Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Hellsing » 2 kwie 2019, o 22:01

@aMelisa Sama sobie odpowiedziałaś, czemu miałby ktoś zwalniać z przyjęciem. Nikt nie przyjdzie. Na zaręczyny się chodzi, bo jest łatwy zarobek.
A to że to pierwsze przyjęcie, nie znaczy, że mogli wypuścić taki syf. Powinni testować na sobie, a nie na graczce, która utrzymuje ich grę

W sumie jak już zaczęłam narzekać na prezenty, to może dokończę. Przy zaręczynach jest to tak samo męczące. Wiem, że przewijanie prawie 200 stron w poszukiwaniu czegokolwiek brzmi jak spełnienie marzeń, ale przydałyby się w końcu jakieś zakładki z podzieleniem prezentów - dla niej, meble i inne niepotrzebne w postaci ubrań dla zwierzaków i naszej utrzymanki (naszego utrzymanka właściwie), a jak komuś to zbędne zawsze mógłby zostać w domyślnie wybieranych ,,wszystkich". Albo jakiś podział na te za diamenty i te za szmaragdy, jak ktoś nie ma diamentów albo nie chce wydawać, to musi się przekopywać przez tonę wszystkiego.
Wracam do wspomnianych zaręczyn - mnóstwo osób już je ukończyło i większość prezentów ma zablokowanych. Aby wysłać coś, co nam pozostało, znowu trzeba się przekopywać przez strony z zablokowanymi obiektami, bo już je mamy. Prezenty dostępne do wysłania powinny brać też pod uwagę, co już posiadamy, a nie tylko co posiada organizatorka (poza meblami).

Awatar użytkownika
Akuma Taeś
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 278
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:10

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Akuma Taeś » 3 kwie 2019, o 00:49

Jak chyba wszyscy czekałam na te wesela. Gdy się pojawiły byłam zadowolona, a gdy dostałam zaproszenie na pierwsze, dzisiejsze byłam szczęśliwa że Pani Elaine mnie zaprosiła i starczyło dla mnie miejsca bo byłam pewna że tyle osób się zleci że na najbliższe 10 wesel się nie dostanę. Jak wielkie było moje rozczarowanie gdy na misjach byłam sporo stratna a na konkursie fotograficznym nie widziałam wszystkich prac. Nawet gdy misje mnie zawiodły to myślałam że będę fajnie się bawić na konkursie ale nie. Oczywiście, nic nie wyszło tak jak można było tego oczekiwać. Do tego co chwilę wywalało mnie z gry, najczęściej gdy próbowałam wysłać prezent i byłam gdzieś w połowie przeglądania. To jest po prostu tragedia. Nie byłam tak rozczarowana odkąd na ostatnim evencie na grze Eldarya wywaliło ich ziemniaczane serwery tak że nie można było wejść na grę trzy dni a jako zadość uczynienie przedłużyli event o 2 dni. Po prostu tragedia. Gorzej być chyba nie mogło. Współczuję Pani Elaine że to na jej weselu ludzie czuli takie rozczarowanie jak ja bo organizatorce na pewno nie o to chodziło.
- Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Bezgraniczny » 3 kwie 2019, o 06:49

Bardzo teraz żałuje, że wypuściłem swoje przyjęcie, wydałem sporą sumę szmaragdów i diamentów (swojej realnej kasy), spędziłem tyle czasu na misjach (puzzle, kwiatki, upominki), siedzenie i klikanie co 3 godziny, 30 minut i oczekiwało się, że na samym końcu, czyli w dniu wesela będzie BUM, fajnie, tyle oczekiwania, gadania oo wesela Wam wprowadzimy, a co mamy? Jedno wielkie .....
Po co wypuściłem to wesele? Szkoda mi na nie nawet przychodzić, misje już wyżej opisała Reg, misje przyjdź i strać, takie było założenie wesel? Brak zarobku? Przecież tego nikt nie będzie robił. Weźcie się w końcu ogarnijcie, bo ten kto ustalał te nagrody i inne rzeczy chyba był 1 dzień w pracy i nic nie wiedział na temat gry.

