Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Mandaloriana
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 394
Rejestracja: 18 wrz 2010, o 19:16

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Mandaloriana » 5 gru 2019, o 12:48

Jeśli chodzi o mnie to wesele mam przed sobą , ale jeśli mam się tak męczyć jak przy zaręczynowym to dziękuję bardzo xD Moje szukanie muzyka trwalo równy miesiąc , ogólnie przyjęcie zrobiłam w 2 msc tak więc nie było źle, ale też w momencie kiedy ich robienie zostało zablokowane.....
Z miłą chęcią zabiorę się i za wesele, ale niech w końcu już zrobią co mają zrobić :D
Ostatnio zmieniony 7 gru 2019, o 01:47 przez Mandaloriana, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

"Bądź tym kim jesteś, i mów to co czujesz, ponieważ ci, którzy mają z tym problem nie są ważni, a ci, którzy są ważni nie mają z tym problemu." 8o

"Złapałam się na tym, że ludzie wiedzą o moim życiu więcej niż ja sama" 8o

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 6 gru 2019, o 20:40

Prawdziwym problemem na obecna chwile jest nie tyle niedostepnosc przyjec ale....notoryczny brak szmaragdow...Nie oszukujmy sie do tej pory zareczyny byly glownym zrodlem ich zdobywania.Wesela?Jesli chodzi o zdobywanie na nich szmaragdow to jest to smiech na tej weselnej sali.Zawsze narzekalismy na braki szmaragdowe ale obecne przykrecenie kurkow jest moim zdaniem lekka przesada.Nie wiem czy zauwazyliscie ale np ewenty na ktorych mozna bylo zdobyc sporo szmarkow teraz juz ich tyle nie daja...za to ewenty ciagnace szmarki...ciagna je porzadnie.Do tego kolekcje teraz sa minimum 1000 szmarkowe ,jesli chce sie wykupic calosc.Drozsze i z duzo wieksza gama kolorow.Jesli dopniemy do tego koszty takiego wesela + chec wykupienia wiekszej ilosci rzeczy niz podstawowe wykupienie do zadan..to kiepsko oj kiepsko stoimy...Odebrano nam zareczyny ,ktore byly glownym przychodem szmarkow ,nie dajac nam zadnej mozliwosci zamiennej....

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Lady_Blair » 6 gru 2019, o 22:41

Racja, racja...
Za co robić obecnego pasjansa? Trzeba minimum 2 tys szmaragdów na wszystkie plansze. Przed pasjansem była maszyna losująca, która też pożera szmaragdy jak szalona? Przyjęć nie ma, wesela nic nie dają, a w ostatnim labiryncie zamiast po kilkanaście szmaragdów na polu, tym razem było od 1 do 4 :thumbdown: Modelki i sesje? Trzeba byłoby nie mieć życia poza grą i klikać co 10 minut, żeby uzbierać sensowną sumę.
Szmaragdów brak, skąd je brać jeżeli nie z przyjęć? ?(

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Kate » 6 gru 2019, o 22:48

Dziewczyny macie rację...miałam uzbierane prawie 900 zielonych...poszły w siną dal w ciągu miesiąca. Jak tak dalej będzie przyjęcie weselne zrobię dopiero na emeryturze. :S
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: LaFemmeNikita » 7 gru 2019, o 18:29

Szmaragdy to waluta która ma za zadnie związać graczy z tą grą. Aby uzbierać trochę szmaragdów poprzez sesje trzeba spędzać tutaj sporo czasu i o to chodzi producentowi gry. Może gra ma mniejsze wzięcie niż kiedyś no i trzeba było ograniczyć łatwe zdobywanie szmaragdów, aby gracze przebywali tutaj częściej.
Z drugiej strony producent chyba nie zakładał, że będzie duże grono graczy którzy chcą i muszą mieć wszystko, kolekcje wykupioną do ostatniego elementu i event zrobiony do samego końca. Jeżeli trafiają się takie osoby to trzeba to wykorzystać. Utrudnia się zdobywanie szmaragdów i chce się od graczy wyciągnąć diamenty. Taki gracz to zysk, chce mieć dużo, albo nawet wszystko, to niech zapłaci. Przecież kolejną kartę w pasjansie można odkryć nie tylko za 2 szmaragdy, ale także za 2 diamenty :D Nie zrobiono tego dla ozdoby, choć niedorzecznym wydaje się wydawanie diamentów zamiast szmaragdów. Łatwiejsze zdobywanie szmaragdów mija się z celem producenta.

Czy ktoś zrezygnuje z gry, bo trudniej zdobyć szmaragdy? Chyba niewielu się takich znajdzie, gracze pomarudzą, ale będą grać dalej. No chyba, że pojawił by się jakiś wielki ferment i tsunami przeszło przez wszystkie wersje językowe gry, ale chyba na to się nie zanosi.

