ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Informacje o nowościach, promocjach i innych opcjach w grze, a także dyskusja na ich temat.
Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Mili29 » 21 sty 2019, o 08:20

Ja Mam pytanie, odnośnie Misji na Przyjęciach; ZBIERZ PUNKTY MODY. Jak ją zrobić? Proszę o Wyjaśnienie.
Mili29

Awatar użytkownika
Regelinda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2539
Rejestracja: 16 paź 2014, o 00:14

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Regelinda » 21 sty 2019, o 10:11

Kupić coś w CH, zmienić wygląd w salonie, zagłosować na PP/FTV/KM

Awatar użytkownika
Mili29
Miss Trzepaka
Miss Trzepaka
Posty: 345
Rejestracja: 11 mar 2016, o 19:34
Lokalizacja: Bielsko-Biała.

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Mili29 » 21 sty 2019, o 10:32

Aha, Dzięki.
Mili29

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Katriel Tremaine » 23 sty 2019, o 01:37

A właśnie, jeszcze jedno mi przyszło do głowy... W sklepie VIP mamy coś takiego: Szczęściara - Daje 5% więcej dolarów z pojedynków mody. Jak wprowadzenie świnki ma się do tego drobiazgu? Czy nie sądzicie, że w świetle wprowadzenia tego jakże cudownego dodatku ta oferta jest już leciutko nieaktualna? 5% z niczego nadal daje nic, a zabiera nasze pieniądze... Trochę to takie... nie bójmy się tego słowa... NIEUCZCIWE.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: aMelisa » 23 sty 2019, o 10:32

Aeryn Sun
5% z ZERA daje zero ale przy kazdym wygranym pojedynku z robotem czy lalka ktora nie posiada wystarczajacej gotowki na swoim koncie wygrywamy zawsze stawke podstawowa a to jest wiecej niz ZERO. Nie wiem co moze miec swinka do bonusu szczesciara, nie ma ona na to zadnego wplywu. Twoje metody liczenia poprostu mnie zaskakuja 8o

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Katriel Tremaine » 23 sty 2019, o 11:28

Twoje zaskoczenie mnie dziwi, zważywszy, że jedno nie ma nic wspólnego z drugim, ale że nie umiesz liczyć to już ustaliliśmy wcześniej, więc właściwie nie powinno mnie dziwić. Czy w tym temacie też będziesz się kompromitować przedstawiając udziwnione teorie? Nie będę ci tłumaczyć, co ma wspólnego świnka z talentem, bo skoro po ponad tygodniu nie zrozumiałaś na jakiej zasadzie działają % z wygranych walk, to tego też nie pojmiesz.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

Awatar użytkownika
Lady_Blair
Miss Podstawówki
Miss Podstawówki
Posty: 465
Rejestracja: 31 sie 2015, o 13:13

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Lady_Blair » 23 sty 2019, o 15:30

Ogólnie te talenty Szczęściara i Dekoratorka to jest dla mnie pic na wodę, więc szkoda diamentów według mnie, ale szczerze mówiąc jeżeli chodzi już o związek Szczęściary ze Świnką to ja również nie rozumiem.
Aeryn Sun pisze:
23 sty 2019, o 01:37
Czy nie sądzicie, że w świetle wprowadzenia tego jakże cudownego dodatku ta oferta jest już leciutko nieaktualna? 5% z niczego nadal daje nic, a zabiera nasze pieniądze... Trochę to takie... nie bójmy się tego słowa... NIEUCZCIWE.
Po pierwsze podejrzewam, że ta świnka to pomysł niewypał i mało ludzi będzie z niej korzystać, a jak już to może jednorazowo w ramach ciekawości, więc nie sądzę żeby na dłuższą metę ta nowość wpływała na pojedynki. No ale nie o tym... dlaczego 5 % z niczego? Przecież świnka nie depozytuje 100 % naszej kwoty, a do tego ma ograniczoną ilość dziennych depozytów. Tym samym jeżeli Pani X zgarnie 40 tys codziennika i ma złotą świnkę to pierwszy depozyt będzie wynosił 20 tys, drugi 10 tys, trzeci 5 tys, czwartego się nie opłaca robić i warto dozbierać jakieś dolce, więc Pani X zostaje na koncie 5 tys, a takiej kwoty nie można nazwać niczym. To są wyliczenia dla najlepszej świnki, a jak ktoś ma srebrną to przy 40 tys na koncie, pierwszy depozyt to 16 tys, drugi, 9,6 tys, trzeci 5,8 tys, zostaje ostatni, którego się nie opłaca robić, więc Pani X zostaje 8,6 tys. Nawet jak zrobi ostatni dzienny depozyt to z tych 8,6 tys może przenieść do świnki tylko 3,4 tys, więc na koncie głównym i tak zostanie jej jeszcze 5,2 tys. Przy ponad 5 tys spokojnie można Panią X okradać i korzystać z tego talentu. Ja tak to widzę.

