Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: MelindaLucas » 1 kwie 2019, o 12:02

W jednym z podobnych przypadków, tak jest więcej i sama w jeden z takich spraw pisałam na kontakt, dostałam odpowiedź następującej treści "Rozważamy wprowadzenie płatnej opcji, która będzie ułatwiać układanie puzzli częściowo lub całkowicie." oczywiście jest to tylko fragment, ale ciekawa jestem kiedy taka opcja się pojawi oraz czy osoby, które zmuszone były czekać na jej pojawienie się otrzymają może jakąś rekompensatę.
Obrazek

Lorietta
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2014, o 17:00

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Lorietta » 1 kwie 2019, o 12:17

Jednakże płatna opcja nie ułoży układanki z błędem ;) Chyba, że będzie miała możliwość zamiany puzzla parzystego w nieparzysty ;)

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 1 kwie 2019, o 13:44

A tak z innej beczki - czy można zmienić termin przyjęcia już po zaproszeniu gości?

Awatar użytkownika
_Elaine_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2013, o 17:32
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: _Elaine_ » 1 kwie 2019, o 13:49

Joanka niemożna zmieniać wybranej i zaakceptowanej daty przyjęcia .
Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: MelindaLucas » 1 kwie 2019, o 16:04

i po problemie - posty z fb

NEWS FOR THE PUZZLE!

Thank you for the Feedback regarding the issues with the puzzle in the Wedding organization.

The changes below are live in the game:

1. We FINISHED the puzzle to everyone who is currently on that step as a compensation for the trouble.

2. You will be able to make 1 move per 30 minutes (it was 3 hours before)

3. We will include a paid option to move with diamonds without waiting.

We hope you are pleased with the changes!

Also don't forget to check our FB Official page for the April's Sneak Peak around 19:00 CET.



Po Waszych prośbach zmieniliśmy kilka rzeczy:
1. Czas został zmniejszony z 3h na 30 minut
2. Dodatkowy ruch za diamenty dla niecierpliwych
3. Ponieważ mieliście ogromne trudności z ułożeniem puzzli, więc WSZYSTKIE puzzle w momencie wprowadzenia zmian zostały ułożone.
Post jest dostępny tutaj: https://www.facebook.com/groups/LPINT/p ... 431413630/
Obrazek

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 1 kwie 2019, o 16:38

_Elaine_ pisze:
1 kwie 2019, o 13:49
Joanka niemożna zmieniać wybranej i zaakceptowanej daty przyjęcia .
to jak to zrobiłaś? jakieś prima aprilis :D

Awatar użytkownika
_Elaine_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2013, o 17:32
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: _Elaine_ » 1 kwie 2019, o 20:19

[CIACH]

Błędną datę wyświetlało :D

Nie cytujemy posta nad nami // Casandra
Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 2 kwie 2019, o 19:27

Przyjecie weselne jeszcze trwa..ale slowa krytyki i niezadowolenia same sie rwa na usta....Wybaczcie ale co to ma niby byc????
Sam pomysl misji indywidualnych mi sie podoba ale nagrody ...Kto ich zdaniem bedzie chcial brac udzial w przyjeciu i robil misje na ktorych jest zwyczajnie stratny?Ktos mniej ,ktos wiecej,bo liczba misji i ich rodzaj jak juz zauwazylismy jest rozna..Ja mialam szczescie w nieszczesciu i nie trafilam na misje typu daj prezent narzeczonemu itd...

Konkurs fotograficzny...nie wyswietla wszystkich zlgaszajacych sie pan...kolejne niedopracowanie?

Na plus ilosc otrzymywanych bonusow.Tych nigdy nie za wiele.

Reasumujac calosc...totalne rozczarowanie poki co :(

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Hellsing » 2 kwie 2019, o 19:54

