Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Lady_Blair » 27 mar 2019, o 00:52

1. Nowe ceny wynajęcia sal - żenująca sytuacja. Żadnej oficjalnej informacji o planowanych zmianach w cenniku. Mam to szczęście, że na chacie klubowym jedna z klubowiczek zauważyła te rewolucje i o tym napisała. Dzięki temu zdążyłam zmienić salę z tej najmniejszej na największą. Na początku kupiłam najmniejszą salę, bo nie mogłam się zdecydować pomiędzy opcją 250 i 1000 gości. Udało się kupić salę za 100 di - cena 250 di jest mocno przesadzona.
2. Druhny - zupełnie nie rozumiem zasady, że jednocześnie można być druhną tylko u jednej osoby 8| Nawet w realnym życiu nie jest to logiczne. To tak jakby powiedzieć do koleżanki X: "Przepraszam Cię X, ale nie mogę być Twoją świadkową w sierpniu, bo już zgodziłam się być świadkową u Pani Y w czerwcu" ?( Jeżeli dni ślubów różnych koleżanek nie pokrywają się to nic nie stoi na przeszkodzie żeby pomagać kilku koleżankom w przygotowaniach.
Zastanawiam się po co ArenaMody narzuciła taką zasadę. Może chcieli dzięki temu dać możliwość większej ilości dziewczyn na zostanie druhną? Bo skoro jedna nie może to weźmie się inną, która jest akurat wolna. Ja sobie jednak tego tak nie wyobrażam. Mam w głowie zarysowaną listę tych 10 osób, które chciałabym do pomocy i nie wyobrażam sobie ich wymieniać na randomowe, wolne osoby. Wolałabym poczekać aż się odblokuje ta osoba, którą chcę mieć za druhnę. Ale ile można czekać?
Wyobrażam sobie też taką sytuację: dana graczka X ma znajome tylko w klubie. Jest gotowa wybrać druhny, ale tydzień wcześniej inna dziewczyna z klubu zaprosiła te aktywne klubowiczki na swoje druhny blokując je tym samym na tyle na ile jej się podoba. Co ma zrobić graczka X? Czekać na odblokowanie druhen miesiąc, dwa? Czy wybrać osoby, z którymi nigdy nie rozmawiała i liczyć, że może będą aktywne przy misjach?

Dla mnie ta opcja jest tragiczna. Teraz jeszcze się tego nie odczuwa, bo mało kto doszedł do kroku wyboru druhen, ale z czasem ten problem się ujawni. Wszystkie "stare" graczki zaczęły przygotowania do wesela tego samego dnia, więc w podobnych widełkach czasowych dojdziemy do kroku wyboru druhen.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 27 mar 2019, o 08:13

Jak tak sobie tu można ponarzekać to ja ubolewam, że nie ma żadnych rzeczy do kupienia za dolary, nawet gdyby były bardzo drogie.
Może wtedy przydałyby się też te świnki, które mam wrażenie nie są zbyt popularne.

No i czemu nie można zachować mebli? No czemu ?( Skoro już je narysowali to przecież to też mogłaby być kwestia ceny, np wynajmujesz za szmaragdy/dolary, kupujesz za diamenty.
A skoro przepadają to ja pójdę po taniości, tło i dużo lampek :P Gdyby zostawały z pewnością skusiłabym się na więcej. Pewnie nie ja jedna i mieliby z tego lepszy zysk.

I jeszcze te same zadania co w zaręczynach, to już jest żenada, mogliby chociaż pokolorować muzyków inaczej.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 27 mar 2019, o 09:12

Tylko tak właściwie to po co komu te meble? Mnie nie przeszkadza, że są tylko wynajęte a nie kupowane. Nawet bym ich nie chciała zatrzymywać. A co do ubrań, to cieszę się, że nie ma ubrań za dolary. Wesele, tak jak zaręczyny, wymaga wysiłku i odpowiedniej ceny. Z dolarami byłoby łatwiej, jak dla mnie, za łatwo.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Amantis
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 288
Rejestracja: 16 lut 2017, o 20:56

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Amantis » 27 mar 2019, o 10:31

Ja tam chetnie bym przygarnela meble i ozdoby,nie wspominajac juz o tapetach ,ktore sa sliczne.