A mulenie w grze, wywalanie i z komputera i z aplikacji to żenada, musicie zatrudnić więcej bułgarskich chomików, aby trzymały serwery lub ich zwyczajnie nakarmić.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 3 kwie 2019, o 07:56

Jeszcze jedna kwestia mnie interesuje... Po jakiego grzmota te wesela skoro narzeczony u naszej pierwszej Panny Młodej nie zmienił statusu na mąż, a co za tym idzie, nie opracowano dla niego żadnych dodatkowych opcji. Serio tyle czasu czekaliśmy na tak niedopracowany bubel? Nie czarujmy się, każdy spodziewał się błędów i nawet tego, że gra będzie się cięła, ba że nas co jakiś czas z gry wywali. Jednak tego co dostaliśmy to się chyba nikt nie spodziewał. Mnie się to nie śniło w najgorszych koszmarach, ponieważ tym są w tej chwili te wesela, koszmarem w czystej postaci.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 3 kwie 2019, o 08:10

Aeryn z tego co mi pisala Elaine u niej zmienil sie status z narzeczonego na maz,zresetowal sie tez czas zwiazku.Co do bonusow nie wiem ,napisala mi ze daje 13 %.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 3 kwie 2019, o 08:15

No to czy to naprawdę aż tak ciężko podpisać poprawnie przycisk? Gdy wchodzi się w jej profil to tam jest nadal zakładka narzeczony. Jeżuniu kolczasty kiedy ta gra wypuści kontent po testach a nie przed nimi?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Berpalla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2013, o 07:26

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Berpalla » 3 kwie 2019, o 08:53

Zakładka narzeczony, a Związek: boyfriend_engaged_relationship_3 to namacalny dowód, że testy na prodzie od zawsze w modzie :)

Też ponarzekam, skoro można :)

1. Bonusy - 1pkt energii nie jest zły, ale lepszy by był w paczce. Nie byłam na całym przyjęciu i nie wiem, jak było z bonusami przez cały czas. Pamięta ktoś może? (Bo w logach przyjęcia nie było napisane co można było zdobywać w poszczególnych godzinach).

2. Misje - pomysł z tym, że każda ma indywidualnie wykonać jest genialny. Ale już same misje są słabe. O wiele lepiej, moim zdaniem, by było, jakby misje były takie jak na przyjęciu zaręczynowym, w takiej samej ilości - czyli 25 misji, zagłosuj RAZ, a nie 70 RAZY, kup puderniczkę, nie 6 itd. I nagrody niech będą prawdziwymi NAGRODAMI, a nie nagrodą pocieszenia. Naprawdę uważam, że wystarczy, by misjami wesele wyróżniało się możliwością indywidualnego ich wykonania, reszta przez te lata już została w dopracowana do satysfakcjonującego poziomu.

A może te misje są tak mało opłacalne, by zachować ten mityczny balans dolców w grze? ;)

3. Prezenty dla Młodej Pary - w końcu by się wzieli i je pogrupowali. I za di to mogą być co najwyżej fryzurki czy zwierzaki, ale ubranka dla zwierzaków? No gruba przesada.

4. Konkurs - powinien być anonimowy.

5. Prezenty powitalne - dla mnie spoko, że wrzucają mebelek, zawsze to zamiast 1szm czy 100$ jest 50pkt, ale nie wiem, skąd te meble? Czy to te z organizacji wesela, czy co?

Lata, lata robili wesela... Od którego roku? 2015 już zapowiadali? Jestem naprawdę pod wrażeniem ich pracy. Na szczęście już wesela są, to teraz mieli się zabrać za dorobienie dodatków dla leveli 50 wzwyż, może za 5 lat się doczekamy awansu czy nowych ubrań w sklepach :)

Na razie nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Wiadomo, teraz zaczęło się masowe narzekanie. Będzie zgłaszanie do twórcow. Z czasem zmienią.
Pamiętajmy, że Elaine jest już drugi raz miała pierwsza przyjęcie, po zaręczynowym też było narzekaństwo.
Czasu troche minęło, wody w rzekach upłynęło, i przyjęcia zaręczynowe wyglądają przyzwoicie. Mam nadzieję, że wesela też poprawią, byle szybciej.

Awatar użytkownika
_Elaine_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2013, o 17:32
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: _Elaine_ » 3 kwie 2019, o 09:27

To się tylko zmieniło ;) klikniecie to się powiększy :D
Obrazek
Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Wednesday » 3 kwie 2019, o 10:02

Z bonusów podczas przyjęć, poza energią, były też np.:
-vip karty na siłownię (+20%)
-vip magazyny (-60%)
-bonusy do popularności (typu +15%) po życzeniach (za życzenia, podobnie jak na przyjęciu zaręczynowym - 10 szm).
Nie pamiętam czy były też bonusy do sesji zdjęciowych :S

Ciekawa sprawa z tym rzucaniem bukietu podczas imprezy, ale powinna być jakaś informacja dla wszystkich biorących udział w zabawie, kto ostatecznie go złapał ;)

Super pomysł z grupowaniem prezentów (oby coś takiego wprowadzili!) :thumbup: Zgadzam się również z tym, co pisałyście na temat misji - fajnie, że indywidualne, ale reszta do poprawki.

