ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Malini
Community Manager
Community Manager
Posty: 55
Rejestracja: 20 paź 2015, o 13:40
Kontakt:

ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Malini » 14 sty 2019, o 15:29

Obrazek

Drogie Panie,

Wiele z nas nie lubi oszczędzać! Ale czas najwyższy to zmienić! Dzięki oszczędzaniu możecie w końcu zebrać potrzebną sumę dolarów na np. zakupy podczas kolekcji lub w końcu wykupić wszystkie dolarowe ciuchy w galerii prawie za pierwszym razem itp.

Miejcie na uwadze:

- im lepsza świnka, tym większa pojemność;

- im wyższy poziom, tym większa zaoszczędzona suma!

Szczegóły:

- do wyboru są trzy świnki-skarbonki: Prosiaczek, Świnka Peppa, Świnka z klasą Babe;

- data ważności świnki-skarbonki to 7 dni;

- świnkę-skarbonkę można rozbić w każdej chwili;

- po upłynięciu daty ważności macie 3 dni, aby rozbić świnkę. Jeśli tego nie zrobicie, to dolary zostaną dodane automatycznie do konta po upłynięciu tego czasu;

- nie można zakupić nowej świnki-skarbonki, jeśli nie upłynęło 3 dni od jej rozbicia lub od automatycznego dodania dolarów do konta;

- Świnkę-skarbonkę Prosiaczek można ulepszyć do Świnka Peppa;

- Świnkę Peppę można ulepszyć do Świnki z klasą Babe;

- aby móc zakupić świnkę-skarbonkę musisz osiągnąć min. 10 poziom.

Świnka-skarbonka znajduje się w S k l e p i e V I P.

Dokonaliśmy też innej zmiany. Z gry zostały usunięte mini gry. Misje podczas przyjęcia związane z mini grami zostały zmienione. Z powodu wielu zgłoszeń została usunięta misja z przegranym pojedynkiem.

Udanego oszczędzania!
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
MelindaLucas
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 43
Rejestracja: 17 kwie 2017, o 18:40

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: MelindaLucas » 18 sty 2019, o 14:44

trochę drogie te świnki, ale w sumie przydatny wynalazek
Obrazek

Awatar użytkownika
LaFemmeNikita
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 340
Rejestracja: 27 cze 2015, o 11:15

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: LaFemmeNikita » 18 sty 2019, o 15:03

Czyli koniec z wygrywanie przyzwoitych ilości dolarów. Teraz z większości pojedynków będzie można wygrać tylko sumę minimalną. Statystyki przestały mieć znaczenie, bo nie ważne już kogo wyzywasz na pojedynek, czy kogoś silnego czy kogoś słabego. Jeżeli Twój przeciwnik ma skarbonkę to wygrasz tylko sumę minimalną. Po każdym zakręceniu kołem i wygranej w dolarach czy po powrocie z pracy, zaraz będzie przelew do skarbonki. Straszne spłycenie rozgrywki, rywalizacja już właściwie padnie na pysk. Gra stała się typową przebieranką i nic więcej.

Awatar użytkownika
Daga
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 939
Rejestracja: 18 lip 2010, o 20:32

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Daga » 18 sty 2019, o 16:02

Dla mnie rywalizacja przestała mieć znaczenie w momencie, w którym usunięto podział punktów ze statystyk, bo wszystkie szmaragdy i diamenty, które wydawałam na podniesienie statystyk zostały wrzucone do tego samego worka co $$. Wprowadzenie skarbonki to zmiana na podobnym poziomie. Podnoszenie statystyk będzie łatwiejsze tylko dla osób ze słabymi statystykami, które nie radzą sobie ze zbieraniem $$. Dla reszty to utrudnienie, wymagające dodatkowego wkładu szmaragdów. Pocieszające są ograniczenia ilości wpłat i procentu kwoty, jaką można przelać, ale i tak sumy wygrane z pojedynków znacznie spadną.

ScarletRain
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2018, o 18:59

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: ScarletRain » 18 sty 2019, o 16:09

Koniec z farmieniem kasy...

