nie ma... choć pomysł z prezentami - choćby na rocznicę! - czy zarobkiem jest fajny, zwłaszcza, że jak to, mieszkanie może zarabiać, a mąż już nie? :)

A póki co, najrozsądniej nie śpieszyć się z organizacją wesela i po prostu czekać na zmiany.
2x tyle to znaczy ile dokladnie?

Berpalla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2013, o 07:26

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Berpalla » 5 kwie 2019, o 14:46

Patrząc na to co wkleiła Elaine, przy 30/100 szczęscia miała 13% bonus, przy narzeczonym jest 7%.
Oczywiście nie wiem jak to się rozkłada przy innych punktach szczęscia, ale założyłam, że pewnie jest mniej więcej 2x tyle % co przy narzeczonym.

A ile dokładnie, to już zależy od tego, kto ma jakie statystyki.

Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: aMelisa » 5 kwie 2019, o 15:31

Narzeczony daje max 10% do statystyk (kazdy indywidualnie zalisla narzeczonego) wiec z tego co piszesz maz daje 20%

Awatar użytkownika
LauraPalmer
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 20
Rejestracja: 21 gru 2014, o 11:58

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: LauraPalmer » 5 kwie 2019, o 18:39

Przekopałam sie przez wszystkie Wasze posty i mimo że wszystko zostało już powiedziane i powtórzone, tez chcę kilka swoich spostrzeżeń dodać.

Na wesela czekałyśmy 3 lata. Po tak długim okresie czasu, wydawałoby się, że dostaniemy naprawdę dobrze zaplanowane i ogarnięte przygotowania i samą imprezę. Cóż, jak to zwykle przy AM bywa, ani jedna rzecz nie wyszła.
Zaczynając od początku, bubel z błędem salowym, przez przygotowania i błedy z puzzlami oraz horrendalnie wysokie ceny za wszystko.
Po samo wesele.

1. Misje indywidualne - dobry pomysł, nikt nie pędzi na upadłego i ogolnie dobrze, że każdy robi w swoim tempie.
2. Jakość misji na weselu - żenująca. Od razu wspomnę o tych nagrodach za zrobienie zadania. Bylam na pierwszym weselu i była to kpina, teraz jestem na kolejnym i wiecie co? Ani trochę nie chce mi się robić tego badziewia. Dostajemy ciągle dolary w nagrodach (a raczej jakies resztki dolarowe) i co mamy sobie z tym zrobić? Za pieniądze z przyjęcia zaręczynowego, jeżeli podnosi się staty za punky a nie za kasę, można na spokojnie uzbierać dolarów na jedną statę. Wiem, bo sama podnosze po statę, co jedno zaręczynowe przyjęcie. Tutaj? Wydawałoby się, że będzie lepiej płacone za zadania, bo wiadomo - wesele to trzeba się wykosztowac na jego zrobienie, ale okazuje się że [CIACH] zbita. Nie ma więcej, jest mniej i nie ma ani jednego szmarka za nie.
3. Gra muli. MUUUUUULI. Nie wiem, czy oni (XS Software) maja drewniany serwer, ale to co wyprawia się podczas wesel i zdjęć to kpina. Wyrzuca z gry, nic sie nie wczytuje. Tracimy czas na ponowne logowania.
4. Konkurs fotograficzny - co to w ogole jest i czemu to ma służyć? Tam się coś wygrywa? Czy to tak dla hecy? A ponadto nie widać większość chętnych pań w konkursie, także na co komu taki konkurs skoro nie mamy obrazu całości?
5. Znowu jest jeden wielki syf w prezentach. Pomiajam już smieszne ceny za niektóre rzeczy (diaxy za zwierzęce ubrania? Serio?), ale to, jak tam jest dosłownie [CIACH] wszystkiego byle jak to już kpina jedna wielka.

Zaraz zaczną się komentarze, że narzekam. I narzekam. Bo wiecej rzeczy jest zrobione zle, niż dobrze w tej grze. Testują na nas, jak bysmy były krolikami doświadczalnymi, zamiast sobie sprawdzic na serwerze testowym i samemu posiedziec na przyjęciu i robić przygotowania do wesela.
Już pisałam o tym raz na FB, zabierają nam wszystkie możliwe udogodnienia. Za pojedynek z botem zabrali 1000 $, gra stoi o 50 poziomu wzwyż, a niestety ceny statystyk rosną z miesiaca na miesiac. Nie ma skąd brać $, nie ma jak podnosić statystyk. TO takie proste.
Nie wspominając już, że AM to gra komputerowa i co im zależy, czy my dostaniemy 100$ za pojedynek, skoro nie płacą z własnej kieszeni, a witrualnymi cyferkami?
Jak oni 3 lata robili wesela, bazujące na przyjeciu zarecyznowym, a pozmieniali tylko kilka rzeczy, to moze lepiej niech już nic więcej nie robią.
Co nie zmienia faktu, że czekam na rozwody, bo pasożyt mi tak potrzebny, jak ślepej kurze ziarno. Nic nie robi, do niczego się nie nadaje i tylko ciągnie od lalki kasę i szmarki, a skad tę kasę i szmarki brać? Jak AM też nam je zabiera?
I możemy sobie pisac i pisac, oni mają to zapewne tak bardzo gdzieś. U nich hajs się zgadza. Laski kupują diamenty i jest gitara. NIech sobie dalej leża na plazach na Hawajach, a my dalej bedziemy miec tandetną grę, która zamiast byc przyjemnoscią jest męczarnią.
Ostatnio zmieniony 4 wrz 2020, o 19:15 przez Casandra, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Uważamy na słowa