Pochwalę się, ja szmaragdów mam tyle, że nie wiem co z nimi robić. Może dlatego, że nie mam jakiegoś parcia na ilość kupionych rzeczy, kupuje tylko to co naprawdę mi się podoba i wiem, że to wykorzystam. Takie eventy jak pasjans odpuszczam, bo koszt zdobycia całości jest niewspółmierny do zdobytych fantów. Przecież za kilka tygodni będzie nowy pasjans, będą inne eventy, a rzeczy zdobyte teraz już nie będą takie och i ach. Tak, wiem, wiem, nigdy nie wiadomo co kiedyś może się przydać, no ale bez przesady...

Pamiętacie kolekcję z syrenkami? Fajna kolekcja, masa szmaragdów została wydana przez graczy i gdzieś tam w głowie jest taka radość, że mam to, wykupiłam i mam, ale ile razy to jeszcze użyję? Raz w ciągu roku? Czy faktycznie trzeba mieć wszystkie rodzaje syrenich ogonów, we wszystkich możliwych kolorach, by raz w roku przebrać lalkę za syrenę?

Można by jeszcze długo gadać o konsumpcjonizmie, oszczędzaniu i innych pierdołach, ale przecież to tylko gra, a nie życie. Ma być tutaj fajnie i przyjemnie, dlaczego więc pojawia się marudzenie. Czy koniecznie trzeba mieć aż tyle, aby dalej było fajnie?

Takie moje zdanie, teraz możecie mnie zlinczować. Każdy ma przecież swój styl gry, co nie? :P

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 7 gru 2019, o 19:08

Punkt widzenia Femka i styl gry :) Ja nie wykupuje *by miec to w szafie* ja wykupuje by miec to w punktach :) Bo przeciez o to chodzi w grze.Rozwijac sie w jak najbardziej produktywny sposob.Zdobywanie szmaragdow nigdy nie bylo latwe i tak naprawde,ktos kto gra aktywnie na wielu przestrzeniach gry,zawsze ten niedosyt zielonych czuje.A przeciez szmarki to nie tylko ewenty i kolekcje,to takze donacje na klub,to organizacja zareczyn i wesel,to kupowanie bonusow.Uwazam zwyczajnie ze jakby nie patrzec przychody szmaragdowe nie sa nawet w minimalnym stopniu rownomierne do wydawanych szmaragdow.Na obecny moment to juz nawet nie jest kwestia *miec wszystko* bo nawet gdyby sie chcialo ,nie da sie.Sa ludzie ktorzy nie moga siedziec caly dzien i walic sesji,jedyny ich przychod szmaragdowy to wlasnie przyjecia,ktorych jest teraz ile jest...o weselach juz nie bede wspominac...bo tam szmarkow tyle co naplakal.
Gra powinna byc w miare zbilansowana,nie mowie zeby nam podawano szmarki na tacy ale przesadne przykrecanie kurkow do gry tez nie zacheca nijak...

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: LaFemmeNikita » 7 gru 2019, o 20:14

"Bo przecież o to chodzi w tej grze" - narażasz się, zaraz znajdzie się tutaj grono osób co napisze, że wcale o to w tej grze nie chodzi ;) ;)
Zgadzam się, że balans został zachwiany, ale tak jak pisałam, właściciel gry nie ma interesu w tym by coś ułatwiać. Jego nie obchodzi czy możesz siedzieć cały dzień w grze czy nie możesz. Chcesz mieć szmaragdy to siedź, nie będziesz siedzieć to nie będziesz ich mieć.
Strach się bać co oni kombinują z tymi przyjęciami już tyle czasu. Jeżeli obetną szmaragdy z zaręczyn to naprawdę będzie już przesada.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 7 gru 2019, o 21:28

Trudno,najwyzej sie naraze :P Tak wyglada moj styl gry,tak go widze,tak go opisuje i przedstawiam.Nikogo nie namawiam i nie przekonuje by gral jak ja ;) Generalnie tez nie marudze ze to i ze tamto ,po prostu stwierdzam fakt...Gracz przez wiele lat zostal przyzwyczajony do pewnych standardow,wiec jakby nie bylo ma pewne oczekiwania ( ktore jak slusznie stwierdzilas producent gry ma gdzies).W swietle zapowiedzianych zmian ,ktore maja nadejsc,czyli 2 areny przy czym na jednej bedzie sie wygrywac szmaragdy,moge nawet zrozumiec zmniejszenie przyplywu szmarkow z przyjec.Ale drodzy panie i panowie...zmiany nie zaczyna sie od pupy maryni...czyli od przyciecia szmarkow a za miesiac...dwa...no maks rok albo i 2 lata,dodamy wam nowe zrodlo ich otrzymywania.To mnie najbardziej irytuje...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Lady_Blair » 8 gru 2019, o 02:09