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Katriel Tremaine » 18 sty 2019, o 16:12

Kolejna zmiana, która uderza w graczy umiejących grać, a wspierająca takich co nawet myśleć nie potrafią. Szkoda, naprawdę szkoda. Na szczęście świat gier nie kończy się na AM, a konkurencja jest naprawdę spora. Ja mam cichą nadzieję, że jednak będzie kogo skubać, ale to się dopiero zobaczy. Jeśli będę musiała dołączyć do stada owiec bezrozumnie wbijających poziom, to jednak sobie daruję grę.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Hellsing
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 302
Rejestracja: 22 lip 2014, o 16:05

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Hellsing » 18 sty 2019, o 16:35

Arena mody pomału przestaje być areną. Przynajmniej już wiadomo, dlaczego wprowadzili kwotę minimalną. Liczyłam, że skarbonka będzie dostępna cały czas i z automatu będzie naliczać nam jakiś mały procent przy wydawaniu pieniędzy albo kupowaniu waluty. Może sporadycznie się komuś przyda, ale dla graczy z dłuższym stażem i droższymi statami 138k to nie jest jakoś dużo. Za to 50 szm za taką kwotę wydaje się za dużo, zaczynam pomału bać się cen przyszłego wesela. Zamiast mało praktycznej świni przydałyby się w końcu nowe obiekty i opcje po 50 lvl

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Tinka » 18 sty 2019, o 16:40

Wiecie ze nie musicie tego uzywac? Beda gracze ktorzy beda ja uzywac i ci ktorzy nie beda.Duzo jest osob na AM.
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

ScarletRain
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 26
Rejestracja: 16 gru 2018, o 18:59

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: ScarletRain » 18 sty 2019, o 16:45

@Tinka ale ta zmiana dosięgnie niestety i te za, jak i przeciw świni.

Tinka
Miss Piaskownicy
Miss Piaskownicy
Posty: 116
Rejestracja: 20 lip 2017, o 00:31

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Tinka » 18 sty 2019, o 16:48

Niby jak i dlaczego? Przeciez mini gry byly tylko uzywane na lrzyjeciach a zeby przegrac pojedunek tak samo tylko na przyjeciach
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Katriel Tremaine » 18 sty 2019, o 17:03

A co ma piernik do wiatraka? I co ma świnka do mini gier?
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Lady_Blair » 18 sty 2019, o 18:47

Sam pomysł banku zły może nie jest. Faktem jest, że są osoby, które za statystykę muszą płacić już ponad 150 tys, a kwota będzie wciąż i wciąż rosła, aż dojdzie do sumy, która przestanie być możliwa do uzbierania. No bo jak uzbierać 200 tys w godzinę? Nie każdego dnia mamy szczęście zgarnąć powiększony codziennik, wszystkie dolce z przyjęcia i trafić na hojne Lalki w pojedynkach.
Pomysł skarbonki mógłby być fajny, ale nie na tych zasadach, które przedstawiono. Powinna być 1 świnka (ta złota), którą można byłoby kupić raz (np. za 200 szm), na stałe! Każdego dnia byłby limit np. 5 tys $$$ do wpłaty - przyzwoita suma do zaoszczędzenia, a jednocześnie nie na tyle duża, żeby zagrozić rywalizacji pojedynkowej i okradaniu innych z kasy :D
Pomysł kupowania co 10 dni świnki i wydawania CENNYCH szmaragdów, żeby uzbierać na kolekcję to średnia opcja. Dla mnie sens świnki to właśnie pomoc przy zbieraniu kasy na staty, ale wydawać 50 szm za każde podniesienie statystyki? Średnio. To już wolę jej nie podnieść, bo u mnie szmaragdów jak na lekarstwo. Ciężej o szmaragdy niż o diamenty.