Awatar użytkownika
_Elaine_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2013, o 17:32
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: _Elaine_ » 5 kwie 2019, o 19:56

Witaj,

Jesteśmy wdzięczni za cały feedback od Ciebie i od gości z Twojego wesela. Był dla nas bardzo cenny!
Wszyscy goście otrzymali rekompensatę!
Nagrody za misje zostały zmienione i patrząc na najbliższe zmiany w ekonomii na arenie, są one zadowalające. W planach jest również zmiana nagród z przyjęć zaręczynowych właśnie z powodu nadchodzących zmian na arenie.

Zespół AM
Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Akuma Taeś » 5 kwie 2019, o 23:10

A ty, Elaine dostałaś rekompensatę?
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 6 kwie 2019, o 08:20

Wszyscy dostali 30 di...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Hellsing » 10 kwie 2019, o 16:24

Podobno były jeszcze zmiany... Podczas drugiego przyjęcia nie było żadnych szmaragdów (albo trafiły mi się tak cudowne misje), teraz można zarobić jakieś pierdoły. Wesele jest dalej bezużyteczne, w misji z głosowaniem dało się już ustawić większą liczbę na raz i zaliczało, ale w salonie piękności już nie, czy na sali nie mają kompetentnej osoby, która ogarnęłaby te zadania raz, a porządnie? Swoją drogą jest ich strasznie mało. Z 3 na 10 misji w nagrodę są szmaragdy, ale oczywiście najpierw do wydania 19, żeby zarobić 39. Biznes życia, nie wystarczy nawet na dwie pary kapci z kolekcji

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 10 kwie 2019, o 17:41

Nie wiem czym jest tajemnicza ekonomia gry, na którą się powołują, ale w tej chwili misje na weselach nijak się do tego mają. Jeśli na statystykę potrzeba 200-300 tysięcy dolarów, to 17 tysięcy z misji na weselu (tyle zarobiłam dziś na czysto), jest kropelką w morzu potrzeb.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: MelindaLucas » 27 kwie 2019, o 13:51

Nowa opcja w grze - zmiana daty i godziny przyjęcia - koszt 20 diamentów

Data i czas twojego przyjęcia
Już potwierdziłaś datę i godzinę swojego przyjęcia
Możesz później je zmienić tylko za diamenty!
Nie możesz zmienić daty i godziny, jeśli do przyjęcia pozostały mniej niż 24 godziny.
Pośpiesz się i zaproś wszystkie swoje przyjaciółki i koleżanki w grze, zanim rozpocznie się przyjęcie!
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 27 kwie 2019, o 14:47

Dobra opcja, bo czasem coś wypadnie i psikus, nie dało rady nic w tej sprawie zrobić. No chociaż w przypadku zmian z ostatniej chwili to nadal nic się zrobić nie da.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Regelinda » 3 maja 2019, o 16:26

Szukałam, jakie mogą być elementy do mieszkania w prezentach z wesel i znalazłam to:



ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

annabela23
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 19 maja 2019, o 15:00

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: annabela23 » 19 maja 2019, o 15:04

Witam, czy któraś z pań, która organizowała bądź jeszcze organizuje ma również problem z tortem ? TO JUŻ ZACZYNA BYĆ FRUSTRUJĄCE!!! Szukam tortu od 23 kwietnia, w tym czasie również szukałam za diamenty. W sumie wydałam 90 di, czyli tak jakbym szukała od 37 dni. TO JEST JUŻ PONAD MIESIĄC. W tym czasie mój wybrany tort nawet ani razu się nie podświetlił. Piszę na kontakt, a oni odpisują, że trzeba mieć szczęście i że to jest losowanie, ale bez przesady,szukać tortu ponad miesiąc. Mam wrażenie, że coś po prostu jest nie tak. Gra miała być dla mnie przyjemnością, a teraz po prostu mnie wkurza. 😡

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 19 maja 2019, o 18:37

nie Ty jedna masz z tym problem...

ale plotka głosi, że niektórym się udaje za pierwszym razem 8|

ODPOWIEDZ