To, że wesele wymaga dużego dopracowania to jedna sprawa, ale serio, mąż wciąż nie ma żadnej sensownej funkcji (poza bonusem do popularności)? Jest tyle możliwości - niech daje prezenty raz na jakiś czas (szmaragdy, po kilka diamentów jak w kole, itp.), chodzi do pracy, w której będzie zarabiał zielone, po weselu daje dodatkowy bonus skracający czas oczekiwania na energię, cokolwiek - możliwości można wymieniać. To już lepiej było z tymi chłopakami, przynajmniej raz na jakiś czas kieckę można było zdobyć >:D
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: aMelisa » 3 kwie 2019, o 10:20

Gdybym mogla cofnac i zresetowac cala organizacje przyjecia zrobilabym to bez zadnego zastanawiania nie dlatego ze misje to porazka a dlatego ze narzeczony/maz jest nadal darmozjadem ktory daje smieszne +3% wiecej do statystyk. Mam nadzieje ze z czasem to sie zmieni zarowno nagrody z misji jak i bonus meza.

Berpalla
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 13
Rejestracja: 21 lut 2013, o 07:26

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Berpalla » 3 kwie 2019, o 10:54

Z tego co widzę, to mąż daje 2x tyle bonusu co narzeczony, to jeszcze kto wie jakiej tragedii nie ma... choć pomysł z prezentami - choćby na rocznicę! - czy zarobkiem jest fajny, zwłaszcza, że jak to, mieszkanie może zarabiać, a mąż już nie? :)

A póki co, najrozsądniej nie śpieszyć się z organizacją wesela i po prostu czekać na zmiany.

Awatar użytkownika
Kate
Miss Dyskoteki
Miss Dyskoteki
Posty: 1046
Rejestracja: 26 cze 2012, o 22:31
Lokalizacja: Pod łóżkiem

Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Kate » 4 kwie 2019, o 00:48

Moje odczucia:
Wizualnie przyjęcia weselne są podobne do zaręczynowego i spodziewałam się, że coś mogą zmienić.
Przeczuwałam, że misje zostaną zmienione, ale nie aż tak radykalnie. Tutaj, jak dla mnie jest to minus, ponieważ jestem osobą, która, jak jest w jakieś społeczności/grupie...woli wykonywać zadania wspólnie. Dlatego te misje indywidualne nie są dla mnie, tak po prostu wkradł się chaos, niepokój i niestety nie zdążyłam ich dokończyć. Na domiar, jak wykonuję pracę lub jakieś zadania wolę za nią dostać bonusy, a nie na niej tracić.
Moim zdaniem konkurs fotograficzny to dobry pomysł, ale pewien mieć kilka etapów, aby urozmaicić zabawę. Ja by poleciła, aby co pół godziny była inna tematyka i mieć na głosowanie, tylko 15 minut, a nie 4 godziny. Tutaj w tej zabawie też powinna...brać udział para młoda.
Świetnym pomysłem, jest rzucanie bukietu...brawo pomysł przypadł mi do gustu.
Rozczarowaniem było życzenia, które powinny być hojniej opłacone niż na przyjęciu zaręczynowym. Tutaj powinni zmienić stawkę z 10 szmaragdów na 20. Wątpię, aby był dalsze przyjęcia, więc kolejnej okazji do życzeń nie będziemy miały.
Apeluje o to, aby w końcu można było automatycznie robić zdjęcia, zamiast wyszukiwać na liście dane osoby. To znaczy, wpisujesz w odpowiednim okienku danej osoby z gry i ta od razu pojawia się na sali. Liczyłam tak po cichu, że kiedyś to wprowadzą. Przy 1000 osób na przyjęciu gra po prostu muli i tylko komputery z NASA mogą to wszystko szybko i sprawnie opanować.
My lady:
Kaja

„Nie oskarżaj niewinnych ludzi...zwłaszcza, których nie znasz. Bądź odważny i napisz, co ode mnie, chcesz. W internecie i w grze... zawsze jestem sobą”.

Obrazek
-------------------
„Nie mieszkam w Korei Północnej i nie zamierzam ukrywać swoich poglądów.
Nie dla mnie życie w cenzurze”.


-----------------
Soy una mujer y es normal que me guste el maquillaje.
Ella usa todas las ventajas de ser mujer.
Fin de la discusión sobre este tema.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Regelinda » 4 kwie 2019, o 07:36

Zadania indywidualne nie są, nagrody już tak. Nie każdy siedzi plackiem przed komputerem i pilnuje misji, a tak do pewnego stopnia dostosowuje ich tempo do własnych potrzeb. To, że nie zdążyłaś ich dokończyć świadczy w jakimś stopniu o Twoim chaosie.