@up
Popieram w stu procentach. Mam wrażenie, że całe to wesele jest zrobione na odwal - od grafiki z 2013 sukienek ślubnych zaczynają. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś nad czymś takim spędził kilka lat... Nagrody za misje to żenada, część w ogóle nie jest możliwa do wykonania, wyzwanie kilku modelek w ciągu godziny zależy wyłącznie od szczęścia, czy akurat się jakaś pojawi, głosowanie pojedynczo na pp czy zmiany w salonie. Szacun dla osób, które podjęły się klikania po 80 razy. Nagrody zupełnie nieadekwatne do kosztów, kup darmozjadowi prezent za 10 szm, otrzymasz szalone 2 szm, kup 4 magazyny, a dostaniesz 1400$. Pomysł indywidualnych misji też bardzo mi się podoba, organizatorka nie będzie musiała dzięki temu nikogo wyrzucać, można zrobić wszystko bez pośpiechu. Można byłoby zrobić, gdyby to miało jakikolwiek sens. Zastanawiam się, czy nie zostawić na razie organizacji wesela, bo nikomu się to nie opłaca, kto będzie chciał na to w ogóle chodzić?
Drugim plusem jest prezent powitalny - wpadają jakieś pojedyncze meble. Konkurs fotograficzny też ciekawie się zapowiadał. I na tym koniec. Nie ma żadnej weryfikacji zasad, można wrzucić gołą lalkę i też będzie świetnie. Inne panie pokazują się dopiero, po wejściu x-razy, przednia zabawa. Dalej uważam, ze takie konkursy jak DG czy fotograficzny powinny mieć zdjęcia anonimowo, to ma być konkurs na stylizacje, czy na zaspamowanie komuś poczty?
Mulenie gry też nie pomaga, co jakiś czas wywala, a ponoć po to znieśli nielimitowane przyjęcia, żeby lepiej wszystko działało.
Osoby, które chciałyby teraz wziąć salę na 1k gości, płacą 250 di. O zmianie nikt nie poinformował. Pozostaje tylko współczuć, jeżeli ktoś wydał na to pieniądze, żeby potem w misjach dostać 300$ na pocieszenie.
Dla mnie wisienką na torcie są prezenty dla organizatorki. Drogie jak zawsze, żadna nowość. Natomiast ubrania dla zwierzaków za diamenty to jakiś absurd. Mało kto kiedykolwiek wykupi te za szm, a tych za di w ogóle nikt nie ruszy. Punkty lecą już do łącznej puli, a nie tylko do oddania, nie wiem, kto to kupi.

Awatar użytkownika
Anabeliana
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 229
Rejestracja: 1 paź 2014, o 15:45

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Anabeliana » 2 kwie 2019, o 20:01

Tyle lat "robiliście" te wesela i taka porażka na pierwszym? Co to w ogóle ma być? Sam pomysł na indywidualne misje jest dobry, ale nagrody za nie? Wy sobie żartujecie, czy co? Zrobiłam kilka i na tym koniec, więcej mi poszło niz zyskałam 8| Jakieś zawiechy, zamulanie... Czemu Pani Elaine jest królikiem doświadczalnym? Powinniście sami testować "u siebie" zanim póścicie to w obieg, a nie na graczach !! Wstyd !!! chyba zamierzacie to poprawić, bo nie będzie sensu łazić na wesela, jak ma to tak wyglądać? :cursing: na chwilę obecną moja organizacja będzie się wlec jak flaki z olejem, normalnie mnie zniechęciliście... X(

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 2 kwie 2019, o 20:09

Mam takie same odczucia, powolutku, pomalutku, niech to i dwa lata trwa, w nosie mam.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 2 kwie 2019, o 20:17

Jeszcze przygotowania jak przygotowania...mozna zebrac sobie na spokojnie calkiem fajne auta,na spokojnie wykupic sobie sklepy,pozbierac punkty....zrobic wesele...no tak ale po co...skoro nikt na nie, nie przylezie nawet w sumie po to by dac ci prezent.Bo ja nie mamm zamiaru sadzac tylka na 6h przed kompem dla 10 smiesznych misji ze smiesznymi nagrodami i konkursu fotograficznego,ktory oczywiscie jest schrzaniony.No jakby czlowiek nie chcial napisac ladnie ,grzecznie i dypolomatycznie ,to naprawde sie nie da....Mam nadzieje naprawde ze to jest tylko jakis blad ,niedopatrzenie,ze przy odbieranych nagrodach zabralo jednego lub 2 zer...Bo w glowie mi sie nie miesci ze ktos z programistow mogl wymyslec cos takiego...jak jeszcze wezmiemy porownamy to z przyjeciem zareczynowym....to nic tylko boki zgrywac.Wspoczuje tym co na hurra zrobili wesela....

Ach jeszcze jedno...dlaczego misje sa tak zroznicowane nie tylko w rodzaju ale i w ilosci????Niektorzy maja ich 6 inni 10..????
Jedni maja kupic 1 szt magazynow inni juz 3...jedni maja prezent dla narzeczonego inni nie...to tez ma byc niby sprawiedliwe???

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Anasjenaa » 2 kwie 2019, o 20:25

"Konkurs fotograficzny też ciekawie się zapowiadał. I na tym koniec. Nie ma żadnej weryfikacji zasad, można wrzucić gołą lalkę i też będzie świetnie. Inne panie pokazują się dopiero, po wejściu x-razy, przednia zabawa. Dalej uważam, ze takie konkursy jak DG czy fotograficzny powinny mieć zdjęcia anonimowo, to ma być konkurs na stylizacje, czy na zaspamowanie komuś poczty?"