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: aMelisa » 23 sty 2019, o 15:52

Aeryn Sun pisze:
23 sty 2019, o 11:28
Twoje zaskoczenie mnie dziwi, zważywszy, że jedno nie ma nic wspólnego z drugim, ale że nie umiesz liczyć to już ustaliliśmy wcześniej, więc właściwie nie powinno mnie dziwić. Czy w tym temacie też będziesz się kompromitować przedstawiając udziwnione teorie? Nie będę ci tłumaczyć, co ma wspólnego świnka z talentem, bo skoro po ponad tygodniu nie zrozumiałaś na jakiej zasadzie działają % z wygranych walk, to tego też nie pojmiesz.
swinka to dodatek neutralny w ktorym przechowuje sie mniejsza lub wieksza gotowke, nia ma ona wplywu zadnego na bonusy ktore posiadasz czy to klubowe czy ze sklepu vip.
Bonus szczeciara dziala tylko w przypadku wygranego pojedynku z przeciwniczka. Wklad ktory posiadamy w skarbonce nie znika z naszego konta.
Wytlumacz mi skad ci sie to wzielo bo nie ogarniam twoich teorii

Awatar użytkownika
Katriel Tremaine
Miss Wakacji
Miss Wakacji
Posty: 1820
Rejestracja: 4 lut 2016, o 19:45
Lokalizacja: Shirogane

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: Katriel Tremaine » 23 sty 2019, o 15:55

Lady Blair niby tak, ale w Twoim założeniu codziennik wynosi 40 tys $ co jest dla mnie całkowitą abstrakcją, gdyż u mnie wynosi on 10 tys, przy włączonym talencie z klubu 20 tys, a to nie są wcale duże kwoty. Oczywiście, że mam nadzieję, że ten pomysł z oszczędzaniem padnie po góra miesiącu i nadal będzie można spokojnie zarabiać, jednak nie zmienia to faktu, że jest to w moim odczuciu takie trochę śliskie, jednocześnie sprzedawać ułatwienie i utrudnienie do pojedynków.
Obrazek
Jestem kotem, co oznacza, że jestem leniwa z natury...

aMelisa
Miss Żłobka
Miss Żłobka
Posty: 68
Rejestracja: 22 lip 2018, o 11:39

Re: ŚWINKA SKARBONKA I MINI GRY

Post autor: aMelisa » 23 sty 2019, o 22:26

Wiele rzeczy na AM ktore sa i ktore dodaja sa zbedne a ja nigdy z nich nie skorzystam, ale poprostu sa bo inni korzystaja albo biora w tym jakis udzial. To samo jest ze swinka ktora jednym ulatwia oszczedzanie/zbieranie dolarow a innym utrudnia ich zarabianie chociaz niekoniecznie tak jest. Jak dla mnie to moze ona byc i nie byc ale jesli juz jest to czasami z niej skorzystam wrzucajac do niej resztki dolarow zamiast pakowac je w punkty mody ktore i tak mi juz nic nie daja bo stawka jest za wysoka.
Aeryn - nie wiem w czym ty masz problem, czy w tym ze nie wiesz jak z niej korzystac czy z tym ze inni z niej korzystaja

ODPOWIEDZ