Robienie nowej stylki co pół godziny to dopiero byłby chaos, bo nie dosyć że w tej chwili nie można nawet dobrze zobaczyć wszystkich biorących udział w konkursie, to przy tak częstej rotacji nikt nie wiedziałby w końcu na co głosuje. W tej chwili nie jest nawet dograny konkurs z jedną stylką, więc o czym my mówimy.

Robienie zdjęć zakładające że po wpisaniu imienia pani pojawia się ona na sali to kolejny głupi pomysł, gdyż niektóre panie mają imiona pisane w specyficzny sposób. Poza tym jeśli będą błędy typu kogoś z gości nie ma na liście, a ktoś jest 2 razy, to tego kogo nie ma i tak nie znajdzie. Póki co podawanie poziomu przez osoby które chcą fotki jest jedynym sensownym rozwiązaniem.

Poza tym organizatorce gra zawsze bardziej się cięła, z czego każdy zdawał sobie sprawę dopiero kiedy sam był gospodarzem takiego przyjecia.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 4 kwie 2019, o 10:59

Kaja pozwolę sobie odnieść się do kilku poruszonych przez Ciebie zagadnień.
Kate pisze:
4 kwie 2019, o 00:48
jestem osobą, która, jak jest w jakieś społeczności/grupie...woli wykonywać zadania wspólnie. Dlatego te misje indywidualne nie są dla mnie, tak po prostu wkradł się chaos, niepokój i niestety nie zdążyłam ich dokończyć. Na domiar, jak wykonuję pracę lub jakieś zadania wolę za nią dostać bonusy, a nie na niej tracić.
Rozumiem, że to Twoja opinia, jednak tę zmianę większość graczy może uznać za pożądaną ze względu na kłopoty z misjami wspólnymi i brak koleżeństwa. Co mnie w misjach na weselu przeszkadza to nie fakt, że są indywidualne, a fakt, że są nieopłacalne. Po pierwszym weselu można śmiało powiedzieć, że tylko szaleniec mógł je wymyślić. Nikt zdrowy na umyśle nie mógł założyć, ż gracze będą chętnie dokładać do zadań na weselu. To mógł wymyślić tylko ktoś bardzo niepoważny i oderwany od rzeczywistości.
Kate pisze:
4 kwie 2019, o 00:48
Moim zdaniem konkurs fotograficzny to dobry pomysł, ale pewien mieć kilka etapów, aby urozmaicić zabawę. Ja by poleciła, aby co pół godziny była inna tematyka i mieć na głosowanie, tylko 15 minut, a nie 4 godziny. Tutaj w tej zabawie też powinna...brać udział para młoda.
Trochę Cię tu poniosło. Jeden konkurs zdecydowanie wystarczy, ale w moim odczuciu to Panna Młoda powinna mieć prawo ingerencji w to jakie prace będą zamieszczane. Dlaczego? A już spieszę z wyjaśnieniem. Temat konkursu: miętowa sukienka i brzoskwiniowe dodatki. Ktoś wstawił złotą kieckę gotowca a punkty lecą, ktoś inny żółtą spódnicę i biały płaszcz, a punkty lecą. Obie te stylki nie miały prawa się tam znaleźć, ale ktoś na nie głosował. Głupota? w najczystszej postaci. A gdyby Panna Młoda mogła takie prace usuwać, to niesmak dałoby się jakoś zatrzeć.
Co więcej nie wyświetla wszystkich prac, bo jest tylko jedna strona i nie da się oddać głosu na każdą z prac, a to już niesprawiedliwe. Niedoróbka, spora niedoróbka.

W chwili obecnej wesela mają więcej wad niż zalet. Taka jest przykra rzeczywistość. Jutro kolejne wesele, cudów się nie spodziewam, ponieważ z doświadczenia wiem, że programiści w tej firmie nie są zbyt zdolni, niestety. Coś co powinno zająć im kilka godzin, zajmuje im długie tygodnie, jeśli nie miesiące, więc nie mam złudzeń.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Mary Jane
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 50
Rejestracja: 19 mar 2015, o 20:07

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Mary Jane » 5 kwie 2019, o 09:20

Dzisiaj dostałam taką wiadomość:
"Hello,
you were part of a wedding party where a problem with mission awards was found. This issue has been fixed!
We added 30 diamonds to your account as compensation for the inconvenience.

Thank you for the understanding!"

Jestem bardzo ciekawa, co zmienili w misjach, kwoty nagród, czy cały system. Okaże się o 12 :D
Wiem, że jest napisane "mission awards", więc pewnie tylko nagrody, ale ciekawi mnie czy tknęli coś więcej.
"Gorąca herba, dobry kryminał, rap, grono najbliższych - dzięki temu żyję."

ODPOWIEDZ