Właśnie, jestem rozczarowana między innymi tym konkursem. Widzę lalkę ubraną niezgodnie z wytycznymi , w zupełnie innych kolorach , która ma już 19 pkt :)
I jaki sens ma ten konkurs ? Kto ma go wygrywać, ten co najwięcej zaspami, jak zawsze ?

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Regelinda » 2 kwie 2019, o 20:51

Najpierw wesele, jak i zaręczyny ostatnio zaczęło się z 10-minutowym poślizgiem. Pierwsza misja - kup ukochanemu 2 perfumy. Tylko 2? Czyli to misja tylko dla mnie. A czy inni mają to samo? Nie. Misje indywidualne. Pomysł całkiem fajny, ale dlaczego nie ogólnie 2 prezenty dla ukochanego, tylko od razu wytyczne, co konkretnie. Najtańszy, zwykle kupowany na zaręczynach prezent, czyli piłka kosztuje 6 szm, ale jeśli misja wyjdzie na zaręczynach, dostajemy za to 8000 $ i 10 szm. Całkiem przyzwoicie za wydanie 6 czy nawet 12 szm, bo ten wydatek na innych misjach się zrekompensuje. A tu kupując 2 perfumy wydaję łącznie 28 szm. No dobrze, może nagroda to przynajmniej 30 szm, może trochę dolców. Nieeeee, to "aż" 4 szmaragdy. No fajnie. Wydałam 28 szm, żeby dostać 4. Następne misje były trochę bardziej ok, ale nagród takich nigdy na zaręczynach nie widziałam. Zastanawiałam się czy wziąć lupę, żeby je odnaleźć. Kiedy w międzyczasie czytałam, co inni goście muszą zrobić, to w sumie wyszłam nie najgorzej, bo chyba najwięcej biegana miałam przy 80 głosach na FTV, bo niestety, jeśli podniesiemy stawkę za głosy czy zmiany w salonie, nadal liczy jako misję wykonaną raz.

Zastanawiam się,co kierowało Twórcami gry. Na zaręczyny nie chodziło się tylko dla towarzystwa, ale przede wszystkim po szmaragdy. A po co będzie się chodziło na wesela? Towarzystwo dobra rzecz, ale co robić przez 8 godzin? Większości misje zajęły góra 2 godziny, może 3. Na pewno nie wygra to z innym zajęciami.

Konkurs na stylki wydawał się fajną ideą. Ale tylko wydawał. Pewnie przez opóźnione rozpoczęcie przyjęcia godzina do której należało dodać stylki też dostała w planie o 10 minut przesunięta i widniała 19:10. Ale kiedy o godz. 19:00 chciałam dodać stylkę, czyli wg planu 10 minut przed końcem czasu, okazało się że wskoczyło głosowanie.

Nie wiem, ile osób wysalało prace, ale na ponad 700 zaproszonych na pewno więcej niż 20, czyli jeśli każdy wdział inną pulę prac, to panie nie miały równych szans. I prosiłabym chociaż tutaj ustawić jakiś zakaz spamu i agitacji, bo to się już robi, chore, że nikt nie postawi na dobą stylkę, tylko żebranie o głosy. No i prace powinny być anonimowe. Może więc dobrze, że nie wysłałam pracy, bo niedobrze mi się robi, jeśli miałabym brać udział w cyrku podobnym do podiów czy DG.

Podsumowując, jeśli twórcy chcieli zarobić na organizacji wesel, to własnie sobie podcięli żyły, bo nikt nie zechce organizować przyjęcia, na którym nie będzie gości, a już na pewno nie wykupi najdroższej sali, co najwyżej jakąś tańszą dla znajomych, żeby się pobawić w wąskim gronie. Dziewczyny, które zaczęły organizację zwolnią, a mało komu będzie się uśmiechało spędzić 8 godzin na przyjęciu, na którym stracą.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: aMelisa » 2 kwie 2019, o 21:59

Na przyjecia nie chodzi sie tylko ze wzgledu na misje , jedna ich zaleta to ze sa indywidualne dla kazdego z osobna i nikt od nikogo nie jest uzalezniony. W przeciwienstwie do przyjec zareczynowych nie musisz ich robic skoro sie nie oplaca bo nagrody za ich ukonczenie sa naprawde smieszne. Nie sadze aby ktos mial zwalniac z organizacja wesela z powodu misji a jesli komus nie oplaca sie przyjsc na przyjecie to poprostu nie pojdzie. Dzisiejsze przyjecie jest pierwszym, ogolnie nie sa dopracowane jest sporo bledow wiec nie ma sie co dziwic ze pierwsza testowka to jeden wielki niewypal

ODPOWIEDZ