Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Neliela » 22 mar 2019, o 09:56

Hej, Melinda, mi się wydaje, że to nie plansza się tasuje a po prostu druhny przeklikały planszę. Każda ma ruch a plansza dla wszystkich taka sama dlatego tobie może się wydawać, że się pomieszało 😉
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: MelindaLucas » 22 mar 2019, o 10:58

raczej nie bo do dziś było w sumie "niby" wykonanych 8 ruchów, reszta dopiero niedawno dołączyła. poza tym wczoraj co chwilę pokazywał mi się zupełnie inny rozkład klocków na planszy,
Obrazek

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 23 mar 2019, o 22:24

Zadanie z kieliszkami może doprowadzić do rozstroju nerwowego. Od początku zaliczyło nam po 1 ruchu i teraz już nie liczy dalszych przesunięć puzzli. Na szczęście klocki przestały się samoistnie przesuwać, co jest dobrą wiadomością.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Neliela » 24 mar 2019, o 15:12

Hmmm.. a ja się zastanawiam, czy jeśli zaproszę koleżanki do bycia druhnami ale przyjęcie zrobię powiedzmy za 2 miesiące to czy dziewczyny mogą być również druhnami u kogoś, kto robi przyjęcie za miesiąc? Czy to jednak jest tak, że jeśli zostaną moimi druhenkami, to są zarezerwowane dla mnie do momentu mojego przyjęcia?
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Bezgraniczny » 24 mar 2019, o 16:52

Jeśli ktoś jest Twoją druhną to jest ona "zablokowana" do czasu, aż nie ukończycie misji związanymi z tą posadą w grze.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 24 mar 2019, o 16:52

Od razu mogę Ci napisać, że nie mogą. Druhną można być tylko na jednym przyjęciu w jednym czasie. Wiem, bo jestem druhną na przyjęciu MelindyLucas i nie mogłam przyjąć zaproszenia do bycia druhną u Bezgranicznego. Misje trochę trwają, ale nie 2 miesiące, raczej...
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Neliela
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 150
Rejestracja: 26 mar 2015, o 13:00

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Neliela » 24 mar 2019, o 18:21

czyli dopóki nie skończymy misji one nie mogą być u kogoś innego czy jednak do momentu przyjęcia/wesela? Pytam, bo doszłam do momentu gdzie powinnam zaprosić druhny i robić wspólnie misje ale podejrzewam, że organizacja zajmie mi jeszcze dobry rok czasu gdyż chcę wykupić prawie wszystko i niestety mam raczej deficyt szmaragdów niż ich nadmiar.
"Je­dynie szcze­ry uśmiech i ser­ce po­mogą od­czy­tać naj­bar­dziej uk­ry­te myśli
sple­cione z pro­mieni Wschodzące­go Słońca."

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 24 mar 2019, o 18:23

No to najpierw zrób zakupy a potem zaproś druhny, tak będzie zdecydowanie lepiej ;)
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Wednesday
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 361
Rejestracja: 13 maja 2014, o 18:10

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Wednesday » 25 mar 2019, o 14:01

Nowe ceny:

Obrazek

:thumbdown:

Czy gdzieś wcześniej była informacja, że ceny mogą ulec zmianie i osoby, które zastanawiają się nad rozmiarem sali powinny się pospieszyć? Bardzo słabe jest to, że zostaliśmy wprowadzeni w błąd - nastawiłam się na koszt 100 di w przypadku największej sali, a teraz muszę na nią szykować 250 (przy takiej kwocie to nie wchodzi w grę).
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░


Wednesday


░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 25 mar 2019, o 16:54

Ja powroce do kwesti druhen.Bo niby o tym wspomnialyscie ale kwestia moim zdaniem jest duzo bardziej skomplikowana.
Panna mloda ma prawo usunac druhne,wymienic itd,nie moze usunac tylko glownej swiadkowej ,raz wybranej.
Druhna zas nie ma zadnego sposobu na opuszczenie przygotowan.I tu mam pytania zwiazane z rola druhny
-co jesli panna mloda przestanie grac,zostanie zablokowana,lub zwyczajnie postanowi przeciagac przygotowanie wesela i nie zechce *zwolnic * druhen?
-czy po odblokowaniu dostepu do sklepu,mloda nadal moze wywalic druhne?Jesli tak to przyjmujac inna na jej miejsce,ta nowa takze bedzie miala dostep do sklepu nawet jesli nie wykonywala zadan?

inne pytania dotyczace wesela

konkurs fotograficzny
-czy jest to taki pic na wode czy faktycznie goscie beda mogli cos wygrac(tzn panna mloda bedzie miala prawo do przyznania jakichs nagrod)
-czy prawda jest ze samo przyjecie slubne jest jeszcze niedostepne a tylko jego organizacja?

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: MelindaLucas » 26 mar 2019, o 05:46

Amatis, sklep dla druhen zostaje odblokowany dopiero po wybraniu świadkowej, po wybraniu świadkowej, nie ma już możliwości wymiany czy też usuwania druhen. Jeżeli chodzi o samo przyjęcie,to w jednej z odpowiedzi z kontaktu napisali mi, że sam program przyjęcia jest jeszcze pisany.

Odpowiedź z kontaktu na temat druhen/świadkowych
"Świadkową należy wybrać z 10 druhen. Podczas przygotowań do wesela, nie ma żadnej różnicy pomiędzy byciem druhną i świadkową. Jedyną różnicą jest właśnie zniżka w sklepie. Więc nie można być druhną na jednym weselu, a świadkową na drugim weselu. Po zakończeniu wesela, można przyjąć kolejne zaproszenie i zostać ponownie druhną/świadkową. Nie ma żadnego limitu, że np. w całej swojej karierze w grze możesz tylko raz nią zostać."
Obrazek

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2566
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Regelinda » 26 mar 2019, o 12:21

Skoro druhną ponownie można zostać dopiero po zakończeniu jednego wesela, to co w sytuacji, kiedy organizatorka przeciąga przygotowania do roku i dłużej? W ten sposób można zablokować sporo osób na AM

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Anabeliana » 26 mar 2019, o 12:35

Trochę bezsensu cała ta świadkowa, jesli masz 10 druhen i jedna z nich nią zostaje :thumbdown:
I kwestia samego przyjęcia: oni jeszcze piszą program samej imprezy? to co oni robili tyle czasu z tymi całymi weselami? 8|
Już to widzę jakie zawiechy będą na pierwszych weselach, jak oni są jeszcze w trakcie "prac technicznych" 8|

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: MelindaLucas » 26 mar 2019, o 12:55

Zwłaszcza, że po wybraniu świadkowej i odblokowaniu sklepu, druhny są już do Ciebie przypisane do czasu odbycia się imprezy
Obrazek

Awatar użytkownika
Bezgraniczny
Miss Gimnazjum
Miss Gimnazjum
Posty: 771
Rejestracja: 10 lip 2015, o 16:27
Kontakt:

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Bezgraniczny » 26 mar 2019, o 13:18

Pracują, ale z tego co czytałem to już zaraz będzie dostępne.
Organizacja i samo wesele mają być dostępne końcem marca, samo wesele później niż organizacja.
"To the end of March both the Wedding planning and the party will be available for you, so stay tuned for the exact dates (first the planning will be live and shortly after that the wedding party)."
Więc zostaje im ten tydzień.

ODPOWIEDZ