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Regelinda » 27 mar 2019, o 10:55

Aeryn, bo nie meblujesz mieszkania, a Joanka to lubi i umie robić.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 27 mar 2019, o 12:33

No fakt, nie mebluję, bo mnie to jakoś nie bawi :P

I mamy dostęp do sklepu dla druhen... kurcze aż mnie korci żeby poszaleć :P
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Lorietta
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 5
Rejestracja: 28 lis 2014, o 17:00

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Lorietta » 28 mar 2019, o 14:25

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=b7i0ls&s=9
Obrazek
Czy ktoś potrafi więcej niż program do tego przeznaczony?? "Krach na giełdzie" a i tak twierdzą, że wszystko ok :evil:

Sussetta
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, o 09:54
Lokalizacja: 2

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Sussetta » 28 mar 2019, o 14:43

czy ktos wreszcie zrozumie, ze jest blad i trzeba go poprawic?

Awatar użytkownika
Belcia
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 80
Rejestracja: 12 kwie 2011, o 18:17

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Belcia » 28 mar 2019, o 14:46

Układ który nam się trafił jest nie do ułożenia. Próbowałyśmy na wszystkie sposoby. Prosimy o zmianę kombinacji.
Obrazek

Awatar użytkownika
misshottie860
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2012, o 02:08

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: misshottie860 » 28 mar 2019, o 14:55

Zgłaszam od samego początku, że w mojej planszy z puzzlami jest błąd ale pozostaje to bez odzewu. Odczuwam to na zasadzie "a co nas to obchodzi, ważne, że kasa się zgadza". Tak traktujecie graczy z wieloletnim stażem? Zero pomocy lub nawet jej chęci :cursing:

Awatar użytkownika
_Elaine_
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2013, o 17:32
Lokalizacja: BIAŁYSTOK

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: _Elaine_ » 28 mar 2019, o 15:01

Plansze którą układamy od kilku dni ma błąd i nie da się jej ułożyć w żaden sposób. Może w końcu coś z tym zrobicie !
Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy.

Joanka
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 167
Rejestracja: 11 lis 2014, o 19:49

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Joanka » 28 mar 2019, o 15:52

Patrząc na ten załączony obrazek to ja tam błędu nie widzę, tylko ten narożnik Wam został?
Tam są wszystkie kawałki, tylko je poprzestawiać, prawy dolny powinien zostać pusty
Tylko możliwe że trzeba użyć tych już ułożonych żeby coś poprzesuwać i te 5 pozostałych poprzemieszczać

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Katriel Tremaine » 29 mar 2019, o 14:19

I dobrze, że go nie widzisz, bo tam błędu nie ma, ale po raz kolejny da się udowodnić, że maszyna kontra istota ludzka 1:0 dla człowieka. Te puzzle są do ułożenia, ale trzeba je, niestety, rozbabrać i zacząć tak jakby od nowa. Powodzenia.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Anasjenaa
Miss Przedszkola
Miss Przedszkola
Posty: 276
Rejestracja: 28 lut 2015, o 19:01

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Anasjenaa » 29 mar 2019, o 21:49

Zastanawiam się, jaki geniusz wymyślił Pannom Młodym przeszkodę w postaci diabelskich puzzli ? :o Rozumiem że to taki rodzaj prezentu ślubnego od AM za czas, poświęcenie i mnóstwo szmaragdów i diamentów wniesionych w organizację ? :(

Sussetta
Miss Kołyski
Miss Kołyski
Posty: 6
Rejestracja: 26 maja 2010, o 09:54
Lokalizacja: 2

Re: Centrum Przyjęć - dyskusja - Wesela

Post autor: Sussetta » 30 mar 2019, o 18:21

Uwielbiam czytac, gdy ktos sie wymadrza na temat, o ktorym nie ma pojecia :) mam propozycje dla Joanki i Aeryn Sun, skoro sa przekonane, ze tak swietnie odnajduja sie w tym temacie, to co powiedza na to, zeby zastapily jedna lub dwie z druhen na weselu MIsshottie i pokazaly wszystkim jakie sa swietne, no dziewczynki rozwalcie ten uklad puzzli z bledem i udowodnijcie, ze druhny Miss i ona sama do niczego sie nie nadaja.

ODPOWIEDZ