LaFemmeNikita pisze:
7 gru 2019, o 20:14
właściciel gry nie ma interesu w tym by coś ułatwiać. Jego nie obchodzi czy możesz siedzieć cały dzień w grze czy nie możesz. Chcesz mieć szmaragdy to siedź, nie będziesz siedzieć to nie będziesz ich mieć.
No tak... z tym, że:
Doba ma 24 godziny, odejmijmy 8 godzin snu, więc zostaje 16 godzin dziennie na sesje zdjęciowe :thumbsup: Dziennie ktoś siedząc i klikając bez wytchnienia może zdobyć 192 szmaragdy, więc tygodniowo 1344... i to tylko wtedy jeżeli ten ktoś jest robotem, który nic nie robi oprócz grania i klikania :) Nawet jeśli ktoś jest robotem to 1344 szmaragdy to wciąż kropla w morzu tego co potrzebne tygodniowo na eventy, kolekcje, bonusy, składki klubowe... o organizacji wesela nawet nie będę wspominać. Realnie dziennie można zrobić 20 sesji za 40 szm, czyli 200-300 szmaragdów tygodniowo. Teraz w tygodniu jest pasjans warty minimum 2 tys szmaragdów i kolekcja, w której są rzeczy za łączną sumę około 1600 szmaragdów.
Stosunek możliwości zarabiania szmaragdów do tempa w jakim pojawiają się coraz to nowe szmaragdożerne kolekcje i eventy jest mocno zaburzony. Zbyt mocno.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 8 gru 2019, o 09:22

Uuuuuuu pojechalas z optymizmem Lady :D 192 szmarki dziennie???Nawet siedzac i klikajac bez wytchnienia i jestes robotem to tyle nie uzbierasz...bo producent gry uraczyl nas losowoscia i pustymi sesjami....co oznacza ze nawet druga opcja ,20 sesji i 40 szmarkow jest sporo optymistyczna :S

Ach..zapomnialysmy dodac ze to wszystko z perspektywy starego gracza,ktory ma klub i fotosesje rozwinieta w takowym klubie na maksa.Co z nowymi graczami???Gdzie szanse zdobycia 1 szmarka z fotosesji graniczy z cudem?A taki gracz chcialby jeszcze kupic sobie rozszerzenia z salonu,bo tam fajny nosek,usta,oko..dla takiego gracza uzbieranie na nawet po 1 sztuce rzeczy z kolekcji jest praktycznie niemozliwe.
Ostatnio zmieniony 8 gru 2019, o 11:28 przez Amantis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Lady_Blair » 8 gru 2019, o 11:03

Amantis pisze:
8 gru 2019, o 09:22
Uuuuuuu pojechalas z optymiznem Lady :D 192 szmarki dziennie???Nawet siedzac i klikajac bez wytchnienia i jestes robotem to tyle nie uzbierasz...bo producent gry uraczyl nas losowoscia i pustymi sesjami....
Aaaa zapomniałam o tym. Przecież nie każda sesja wgl daje szmaragdy. Noooo.... czyli nawet robiąc rozsądne 20 (może 30) sesji dziennie można sobie uzbierać na waciki w porównaniu do sum potrzebnych na eventy i kolekcje.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 9 gru 2019, o 22:12

Ja trochę nie w temacie i nie na bieżąco, ale - dlaczego nie ma przyjęć? Jakieś ograniczenia czy coś?

Co do zbierania szmaragdów też cierpię ostatnio na straszny deficyt :(
Ślub teoretycznie mogłabym i dziś urządzić, ale narazie odkładam na bliżej nieokreśloną przeszłość, bo jednak chciałabym kupić te parę fryzurek i sukienek.

Pamiętajcie jeszcze o klikaniu kart - niewiele się uciuła, ale czasem jakiś zielonek wpadnie :)

Moim zdaniem w codzienniku mogliby też w nagrodę trochę szmaragdów dorzucić.

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Casandra » 9 gru 2019, o 23:03

Dżo, w odpowiedzi na Twoje pytanie pozwolę sobie zacytować ogłoszenie z MAJA (na szczęście jeszcze mogę napisać, że tego roku :wacko: :| ), które mówi:
Drogie Panie,

Chcielibyśmy poinformować, że z powodu nadchodzących ulepszeń technicznych, które musimy przeprowadzić, nie będzie możliwe zorganizowanie przyjęcia zaręczynowego oraz weselnego począwszy od 10 maja. Jest to tylko czasowe i wszystkie przyjęcia będą z powrotem w grze, gdy będziemy gotowi z aktualizacją. Wszystkie panie, które już zaczęły organizację, będą mogły ją ukończyć i przeprowadzić przyjęcie.

Po zakończeniu obecnego konkursu w Domu Gwiazd, również ta opcja będzie wyłączona i przywrócimy ją po dokonaniu ulepszeń.

Jeśli grasz w aplikacji mobilnej, to nie zapomnij pobrać najnowszej aktualizacji gdy pojawi się ona w Google Play Store lub App Store. Jeśli grasz jako gość, nie zapomnij zarejestrować się, aby zachować swój postęp w grze.

Pozdrawiamy,
Zespół Areny Mody
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 9 gru 2019, o 23:11

oooooo 8|
to coś czuję że pewnie ten typ odpowiedzialny za aktualizację też tak jak ja nie zauważył tego ogłoszenia i prędko się za to nie zabierze... :S

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Lady_Blair » 13 gru 2019, o 10:20

Też pierwszy raz widzę to ogłoszenie... przeoczyłam. Czyli przyjęcia i wesela są wyłączone już 8 miesięcy 8|

ODPOWIEDZ