Awatar użytkownika
monix23
Ex-Atomówka
Ex-Atomówka
Posty: 1158
Rejestracja: 14 gru 2014, o 15:12

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: monix23 » 18 sty 2019, o 20:32

Wcześniej trzeba było kombinować przy zbieraniu pieniędzy na statystykę, co było na swój sposób ciekawe, a teraz to się całkiem zmieni.
Suma którą może pomieścić skarbonka jest trochę śmieszna. Koszty statystyk które podnoszę wykraczają wysoko ponad 114k. Jeśli będę dostawać tylko sumę minimalną z każdego pojedynku to ciężko mi będzie podnieść statystykę. Chociaż po co zbierać na statystykę skoro i tak to się nie będzie liczyć. Czyli teraz nasze lale przechodzą na emeryturę i zamiast ćwiczyć będą oszczędzać. Poproszę do kompletu jeszcze 4 odcienie siwych włosów, a w każdym następnym evencie koniecznie tło z kanapą i zestaw do robienia na drutach. :)

Nie wydaje mi się, aby kolekcje czy nawet ogrom ubrań w centrum handlowym były czymś czego nie można wykupić na raty.
Może skarbonka miałaby jakiś sens, gdyby była dostępna dla ograniczonej grupy graczy np. w formie nowego pucharu klubowego. Jeśli nie urozmaiciłoby to gry to na pewno kluby mogłyby zwiększyć swoją atrakcyjność.

Ale każdą nowość mimo wszystko chętnie wypróbuję. Tylko chciałabym najpierw wiedzieć jak rozumieć słowo "depozyt". :)

Awatar użytkownika
Księżniczkova
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 29
Rejestracja: 28 gru 2018, o 04:16

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Księżniczkova » 18 sty 2019, o 20:41

Przychodzę z pytaniem, jeśli w skarbonce do osiągnięcia maksymalnej, oszczędzonej kwoty zostało mi np. 10 000$$, a na swoim koncie będę miała 50 000$$ to czy do depozytu wynoszącego 50% pobierze mi tylko brakującą część czy założoną połowę i stracę wtedy dolary, bo pojemność świnki jest ograniczona?

Awatar użytkownika
Casandra
Administratorka forum
Administratorka forum
Posty: 7480
Rejestracja: 14 kwie 2010, o 16:58
Lokalizacja: Katowice

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Casandra » 18 sty 2019, o 20:47

monix23 pisze:
18 sty 2019, o 20:32
[...] Poproszę do kompletu jeszcze 4 odcienie siwych włosów, a w każdym następnym evencie koniecznie tło z kanapą i zestaw do robienia na drutach. :)
[...]

Ale każdą nowość mimo wszystko chętnie wypróbuję. Tylko chciałabym najpierw wiedzieć jak rozumieć słowo "depozyt". :)
Hahahhahahah... Druty mogłyby być fajne :love:

Jeżeli chodzi o depozyt to jest to procent aktualnych dolarów, które możesz dodać do skarbonki, a więc pieniążki, które możemy wrzucić do świnki.
Przykład: Mam wykupioną największą skarbonkę, czyli depozyt 50%. Do skarbonki mogę 5 razy na dzień coś dodać.
Obecnie na koncie mam 1000$, a więc mogę dodać 50% tej kwoty. Zostaje mi na koncie 500$, a w skarbonce mam już 500$.
Teraz to 50% liczy mi się od tego, co zostało na koncie, czyli od 500$, co da nam 250$ ponownej wpłaty, ale wpłacając to 250$ tracimy kolejną możliwość zostawienia depozytu. Wygrywając teraz kilka pojedynków lub dostając kasę z innych źródeł znowu zmienia się liczba dolarów na koncie, a więc zmienia się liczba dolarów, które możemy dać do skarbonki :D

Księżniczkova powinnaś móc dodać do skarbonki tylko tyle ile masz do maksa, a więc jeżeli brakuje Ci 1$ to mimo, że Twoje 50% to 2 tysiaki to z konta wezmą Ci 1$ :D Sprawdzę to, ale nie sądzę, by skarbona działała inaczej :)
Poznaj świat Mystificity - rekrutacja trwa
Obrazek
"Życie bez czekolady jest jak plaża bez morza"

ODPOWIEDZ